placeholder
"

Pulsar Rs 200

" araması için 710 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Teknoloji Ürünü Pulsar RS 200 Trendyol’da!

Çağın motor teknolojileri her gün yenilenirken Pulsar RS 200 günün ötesinde bir deneyim sunar. Kısa veya uzun yol, tercihiniz hangisi için olursa olsun RS 200 Pulsar çağrınıza cevap vermek için özel olarak tasarlanır. Yüksek yol tutuş kalitesi, güvenli sürüş özellikleri ve kişiye özel kullanım seçenekleri ile beklentinin ötesinde bir sürüş deneyimi yaşamak için doğru tercihtir. RS 200 Pulsar fiyat performans açısından dikkatleri üzerine toplar. 24,4 beygir gücü ile öne çıkan cihaz, ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) ateşleme özelliği ile yola ilk çıkış anından itibaren motor gücünü hissetmenizi sağlar. 12 litrelik yakıt kapasitesi uzun süre güç kesmeden yolun tadını çıkarmanızı sağlamak için sınırları zorlar. Pulsar 200 RS özellikleri birçok açıdan öne çıkmaya devam eder ve ondan önce tecrübe edilmeyen bir kullanım şekli sunar. Tek kanal abs 300 mm ön fren diski, 230 mm arka fren diski ile yüksek motor gücünü yalnızca siz durdurabilirsiniz. Güvenliğin ön planda tutan araç tekli nitrox amortisör ile engebeli yolları kaygan yarış pisti düzlüğünde hissetmenizi sağlayıp yol tutuş deneyiminizi artırarak dikkatinizi yalnızca ufuk çizgisine vermenizi sağlar. Yeni bir estetik algısını asfalta aktaran Pulsar RS 200 modifiye eklemelerine uygun tasarımı ile sizin tercihlerinize açık bir alan yaratmak için özel olarak dizayn edilir. Maksimum performans ve konfor için 2060 mm uzunluk, 1160 mm yükseklik, 750 mm genişlik ve 154 kg ağırlık standartları yeniden düzenlenir. Çok basit haliyle bir racer motoru tasarlamanın ötesinde doğadan ve teknolojiden esinlenilip yeni bir maceraya çıkan tasarımcılar müşteriye alışılmışın dışında bir deneyim sunmayı hedefler. Çıkan sonuç ile gözle görülen yeni bir estetik tasarım ve deneyimlenmeden hissedilmeyecek bir özgürlük hissidir. Trendyol bu hissi tecrübe edinmeniz için size yeni bir sekme açar ve sekme dahilinde her özellik mevcuttur. Kalıplara sığmayan ruhlar için yolları açan bir araç varsa hepsi tek bir tasarımda bulunur. Siz de Trendyol sayesinde bu ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Göze Çarpan Detaylarıyla Pulsar Ürünleri

Göze Çarpan Detaylarıyla Pulsar Ürünleri

Detaylar önemlidir, yolculuk deneyiminin yanı sıra göze hitap ve işlevli tasarım detayları yapbozun çok önemli parçaları olarak motor sporlarında önemli bir yer tutar. Genel algıda motor gücü sesi ile özdeşleşmiş haldedir. Pulsar RS 200 egzoz motorun sesini iliklere kadar hissettirmekte kendine özgü bir tasarıma sahiptir. Belli kuralları yıkıp bu sesi biraz fazla öteye taşıdığı için istatistiklere bakıldığında bu egzoz için susturucu aramaları oldukça fazladır. Paslanmaz sacdan üretilen egzoz sistemleri tasarımındaki yüksek denge alaşımı ile sesi yayma konusunda rakiplerini geride bırakarak gelişini çok önceden haber verir niteliktedir. Yolculuk esnasında hava koşullarının her türlüsü düşünülür ve RS 200 ön çamurluk da bu detaylar dahilinde üretilir ve konumlandırılır. Ön lastiğin orta üst bölgesinde estetiğe ve işleve uygunluğu ile dikkat çeker. Pulsar RS 200 ön çamurluk yağmurlu havalarda sizi ve motorun ön gövdesini korur. Bu çamurluk sistemi güçlü alaşım mekanizması, dinamik hareketlere uyumlu yönleriyle olası sıçramalarda motorunuzu ve sizi emniyete alacak detaylardan biridir. Benzer detaylardan birisi olan RS 200 ön cam keskin hatlarıyla Racer motor özelliklerini sonuna kadar yansıtırken belirlenmiş bölgede rüzgar kesme özelliği ile güvenlik detaylarından birisi olarak bilinir. Farklı renk paletlerine sahip olan ön cam motorunuzda yapacağınız değişikler özelinde değişime açıktır. Trendyol üzerinde yapacağınız filtrelemelerde farklı renklere ulaşmanız mümkündür. Ayrıca detayları her daim ön planda olmaya devam eder. Pulsar RS 200 ayna sistemleri ile gözünüz arkada kalmaz. Yüksek netliğe sahip ayna takımları geniş iç dizaynı ile tüm detayları görmenizi sağlarken güçlü gövdesi ile hızınıza ayak uydurur. Racer motor özelliklerinden bir diğeri olan keskin hatları ayna sistemlerinde fazlasıyla hissettirir. Motorunuz üzerinde yapmak istediğiniz tüm renk ve parça değişiklikleri için ise Trendyol size yüksek bir ürün yelpazesi sunar. Kişisel tercihlerinize göre yapacağınız iç ve dış detaylarda oldukça kaliteli ve orijinal parçalara ulaşmanız mümkündür. Motor sporlarında motor hacminin ön planda olmasının yanında görselliği de göz ardı edilmeyen bir detay olmayı sürdürür. Motorunuz üzerinde yapacağınız ince dokunuşlarla ön plana çıkar. Yolculuk esnasında çoğunlukla diğer araçların motorları geç fark etmesi sonucu yaşanan olumsuz detaylar RS 200 ile minimum seviyeye iner. Bunun nedeni ise her açıdan hissedilen yüksek ses detayı ve araçların aynalarında görecekleri hacimli yapısı ile motorun dış tasarımıdır. Renk alaşımları dahilinde kullanılan materyaller ise aynalarda belli bir belirginlik sağlamayı amaçlar ve kötü hava koşullarında dahi görünürlüğünü öne çıkarır. İnce detayların estetik ve kullanım şekillerinde olan önemi hayati koşullarda da yüksek öneme sahiptir. Kusursuz detayların bir bütünü olarak ortaya çıkan motorunuz yollarda kendinden sıkça söz ettirmeye hazırlanır.

Kişiye Özel Değişimleriyle Cazip Seçenekler

Kişiye Özel Değişimleriyle Cazip Seçenekler

Bajaj Pulsar serisi çıkış yaptığı günden bu yana müşteri odaklı bir perspektif ile üretimlerini gerçekleştirmeyi sürdürür. Bu tasarımlarda her zaman müşteri odaklı değişim payı bırakmayı ihmal etmemiş ve farklı opsiyonlar sunar. Pulsar RS 200 fiyat açısından bakıldığında oldukça dengeli modellerinden birisi olma özelliğini taşırken opsiyon olarak sunulan güç ve görünüş değişikliklerinde de ön plana çıkmayı başarır. Örneğin; Pulsar RS 200 grenaj seti motorunuzun orijinal renk tasarımında yapacağınız değişikliklerinde temel bir rol oynayarak gövde üzerinde tek başına bir farklılık yaratabilir, olası bir tercih veya zorunluluk halinde ise Trendyol üzerinden bu setin orijinal haline ulaşmanız oldukça kolaydır. Eğer ufak detaylar ile yetinmek istemiyorsanız Pulsar RS 200 kaplama seçeneklerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz yalnızca belirli bölgelerde dilerseniz tüm gövdede farklı renk ve modellerde kaplama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Pulsar RS 200 sticker çeşitleri ise her gün yenilenir. Renk ve hat uyumuna özen gösterenler için yüzlerce sticker modeli Trendyol’da düzenli olarak güncellenmeye devam eder. Motorunuzun her parçası ve her detayı kişiselleştirmeye uygun olarak tasarlandığı için kendi estetik zevkinize göre yapacağınız dokunuşlar bir bütün olarak orijinal görünümü bozmaz ve fabrikadan çıktığı ilk günkü görünümü korur. Racer motorların bir diğer özelliği olan tasarım değişikliklerine uygunluğu sizin bir adım önde olmanızı sağlar. Racer motor etkinlik ve festivallerinde müşterilerin yaptığı değişiklikleri sergilemeleri bir gelenek haline gelir. Yapacağınız kişisel eklentiler motorunuzu etkinlik alanında model gibi sunmanızı sağlar ve tasarımcı yönünüzü ortaya çıkarır. Dilerseniz renk dilerseniz hat ve duruş yapacağınız her değişim yollarda pistlerde ve etkinliklerde sizi ön plana çıkarır. Motorunuzla bütünleşmek adına yapacağınız ekipman ve kıyafetlerle de kusursuz bir uyum yakalamanız mümkündür. Tasarımlarınız ve ekipmanlarınız için ihtiyaç duyacağınız tek adres Trendyol olur çünkü yapacağınız seçimlerde filtreleme özelliklerini kullanarak tercihlerinize çok rahat ulaşabilir, karşılaştırmalar yapabilir, fiyatları değerlendirip ürünlerinizi sipariş ederek yola çıkmaya hazır hale gelebilirsiniz. Kişiye özel değişimler ve ayrıcalıklı seçenekleri anında bulabilirsiniz.

Ulaşılabilir ve Güvenli Pulsar RS 200

Ulaşılabilir ve Güvenli Pulsar RS 200

Pulsar RS 200 motor yeni nesil özel tasarımı ve her açıdan gelişmiş teknolojisi ile rakiplerini geride bırakır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz Pulsar RS 200 yedek parça çeşitleri ise Trendyol güvencesi ile sizin beğeninize sunulur. Motor teknolojilerinde çoğunlukla beygir gücüne önem verilirken güvenlik, ulaşılabilirlik motor kullanan insanlar açısından zorlaşır. Pulsar yedek parça, kaplama gibi kişiye özel değişim gösteren eşsiz tasarım seçenekleri ile Racer piyasasında tercih sebebi haline gelir. Yol tutuşu açısından oldukça önemli etkenlerden birisi olan lastik tercihi Pulsar RS 200 lastik ile şüpheye yer bırakmayan şekilde satışa sunulur. Her hava koşuluna özgü farklı bir lastik öneren diğer racer araçların aksine Pulsar lastikleri her hava koşuluna uyumlu dört mevsim modeli ile masraftan kaçınmanıza yardımcı olur. Hobi veya günlük kullanım için tercih edebileceğiniz gibi üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz bir model olarak da kullanabilirsiniz. Motorda son teknoloji bilgisayar sistemleri ile ana kontak kabiliyetleri tamamen otomatik ve elektrikle çalışacak şekilde düşünülüp dizayn edilir. Pulsar RS 200 arka stop lambaları görünürlük ve belirginlik açısından gündüz ve gece olacak şekilde trafikte sizi tehlikelerden uzak tutma amacıyla geliştirilir ve üretilir. Belirgin olmayan ve voltajı çok düşük stop lambalarında özellikle sisli ve karanlık havalarda fark edilmemeniz hayati risk taşıdığından Pulsar marka stop lambaları hassasiyet ile testlere tabi tutulur ve müşterilerin her hava koşulunda ve günün her saatinde aynı düzeyde farkındalığı sağlar. RS200 katlanır plakalık ise trafiğe çıkmadığınız pist içerisinde kullanımını tercih ettiğiniz motorda hafiflik oluşturur ve estetik bir görünüm yaratır. Olası yıpranma, kaza ve tercihe bağlı değişimleriniz için Pulsar RS 200 aksesuarlarına Trendyol üzerinden oldukça kolay şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Teknik ve Estetik Detayların Harmanlandığı Pulsar RS 200

Teknik ve Estetik Detayların Harmanlandığı Pulsar RS 200

Pulsar marka ürünler tekniğin ve estetiğin bir bütünü olarak tasarlanır. Bu bütünlüğe etki edecek bütün detaylar özverili çalışmalar sonucunda ortaya çıkar. Pulsar RS 200 vites pedalı arka alt tarafta kalan bir detay olmasına rağmen hem kullanım hem de görünüm açısından motora ekstra bir iş sağlar. Geniş ve uyumlu ayak dayama noktası motorun ileriye dönük estetik yapısıyla bütünleşir ve verilen eğim bu noktada motorun tamamı ile bütünlük yaratır. İç detay olarak Pulsar RS 200 akü motor gücüne dayalı enerji üretimiyle sizi yolda bırakmayacak şekilde yeniden optimize edilir. Donmalarla soğuk hava koşullarına karşı ekstra önlemler alınıp elden geçirilen akü sistemleri yeni sistem iletimleriyle aksama olmaksızın çalışma hızını artırır. Filtreleme sistemlerindeyse Pulsar RS 200 yağ filtresi üstün tarama ve eleme teknolojisi ile motora zarar verebilecek tüm zararlı maddeleri motora ulaşmadan engeller. Aynı şekilde Pulsar RS 200 hava filtresi motorunuzun içerisindeki hava akışının üst düzey bir performansla sürdürülebilmesi için özel olarak tasarlanan yüksek hız seviyelerinde hava filtresinin önemi ise ayrıca bir yere sahiptir. RS 200 hava filtreleri yüksek basınç ve ayıklama direnci ile yüksek hızlarda dahi aynı korumayı sağlar. Motorunuzun koruma sistemleri kadar iç tasarımındaki mekanik hız işlevi nem arz eder. Pulsar RS 200 debriyaj seti ile vites değişimlerinde kusursuz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Debriyaj sistemlerinin oldukça büyük sorunu olan takılma, tekleme ve vites geçişlerinde dişli kırılması RS 200 debriyaj sistemi ile ortadan kalkar. Başlangıç vitesi ile altıncı vites arasındaki değişim hızı aynı seviyede geçerliliğini koruyup vites yükseltme ve ani düşürmelerde hem kullanım zevkini artıran hem de oldukça güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Pulsar RS 200 Teknik ve Görsel Özellikleri

Pulsar RS 200 Teknik ve Görsel Özellikleri

Yeni Pulsar RS 200 teknik ve görsel eklentilere açık olabilmesi ve müşterinin tercihleri doğrultusunda bir modifiye racing motor olabilmesiyle büyük bir çıkış yapar. Farklı zevk ve kullanım türlerine göre değişkenliğin önemli olduğu Racer dünyasında ürün 200 kişinin üzerinde çalışabileceği proje olmayı sürdürür. Fabrika çıkışı itibarıyla güncel ve kullanışlı bir finale ulaşmış olsa dahi müşterisine de alan açmayı ihmal etmez ve motor tutkunlarına da zevk alabilecekleri büyük bir alan yaratır. Pulsar RS 200 renkleri fabrika çıkışında mat kırmızı siyah, gri siyah ve siyah beyaz olarak sunulsa da opsiyonel sipariş seçenekleri de mevcuttur. Bu opsiyonlardan çok fazla dikkat çeken ise sarı ağırlıklı siyah şeritlere sahip olan renk modelidir. Bunun yanı sıra renk ve uyum söz konusu olduğunda bu modeli renk değişimine kaplama yöntemlerine ve stickerlara oldukça uyumlu bir tasarıma sahiptir. Pulsar RS 200 kırmızı opsiyon paketi beyaz sarı şerit çizgiler ile bütünleşerek görsel anlamda yeni bir tarz oluştururken Pulsar RS 200 mavi ise uzun sahil şeritlerinde motorun doğayla bütünleşmesini sağlar bir görünüme sahiptir. Her rengin ve dokunun farklı bir etki kattığı motorun ilk çıkan modeli itibarıyla Racer motofestlerde oldukça dikkat çeken modellerden biri olduğu gözlemlenir. Bölgesel ve detay renk paletlerinin uygulanabilirliği sticker ve imza yazılarının uyumluluğu için keskin hatlar özenle tasarlanır. Pulsar RS 200 tank pad üzerinde yapacağınız renk ve desen seçimleri de motorunuzun çok fazla görünen noktalarından birinde size ait bir dokunuş imkanı sunar. Diğer tank padlerinin aksine yoğun alışımlı yapısıyla olası tehlikelere karşı delinme aşınmaları engellediği gibi görsel olarak da motorun bel kemiği olma özelliğini taşır.

Beklentilerin Ötesinde Pulsar RS 200

Beklentilerin Ötesinde Pulsar RS 200

Pulsar serisi RS 200 ile yaptığı atılım ile adından söz ettirmeye devam ederken Pulsar RS 200 yorum kısımlarında yüksek puan müşteri memnuniyeti ile beklentilerin ötesinde olduğunu kanıtlar. Her hattı ile görsel anlamda müşteriyi etkileyen motorun eklenti olarak görülen çantası motor ile adeta bütünleşir. Pulsar RS 200 çanta yüksek hacmi, kaliteli malzeme seçimi ve farklı renk paleti ile sizin beğeninize sunulur. Pulsar RS 200 çanta demiri yüksek hızlarda olası çanta sarsılmalarını engellerken motorunuza entegre bir opsiyon olarak satışa çıkarılır. Motorunuzun ana güç sağlayıcısı Pulsar RS 200 zincir ise kusursuz dişlileri aksamaları engelleyip motor gücünü düşürmeden yolda olası tehlikeleri geride bırakır. Karşılaşılan zincir kopmaları ve olası dış materyal sıkışmalarına karşı tasarlanan RS 200 zincirleri yedek parça olarak da elinizin altında her zaman bulunmak üzere oldukça uygun fiyat seçenekleri ile mevcuttur. Pulsar serisine dair her şey geliştirilmiş detaylı arama motorunda aksiyon tutkunlarını bekler. Gerek yedek parça gerekse tasarım alanlarında birden çok ürünü ve mağazayı aynı çatı altında buluşturan Trendyol detaylı filtreleme teknolojisi ile aradığınız tüm ürünlerin ufak ayrıntısına kadar detaylı incelemede bulunmanızı mümkün hale getirir. Dilerseniz pratik şekilde puanlama bölümüne göz atabilir dilerseniz yorumlara bakıp sizden önce deneyimleyenlerin fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Fotoğraflı yorumları inceledikten sonra kolaylıkla karar sürecine geçebilirsiniz. Motor dünyasının gözde modellerinden biri olan Pulsar ürünü için yapacağınız tüm incelemeler beklentilerinizin fazlasıyla ötesine geçmenizi sağlayıp memnuniyetinizi kazanır. Aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulabilir, aldığınız ürün hakkında yorum yapabilir ve beğendiğiniz ürünü diğerlerine tavsiye edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kriterlerinize uygun tercihi yapabilir, ardından vakit kaybetmeden ürün için sipariş oluşturabilirsiniz.