placeholder
"

Porçöz

" araması için 379 sonuç listeleniyor
Porçöz Leke Çıkarıcı Sprey 750ml
PorçözLeke Çıkarıcı Sprey 750ml
(36)
Leke Çıkarıcı Sprey 750ml
22,99 TL
Sepete Git
Porçöz Premıum Leke Çıkarıcı 1lt
PorçözPremıum Leke Çıkarıcı 1lt
(92)
Premıum Leke Çıkarıcı 1lt
23,60 TL
Sepete Git
Porçöz Pas Ve Kireç Sökücü - 2 L
PorçözPas Ve Kireç Sökücü - 2 L
(88)
Pas Ve Kireç Sökücü - 2 L
26,99 TL
Sepete Git
Porçöz Premium Leke Çıkarıcı 1 lt
PorçözPremium Leke Çıkarıcı 1 lt
(15)
Premium Leke Çıkarıcı 1 lt
22 TL
Sepete Git
Porçöz Mutfak Temizleyici Sprey 750ml
PorçözMutfak Temizleyici Sprey 750ml
(55)
Mutfak Temizleyici Sprey 750ml
17 TL
Sepete Git
Porçöz Banyo Spreyi 750 ml
PorçözBanyo Spreyi 750 ml
(148)
Banyo Spreyi 750 ml
17,90 TL
Sepete Git
Porçöz Jel Lavabo Açıcı 1 lt
PorçözJel Lavabo Açıcı 1 lt
(7)
Jel Lavabo Açıcı 1 lt
20,09 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Her Alanda Kullanışlı Porçözler Trendyol’da!

Üstün temizlik anlayışıyla Porçöz, Türkiye'nin ilk kireç çözücü markası ünvanına sahiptir. 1979 yılında kurulan Levent Kimya’nın markasıdır ve liderler arasında yer alır. Farklı yüzeyler ve kirler için çeşitli ürün yelpazesiyle beğeni toplar. En inatçı kirlerin baş düşmanı olarak gücünü gösterir. Kireç yağ sökücü, leke çıkarıcı ve lavabo açıcı alternatifleri ile güçlü formüllere sahiptir. Banyo, mutfak, ocak gibi özel alanlara yönelik çeşitler mevcuttur. Sprey formundaki şişeleriyle kolay kullanım ve etkin sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca sprey yapısıyla birçok farklı markaya da öncülük ettiği bilinmektedir. Zorlu lekelerin üstesinden gelerek ocak, tuvalet, lavabo gibi farklı alanlarda etkili sonuçlar elde etmeye yardım eder. Porçöz banyo ürünleri en sık tercih edilen çeşitler arasındadır. Sürekli su ile temas halinde olan banyolarda kireçlenme, su lekeleri, matlaşma gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Güçlü formüle sahip banyo ürünleri sayesinde zahmetsiz temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. Lavoba, duşakabin, musluk, tuvalet, küvet ve daha birçok yüzeyde etkilidir. Cam, fayans, mermer gibi malzemeye sahip yüzeylerde güvenle tercih edilebilir. Islak bir bez yardımıyla kolaylıkla temizliği tamamlayabilirsiniz. Zorlu kir ve kalıntılara sahip bölgelerde ise birkaç dakika bekledikten sonra silme işlemi yapabilirsiniz. Özellikle Porçöz tuvalet temizleyici güçlü formülü ve hoş kokusu ile hijyen sağlar. Çam kokusunu en derinden hissettiren ürün, kolay sıkılan şişesiyle de dikkat çeker. Şişe tipi tuvalet temizliğine uygun olarak köşe noktalara bile kolaylıkla ulaşır. Her sifonda ferah koku yaymasının yanı sıra mikropları da öldürür. Su altında bile etkili formülüyle uzun süre kalıcı hijyen sağlayarak sizi ve ailenizi korur. Ayrıca kir ve kireci yok etmesinin yanı sıra sarı lekelerde de etkilidir. Kıvamlı yapısı sayesinde su gibi akıp gitmez. Özel çocuk kilidi sayesinde de güvenle muhafaza edebilirsiniz. Porçöz ürünleri farklı alanlarda temizliği en derinden hissetmenize yardımcı olur. Özellikle yanmış yağ, kireç gibi inatçı lekeleri zahmet harcamadan kolaylıkla temizleme imkanı sunar. Işıl ışıl evler için her gün kullanıma uygundur. Fakat çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gereklidir. Hayatınıza ışıltı ve ferahlık katacak olan Porçöz ailesinin ürünlerini Trendyol’da keşfedebilirsiniz.

Temiz Bir Ev İçin Porçöz Çeşitleri

Temiz Bir Ev İçin Porçöz Çeşitleri

Temizlik hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Evin her bir noktası düzenli olarak temizliğe ihtiyaç duyar. Banyo, mutfak, salon hatta elektrikli aletlerin içerisinde bile özel temizlik yapılmalıdır. Temiz bir hayat için yardımcı ürünler hayat kurtarır. Yağ sökücüler, leke çıkarıcılar, banyo spreyleri ve dahası temizliği zahmetsiz hale dönüştürür. Türkiye’nin sevilen temizlik markası olan Porçöz, benzersiz formülleriyle hayatı kolaylaştırır. Mutfak, banyo gibi farklı mekanlara hitap eden özel içerikleriyle beklentileri karşılamayı başarır. Porçöz mutfak ürünleri her evin olmazsa olmazları arasında yer alır. Mutfak her zaman evin en dağınık en kirli alanlarından biridir. Yanmış yağ lekeleri, yemek artıkları ve dahası kirli bir ortam yaratır. Günlük olarak yemek yapma ve yeme sıklığına bağlı olarak temizlenmelidir. Yemek yapmanın keyfini çıkarırken sonrasında oluşan kirler can sıkıcı bir hal alabilir. Yapışan yağ lekeleri eğer hemen temizlenmezse kuruyarak daha zor bir hale dönüşebilir. Bu yüzden her yemek sonrası mutfağın temizlenmesi önem arz eder. Kuruyan lekeleri dert etmenize gerek yoktur. Porçöz yağ çözücü imdadınıza yetişir. Yağ lekelerin ustası olarak tek sıkışta zorlu kirleri bile söker atar. Limon gibi doğal yardımcılar içeren yağ sökücü, evinize bahar havası getirir. Hoş kokusu ve güçlü formülüyle yalnızca evlerde değil yemek yapılan tüm işletmelerde kullanılır. Mutfağın gözdesi olarak ocak hijyeninde kullanılmasının yanı sıra mutfak dolaplarında da güvenle tercih edilebilir. Böylece tek bir ürün yardımıyla birden fazla alanda hijyen sağlayabilirsiniz. Ayrıca mangalın ateşle buluşan kirlerini dahi zahmetsizce ortadan kaldırabilirsiniz. Kızartma yapılan tavalarda da etkin sonuçlara imza atar. Mutfak gereçlerinin yanı sıra yağ lekesi olan kıyafetlerinizde az miktarda uygulayabilirsiniz. Çamaşır makinesine atmadan hemen önce yağlı bölgeye püskürterek lekeden kurtulabilirsiniz. Mutfak ve banyolarda bulunan lavabolar zamanla tıkanıp hayatı felç edebilir. Akmayan lavabo tüm işinizi aksatmaya yeter de artar. Bu gibi tıkanma durumlarında ise Porçöz lavabo açıcı giderin temizlenmesini sağlar. Kimyasal olarak açma işlemi gerçekleştirerek iş yükünü azaltır. Hem evde hem de iş yerlerinde güvenle tercih edilebilir. Ekstra güçlü formüle sahip ürün, uzun uğraşlar gerektirmez. Kullanımı ise oldukça pratiktir. Toz halindeki ürünü öncelikle lavaboya dökmek gereklidir. Ardında kaynar suyu üzerine dökerek gideri tamamen temizler. Fakat işlem sırasında ürünle temas edilmemelidir ve cilt ve göz teması durumunda bol su ile temizlenmelidir. Ayrıca ortamı bolca havalandırarak kimyasal maddeyi solumayı önleyebilirsiniz. Metal, alüminyum ve çinko boru tiplerinde kullanılması sakıncalı ve yasaktır. Porçöz çeşitleri hayatın her alanında etkin sonuçlar sağlamaya yardım eder. Temiz bir ev için günlük olarak tercih edilebilen markanın ürünleri bol çeşit ve uygun fiyat seçenekleri ile Trendyol’dan temin edilebilir.

Lekeler hayatın her alanında can sıkıcıdırlar. Mutfak, banyo, halı, koltuk gibi alanlarda birçok leke oluşabilir. Özellikle küçük çocuklu evlerin vazgeçilmezi olan lekeler, titiz kişileri mutsuz edebilir. Etkin çözümler sunan Porçöz leke çıkarıcı, birçok farklı yüzeyde kendini belli eder. Çikolata, şarap, makyaj ve daha birçok zorlu leke koltuklarınızın, halılarınızın mahvolmasına neden olabilir. Leke çıkarıcı ürünü yüzeye sürerek ıslak bir bez yardımıyla kolayca eski haline dönüştürebilirsiniz. Porçöz, lekeli bölgenin rengini açmadığı için güvenle tercih edebilirsiniz. Yünlü, pamuklu, sentetik gibi farklı kumaş türlerinde ekstra performans sağlar. Hayvansal ve bitkisel yağların arındırılmasında da etkin rol oynar. Püskürtme özelliği sayesinde lekeli alanı çitileyerek tertemiz hale getirebilirsiniz. Doğal yöntemlerden ilham alan Porçöz sirkeli yüzey temizleyici, fayans, ahşap, parke gibi tüm yüzeylerde hijyen sağlar. Mutfak, banyo, oturma odası ve daha birçok alanda kullanım imkanı sunar. Doğal lavanta yağı içeren esansıyla geçtiği her yere bahar havası getirir. Lavantanın ferahlatıcı kokusuyla ve güçlü formülüyle dikkat çekmenin yanı sıra doğanın mucizesi olan sirkenin parlaklık ve hijyen sağlama gücüyle de temizliği kolaylaştırır. Parıl parıl fayanslar, camlar ve lavabolar için harika bir alternatif olarak sizi yormadan yüzeyde bulunan kiri ve pisliği kolayca kendine çeker. Silme işleminin süpürme sonrası yapılması tavsiye edilir. Hijyeni en derinden hissetmeye yardımcı ürün ise Porçöz çamaşır suyu çeşididir. Özellikle banyo gibi mikropların yoğun olarak barındığı alanlarda günlük hijyen sağlar. Yoğun kıvamı ve eşsiz gücüyle birçok hastalığın önlenmesine yardım eder. Yüzeylerin dezenfekte edilmesi için en etkili yöntemlerden biridir. %99.9’a kadar bakterilerin kökünü kazır. Tuvalet, lavabo gibi alanların temizliğinde olmazsa olmaz bir üründür. Çamaşır suyu katkılı banyo ve mutfak ürünleri de sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ağartıcı özelliği nedeniyle kıyafetlerde leke bırakabilir. Bu yüzden dikkatli kullanılmasında fayda vardır. Markanın ürünleri geniş kullanım imkanı sunarak müşterilerin beklentilerini karşılar. İhtiyaçlar dahilinde eviniz ya da işyeriniz için Porçöz ürünlerini seçebilirsiniz. Hayatın her alanında hijyen ve parlaklık sunan markanın ürün alternatiflerini Trendyol sayesinde inceleyebilirsiniz.

Porçöz ile Makinelere Bakım Yapın

Porçöz ile Makinelere Bakım Yapın

Elektrikli aletler, insan hayatını kolaştırırlar. Makinelerin sağlıklı çalışabilmeleri için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Özellikle içinde kirli eşyaların yer aldığı bulaşık ve çamaşır makineleri oldukça fazla bakım ister. Bakım yapılmayan makineler zamanla bozulmaya başlar. Bu yüzden makineler için de uygun temizleyiciler kullanılmalıdır. Porçöz bulaşık makinesi temizleyici, derinlemesine hijyen sağlar. Mat ve lekeli çıkan tabakların nedeni iç kirlenme olabilir. İstenmeyen gider kokularından kurtulmaya yardım eder. Aynı zamanda makinenin ömrünü uzatarak taarruf yapmanıza imkan tanır. Düzenli aralıklarla kullanılan bulaşık makinesi temizleyici sayesinde bardaklarınız ilk günkü gibi ışıl ışıl parlar. Hemen hemen her gün çalıştırılan makinelerde yemek ve deterjan kalıntıları borulara tıkanabilir. Bu kirlilik makinenin performansını oldukça etkiler. Kullanılan makine temizleyici kökten uca hijyen sağlayarak müşterilerin beklentilerini karşılar. Aynı şekilde Porçöz çamaşır makinesi temizleyici de performans arttırmaya yardım eder. Kilolarca yıkanan kirli çamaşırlar zamanla makineye zarar verebilir. Deterjan kalıntıları ve suların kireç oranı makinenin hayati parçalarına zarar verebilir. Porçöz temizleyici sayesinde elin ulaşamayacağı iç noktalar tamamen kirden arındırır. Özellikle lastik kısmını pırıl pırıl yaparak müşterileri büyük bir dertten kurtarır. Ürünü deterjan haznesine ekleyerek 60 derecede boş olarak çalıştırabilirsiniz. Etkin maddeler ve güçlü formül sayesinde pırıl pırıl çamaşırlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca gider borularında yer alan kökü kokuların giderilmesini sağlar. Sıvı formüle sahip ürün, kullanım rahatlığı sunmayı başarır. Çamaşır makinesinde hijyen sağlayarak sizi ve sevdiklerinizi korur. 3 ayda 1 olarak kullanılması tavsiye edilir. Dilerseniz tek ürün olarak tercih edebilir ya da hem çamaşır hem bulaşık makinesi temizleyici alarak ekonomik seçim yapabilirsiniz. Porçöz temizlik ürünleri hayatınızı ışıl ışıl yapmak için formüle edilmiştir. Markanın mis kokulu çeşitlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Temizlik hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Zamanla her şey kullanılmasa dahi kirlenir ve temizlenmeye ihtiyaç duyar. Türkiye’nin sevilen temizlik markalarından biri olan Porçöz, kirli alanlara meydan okur. Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri karşısında geliştirdiği zengin ürün yelpazesiyle kendine hayran bırakır. Mutfakta, banyoda, yüzeylerde, halılarda ve akla gelebilecek her alanda etkisini gösterir. Özellikle kireç konusunda en iyiler arasında yer alır. Suların sertlik seviyesinden dolayı kireç kaçınılmazdır. Banyonun dört bir yanında, çaydanlıklık içlerinde ve suyun değdiği her yerde kendini belli eder. Kireç zamanla katılaşarak yüzeye yapışır ve hoş olmayan bir görüntü oluşturur. Özellikle çaydanlık diplerinde kalması çayın tadını dahi değiştirebilir. Porçöz kireç çözücü, müşterilerin imdadına yetişir. Tek bir sıkışta bile kireci söker atar. Güçlü formüle sahip yapısıyla zamandan tasarruf ettirir. Küvet ve duşakabin içlerinde de çok fazla biriken kireç, bulanık bir görüntüye neden olur. Kireç sökücü sayesinde banyonuzu, mutfağınızı ışıl ışıl bir hale dönüştürebilirsiniz. Cilt ve göz temasında kesinlikle bulundurulmamalıdır. Ayrıca uygulama esnasında maske ve eldiven takılmaya dikkat edilmelidir. Markanın pırıl pırıl yapan bir başka ürünü ise Porçöz cam temizleyici çeşididir. Yaz, kış toz ve kir kaplayan camlar, düzenli olarak silinmelidir. Okyanus ferahlığı sahip ürün her sıkışta sizi bambaşka diyarlara götürür. Kolay temizlenme ve iz yapmayan formülüyle uzun saatler uğraşmaya gerek kalmaz. Doğru bez tercihiyle camlarınız tıpkı bir ayna gibi parlar. Yüzeylerin yanı sıra küçük ev aletlerinin iç kısımları da oldukça kirlenir ve kireçlenir. Porçöz küçük ev aletleri temizleyici görünmeyen kireç ve kirin üstesinden kolaylıkla gelir. Kahve makinası, ütü, su ısıtıcısı gibi su ile teması olan eşyalarda başarı sağlar. İçten dışa ışıl ışıl eşyalar için markanın ürünlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantili Güçlü Porçöz Temizleyiciler

Uygun Fiyat Garantili Güçlü Porçöz Temizleyiciler

Porçöz fiyat skalası ürünün kullanım alanına, gramajına veya ambalaj özelliğine göre değişirek çeşitlenir. Mutfakta kullanılan çeşitlerin işlevleri yağ sökme odaklı olur. Banyo ürünleri ise kireç önlemeye yöneliktir. Ev, işyeri ve daha birçok alanda mükemmel sonuçlar elde etmeye yardımcı olur. Porçöz pas ve kireç çözücü, saniyeler içinde etkisini gösterir. Su ile sık sık temas eden yüzeyler zamanla kireçlenir. Tabaka haline gelen kireç hoş olmayan pis bir görüntüye sebep olur. Porçöz pas ve kireç çözücü, normal temizlik ürünleriyle çıkmayan lekelere savaş açar. Çelik, teflon ve alüminyum içindeki birikmiş kireci saniyeler içinde yok eder. Ovalamaya gerek kalmadan güçlü formülüyle kireci yüzeyden kaldırır. Tuvalet ve lavabolarda olan inatçı sarı pas lekeleri de hoş olmayan görüntüye sahiptir. Ürün güçlü etki sağlayarak tek sürüşte mükemmel sonuç elde etmenizi sağlar. Ek olarak şişe, sürah, bardak gibi cam mutfak gereçlerinde biriken kireç kalıntıları içinde kullanıma uygundur. Özellikle metal gibi maddelerin su ile temasında pas oluşması muhtemeldir. Paslı yapı kötü bir görünüme sahip olmasının yanı sıra sağlığa da zararlıdır. Ürün pası çözmenin yanı sıra içeriğindeki kimyasal maddelerden dolayı ufak lavabo tıkanıklıklarını açabilir. Kireçsiz ve passız bir hayat için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir. Kullanım esnasında maske ve eldiven takılması gereklidir. Kilitli kapağının olmasına rağmen yine de çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gereklidir. Porçöz deterjan çeşitleri evinizin mis gibi olması için üretilir. Islak ve kuru zeminler uygulanabilecek ürün yelpazesi sayesinde tüm hijyen ihtiyacınızı Porçöz ile karşılayabilirsiniz. Uygun fiyat alternatifleri ile Porçöz ürünlerini Trendyol’da filtreleyerek inceleyebilirsiniz.

Porçöz, güçlü formülü esas alan ürün skasıyla kirlere meydan okur. Hayatın her alanındaki kir birikintilerine savaş açar. Banyo, mutfak, bahçe, işyeri gibi alanlarda kirleri ortadan kaldırır. Mutfakta yardımcı ürün olan yağ sökücü, tek sıkışta lekeleri söker atar. Ovalama gerek kalmadan ıslak bir bez yardımıyla kolayca yanmış yağlardan kurtulabilirsiniz. Pas ve kireç sökücüler ise mutfak, banyo gibi ıslak alanların yükünü hafifletir. Ayrıca su ısıtıcı, çaydanlık gibi eşyalarda da etkin performans sağlar. Her alana özel olarak üretilen sprey formatları ile kolay temizlik anlayışı sunar. Porçöz leke çıkarıcı sprey de onlardan biridir. Kumaş lekelerinde ağartma yapmadan etkin sonuçlar elde etmeye yardım eder. Vişne, süt, çikolata, makyaj malzemeleri ve daha birçok farklı leke türünde etki eder. Ayrıca çamaşır makinesi içinde de kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Her türlü kumaş türüne kolaylıkla nüfuz ederek saniyeler içinde lekeleri kabartır. Koltuk, halı,kanepe gibi mobilyalarda da tercih edilebilir. Porçöz ürünlerinin farklı boyutları mevcuttur. Porçöz 1 lt, günlük olarak tercih edilen boyutlardan birisidir. Uygun fiyatlarıyla bütçenizi korurken gücüyle de evinizi kirden arındırır. Hem ekonomik hem fazla olsun diyenler için Porçöz 2 - 5 - 6 lt çeşitleri önerilebilir. Büyük şişelerde yer alan ürünler, işyeri gibi yoğun kir barındıran alanlar için oldukça uygundur. Aynı zamanda bir büyük bir küçük boyut alarak doldurma işlemiyle de tercih edebilirsiniz. Ekonomik olmasının yanı sıra temizlik ihtiyaçlarınızı da gidermeyi başarır. Etkili sonuçlar ve harika kokularıyla kendine hayran bırakır. Porçöz’ün yenilikçi ürünlerine Trendyol avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.