İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Posta Kutusu

" araması için 296 sonuç listeleniyor

Posta Kutusu

Kapınıza Şık Bir Görüntü Sağlayan Posta Kutusu Modelleri

Eve gelen postaların, mektupların, faturaların kaybolmaması ya da çalınmaması için özel olarak üretilen ve çeşitli şekillere sahip olarak tasarlanan posta kutusu, oldukça geniş bir müşteri kitlesi tarafından tercih edilir. Evlerin, ofislerin, sitelerin kapılarına asılarak kullanılan bu ürün, günlük hayatta gerekli olan ev eşyalarından biri olarak bilinir. Kilitli olması sebebiyle özel bilgileri saklar, değerli postaların kaybolmamasına olanak sağlar. Anahtarla kolayca açılabilen yapısıyla pratik kullanım imkanı sunar. Size gelen mektupları, faturaları veya önemli bilgileri anında size ulaştırır. Hem fatura hem posta kutusu olarak kullanılan bu tasarımlar, dış kapıların olmazsa olmazlarından biridir. Geçmişte haberleşme araçları kısıtlı iken herkesin birbirine mektup yolladığı yıllarda mektuplar için posta kutuları oldukça popülerken günümüzde gelen faturalar, banka kartları için tercih edilir. Özenle tasarlanan bu ürünler; gelen eşyalarınızı ve belgelerinizi güvenle saklar. Yalnızca çalınmaması için değil, belgelerinizin hava şartları nedeniyle zarar görmemesi için de gereklidir. Yağan yağmurda kapınızın önüne bırakılan bir fatura ıslanabilir ya da rüzgarlı bir havada kapınıza bırakılan bir posta uçup gidebilir. Bu sebeplerden dolayı posta kutunuzun olması avantaj olarak görülür. Özellikle çalışmaya gittiğinizde, tatile çıktığınızda ya da kısa bir yürüyüş yaptığınızda gelen önemli evrakları tekrar almak için bir yere gitmeye gerek kalmadan posta kutunuzdan sahip olabilirsiniz. Eviniz dışında siz iş yerinde yokken iş yerinize gelen belgeleri de zaman kaybetmeden ve kaybolma tehlikesiyle karşılaşmadan alabilir ve işlerinizin aksamasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli tasarım ve renk özellikleriyle evinize ya da ofisinize ayrı bir hava katar. Şık bir ev aksesuarı olarak da kullanabilir. Kapınızın önünde dahi vazgeçemediğiniz dekoratif anlayıştan uzak kalmak zorunda olmazsınız. Modern, nostaljik, güzel, havalı, şirin tasarımlardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Tasarlanan farklı modellerden birini tercih ederek evinize ya da iş yerinize benzersiz bir hava kazandırabilirsiniz. Her gün eve geldiğinizde mutlu olmanızı sağlayacak bir haber iletme olasılığının yanında şık bir görüntüyle karşılaşmanıza da yardımcı olur. Siz de bu şartlarda her eve lazım olan posta kutusu modellerini Trendyol üzerinden bulabilir, fiyatlarını ve modellerini inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz yerde kullanmak üzere beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Kapınıza Şık Bir Görüntü Sağlayan Posta Kutusu Modelleri

Değişik ölçülere ve tasarımlara sahip olan posta kutularını kapınızın desenine, kullanım amacınıza ya da beğendiğiniz renklere uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Boyu genelde 30 cm civarında olur ancak daha uzun ya da kısa boylarını bulmak da oldukça kolaydır. Derinliği kullanım sıklığına göre farklı boyutlarda tasarlanır. İş yeri için kullanım olursa derin boyutları olan büyük modeller tercih edilmelidir. Çünkü iş yerinize gelen belgeler oldukça fazla miktarda olabilir. Evinize gelenler ise genellikle fatura, kart gibi ayda bir ya da iki kere gelen belgelerdir. Bu yüzden kısa ve şirin duran modeller tercih edilebilir. Postalarınızın güvenli bir şekilde korunması için tasarlanan şifreli posta kutusu, gelen belgelerinizi mükemmel şekilde saklar. Özellikle ofislerinizde bu tip ürünler kullanmanız gerekebilir. Kilide ya da şifreye sahip olmayan, yalnızca depolama amaçlı kullanılan türleri de mevcuttur. Genelde sadece fatura gibi gizli olmayan evraklar için kullanılan bir tür olarak karşınıza çıkar. Ayrıca bu kilitsiz ürünleri gazete, ekmek gibi eşyaların bırakılması için de kapı kenarına asmanız uygun olur. Bunun için büyük boyutlardaki ürünü tercih etmeniz gerekebilir. Bazı modellerde ayrı ayrı bölmeler bulunur. Bu bölmeler sayesinde gelen postalarınızı zahmet harcamadan düzenlemiş olursunuz. Örneğin; su, doğalgaz, elektrik faturaları gibi dokümanlarla özel belgeleri ayrı muhafaza eden seçenekler de vardır. Bu sayede açıp bakmadan da postanızın hangi alana ait olduğunu anlayabilirsiniz. Aynı zamanda hoş bir görüntü sunarak dekoratif bir duruş sergiler. Kapınızın boyutuna göre de posta kutusu ölçülerini belirleyebilirsiniz. Kocaman bir kapının yanına büyük boyutlarda ürünleri tercih ederek tamamlanmış bir görüntü elde edebilirsiniz. Son derece kullanışlı ve hoş görünümlü bu ürünlerden tarzınıza ve kapınıza uygun olanını bahçenize ya da kapı önünüze yerleştirebilirsiniz. Böylece şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tip ürünlere yalnızca fonksiyonel açıdan bakılmaz. İşlevselliğinin yanında estetik duruşunun da oldukça büyük önemi vardır. Evinizin türü ister villa, ister apartman, ister müstakil olsun her türe uygun modeli zorlanmadan Trendyol’dan bulabilirsiniz. Genelde kullanımı yaygın olan anahtarlı tasarımlar için Trendyol’da posta kutusu kilitleri de bulunur. Kilidiniz bozulursa ya da kilitsiz olan ürünü kilitlemek isterseniz bundan satın alarak isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Geniş iç hacme sahip kutular postaların görevli kişiler tarafından kolayca koyulması için oldukça ideal olur. Dışarıda bulunan bu ürünler, iklim şartlarına uygun şekilde tasarlanır. Böylece hava koşullarından dolayı zarar görmez. Yağmurdan, kardan, rüzgardan minimum seviyede etkilenerek uzun ömürlü bir kullanım imkanını müşterilerine sunar. Siz de Trendyol müşterisi olarak her eve lazım olan bu şık, güvenli, kullanışlı ürünü anında satın alabilirsiniz.

Her Evin İhtiyacı Olan Posta Kutusu Çeşitleri

Her Evin İhtiyacı Olan Posta Kutusu Çeşitleri

Posta kutuları geçmişten günümüze teknolojinin gelişmesine rağmen her evin vazgeçilmez eşyalarından biri haline gelir. Apartman dairesinde kalan kişiler, bu ürünü genelde apartman boşluğunda kullanır. Her daireye ait bir posta kutusu konulmaya özen gösterilir. Apartmanlar açısından gelen faturaların, belgelerin karışmaması için oldukça fazla öneme sahiptir. Daire sayısına göre çoklu posta kutusu tercih edilebilir. Tercihe göre tekli olanlar da alınabilir. Bu tip durumlarda aynı tarza ve modele sahip eşyalar istendiği için çoklu olanlarını tercih etmek mantıklı olur. Bazen işlevsel olması bakımından isim soy isim ya da daire numarası yazılı olanlar tercih edilebilir. Kişinin isteğine ve kullanım alanına göre kutu üzerinde bazı değişiklikler yapılabilir. Apartman boşluğunda duvara asılan bu kutuların duvar rengiyle uyumlu olması istenir. Gri, krem rengi gibi açık tonlardaki duvarlara koyu tonlara sahip ürünler tercih ederek dikkat çekici bir köşe yaratılabilir. Aksine koyu tonlardaki duvar renklerinde de açık renk ürünler seçilerek aynı etki sağlanır. İhtiyacınıza göre 4’lü, 6’lı, 8’li posta kutusu setlerinden birini alabilirsiniz. Bu çoklu setleri daire sayısına göre satın alabilirsiniz. Örneğin 16 daireye sahip bir bina ise 8’li posta kutusu setinden 2 adet alarak aynı modelde ürünlere tek seferde sahip olabilirsiniz. Bu modellerin yanı sıra özel tasarım ürünler de vardır. Kendinize ait bir müstakil eve sahip iseniz özel olarak tasarlanan posta kutularını tercih edebilirsiniz. Oldukça dekoratif ve şık görünen özel tasarımlı ürünler, bu özelliklerinin yanında oldukça işlevsellerdir. Üzerine eklenen motifler ve renkli tasarımlar ile oldukça dikkat çeker, evinize farklı bir hava katar. Son zamanlarda siteler oldukça yaygınlaşır. Site planlarında genellikle önceden posta kutuların modelleri belirlenir. Her evin kapısına aynı tip, aynı marka kutu asılarak bir bütünlük havası verilmeye çalışılır. Özellikle planlarda da bu ayrıntıya yer verilmesi bu ürünün değerliliğini görmenizde size yardımcı olur. Posta kutusuna ihtiyaç duyarsanız ya da dekoratif bir ürün isterseniz Trendyol üzerinden ürünleri araştırabilir, dilediğinize kolayca sahip olabilirsiniz.

Hoş Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Posta Kutusu Çeşitleri

Hoş Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Posta Kutusu Çeşitleri

Haneden haneye kullanılan posta kutuları değişiklik göstermekle birlikte birden fazla çeşide sahiptir. Yapımında kullanılan malzemelerin görüntüye etkisi oldukça yüksek seviyededir. Malzeme seçimi kullanılan alana uygun şekilde belirlenmelidir. Posta kutusu ahşap malzemeden yapılarak nostaljik bir görüntü oluşturulabilir. Krem rengi gibi açık tonlardaki duvar rengine de yüksek derecede uyum sağlar. Parlak görünümleriyle dikkatleri üzerinde toplar. Zaman zaman verniklenerek ilk haline geri döner. Bunları arada bir vernikleme işleminden geçirerek solma ya da yıpranma olmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Ancak Akdeniz, Karadeniz gibi yağışlı hava şartlarına sahip iklimlerde kullanıma fazla uygun değildir. Ahşap yapısı gereği yağmurda çürüyebilir ya da üzerinde ahşap boyası varsa akabilir. Bu gibi yerlerde posta kutusu metal çeşidi tercih edilerek ürünün uzun süreli kullanımı sağlanır. Metal olanları oldukça dayanıklıdır. Sert darbelere ve hava şartlarına rahatlıkla uyum sağlar, kolayca yıpranmaz. Metal olanların üzerinde motiflerin bulunduğu modelleri tercih ederek dekoratif kimliğinizden ödün vermenize gerek kalmaz. Plastik malzemeyle yapılmış olanlarını uygun fiyata bulabilirsiniz. Plastikle yapılmış olanlar da oldukça hafif bir yapıya sahiptir ve kolayca taşınabilir. Faturalar için özel olarak tasarlanan seçenekler de bulunur. Su, doğalgaz, elektrik yazılı kutuları tercih ederek hem görevlilerin hem de bina sakinlerinin kolayca aradıklarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Dayanıklı, kaliteli MDF malzeme ile üretilen ürünler, insanların beğenisini kısa sürede toplar. Çoğu alana uyum sağlaya, her duvar ve kapı rengine uygun olan modelleri Trendyol’da bulmanız mümkündür. Siyah ya da gri renkli olanlar her alana uyum sağlar ve genelde herkesin sevdiği renkler olarak bilinir. Müşterilerin güvenli bulduğu bir Trendyol’dan hanenize uygun seçeneklere göz gezdirerek uyum sağlayan modeli seçerek kolayca satın alabilirsiniz.

Fonksiyonel Tasarımlara Sahip Posta Kutuları

Fonksiyonel Tasarımlara Sahip Posta Kutuları

Binanıza uyum sağlayan bu işlevsel ürünün bir diğer önemli özelliği de kolayca monte edilebilmesidir. Ürünü aldığınız gibi fazla zaman harcamadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde yapılan montaj imkanını sizlere sunarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Anahtarlı olan kutularda birden fazla anahtar tahsis edilir. Bu sayede biri kaybolduğunda yedek olanıyla belgelerinize erişim sağlayabilirsiniz. Duvara monte edildikten sonra kolayca düşmez ve çıkmaz. Bu yönüyle çalınması engellenir ve hava şartlarından dolayı düşme yaşanmaz. İş yerinize alırsanız 10’lu posta kutusu alarak birkaç yere koyabilir ve zamanla yenileyebilirsiniz. İş yerleri için derin ve büyük ebatlarda olan kutular tercih edilmelidir. Ayrıca kapaksız olan modeller de alınarak dergi ve afişler için kullanılabilir. Bunları ofisinizin içine asabilir ve kendi dergilerinizi koyabilirsiniz. Dilerseniz de dışarıya asarak broşürlerin ve afişlerin bırakılmasını sağlayabilirsiniz. Estetik görünüme ve kıvrımlara sahip ürünü ofisinizin ya da kapı önünün havasını değiştirmek için kullanabilirsiniz. Tasarlanan ürünlerde etiket ve çıkartma boşluğu bırakılır. Böylece kişi ismi yazılmasına imkan verilir. Bu sayede fazla kişinin yaşadığı alanlarda herkese ait bir kutu ayarlanabilir ve hangisinin kime ait olduğu kolay bir yolla belirlenebilir. Değişik desenlere sahip posta kutusu çeşitlerini bulmak da mümkündür. Kuş yuvası tarzında yapılan ve motiflerle süslenen metal çeşitler, siyah gibi düz renge sahip olan modeller ve çok daha fazlası Trendyol’da sizi bekler. Ahşaba benzeyen ancak malzemesi tahtadan olan modeller de vardır. Özellikle nostaljik görüntüyü sevenler için oldukça idealdir. Evinize nostaljik bir hava katarak eskiye olan özleminizi giderir. Siz de Trendyol üzerinden bu modelleri inceleyebilirsiniz ve istediğiniz tarzdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Posta Kutusu Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Posta Kutusu Fiyatları

Modelden modele değişiklik gösteren posta kutusu fiyatları genel olarak her bütçeye uyar. Fiyatlar yalnızca model değil, markalara göre de farklılık gösterir. Özel olarak tasarlanan ve özellikle villa tipi evlere uygun olan tasarımlar, diğer modellere göre oranla biraz yüksek olabilir. Ancak klasik bir model almak isterseniz Trendyol size oldukça uygun fiyatlarla çok sayıda seçenek sunar. Üretiminde kullanılan malzemenin türü, ürünün dayanıklılığı, tasarımındaki detayları gibi etkenler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Trendyol’daki kampanyaları da takip ederek uygun zamanda ekonomik fiyata ürünler bulabilirsiniz. Dekoratif açıdan hanenize uyan ürünlere yönelebilirsiniz. Evinizin dış tarafında kullanılması zorunluluğu yoktur. Evinizin içine uyan şık tasarımlı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Böylece kendi postalarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu tip durumlarda metalden ziyade ahşap malzeme ile yapılan, şık dekore edilen ve özenle tasarlanan ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Tekli satın almaktansa set halinde alımlar ekonomik olur. Kilitli olanların fiyatı ise diğerlerine oranda yüksek olur. Bununla birlikte güvenilir olması açısından sık tercih edilen bir ürün olur. Malzemenin plastik olması fiyatının uygun olmasını sağlamasına rağmen ahşap ya da metal malzemeden yapılanlar dayanıklılık açısından ideal olur. Bu da uzun süreli kullanım imkanı sunar. Çelikten yapılanları çelik kapıyla uyum sağlar ve dayanıklılık, sağlamlık bakımından oldukça iyidir. Evinizde çelik kapı varsa bu malzemeden yapılan ürünü almak sizin için kusursuz bir tercih olabilir. Aynı zamanda kutu, rüzgar alan yerde durursa çelikten olması uzun süre kullanmak için idealdir. Kaliteli, dayanıklı eşyaların bulunduğu Trendyol sayesinde aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz de ihtiyacınıza uygun modellerden birini güvenle satın alarak dekoratif bir görünüm elde etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Posta Kutuları Trendyol’da

Birbirinden Kullanışlı Posta Kutuları Trendyol’da

Herkesin severek kullandığı bir alışveriş platformu olan Trendyol, çok geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Güvenilirliğin yanı sıra güzel ve şık ürünleri sizlerle buluşturur. Bu ürünlerden biri de her evin ihtiyacı olan posta kutularıdır. Siz de posta kutusu satın almak isterseniz Trendyol’u tercih edebilirsiniz. İstenilen ürünü Trendyol’un eşsiz filtreleme özelliği ile kolayca bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünün özelliklerini görebilir, daha önce ürünü kullanmış olan müşterilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları takip ederek alışverişinizi ekonomik hale getirebilirsiniz. Ceviz, akçaağaç gibi doğal kaplamalara sahip olan posta kutuları doğal görünümü sevenler için özenle tasarlanır ve estetik bir görünüme kavuşturan kaliteli ürünlerden biri olarak müşteriye sunulur. Başarılı bir görsel etki sağlayan bu eşya, estetik zevke önem veren kişiler tarafından özenle seçilir. Tasarlanırken herkese uygun seçenekler olmasına dikkat edilir. Mahremiyetinize önem verecek şekilde tasarlanan bu ürünler, oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Görevlilere de kolaylık sağlayan bu eşya, insanların karşılıklı memnuniyetini sağlar. Hem estetik görünümü hem de güvenliği ön planda tutanlardansanız motiflerle süslenmiş kilitli modelleri tercih etmeniz doğru karar olur. Açık tasarlanan ürünler ise genellikle derin olduğundan dolayı rüzgar gibi dış etkenlerden dolayı içindekiler uçmaz ya da kaybolmaz. Posta kutusu modelleri ve fiyatları söz konusu olduğunda modelden modele fiyat değişikliği olduğu görülür. Güvenliği ön planda tutarak tasarlanan ürünlerde bırakılan boşluk oldukça dar olur ve yalnızca kağıt girebilecek şekilde tasarlanır. Bu sayede içeriye yabancı cisimlerin girmesi engellenir ve rüzgardan içeriye çöp birikmesi olmaması sağlanır. Sempatik tasarımlarıyla dikkat çeken bu modeller, sıklıkla tercih edilir. Pratiklik ve kolaylık sağlayan bu ürünün günlük hayattaki yeri küçük gibi görünse de oldukça büyüktür. Siz de Trendyol’un eşsiz filtreleme özelliğinden yararlanarak isteğinize uygun ürünün siparişini kolayca verebilirsiniz.

Posta Kutusu Nedir?

Posta kutusu; kişilerin faturalarının, gelen postalarının ve mektuplarının bırakıldığı bir şeklinde ifade edilebilir. Postanelerin gönderdikleri belgelerin ve evrakların sahipleri tarafından alınana kadar orda güvenli bir şekilde durmasını sağlar. Genellikle apartmanlarda, müstakil evlerde, villalarda, köşk ve yalılarda evlerin önünde bulunur. Ev sakinleri gelen postalarını istedikleri zaman rahatça alabilirler. Posta kutularının üzerinde kilitleri de bulunur. Böylelikle ev sahibi dışında başkasının açması mümkün değildir. Posta kutularında aynı zamanda etiket de mevcuttur. Genelde apartman sakinleri, bu etiketleri isimlerini yazıp karışmaması için tercih eder.

Posta Kutusu Nerede Satılır?

Postaların ve evrakların içine konulduğu posta kutusu modellerinin pek çok farklı çeşidini Trendyol’dan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerin çok sayıda farklı çeşitleri ve renkleri bulunur. Metal, demir, ahşap, döküm ya da hasır tasarımlar; bu modeller arasında yer alır. Apartmanda genellikle metal ve demir posta kutusu modelleri kullanılır. Metal posta kutusu seçenekleri, kararma ve paslanma yapmadığı için ilk tercihler arasındadır. Böylelikle daha uzun ömürlü kullanılır. Apartman sakinleri özellikle isim yazılı posta kutusu modellerini tercih ederler. Postacılar da daha kolay bir şekilde apartman sakinlerinin evraklarını koyabilirler. Villa veya müstakil evlerde ise daha dekoratif bir şekilde kullanım sağlanır. Seçenekleri Trendyol ile inceleyip beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Posta Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Apartmanlara daha fazla uyum sağlayıp aynı zamanda son derece uzun ömürlü kullanıldığı için genellikle metal posta kutusu modelleri tercih edilir. Metal posta kutularının gri, siyah ya da kahverengi gibi renk çeşitleri de vardır. Ahşap posta kutusu çeşitleri de dekoratif olarak sıkça kapı önlerinde kullanılır. Hem işlevsel açıdan hem dekor olarak güzel bir görüntü sağlar. Söz konusu tasarımlar; isimlikli ya da isimliksiz olarak tercih edilebilir. Kalabalık yerlerde isimlikli posta kutusu modelleri, son derece işe yarar. Bu sayede kişilerin postalarının karışması önlenir. Kilitli posta kutusu modellerini kullanılarak daha güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.