Marka
Fiyat
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Platoon

" araması için 3043 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Dikkat Çeken Platoon Ürünleri Trendyol'da!

Platoon şarj cihazları, Bluetooth kulaklık, klavye, bilgisayar, tablet, aksesuar, hoparlör, kablo, adaptör, mouse, kablo, sarf malzemeler ve mikrofon kategorilerine ilişkin teknolojik çözümler sunan bir markadır. Marka aynı zamanda mikrofon, taşınabilir batarya, saat, oyuncu klavyesi, konsol aksesuarları, UPS ve akü araç içi telefon tutucular, kulak üstü kulaklık mouse pad, oyuncu kulaklıkları, oyun konsolları gibi bilgisayar çözümleri de sunar. Bunun yanı sıra oto teyp, oto Mp3 çalar, oyuncu mouseları, ağ modem hafıza kartı, USB bellek, laptop soğutucu, torpido aksesuarları, Bluetooth araç kitleri, MP Player ses kayıt cihazı ve FM Transmitter cihazları olmak üzere toplamda 30 kategoride ihtiyaçlara yönelik çeşitlere sahiptir. Platoon farklı kulaklık çözümleriyle de müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunar. Bluetooth kulaklık gibi birçok ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar bireysel ve ticari kullanım için uygun olmalarıyla öne çıkar. Game Headset mikrofonlu kulaklık markanın öne çıkan kulaklıkları arasında yer alır. Bu çeşit siyah renk seçeneğiyle müşteriye sunulur. Yumuşak bir tasarıma sahip olması nedeniyle kırılmaz bir yapıya sahiptir. Dokusuyla öne çıkan bu çeşitler, uzun süreli kullanımlarda ısı ve teri azaltır. Sıkıştırma kayışı bulunan bu seçenek, kulaklığın kulağa tam oturmasını sağlar. Bu seçenek sahip olduğu LED ışıklarla da atmosfer vurgusu yapar. Platoon klavye seçeneklerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kablosuz, ışıklı, oyuncu klavyesi, nano alıcılı klavyeler gibi birçok farklı ihtiyaca yönelik çeşitler mevcuttur. Bu modeller aynı zamanda televizyon ve dizüstü ya da masaüstü ile uyumludur. Tuş dizilimi Q olup standart klavye tipine sahiptir. Klavye mouse set bağlantısı kablosuz olması da modellerde dikkat çeken bir başka özelliktir. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise nano alıcılı klavyesidir. Konfor odaklı tasarlanan bu seçenek kaplama yüzeyiyle dikkat çeker. Süspansiyonlu tuşlar ile rahat bir kullanım hedeflenir. Aynı zamanda otomatik güç tasarruf modu etkindir. Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan çalışır. Platoon tablet çeşitleri müşterilere birçok farklı renk seçenekleriyle sunulur. Bunun yanı sıra bireysel ve ticari kullanıma uygun ürünlerdir. Trendyol’dan ürünleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kaliteli Platoon Seçenekleri

Kaliteli Platoon Seçenekleri

Teknoloji dünyasının gelişmesiyle bilgisayar parçaları temel ihtiyaçlar arasındaki yerini alır. Platoon mouse çözümleriyle de müşterilere kolaylık sağlamayı hedefler. Işıklı optik USB kablolu mouse ve dikey kablolu mouse gibi birçok farklı tasarıma sahip modelleri bulunur. Pembe, kırmızı, turuncu sarı, mavi, yeşil, beyaz, siyah gibi 8 farklı renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulan ışıklı optik USB mouse markanın öne çıkan bir ürünüdür. Bunlar tak çalıştır özelliğine sahip olduğu için herhangi bir yazılım yüklemesine ihtiyaç duyulmaz. Markanın ergonomik dikey kablolu mouse tasarımı ise ilgi çeken bir başka üründür. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu model, bilgisayar başında vakit geçiren herkes için uygundur. Bu mouse optik izleme teknolojisi ile çalışır. 800, 1000, 1200, 1600 gibi 4 farklı çözünürlük kademesine sahiptir. Tasarımı sayesinde el ve bilek ağrılarını önler. Platoon Bluetooth kulaklık çözümleriyle de müşterilere birçok çeşit sunar. Birçok çeşidi bulunan bu tasarımların Bluetooth özellikli modelleri de bulunur. Bluetooth mıknatıslı kulaklık markanın öne çıkan kulaklıkları arasındadır. Spor bir tasarıma sahip olan bu çeşit mıknatısları sayesinde kulaktan düşmez. Dahili lityum pili vardır. Ortalama 5 saat müzik dinleme ve konuşma süresi vardır. Bu kulaklık müşteriye siyah renk çeşidiyle sunulur. 10 metre kapsama alanına sahip olan bu kulaklığın şarj süresi 1 buçuk saattir. Ürün, bireysel ve ticari kullanıma uygun olmasıyla da dikkat çeker. Platoon hoparlör çözümleriyle de her ihtiyaca yönelik hizmet verir. Markanın öne çıkan hoparlör modelleri arasında bas USB ses sistemli hoparlörü bulunur. Bunlar siyah renk seçeneğiyle müşteriye sunulur. Bunlar USB, SD ve MMS kart girişine sahip olmasının yanı sıra ev sinema sistemine uygundur. Çok yönlü girişleri bulunan bu hoparlörün dahili 3 kanallı amfisi vardır. Ürün içeriğinde 1 adet bas amfi ve 2 adet hoparlör bulunur. Platoon kablosuz kulaklık konusunda da çözümler sunar. P47 Bluetooth kulaklık, kablosuz bir kulaklık özelliğine sahip olan bu model öne çıkanlar arasındadır. Ayrıca kablolu ve kablosuz olmak üzere iki türlü kullanım imkanına sahiptir. Platoon yaka mikrofonu seçeneklerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Profesyonel Youtuber yaka mikrofonu da öne çıkan modellerden biri olmayı başarır. Konuşma kaydı ya da duyurmak amacıyla kullanıma uygun olması sayesinde çift yönlü bir kulaklıktır. Pl-373 Wireless klavye ve mouse set de renkleriyle öne çıkan bir üründür. Gösterge tuşları farklı renklere sahiptir. 2.4 kablosuz klavye mouse set de bir başka çeşit olarak müşterinin ilgisine sunulur. Bu ürün kırmızı ve siyah renkleri bir arada barındırır. Birbirinden farklı ürün çeşitlerinin tamamına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Evde Kullanılabilen Platoon Modelleri

Evde Kullanılabilen Platoon Modelleri

Platoon mikrofon çözümleri konusunda da birçok ürün yelpazesine sahip bir markadır. Bluetooth karaoke mikrofon, markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Son dönemlerde popülerleşen evde karaoke eğlencesine bir çözüm olarak sunulur. Fonksiyon tuşlarıyla yönlendirme yapılan bu Platoon MP3 çalar çeşitleri, eller serbest özelliğine de sahiptir. Bluetooth çekim alanı ise 10 metredir. Dijital ses sinyal teknolojisine sahip olmasının yanı sıra kablosuz müzik akışı sağlar. Aynı zamanda hoparlör olarak kullanılır. MikroSD ve USB girişi mevcuttur. Platoon oyun konsolu çözümleriyle de oyun severlere yönelik ürünler de tasarlar. Bunlar hızlı ve performans odaklı olarak üretilir. Mekanik hisli oyun klavyesi de öne çıkan çeşitlerinden birisi olur. Mekanik hisli bu klavye, standart olarak tasarlanan bir yapıya sahiptir. Platoon Bluetooth hoparlör çözümleriyle de ses sistemine yönelik seçeneklerini genişletir. Birçok farklı modele sahip olan bu seçenek teknolojik donanıma sahiptir. FM radyo karaoke markanın öne çıkan Bluetooth teknolojili ürünüdür. Bu seçenek mavi renk seçeneğiyle kullanıma sunulurken çok yönlü girişleri de mevcuttur. USB Bluetooth Speaker da markanın retro görüntüsüyle öne çıkan bir ürünüdür. Ürün kırmızı ve siyah olmak üzere iki rengi barındırır. Bluetooth+USB Girişli Plak Çalar da bir başka nostaljik çizgileri barındıran tasarımıdır. Platoon Power Supply modelleriyle de enerji korumaya yönelik tasarımlar sunar. Markanın öne çıkan modellerinden olan 14000 mAh pil gücüne sahip powerbank seçeneğidir. Beyaz renk seçeneğiyle müşteriye sunulan bu model 2 USB girişine sahiptir. Ürün ergonomik tasarımı sayesinde taşınabilir özelliktedir. Markanın bir diğer öne çıkan modeli ise 10000 mAh pil gücüne sahip powerbank seçeneğidir. Beyaz bir gövdeye sahip olan bu ürünün baş kısmı siyahtır. Çift USB girişine sahip olan bu seçenek ergonomik ve şık tasarımıyla taşınabilir özelliktedir. Platoon klavye mouse set seçenekleriyle de öne çıkan bir markadır. Birbirinden farklı model seçenekleriyle her ihtiyaca uygun olarak tasarlanır. Kablosuz klavye mouse seti, markanın öne çıkan modellerindendir. Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulan bu set ergonomik tasarımıyla öne çıkar. Platoon indirim fırsatlarından yararlanarak ideal bir alışveriş yapabilirsiniz.

Işıklı Platoon Çeşitleri

Işıklı Platoon Çeşitleri

Dikkat çeken ürünlere de öncelik veren marka birçok seçenek sunar. Platoon kılıf çeşitleri farklı telefon modellerine uygun olarak tasarlanır. Platoon ışıklı klavye de bu ürünlere bir örnek olarak karşınıza çıkar. Işıklı multimedya oyun klavyesi markanın öne çıkan ürünlerinden birisidir. USB kablo bağlantılı olan bu seçenek, LED aydınlatmalı olur. Çevrimiçi oyunlar için ideal olan bu ürün günlük kullanım için de uygundur. Türkçe Q klavyeye sahip olan bu çeşit standart klavye tipi özelliğine sahiptir. Nümerik tuşlara ve RGB’ye sahip olmasının yanı sıra fonksiyonel bir klavyedir. Birçok farklı işleve sahip olan modeller çevrimiçi oyun tutkunlarının yanı sıra günlük kullanımda da uygundur. Aynı zamanda ofis kullanımında da uygun olan bu klavye seçenekleri, performans odaklıdır. Klavye çözümlerine yönelik birçok seçeneği içinde barındıran Platoon mekanik klavye modeliyle de müşterilerin dikkatini çekmeyi hedefler. Platoon kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Mekanik ışıklı multimedya oyuncu gaming klavye de markanın öne çıkan modellerinden birisidir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu model beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulur. Q dizilimine sahip olan bu ürün standart klavye özelliğine sahiptir. Marka her yaşa ve her tarza hitap eder. Platoon oyun kolu çözümleriyle de oyun severlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar. Markanın öne çıkan çeşitleri arasında yer alan kamuflaj USB analog gamepad PC oyun koludur. Bu ürün tasarımıyla öne çıkar. Hafıza kart girişi olan bu ürünün katlanabilir ve ayarlanabilir gövdesi mevcuttur. Bunlar müşteriye siyah renk seçeneğiyle sunulur. Markanın öne çıkan bir diğer modeli ise Airpods Bluetooth kulak içi kulaklığıdır. Dokunmatik kontrol ekranına sahip olan Platoon radyo çeşitleri hem müzik dinleme hem de çağrıları karşılamak için kullanılabilir. Trendyol’dan ürünleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Platoon Yorumları

Kullanışlı Platoon Yorumları

Eller serbest modu sayesinde herhangi bir ek açma ya da kapatma işlemine ihtiyaç duyulmaz. Ergonomik tasarıma sahip olan bu ürün, uzun süreli kullanım rahatlığı sağlar. Lityum pile sahip olması sebebiyle 4 saat müzik dinleme süresi ve 100 saat bekleme süresi sunar. 12 metre mesafede kullanım deneyimi sağlar. Platoon şarj aleti seçenekleriyle de müşterilere çözüm odaklı modeller sunar. Birden fazla modeli sayesinde her türden ihtiyaca cevap verebilen çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda dönüştürücü fonksiyonlu kablo seçenekleri de vardır. Markanın C tipi kablosu, dönüştürücü kablo modelleri arasında öne çıkanlar arasındadır. 3,5 mm Jak girişine sahip olan bu kablo, metal bir arayüze sahiptir. Aynı zamanda bu seçenek alüminyum alaşımdır. Siyah, gri ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle müşteriye sunulur. Müşteriler Platoon kulaklık yorumları ve geri bildirimlerinde olduğu gibi, müşteriler bu kablolara ilişkin memnuniyetlerini belirtir. Eski kaset çalarlı müzik setlerini kablosuz ses sistemine dönüştürmeye imkan tanır. Genel özellikleri arasında stereo ses çıkışı ve 10 metre etki alanı vardır. 8 saate kadar kullanıma olanak verir. Uyku modu seçeneği de mevcuttur. Platoon yorum ve geri bildirimlerinde olduğu gibi müşteriler tasarımdan memnuniyetlerini belirtir. Aynı zamanda marka, Bluetooth receiver adaptör kulaklık hoparlör aux çevirici sayesinde de uyumsuz cihazların kullanımına olanak tanır. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise, A-22 araç telefon tutucu modelidir. Sabitleme mandalın sahip oto havalandırma mıknatıslı olan bu telefon tutucu kolay bir kullanım biçimine sahiptir. Araç havalandırma ızgaralarına takılarak kullanılan bu ürün güç ve ses kablolarının kolay takılması hedefiyle sade bir tasarımla müşterinin ilgisine sunulur. Bunun yanı sıra her ortamda kullanılabilen Platoon masaj aleti çeşitlerini deneyimleyebilirsiniz.

Dikkat Çeken Platoon Tasarımları

Dikkat Çeken Platoon Tasarımları

Platoon kamera modelleriyle de müşterilerin ilgisini çekmeyi hedefler. PL-798 Dijital 1080P HD aksiyon kamerası da markanın dikkat çeken ürünlerindendir. Bunlar, 2 inç ekrana sahip olmasının yanı sıra darbe ve suya dayanıklı olmasıyla öne çıkar. 32 GB destekli olan bu ürünün çoklu video kayıt özelliği vardır. Aynı zamanda 1280x720 HD video kaydı yapar. 8 megapiksel CMOS sensörlere sahip olmasının yanı sıra 90 derece açılı HD wide angle lensi bulunur. SD kart ile 32 GB kapasite artırımı da mümkündür. 4x zoom ve fotoğraf çekebilme özelliği vardır. Çıkarılabilir bir pile sahip olup çoklu fotoğraf çözünürlüğü seçeneklerine sahiptir. Batarya ömrü 60 dakika olan bu modelin ağırlığı 44 gramdır. Bisiklet veya motosiklet bağlama aparatı da bulunur. 3M yapışkanlı bantlara sahiptir. Platoon gamepad çeşitleri ürün 3 farklı renk çeşidine sahip olmasının yanı sıra işlevsel bir model olmasıyla da dikkat çeker. 39x11,5 santimetre klavye boyutuna sahiptir. Markanın öne çıkan ürünleri arasında 8 GB kapasiteli USB bulunur. Aynı zamanda SD kart seçeneği de mevcuttur. Güvenli veri depolama hedefiyle tasarlanan bu seçenek her cihaza uygundur. Platoon tavsiye edilen çeşitleriyle bireysel ve ticari kullanım açısından da uygunluk gösterir. Marka kablosuz seçenekleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Platoon Bluetooth araç kiti de kablosuz çözümlerde AUX araç kiti öne çıkar. Bu seçenek telefonda bulunan müzikleri Bluetooth bağlantısı üzerinden kablosuz olarak dinleme imkanı tanır. Ürünün bir kere eşleşmesi yeterlidir. Sonrasında cihaz otomatik olarak eşleşir. Bu cihaz USB ile şarj edilir. Bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla uyumludur. Kolay kullanım imkanı sunan çeşitlere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Platoon Fiyatları

Bütçenize Uygun Platoon Fiyatları

Platoon modelleri ihtiyaçlara yönelik ürettiği ürünlerden biridir. Sessiz çalışma özelliğine sahip olan bu ürünün 12 santimetrelik soğutucu fanı bulunur. 500 Watt çıkış gücüne sahip olmasının yanı sıra 2 adet Seria Ata bağlantısına sahiptir. Otomatik fan hız kontrolü bulunan bu model aşırı akım ve voltaja karşı korumalı olmasıyla öne çıkar. Platoon bilgisayar çözümleriyle öne çıkarken, modellerinde hızlı bir performans hedefler. Platoon fiyatları herkesin bütçesine uygun olarak belirlenir. Mouse, kulaklık, klavye, USB, güç kaynağı gibi birçok seçenekte geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan bu marka işlevselliği birinci planda tutar. Aynı zamanda modeller birden fazla renk seçeneği ve birbirinden farklı ihtiyaca yönelik olarak üretilen bu tasarımlar, her ihtiyaca ve her tarza uygun olmasıyla öne çıkar. Platoon akıllı saat modelleriyle de her ihtiyaca yönelik seçenekler yelpazesini genişletir. Kameraya sahip olan akıllı saati markanın öne çıkan çeşitlerden bir tanesidir. Bu ürün arama yapabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ekranı dokunmatiktir. Bu ürünler, bilgisayarların ömrünü uzatır. Bu düşünerek tasarımlarına yön veren marka soğutucu konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütür. Kaliteli özellikleriyle ideal bir Platoon satın alabilirsiniz. 20 ile 30 DBA ses seviyesinde olan bu seçenek, kasa tipi bir soğutucudur. Soğutma malzemesi ise bakırdır. Beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulur. Ürün 3,5 ile 6 inç arası tüm modelleri destekler. Aynı zamanda gri, altın, siyah ve kırmızı olmak üzere toplamda 4 farklı renkle müşteriye sunulur. Tutucu ızgaraya takıldıktan sonra aparatın içine yerleştirilmesi gerekir. Telefon kılıfı içinde de kullanmanın mümkün olduğu bu ürün, telefonun arkasına takılan metal bir plaka ile de kullanılabilir. Platoon online alışveriş fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Siz de dilediğiniz seçeneklere Trendyol üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olanlara anında sahip olabilirsiniz.