placeholder
"

Peros

" araması için 274 sonuç listeleniyor

Peros Ürün Çeşitleri ile Daha Temiz Çamaşırlar

Yaşam alanlarının temiz ve düzen içerisinde bulunması sağlık için çok önemlidir. Dağınık oturma odaları, yağlı mutfak veya kirli banyoların hastalık kapılmaması adına temiz olması gerekir. Gün içerisinde sık sık yapılan temizlikler fazla detay gerektirmezken, uzun aralıklarla yapılan temizlikler fazla zaman alır. Temizlik ürünleri ev temizliğinde oldukça etkilidir. Ev temizlik ürünleri sağlıklı bir yaşamın önemli bir parçasıdır. İnsanlar evinde, tüm yaşam alanlarında ve dışarıda temizlik ürününe ihtiyaç duyarlar. Özellikle banyo ve tuvaletlerin düzenli olarak temizlenmesi tavsiye edilir. Bunların yapılmaması sonucunda insan sağlığına zararlı olabilecek bakteriler ve mikroorganizmalar sağlığı tehdit eder. Hijyenin temelinde yer alan ev temizlik ürünleri arasında sabun, deterjan ve çamaşır suyu yer alır. Peros tüm bu ürünleri kullanıcılara sunuyor. Temizlik firması olan Peros, 2005 yılından bu yana üretimlerine devam ediyor. Hijyen ve sağlık açısından pek çok temizlik ürününe yer veren Peros, kullanıcılar tarafından tercih edilen öncü markalar arasında yer alıyor. Peros, çamaşır temizliği ürünleri arasında yumuşatıcılara da yer veriyor.

Peros Ürünleri

Peros Ürünleri

Peros deterjan ürünlerinde pek çok çeşitlilik sunar. Çamaşır, bulaşık ve sıvı deterjanları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunar. Peros yumuşatıcı ürünleri ile çamaşırların daha yumuşak bir yapıya sahip olmasına olanak tanır. Çamaşır makinesinin bölümüne belli bir miktarda konulan bu ürün, çamaşırları yumuşatmasının yanı sıra güzel bir kokuya sahip olmasını sağlar. Bu ürünler farklı kokularda bulunmasının yanı sıra özel formülüyle çamaşırların üzerinde uzun süre kokunun durmasını sağlar. Oldukça geniş bir aralıkta bulunan koku seçenekleri ile çamaşırların istenilen kokuya sahip olmasına olanak tanır. Hayatın pek çok alanında tercih edilen Peros ürünleri, gereken hijyenin sağlanmasına olanak tanır. Deterjan ürünleri ile ön planda yer alan markanın ürünleri farklı boyutlarda ve formlarda yer alır. Ürünlerin ne amaçla kullanılacağına yönelik belirli bir forma bürünen deterjanlar, üst düzeyde temizlik sağlar. Bu açıdan oldukça faydalı olan bu ürünler, kullanıcıların severek tercih ettiği Peros markası adı altında oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Deterjan ürünleri bulaşık ve çamaşırda kullanılmak üzere bulunur. Yapılan temizliğin ne olduğuna göre farklı amaç ve işlevler kapsamında tercih yapılır. Bulaşık makinesinde kullanılacak olan amaca göre farklı özellik ve işlevlerde seçim yapılması gerekir. Bu kapsamda seçilecek olan ürünün nasıl bir işleve sahip olduğunun bilinmesi oldukça önemlidir. Bulaşıkların yıkanması amacıyla üretilen deterjanlar, makinelere göre ya da elle yıkanmaya uygun olarak farklı seçeneklerde yer alır. Elle yıkamak için üretilen deterjan ürünler, makinelere uyum sağlamaz. Bu açıdan makinelerin zarar görmemesi için dikkat edilmesi gerekir. Peros, her türlü yıkama çeşidine uygun olarak üretimi yaptığı deterjan modellerini farklı fiyatlarla kullanıcılara sunmaktadır.

Peros Deterjan Çeşitleri

Peros Deterjan Çeşitleri

Her türlü ortamın hijyeninde etkin rol oynayan temizlik malzemeleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Deterjan ürünlerinde oluşan farklılık ise kullanım amacına göre değişir. Kullanım amacına göre değişen deterjan ürünlerinde kullanım alanlarının ne olduğu da değişiklik yaşatan nedenler arasında yer alır. Peros bulaşık deterjanı ürünlerinin yanı sıra çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere üretilen ürünlere de yer verilmektedir. Çamaşırlara yönelik en etkili ve en çok tercih edilen çamaşır deterjanları, sıvı ve toz şeklinde kullanıcıların karşısında yer alır. Yıkanması gereken kıyafetlerin rengine ve dokusuna göre farklı ürünler bulunur. Renkli, siyah ve beyaz kıyafetlere yönelik farklı çeşitte çamaşır deterjanları yer alır. Peros toz deterjan ürünleri çamaşırların rengini korur, yıpranmalarını engeller ve uzun bir kullanıma olanak tanır. Kirlerin arınması ve temizlenmesi amacı taşıyan bu ürün, kullanım alanına yönelik birden fazla çeşitliliğe sahiptir. Peros matik ürünleri sıvı ve toz halinde bulunan, birden fazla amaca ve alana yönelik bir kullanım sağlayan en etkili ürünler arasında yer alır. Ürün, lekeleri daha kolay çıkarır ve çamaşırlarda solma yapmayarak beyazlığın korunmasını sağlar. Peros, çamaşırların renklerinin solmasına engel olarak kullanıcılara üstün kalitede hizmet verir. Bu açıdan oldukça kullanışlı olan Peros ürünleri, farklı boyutlarda bulunur. Kişinin ihtiyacına göre bulunan Peros ürünleri bu açıdan geniş bir seçim aralığı sunar. Peros 10 kg ürünleri kullanıcıların en fazla tercih ettiği boyutlar arasında yer alıyor. Toz şeklinde satılan bu boyut renkli ve beyaz çamaşırlara göre ayrılır. Peros 10 kg fiyat seçeneği de beyaz ve renkli çamaşırlara özel olarak sunulan ürünlere göre değişir. İsteğe göre seçilen bu ürünler, çamaşırların temiz olmasını sağlar. Akışkan olmasından dolayı makinelerde kalıntı yapmayan Peros sıvı deterjan ürünleri kıyafetlerin temizlenmesini ve güzel bir kokuda olmasını sağlar. Bununla beraber bu ürün, düşük yıkama tercihlerinde bile etkili olması sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Peros deterjan ürünleri kaliteli ve kullanım amacının fazla olmasından dolayı tercih edilir. Peros deterjan yorumları kullanıcıların isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamasından dolayı olumludur. Geniş bir kitleye hitap eden Peros ürünleri oldukça ekonomik bir şekilde sunulur.

Peros Deterjan Özellikleri

Peros Deterjan Özellikleri

Temizliğe önem verenlerin ilk tercihi arasında yer alan Peros, istenilen sonucu vermesi ve kullanıcıları temizlik yaparken kolay bir kullanım sunmasından dolayı oldukça pratik bir deneyim sağlar. Gündelik temizliklerde kullanılmak üzere tercih edilen Peros çamaşır suyu çeşitli kullanım alanlarına hitap eder. Ev, işyeri, ofis ve benzeri pek çok alanlarda yüzey temizliği için kullanılan bu ürün, mikroplardan kurtulmak için oldukça etkilidir. Temizlik ve hijyen açısından oldukça etkili olan çamaşır suyunun ne kadar kullanılacağı da oldukça önemlidir. Kimyasal madde içermesinden dolayı dozunun bilinmesi gerekir. Yüzey temizliği ve daha pek çok alanın temizliğine dair ürün çeşitliliğine sahip olan Peros, geniş ürün skalasına sahip olması sayesinde farklı ihtiyaçlara en iyi şekilde hitap eder. Yoğun formülü sayesinde fazla bulaşıkları iyice temizler ve güzel bir koku verir. Gözde ürünler arasında yer alan Asperox Sarı Güç, yağ çözücü özelliği ile çıkmayan kir ve yağları kısa süre içerisinde temizler. Güçlü formülü ile kolay bir kullanım sunan bu ürün, çoğu yüzey üzerinde etkilidir. Marka adı altında sert yüzey bakım ürünlerine özel olarak onlarca seçenek bulunuyor. Peros çamaşır deterjanı ürünleri ile de geniş bir seçenek sunuyor. Peros 12 kg boyutunda bulunan çamaşır deterjanı ürünleri ile uzun bir kullanım sağlar. Uzun kullanım sağlaması kalabalık olan aileler açısından avantajlı bir durum sağlar. Peros deterjan fiyatları farklı aralıklarda bulunur. Ürünlerde bulunan mililitre, litre, gram, kilo ve adet özelliklerine göre değişir. Ürünlerde miktar arttıkça fiyat üzerinde de değişiklik yaşanır. Peros matik 10 kg fiyatı ürünün boyutunun fazla olmasından dolayı oldukça avantalı bir imkan sağlar. Kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip olan Peros, her geçen gün temizlik ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, kullanıcılarına geniş bir seçenek sunuyor. Peros ürünlerinin farklı tüm çeşitlerine Trendyol’da ulaşabilirsiniz.