placeholder
"

Platoon

" araması için 5597 sonuç listeleniyor

Platoon

Platoon ile Teknolojik Çözümler

Platoon; şarj cihazları, Bluetooth kulaklık, klavye, bilgisayar, tablet, aksesuar, hoparlör, kablo, adaptör, mouse, kulak içi kulaklık, kablo, sarf malzemeler ve mikrofon kategorilerine ilişkin teknolojik çözümler sunan bir markadır. Marka aynı zamanda mikrofon, taşınabilir batarya, saat, oyuncu klavyesi, konsol aksesuarları, UPS ve akü araç içi telefon tutucular, kulak küstü kulaklık mouse pad, oyuncu kulaklıkları, oyun konsolları gibi bilgisayar çözümleri de sunmaktadır. Bunun yanı sıra oto teyp, oto Mp3 çalar, oyuncu mouseları, ağ modem hafıza kartı, USB bellek, laptop soğutucu, torpido aksesuarları, Bluetooth araç kitleri, MP Player ses kayıt cihazı ve Fm Transmitter cihazları olmak üzere toplamda 30 kategoride ihtiyaçlara yönelik ürünlere sahiptir. Platoon kulaklık çözümleriyle de kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik seçenekler sunmaktadır. Bluetooth kulaklık, kulak içi kulaklık, kulak üstü kulaklık gibi birçok ihtiyaca yönelik geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürünler bireysel ve ticari kullanım için uygun olmalarıyla öne çıkmaktadır. Game Headset mikrofonlu kulaklık markanın öne çıkan kulaklıkları arasında yer almaktadır. Su ürün siyah renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Yumuşak bir tasarıma sahip olması nedeniyle kırılmaz bir yapıya sahiptir. Dokusuyla öne çıkan bu ürün, uzun süreli kullanımlarda ısı ve teri azaltmaktadır. Sıkıştırma kayışı bulunan bu ürün, kulaklığın kulağa tam oturmasını sağlamaktadır. Bu ürün sahip olduğu LED ışıklarla da atmosfer vurgusu yapmaktadır. Platoon klavye seçeneklerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kablosuz, ışıklı, oyuncu klavyesi, nano alıcılı klavyeler gibi birçok farklı ihtiyaca yönelik seçenekler mevcuttur. Bu modeller aynı zamanda televizyon ve dizüstü/masaüstü uyumludur. Tuş dizilimi Q olup standart klavye tipine sahiptir. Klavye mouse set bağlantısı kablosuz olması da ürünlerde dikkat çeken bir başka özelliktir. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise nano alıcılı klavyesidir. Konfor odaklı tasarlanan bu ürün kaplama yüzeyiyle dikkat çekmektedir. Süspansiyonlu tuşlar ile rahat bir kullanım hedeflenmiştir. Aynı zamanda otomatik güç tasarruf modu etkindir. Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan çalışmaktadır. Ürünler kullanıcılara birçok farklı renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel ve ticari kullanıma uygun ürünlerdir.

Platoon ile Ergonomik Tasarımlar

Teknoloji dünyasının gelişmesiyle bilgisayar parçaları en temel ihtiyaçlar arasındaki yerini almıştır. Platoon mouse çözümleriyle de kullanıcılara kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Işıklı optik USB kablolu mouse ve dikey kablolu mouse gibi birçok farklı tasarıma sahip ürünleri bulunmaktadır. Pembe, kırmızı, turuncu sarı, mavi, yeşil, beyaz, siyah gibi 8 farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan ışıklı optik USB mouse markanın öne çıkan bir ürünüdür. Bu ürün tak çalıştır özelliğine sahip olduğu için herhangi bir yazılım yüklemesine ihtiyaç duyulmamaktadır. Markanın ergonomik dikey kablolu mouse tasarımı ise ilgi çeken bir başka üründür. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu ürün, bilgisayar başında vakit geçiren herkes için uygundur. Bu mouse optik izleme teknolojisi ile çalışmaktadır. 800/1000/1200/1600 gibi 4 farklı çözünürlük kademesine sahiptir. Tasarımı sayesinde el ve bilek ağrılarını önlemektedir. Platoon Bluetooth kulaklık çözümleriyle de kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Birçok çeşidi bulunan bu tasarımların Bluetooth özellikli modelleri de bulunmaktadır. Bluetooth Mıknatıslı Kulaklık markanın öne çıkan kulaklıkları arasındadır. Spor bir tasarıma sahip olan bu ürün mıknatısları sayesinde kulaktan düşmemektedir. Dahili lityum pili vardır. Ortalama 5 saat müzik dinleme ve konuşma süresi vardır. Bu kulaklık kullanıcıya siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır. 10 metre kapsama alanına sahip olan bu kulaklığın şarj süresi 1 buçuk saattir. Ürün, bireysel ve ticari kullanıma uygun olmasıyla da dikkat çekmektedir. Platoon hoparlör çözümleriyle de her ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir. Markanın öne çıkan hoparlör modelleri arasında Bas USB Ses Sistemli hoparlörü bulunmaktadır. Bu ürün siyah renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Bu ürün USB, SD ve MMS kart girişine sahip olmasının yanı sıra ev sinema sistemine uygundur. Çok yönlü girişleri bulunan bu hoparlörün dahili 3 kanallı amfisi vardır. Ürün içeriğinde 1 adet bas amfi ve 2 adet hoparlör bulunmaktadır. Platoon oyun kolu çözümleriyle de oyun severlerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alan Kamuflaj USB Analog Gamepad PC oyun koludur. Bu ürün tasarımıyla öne çıkmaktadır. Ürün 3 farklı renk seçeneğine sahip olmasının yanı sıra işlevsel bir ürün olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Platoon ile Evde Karaoke Keyfi

Platoon mikrofon çözümleri konusunda da birçok ürün yelpazesine sahip bir markadır. Bluetooth karaoke mikrofon, markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Son dönemlerde popülerleşen evde karaoke eğlencesine bir çözüm olarak sunulmuştur. Fonksiyon tuşlarıyla yönlendirme yapılan bu ürün, eller serbest özelliğine de sahiptir. Bluetooth çekim alanı ise 10 metredir. Dijital ses sinyal teknolojisine sahip olmasının yanı sıra kablosuz müzik akışı sağlamaktadır. Aynı zamanda hoparlör olarak kullanılmaktadır. MikroSD ve USB girişi mevcuttur. Platoon akıllı saat modelleriyle de her ihtiyaca yönelik ürünler yelpazesini genişletmiştir. Kameraya sahip olan akıllı saati markanın öne çıkan ürününden bir tanesidir. Bu ürün arama yapabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda ekranı dokunmatiktir. Platoon Bluetooth hoparlör çözümleriyle de ses sistemine yönelik seçeneklerini genişletmiştir. Birçok farklı modele sahip olan bu ürün teknolojik donanıma sahiptir. Fm radyo karaoke markanın öne çıkan Bluetooth teknolojili ürünüdür. Bu ürün mavi renk seçeneğiyle kullanıma sunulurken çok yönlü girişleri de mevcuttur. USB Bluetooth Speaker da markanın retro görüntüsüyle öne çıkan bir ürünüdür. Ürün kırmızı ve siyah olmak üzere iki rengi barındırmaktadır. Bluetooth+USB Girişli Plak Çalar da bir başka nostaljik çizgileri barındıran tasarımıdır. Platoon powerbank modelleriyle de enerji korumaya yönelik tasarımlar sunmaktadır. Markanın öne çıkan modellerinden olan 14000 mAh pil gücüne sahip powerbank seçeneğidir. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulan bu ürün 2 USB girişine sahiptir. Ürün ergonomik tasarımı sayesinde taşınabilir özelliktedir. Markanın bir diğer öne çıkan modeli ise 10000 mAh pil gücüne sahip powerbank seçeneğidir. Beyaz bir gövdeye sahip olan bu ürünün baş kısmı siyahtır. Çift USB girişine sahip olan bu ürün ergonomik ve şık tasarımıyla taşınabilir özelliktedir. Platoon klavye mouse set seçenekleriyle de öne çıkan bir markadır. Birbirinden farklı model seçenekleriyle her ihtiyaca uygun olarak tasarlanmışlardır. Kablosuz klavye mouse seti, markanın öne çıkan modellerindendir. Beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulan bu set ergonomik tasarımıyla öne çıkmaktadır. 39x11,5 santimetre klavye boyutuna sahiptir. Pl-373 Wireless klavye&mouse set de renkleriyle öne çıkan bir üründür. Gösterge tuşları farklı renklere sahiptir. 2.4 kablosuz klavye mouse set de bir başka seçenek olarak kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Bu ürün kırmızı ve siyah renkleri bir arada barındırmaktadır.

Platoon ile Işıkları Yakın

Yalnızca ergonomik tasarımlara değil aynı zamanda dikkat çeken ürünlere de öncelik veren marka birçok seçenek sunmaktadır. Platoon ışıklı klavye de bu ürünlere bir örnek olarak karşımıza çıkmaktadır. Işıklı multimedya oyun klavyesi markanın öne çıkan ürünlerinden birisidir. USB kablo bağlantılı olan bu ürün, LED aydınlatmalıdır. Çevrimiçi oyunlar için ideal olan bu ürün günlük kullanım için de uygundur. Türkçe Q klavyeye sahip olan bu ürün standart klavye tipi özelliğine sahiptir. Nümerik tuşlara ve RGB’ye sahip olmasının yanı sıra fonksiyonel bir klavyedir. Birçok farklı işleve sahip olan modeller çevrim içi oyun tutkunlarının yanı sıra günlük kullanımda da uygundur. Aynı zamanda ofis kullanımında da uygun olan bu klavye seçenekleri, performans odaklıdır. Klavye çözümlerine yönelik birçok seçeneği içinde barındıran Platoon mekanik klavye modeliyle de kullanıcıların dikkatini çekmeyi hedeflemektedir. Mekanik ışıklı multimedia oyuncu gaming klavye de markanın öne çıkan modellerinden birisidir. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu ürün beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Q dizilimine sahip olan bu ürün standart klavye özelliğine sahiptir. Marka her yaşa ve her tarza hitap etmektedir. Platoon kablosuz kulaklık konusunda da çözümler sunmaktadır. P47 Bluetooth kulaklık, kablosuz bir kulaklık özelliğine sahip olan bu model öne çıkanlar arasındadır. Ayrıca kablolu ve kablosuz olmak üzere iki türlü kullanım imkanına sahiptir. Hafıza kart girişi olan bu ürünün katlanabilir ve ayarlanabilir gövdesi mevcuttur. Bu ürün kullanıcıya siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Markanın öne çıkan bir diğer modeli ise Air Pods Bluetooth kulak içi kulaklığıdır. Dokunmatik kontrol ekranına sahip olan bu ürün hem müzik dinleme hem de çağrıları karşılamak için kullanılabilmektedir. Eller serbest modu sayesinde herhangi bir ek açma ya da kapatma işlemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Ergonomik tasarıma sahip olan bu ürün, uzun süreli kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Lityum pile sahip olması sebebiyle 4 saat müzik dinleme süresi ve 100 saat bekleme süresi sunmaktadır. 12 metre mesafede kullanım deneyimi sağlamaktadır. Platoon şarj kablosu seçenekleriyle de kullanıcılara çözüm odaklı modeller sunmaktadır. Birden fazla modeli sayesinde her türden ihtiyaca cevap verebilen ürünlere sahiptir. Aynı zamanda dönüştürücü fonksiyonlu kablo seçenekleri de vardır. Markanın C tipi kablosu, dönüştürücü kablo modelleri arasında öne çıkanlar arasındadır. 3,5 mm Jak girişine sahip olan bu kablo, metal bir ara yüze sahiptir. Aynı zamanda ürün alüminyum alaşımdır. Siyah, gir ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Kullanıcılar Platoon kulaklık yorumları ve geri bildirimlerinde olduğu gibi, kullanıcılar bu kablolara ilişkin memnuniyetlerini belirtmişlerdir.

Siz Gezin Platoon Aksiyon Kamerası Çeksin

Platoon kamera modelleriyle de kullanıcıların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. PL-798 Dijital 1080P HD aksiyon kamerası da markanın dikkat çeken ürünlerindendir. Bu ürün, 2 inç ekrana sahip olmasının yanı sıra darbe ve suya dayanıklı olmasıyla öne çıkmaktadır. 32 GB destekli olan bu ürünün çoklu video kayıt özelliği vardır. Aynı zamanda 1280x720 HD video kaydı yapmaktadır. 8 megapiksel CMOS sensörlere sahip olmasının yanı sıra 90 derece açılı HD wide angle lensi bulunmaktadır. SD kart ile 32 GB kapasite artırımı da mümkündür. 4x zoom ve fotoğraf çekebilme özelliği vardır. Çıkarılabilir bir pile sahip olup çoklu fotoğraf çözünürlüğü seçeneklerine sahiptir. Batarya ömrü 60 dakika olan bu ürünün ağırlığı 44 gramdır. Bisiklet veya motosiklet bağlama aparatı da bulunmaktadır. 3M yapışkanlı bantlara sahiptir. Platoon yaka mikrofonu seçeneklerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Profesyonel Youtuber yaka mikrofonu da öne çıkan modellerden biri olmayı başarmaktadır. Konuşma kaydı ya da duyurmak amacıyla kullanıma uygun olması sayesinde çift yönlü bir kulaklıktır. Kablo uzunluğu 1 buçuk metredir ve 3 buçuk milimetre Jak girişi mevcuttur. Platoon USB çözümleriyle de veri depolamaya yönelik ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir. Markanın öne çıkan ürünleri arasında 8 GB kapasiteli USB’si bulunmaktadır. Aynı zamanda SD kart seçeneği de mevcuttur. Güvenli veri depolama hedefiyle tasarlanan bu ürün her cihaza uygundur. Aynı zamanda bireysel ve ticari kullanım açısından da uygunluk göstermektedir. Marka kablosuz seçenekleri konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Platoon Bluetooth araç kiti de kablosuz çözümlerde AUX araç kiti öne çıkmaktadır. Bu ürün telefonda bulunan müzikleri Bluetooth bağlantısı üzerinden kablosuz olarak dinleme imkânı tanımaktadır. Ürünün bir kere eşleşmesi yeterlidir. Sonrasında cihaz otomatik olarak eşleşmektedir. Bu cihaz USB ile şarj edilmektedir. Bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla uyumludur. Eski kaset çalarlı müzik setlerini kablosuz ses sistemine dönüştürmeye imkân tanır. Genel özellikleri arasında stereo ses çıkışı ve 10 metre etki alanı vardır. 8 saate kadar kullanıma olanak vermektedir. Uyku modu seçeneği de mevcuttur. Platoon Bluetooth kulaklık yorumları ve geri bildirimlerinde olduğu gibi kullanıcılar üründen memnuniyetlerini belirtmişlerdir. Aynı zamanda marka, Bluetooth receiver adaptör kulaklık hoparlör aux çevirici sayesinde de uyumsuz cihazların kullanımına olanak tanımaktadır.

Platoon Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Platoon güç kaynağı modelleri de ihtiyaçlara yönelik ürettiği ürünlerden biridir. Sessiz çalışma özelliğine sahip olan bu ürünün 12 santimetrelik soğutucu fanı bulunmaktadır. 500 Watt çıkış gücüne sahip olmasının yanı sıra 2 adet Seria Ata bağlantısına sahiptir. Otomatik fan hız kontrolü bulunan bu ürün aşırı akım ve voltaja karşı korumalı olmasıyla öne çıkmaktadır. Platoon bilgisayar çözümleriyle öne çıkarken, ürünlerinde hızlı bir performans hedeflemiştir. Mouse, kulaklık, klavye, USB, güç kaynağı gibi birçok üründe geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan bu marka işlevselliği birinci planda tutmaktadır. Aynı zamanda ürünler birden fazla renk seçeneği ve birbirinden farklı ihtiyaca yönelik olarak üretilen bu tasarımlar, her ihtiyaca ve her tarza uygun olmasıyla öne çıkmaktadır. Platoon oyun konsolu çözümleriyle de oyun severlere yönelik ürünler de tasarlamıştır. Bu ürünler hızlı ve performans odaklı olarak üretilmiştir. Mekanik hisli oyun klavyesi de öne çıkan ürünlerden birisi olmuştur. Mekanik hisli bu klavye, standart olarak tasarlanmış bir yapıya mevcuttur. Aynı zamanda tasarımda tuşların rahat kullanımı hedeflenmiştir. Bu klavyenin ilgi çeken bir diğer yanı ise renklendirme özelliğinin bulunmasıdır. Yoğun kullanım sonrası ısınan dizüstü bilgisayarlar için kaçınılmaz bir ürün olarak soğutucular karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünler, bilgisayarların ömrünü uzatmaktadır. Bu düşünerek tasarımlarına yön veren Platoon soğutucu konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmüştür. 20 ile 30 DBA ses seviyesinde olan bu ürün, kasa tipi bir soğutucudur. Soğutma malzemesi ise bakırdır. Beyaz renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Platoon telefon tutucu modelleriyle de öne çıkmaktadır. Birçok modeli sayesinde kullanıcıya geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, bu tasarımlarda işlevselliği odak noktasına almıştır. Smart Sensor S5 araç wireless sensörlü 10w şarj telefon tutucu da markanın öne çıkan modelleri arasındadır. Markanın öne çıkan bir başka modeli ise, A-22 araç telefon tutucu modelidir. Sabitleme mandalın sahip oto havalandırma mıknatıslı olan bu telefon tutucu kolay bir kullanım biçimine sahiptir. Araç havalandırma ızgaralarına takılarak kullanılan bu ürün güç ve ses kablolarının kolay takılması hedefiyle sade bir tasarımla kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Ürün 3,5 ile 6 inç arası tüm modelleri desteklemektedir. Aynı zamanda gri, altın, siyah ve kırmızı olmak üzere toplamda 4 farklı renkle kullanıcıya sunulmaktadır. Tutucu ızgaraya takıldıktan sonra aparatın içine yerleştirilmelidir. Telefon kılıfı içinde de kullanımın mümkün olduğu bu ürün, telefonun arkasına takılan metal bir plaka ile de kullanılabilmektedir. Siz de markaya sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünlere anında sahip olabilirsiniz.