placeholder
"

Platinreyon

" araması için 82 sonuç listeleniyor

Platinreyon Kitaplık Çeşitleri ile En Şık Dekorasyonlar

PlatinReyon kuruluşundan bu yana zevkli ve işlevsel tarzdaki mobilya üretimi ile bireylerin sevdiği tarzdaki modelleri bir araya getirmesiyle bilinmektedir. Kalitede ödün vermeden bu denli fonksiyonel mobilya üretiminin ardında işini severek yapan bir ekip bulunmaktadır. Hemen hemen her ev eşyası alanında faaliyette bulunan üretim zincirinden söz edilebilmektedir. Birinci kalite malzeme kullanımı ile benzersiz modellere ev sahipliği yapan kitaplık ya da çalışma masası ürünleri mevcuttur. PlatinReyon kitaplık farklı tasarım çizgisi, birbirinden değerli renkleri ve ürün boyutları ile bireyin ihtiyaç duyduğu modelleri sunar. Özellikle kitap severlerin kitap koleksiyonunu hoş bir biçimde içinde bulundurmasına olanak sağlar. Odanızda ya da çalışma alanınızda PlatinReyon kitaplık modellerine de yer vererek güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kitaplar zihnin dağılmasında ve önemli bilgilerin elde edilmesindeki en önemli araçlardır. Kitap okuma alışkanlığı kazanmış bireylerin birbirinden farklı birçok kitabı olacaktır.

PlatinReyon Mobilya

PlatinReyon Mobilya

Bu kitapların görüş açınızda istediğiniz zaman el altında olabilmesi kitaplıklarla mümkün olmaktadır. Farklı ürün ebatlarına sahip kitaplıkları istediğiniz ölçülere göre belirleyerek sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu kitaplıklar dekoratif olarak da sizlere yardımcı olur. Kitaplarınızı düzenlemenin ve depolamanın en iyi yolu kitaplıklarla mümkün olmaktadır. Bu anlamda yalnızca kitaplarınızı değil dekorasyon ya da abajur tarzı ürünlerinizi de yerleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. PlatinReyon pek çok eşyanızı organize edebileceğiniz çözümleri sizlere sunmaya destektir. Dekoratif anlamda da kitap rafları bulabileceğiniz PlatinReyon Mobilya, rahat ve konforlu yaşam alanı sunma konusunda sizlere yardımcı olacak ürünler sunmaktadır. PlatinReyon kitaplıklarının yanı sıra çalışma masalarının kullanışlılığı ile de bilinmektedir. Evlerde ya da ofislerde kullanım gerçekleştirebileceğiniz PlatinReyon çalışma masası sizlere daha iyi hizmet verebilmek için benzersiz tasarımlarla üretilmektedir. Çeşitli fonksiyonel özelliklerinin bulunması bir çalışma masası kriterlerini artıran özellikler arasında yer alır. Bu tür ürünler bireye kolaylık sağlamanın yanı sıra aynı zamanda iş ya da okul hayatındaki motivasyonu olumlu anlamda etkilemeye yardımcı olur. Ergonomik tasarımlı olması ve oturduğunuz alandaki sağlığınıza uyumlu yapısı ile tüketici dostu ürünler arasında yer almaktadır. Bu tür masalar düzen anlamında da bireye hitap edebilecek ürünlerdendir. Vücudun bütünsel rahatlığı son derece önemlidir. Fiziksel anlamda rahat etmek ve buna paralel doğrultuda çalışmak bireyi daha iyi hissettirmeye yardımcı olur.

PlatinReyon Kitaplık Modelleri

PlatinReyon Kitaplık Modelleri

PlatinReyon çift kitaplıklı çalışma masası zarif ve şık tasarım çizgileri ile üretilmiştir. En önemli özelliklerinden biri çok yönlü işlevselliğinin olmasıdır. Çalışma alanınızda işlerinizi halledebilirken aynı zamanda kitaplığınızda elinizin altında olacaktır. Bu sayede kalkmadan gerekli olan kitaplara erişim imkanına sahip olabilirsiniz. PlatinReyon mobilya boyut ve ebat ölçüleri ile istenilen alanlara rahatlıkla yerleşim imkanını sizlere sunar. Montajı ve kolay bir şekilde birleştiriliyor olması ile hızlı kurulum imkanını beraberinde getirir. Ürünler yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Dilediğiniz renk ve ölçülerden kendinize en uygun olanı belirleyebilirsiniz. PlatinReyon’un dikkat ettiği en önemli hususlardan biri de çevre ve çocuk sağlığına uygun modellerin üretimde yer almasıdır. Satın aldığınız bu ürünler demonte olarak korunaklı bir şekilde sizlere ulaşmayı hedefler. PlatinReyon küp kitaplık farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanmaktadır. Küp kitaplık modelleri geometrik desenlerle üretildiğinden aynı zamanda hoş bir görünümün elde edilmesine katkı sağlamaktadır. Tek bir küp halinde monte edebileceğiniz modeller bulunurken aynı zamanda sıklıkla üretilen ve tercih edilen PlatinReyon 9’lu kitaplık modelleri de yer almaktadır. Bu ürünler kitaplarınızı koyabilmenin yanı sıra çerçeve, çiçek ya da dekorasyon ürünlerinizi sergileyebileceğiniz alan oluşturmanıza katkı sağlayacaktır. Tekli, ikili ya da çoklu küplerin yan yana gelmesi ile oluşan ve farklı bir tarz oluşturmanıza imkan tanıyan ürünler sizlere eşlik edecektir. Raf sayıları eşyalarınızın fazlalığına göre artış gösterebilir. Örneğin PlatinReyon 5 raflı kitaplık modern bir dekor sunar. Kitaplığın 5 raflı olması ideal bir görünüm kazandırır. Raflı mobilyalar düzenli bir görünümün temsilcisidir. Çalışma odasında, yatak odasında, salonda ve hatta iş yerlerinde işlevsel olarak eşyalarınızı derli toplu tutacak görünüme imkan tanımaktadır. 5 raflı kitaplıkların metal ya da ahşap modelleri bulunmaktadır. Şık ve kullanışlı bu modeller hayalinizdeki tarzları evinize yansıtmanıza olanak sağlıyor. PlatinReyon zigzag kitaplık özel tasarımlarıyla dikkat çeken ürün dizaynı sayesinde estetik ve dinamik bir görünüm oluşturmaktadır. Ürünün en başta dikkat çeken tasarımı çaprazlamasına dizilen bölmeleri olmaktadır. Bölmelerin her biri farklı kitaplarınızı muhafaza edebilir. Aynı zamanda bu mobilyalara süs eşyalarınızı da yerleştirebilirsiniz. Farklı genişliklerdeki bölmeleri kitaplarınızın, dosya ya da dokümanlarınızın görünür bir biçimde el altında olmasına izin verir. PlatinReyon markasının geliştirdiği modern çizgilere sahip kitaplık modelleri çalışma ve yaşam alanlarına kattığı zarafetle kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlar.

PlatinReyon Ev Mobilyaları

PlatinReyon Ev Mobilyaları

PlatinReyon Tv ünitesi ile oturma alanınıza şıklık katmanın yanı sıra televizyonunuzu güzel görünümlü bir alana yerleştirebilirsiniz. TV üniteleri gelişen ve yenilenen teknolojiye uyum sağlayarak ortaya çıkan yeni nesil ev mobilyaları arasında yer almaktadır. Son yıllarda bireyler tarafından sıklıkla tercih edilir. Konsollar ya da büyük görünümlü mobilyalar yerine daha minimal görüntülere sahip Tv üniteleri kullanışlı olmaktadır. Eşyaları dekoratif şekilde toparlarken aynı zamanda alan kısıtlamasının da önüne geçmektedir. Kitaplık raflarını da içerisinde barındıran birçok Tv ünitesinin varlığından söz edilebilir. Tv ünitelerinin üzerine yerleştirebileceğiniz PlatinReyon çiçeklik ya da PlatinReyon saksılık son derece modern tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Minimal görünümlerinin yanı sıra üzerinde çiçeklerinizi hoş bir biçimde yerleştirebileceğiniz kullanım alanını sizlere sunar. Modellerine göre değişmekle birlikte genel anlamda cam ağacından yapılan saksılık modelleri hem uzun ömürlü hem de dayanıklı yapısı ile biliniyor. Bahçenizde, balkonunuzda ya da istenilen her alanda kullanılabilir olması, bireyin beğenisini kazanmaya yardımcı olur. Çiçeklik modelleri raflı olarak da üretilmiştir. Küçük kaktüs ya sukulentlerinizi üst raflara yerleştirirken aynı zamanda alt kısımlara da saksılı çiçeklerinizi yerleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ayakkabılarınızı düzgün bir biçimde koruyacak ve düzenleyecek ayakkabılık ürünleri bulunmaktadır. Modern tasarımları ile evin girişine monte edebileceğiniz çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. PlatinReyon üç raflı demir ayaklı ayakkabılık düzen sağladıkları için önemli bir ihtiyaç olarak kabul edilirler. Klasik bir tasarıma sahiptir. Malzeme olarak metal ürünün kullanımı sayesinde uzun süreli ve dayanıklı oluşunu da beraberinde getirebilmektedir. Günlük yaşamın içerisinde en çok kullanılan ve bu sayede yıpranmaya meyilli ayakkabılarınızı PlatinReyon ayakkabılıkları sayesinde korumaya alabilirsiniz. Ayakkabılarınız özenle muhafaza edilir. Evin girişine uygun olan ölçülerdeki ayakkabılıklar demirden üretilen yapısı ile paslanmaya karşı da sizleri üzmeyecektir. Sade tasarımları sayesinde evinizin tarzına uyum sağlayacaktır. Kapı girişlerine yerleştirilmesi ile kullanım konforu ve kolaylığı sağlar. Geniş boyutlardaki üç adet rafı sayesinde birçok ayakkabıyı aynı anda yerleştirme imkanını sizlere sunar. Koridor ya da kapı önlerindeki dağınık ayakkabı görünümünü engellemenize yardımcı olmaktadır. Mekanın dekorasyon çizgilerini destekler niteliktedir. Portatif tasarımıyla da istenilen yere kolaylıkla taşınmayı destekler.