Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Ekartman
Çerçeve Renk
Fiyat
Tip
Cam Materyali
Cam Renk
Cam Tipi
Çerçeve Formu
Çerçeve Materyali
Çerçeve Tipi
Desen
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pulsar

" araması için 791 sonuç listeleniyor

Pulsar Modelleri ile Tarzını Göster

Bir aksesuar olarak saatin önemi gittikçe artmaktadır. Pulsar çoğu kişi tarafından beğenilerek takip edilen bir moda ve saat markasıdır. Birbirinden farklı saat ve tasarımlara sahip olan markanın ürünleri son derece kıymetli ve son derece de kullanışlı ürünlerdir. Pulsar titanyum saat model olarak son derece dikkatleri üzerine çeken bir markadır. Hemen hemen herkese hitap eden, kişilerin kullanımına sunulan saatlerin müşteri memnuniyetleri son derece yüksek olup, markanın bilinirliği oldukça kaliteli oluğu ve herkese hitap ettiğinin en önemli kanıtıdır. Markanın hem kadın hem erkek herkese hitap eder. Pulsar erkek saat modellerinin birçok tasarımı farklılık sunan yapısı ve konforuyla kişilerin beğenilerini toplamayı başarır. Herkes tarafından beğenilerek kullanılan ve genellikle erkek saatlerinde ciddi bir tasarım devi olan marka, birçok kişi tarafından tercih edilerek kullanılmıştır. Saat konusunda kişilerin tasarımlara önem verdiğinin biliniyor olması nedeniyle farklı tasarımları müşterilerine sunan markanın müşteri memnuniyeti içeren yorumları, son derece yüksek beğeniye sahip olduğunu göstermektedir. Pulsar kadın saat modelleri ise biraz daha minimal tasarlanmış saatlerdir. Kadın tasarımlarında büyük saatlerden hoşlananlar için sunulan seçenekler de bulunur. Unisex modelleri de olan markanın en çok beğenilen ürünlerinin çoğu, erkek modelleri arasından seçilir. Birçok konuda farklı bir göz ve yorum ortaya koyan markanın kadınlar ve erkeklere farklı tasarımlar ile yaklaşması son derece önemlidir. Renk olarak talep edilen her renk ve tasarımda ürün bulma noktasında ise son derece kolay ve pratik bir yol izlenir. Genel olarak birçok kişinin tasarımlarını beğendiği markanın, sektördeki yeri son derece önemli olup, müşterileri tarafından son derece beğenilen bir marka olduğu ortadadır. En çok tercih edilen ürünlerin başında saatler gelir. Kişilerin markalara verdikleri önem ve değer ise oldukça fazladır. Markanın piyasa araştırması yapılırken kullanıcı yorumlarını okumak ve bu yorumlar üzerinden alınacak ürüne karar vermek, aranılan ürünü bulmak son derece mantıklı ve çözüm odaklı olacaktır. Müşteri memnuniyetlerine bakıldığında tek bir şikâyet ya da memnuniyetsizlik görülmeyen markanın satış sonrası destek ekipleri ise son derece profesyonel olarak görev yapar.

Pulsar Güneş Gözlükleri

Pulsar Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü seçimi son derece önemli olup kişilerin göz sağlıklarını birebir olarak etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Güneş gözlükleri seçilirken cam kalitesinin nasıl olduğuna ya da ışınları ne kadar geçirgen kıldığına son derece büyük bir dikkat ile bakılmalıdır. Göz bölgesi damarlardan oluşan hassas bir bölgedir. Bu nedenle gerek sürülen kremler gerekse de güneş gözlükleri doku ve yapıları gereği kusursuz olması gereken ürünler olup sağlığı bozabilir. Pulsar güneş gözlüğü, kullanıcılarına güneşten koruyucu ve gün ışınlarını kırıcı bir etki vaat eder. Bu nedenle gözler tam bir koruma altında tutulur. Gözlerin ışınlara direkt olarak maruz kalması son derece önemli ve bazen de tedavi edilmesi gereken kaçınılması gereken bir eylemdir. Yaşlılık dönemlerinde çıkan birçok göz hastalığı genç zamanlarda önemsenmeyen rahatsızlıkların dışa vurumu olarak değerlendirilir. Pulsar gözlük modellerinde çoğunlukla genel bir tarz vardır ki o da geniş ve yüzü kaplayan bir özelliğe sahip oluşudur. Herkes tarafından beğenilerek ürünlerin takip edildiği nadir markalardan biri olur. Pulsar gözlükleri, herkesin birbirinden farklı modellerden yararlanabileceği çeşitlilik sunar. Marka genel olarak, kullanıcılarının hangi ürünleri hangi koşullarda kullanmaları gerektiğini önemser ve ürünlerini bu doğrultuda tasarlar. Genellikle kullanıcıların söz konusu ürünleri kullandıkları ve müşteri memnuniyetlerini belirttikleri yorumlarda görülür. Göz sağlığı için gözlük cam kalitesi son derece önemlidir. Göz sağlığı içinde hastalıklara en fazla zemin oluşturan etkenler gözlüklerdir. Kontrolsüzce kullanılan ve hatta cam bile olmayan gözlüklerin kullanılması son derece zararlı olur. Göz hastalıkları konusunda gözlüklerin ve gözleri korumamış olmak çoğu zaman sahip olunan hastalığın temelini oluştururken, bazı durumlarda ise gözleri olumsuz durumlardan korumak gerçekleşebilecek göz hastalıklarından korunmak anlamı taşıyacaktır. Gözlerde oluşabilecek bir soruna örnek verilecek olursa, katarakta karşı önleyici bir sağlanması gerekir. Gözlerin her koşulda ve her türlü aşırı ışıktan korunması son derece önemli bir kavramdır. Göz hastalıkları gittikçe ilerledikten sonra operasyon geçirilmeden iyileşen bir tedavi süreci barındırmaz. Birçok farklı grup tarafından tartışma konusu yapılan ve çoğu kişinin kabul etmediği cep telefonu ve bilgisayar ışıkları dahi gözleri etkiler. Bu sebeple güneş gözlüğü günlük hayatta sık kullanılması gereken aksesuarlardandır. Göz sağlığınız için Pulsar’ın özenle tasarladığı ürünlerden birisini seçebilirsiniz.

Pulsar Saatler İle Zamanın Akışını Değiştirin

Pulsar Saatler İle Zamanın Akışını Değiştirin

Markanın saat başta olmak üzere birçok kategoride üretim yaptığı görülür. Birçok konuda ürünleri sektöre sunan ve ardından da piyasanın yüksek değerli markalarından biri olan Pulsar, son derece kaliteli kadranlara sahip saatler ile yine sektörde ismini duyurmayı başarmıştır. Pulsar Saat birbirinden çeşitli modelleri ve tarzları ile kişilerin tarz ve görünümlerine eşlik edecek önemli detaylardan biridir. Herkes tarafından talep gören markanın popülerliğinin en önemli göstergelerinden biri Pulsar saatlerin piyasada kalitesiyle öne çıkması ve marka değerinin herkesçe bilinmesi ve saygı uyandırmasıdır. Pulsar'ın kol saatinde birçok ürünle sektöre girişi yapmasının ardından satışlarının da iyi gitmesi gözleri müşteri yorumlarına çevirmiştir. Hemen hemen herkesin ürünlerden memnun kaldığı görülse de markanın tercih edilmesinde ve sektörde isim yaparak marka değerini yükseltmesindeki en güçlü denge satış sonrası destek vererek müşterilerinin yanında ve ürünlerin arkasında durmayı başarmasıdır. Kol saatlerinde son derece başarılı bir tavır sergileyen marka herkes tarafından bilinen ve takdir edilen önemli markalardandır. Pulsar otomatik saat, otomatik olarak ayarlanır. Manuel olarak ayarlamaya gerek olmadığı için pratik bir kullanım sunar. Marka, herkes tarafından bilinen ve kişilerin bu sektörde iyi olarak tanımladıkları saat modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik optimum çözümler üretir.

Zamanı kalite ile kovalayan tasarımların en bilinen markalarından biridir. Pulsar, değeri yüksek saatlerinin herkes tarafından beğenilerek kullanılması için üründe kendine özgü detaylar sunar. Hemen hemen herkes tarafından kabul gören marka, son derece uyumlu yapısı ve kullanışlı ürünleri ile her ortamda şıklık sağlar. Pulsar dijital saat olarak kullanılan ürünler, dayanıklılık konusunda tam not alır. Genelde kampçılıkla ilgilenenlerin ve sporcuların kullandığı, eşsiz bir kullanım kalitesi ve hizmeti sunan ürünler, hem günlük hayatta hem de özel günlerde şıklık sunar. Saat platformunda önemli bir marka olan ve oldukça kullanışlı ürünleri bir arada sunan marka geniş fiyat skalasıyla herkese hitap eder. Konforlu ve uyumlu özelliklerinin yanı sıra şıklığıyla da ön plana çıkan markanın ürünleri her yaşam alanında kullanılmak için tercih edilebilir. Marka, ürünlerin üretiminde kaliteli materyalleri kullanır. Bu sebeple ürün modelleri bileğinize zarar vermez. Herhangi bir alerjik durumla karşılaşılmaz. Ayrıca kaliteli materyal sayesinde ürünler uzun yıllar kullanılabilir. Bu noktada beğenerek kullanabileceğiniz saat ürünlerini herhangi bir olumsuz durumda kolaylıkla tadil edilebiliyor olması da avantajdır. Pulsar saat yorum içeriklerinde ürünlerle ilgili memnuniyetler ve kullanıcı puanlarının yüksek olması tercih edilebilirlik açısından önemli bir detaydır. Satın alınan saatlerin belirli bir süre sonunda kullanıcı kaynaklı bile olsa oluşabilecek sorunlarına en kısa çözümün bulunabilmesi mümkündür. İhtiyacınız olan ürün modellerine göz atarken kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Ürünü daha önce deneyimlemiş kullanıcıların yorumlarını incelemek sizin için faydalı olabilir. Pulsar aksesuar olarak değerlendirilen birbirinden farklı tasarımlarda ürünlerin her alanda kullanıldıkları bilinir. Birbirinden farklı ürünleri satışa sunan marka, geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarının kombinlerini tamamlamasına yardımcı olur. Birçok model hem sportif hem de klasik tarzdaki giysilerle birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Ancak, klasik stile ve spor tarza hitap eden ayrı ayrı seçenekler de mevcuttur. Genellikle spor giyimi tercih ediyorsanız, spor saatlere göz atabilirsiniz. Ancak günlük hayatınızda hem spor hem de klasik giysilere yer varsa her iki tarza da hitap edecek seçeneklerden birisini tercih ederseniz sizin için faydalı olabilir.Hangi modeli seçerseniz seçin markanın ürünlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ancak bu noktada kullanma talimatlarına da dikkat etmeniz gerekebilir. Her markanın ürünlerinde olduğu gibi Pulsar saatleri de ağır kimyasallarla temas ettirmemeye özen gösterirseniz, saatiniz uzun yıllar görünümünü ve parlaklığını korur.

Giysilerde Pulsar Modası

Giysilerde Pulsar Modası

Markanın ürünler konusunda son derece güncel modayı takip ediyor olması yine dikkatleri çeken önemli detaylardan biridir. Genel olarak giysi sektöründe farklı markaların ön sıralarda olduğu bilinir. Ancak Pulsar giysi sektöründe gittikçe başarılı bir yer edinmiştir. Kullanıcılarının konforu ve şıklığı için tasarladığı ürünleri ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Pulsar tayt modelleri dışardan bakıldığında benzer tasarıma sahip olabilir. Ancak detaylı inceleme yaptığınızda her birinin farklı özellikler taşıdığını fark edersiniz. Kullanıcıların ürünler ile ilgili yaptığı yorumlarda ürünlerin tasarımlarından memnun oldukları belirtilmiştir. Her ürünün işlevini başarılı bir şekilde yerine getirdiği yorumlar vasıtasıyla öğrenilebilir. Pulsar push up tayt, birinci sınıf bir kumaş ile üretilir. Toparlayıcı özelliği ile şık görünmenize katkı sağlar. Esneyen kumaşı sayesinde şık görünmek için konfordan ödün vermenize gerek kalmaz. Bu modelleri günlük hayatta rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri spor yakarken de tercih edebilirsiniz. Hemen hemen herkesin dolaplarında Pulsar marka taytlardan bir tanesinin bulunması gerekir. Çünkü bu taytlar son derece kolay kombinlenebilir ve şıklığınız için gereken tüm detayları taşır. Marka, her zaman yaygın olarak kullanılan ürünlerini modayı takip eden özel stilistleri ile tasarlar. Pulsar toparlayıcı tayt, kilo problemi olan kişilerin yaşamlarına severek dâhil ettiği ürünlerden en önemlisi olur. Fazlasıyla toparlayıcı özelliği bulunan taytların normal bedenin bir numara üstü alınması gerekir. Bu sayede hem rahat hem de şık hissedebilirsiniz. Gerek dikiş yapısı ile gerekse de kumaş yapısıyla eşsiz bir tasarım oluşturan marka, tayt konusunda en iyilerden biri olma yolunda son derece hızlı ve istikrarlı adımlar atar. Pulsar özel taytları ile sizleri bir beden ince gösterir. Giysilerde kadınların son derece önem verdiği konulardan biri zayıf göstermesi ve derli toplu olmasıdır.

Hemen hemen herkes tarafından yapılan değerlendirmelerde toparlayıcı üzerine yapılan yorumlar, markanın ürünleri ile ilgili memnuniyetleri kanıtlar niteliktedir. Markanın ürünleri farklı fiyatlar taşır. Ancak fiyat skalası geniş olduğu için herkesin bütçesine hitap eder. Kaliteli kumaşlar içerdiği için alternatiflerine nazaran fiyatlarının biraz daha fazla görülmesi olasıdır. Ancak markanın ürünlerinden birini satın alarak uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Çok fazla ürün ve çeşidine sahip olan markanın ürünleri, özelliklerine göre farklı rakamlarla satışa sunulur. Ürünlerin fiyatları ortalama bir maliyet göstergesi olmamak ile birlikte genel olarak piyasa koşullarının çok çok üzerinde rakamlara varmaz. Kumaş kalitesinden dolayı giysi fiyatları farklılık taşır. Bazı kumaşlar, farklı sorunlara çözüm oluşturmak amacıyla özeldir. Özel olduğu kadar konforlu olması için farklı kumaşlarla harmanlanır. Hem termal özelliği hem de toparlayıcı niteliği olan bir tayt arıyorsanız, Pulsar tayt yorum içeriklerine bakabilirsiniz. Ürünleri deneyimlemiş kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Yorumlara bakınca doğru bir ürün olduğu anlaşılır. Çünkü, yorumlar ve kullanıcı puanları son derece yüksektir. Bu durum da markanın tüm beklentileri karşıladığını ispat eder. Tabii ki bir toparlayıcıdan beklentiler çok yüksektir. Ancak markanın ürünleri herkesin beklentisini karşılayacak niteliktedir. Toparlayıcı özellikteki taytlar, belinizden ayak bileklerinize kadar özel bir izolasyon sağlar. Hem yaz hem de kış mevsimine özel olan farklı seçenekleri bulunur. Bu sayede izolasyon sistemi sıcak günlerde sizleri rahatsız etmez. Dört mevsim için tercih edebileceğiniz ürünlerle hem şıklık hem de konfor sağlayabilirsiniz. Pulsar ürünleri ve birbirlerinden farklı modelleriyle dikkat çeker. Pulsar saat fiyatları da yüksek değildir. Kaliteli olmasına rağmen, aynı özelliklere sahip alternatiflerinden daha hesaplıdır. Her daim insanların bileklerinde yer alacak olan saatlerin ortalama maliyetleri ya da satış fiyatları piyasa koşulları ile doğru orantılı olarak ilerler. Ürünlerin fiyatları site üzerinden rahatlıkla incelenebilir. Ortalama kalitenin çok üzerine çıkan marka toparlayıcı özellikli taytının yanı sıra saat modelleriyle de sıklıkla tercih edilir. Geniş ürün yelpazesi ürünleri birbirleriyle kombinleyebilmeniz açısından da kolaylık sağlar. Bu sayede aynı markadan aldığınız birden fazla ürünle şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Kombinlerinizde kullandığınız aksesuarın birbiriyle uyumlu olması da içinizin daha rahat etmesini sağlar. Sizler de kaliteli ürünlere sahip olmak isterseniz Trendyol’un sizler için bir araya getirdiği Pulsar marka ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü güvenli alışverişin sunduğu avantajla hemen sepetinize ekleyebilir ve satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Markanın ürünlerinde kullandığı kaliteli malzemeler ayrıcalığı ile satın aldığınız ürünü uzun süre kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz.