Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pulsar Rs 200

" araması için 1001 sonuç listeleniyor

Üstün Çekiş Gücü ile Pulsar Rs 200 Modelleri Trendyol'da!

Pulsar RS 200 üstün çekiş performansı, yüksek motor gücü ve dayanıklı fren sistemi ile güvenli bir yolculuk imkanı sunar. Konforlu yolculuk yapabilmek için tasarlanan ürünler uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Yüksek yol tutuş kalitesi, güvenli sürüş özellikleri ve kişiye özel kullanım seçenekleri ile beklentinin ötesinde bir sürüş deneyimi yaşamak için doğru tercih olur. Pulsar RS 200 modelleri fiyat performans açısından dikkatleri üzerine toplar. 24,4 beygir gücü ile öne çıkan cihaz, ECU ateşleme özelliği ile yola ilk çıkış anından itibaren motor gücünü hissetmenizi sağlar. Motorun güç seviyesine uygun olarak eklenen diğer özellikler ürünün uzun ömürlü olmasını sağlayabilir. Kısa veya uzun yolculuklarda RS 200 Pulsar tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için özel olarak tasarlanır. 12 litrelik yakıt kapasitesi uzun süre güç kesmeden yolun tadını çıkarmanıza destek olur Pulsar RS 200 özellikleri müşterilerin beğenisini kazanır. Tek kanal ABS, 300 mm ön, 230 mm arka fren diski ve dayanıklı motor gücü sunan araç ile güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Konforu ön planda tutan arac, tekli nitrox amortisör ile engebeli yolları kaygan yarış pisti düzlüğünde hissetmenizi sağlar. Yol tutuş deneyiminizi artırarak dikkatinizi yalnızca ufuk çizgisine vermenizi sağlar. Dengeli ve hızlı gitmeyi seven sürücülerin uzun kullanımlarda farklı teknik sorunları olabilir. Eklenen parçalar motoru uzun yıllar boyunca kullanmanız açısından oldukça önemli olur. Yeni bir estetik algısını asfalta aktaran Pulsar RS 200 modifiye eklemelerine uygun tasarımı ile tercihlerinize açık bir alan yaratmak için özel olarak dizayn edilir. Maksimum performans ve konfor için 2060 mm uzunluk, 1160 mm yükseklik, 750 mm genişlik ve 154 kg ağırlığa sahiptir. Doğadan ve teknolojiden esinlenilerek yeni bir maceraya çıkan tasarımcılar, müşterilere özel bir deneyim sunmayı hedefler. Hızlı ve dinamik olmayı seven müşteriler kaliteli parçalardan yararlanarak eğlenceli vakitler geçirebilir. Bunun için Trendyol’daki ürünleri inceleyerek kendinize uygun olan malzemeyi seçebilirsiniz. Estetik tasarımı ile her alanda dikkatleri üzerine çeker. Kaliteli malzemelerden üretilen Pulsar RS 200 online olarak satın alınabilir. Kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde Trendyol’dan ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Göze Çarpan Detaylarıyla Pulsar RS 200

Göze Çarpan Detaylarıyla Pulsar RS 200

Yolculuk deneyiminin yanı sıra göze hitap eden ve işlevli tasarım detayları ile öne çıkan araçlar, motor sporlarında önemli bir yer tutar. Pulsar RS 200 egzoz motorun sesini hissetmenizi sağlar. Kendine özgü bir tasarıma sahiptir. Paslanmaz sacdan üretilen egzoz sistemleri ve yüksek denge alaşımı ile sesi her alana yayar. Yolculuk esnasında oluşan tüm hava koşullarının göz önüne alınarak tasarlanır. RS 200 ön çamurluk gibi detaylar bu durumlara uygun olarak üretilir. Ön lastiğin orta üst bölgesi estetik görünümü ve tüm koşullara uygun yapısı ile dikkat çeker. Pulsar RS 200 arka çamurluk yağmurlu havalarda sizi ve motorun arka gövdesini korur. Bu çamurluk sistemi güçlü alaşım mekanizması, dinamik hareketlere uyumlu yönleriyle olası sıçramalarda motorunuzu ve sizi korumak için özel olarak dizayn edilir. Koruyucu materyaller aracınızın kullanımına bağlı olarak eskiyebilir. Kaliteli parçalar satın alarak uzun vadede koruyuculuk sağlayan parçalarla kaliteli yolculuklar geçirebilirsiniz. Benzer detaylardan birisi olan Pulsar RS 200 ön cam keskin hatlarıyla Racer motor özelliklerini sonuna kadar yansıtırken rüzgar kesme özelliği ile güvenlik detayları sunar. Farklı renk paletlerine sahip olan ön cam motoru değişikler yapmaya uygundur. Trendyol’dan inceleyerek farklı renklere ulaşabilir ve zevkinize hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Pulsar RS 200 tavsiye yorumlarına bakabilir ve ayna sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüksek niteliğe sahip ayna takımları geniş iç dizaynı ile tüm detayları görmenizi sağlarken güçlü gövdesi ile hızınıza ayak uydurur. Racer motor özelliklerinden bir diğeri olan keskin hatlar ayna sistemlerinde ortaya çıkar. Motor üzerinde yapılması gereken tüm renk ve parça değişiklikleri için Trendyol geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kişisel tercihlere göre yapılan iç ve dış detaylarda oldukça kaliteli ve orijinal parçalara ulaşabilirsiniz. Motor sporlarında araç hacmi ön planda olur. Aynı zamanda araçlar yarışlarda estetik görünümleri ile dikkat çeker. Motor üzerinde yapılan ince dokunuşlar ön plana çıkar. Yolculuk esnasında çoğunlukla diğer araçların motorları geç fark etmesi sonucu yaşanan olumsuz detaylar RS 200 ile minimum seviyeye iner. Her açıdan hissedilen yüksek ses detayı ve araçların aynalarında göze çarpan motorun dış tasarımı sayesinde gece sürüşlerine uygundur. Renk alaşımları dahilinde kullanılan materyaller ise aynalarda belirginlik sağlamayı amaçlar. Estetik detayların bir bütünü olarak ortaya çıkan motorlar, yollarda şık tasarımı ile herkesin dikkatini çeker. Uzun süre performansının yüksek olması için Trendyol’daki ürünlerden satın alabilirsiniz. Canlı renkler ve göz alıcı dizaynları sayesinde görselliğe hitap eden araçları kullanabilirsiniz. Trendyol’da yüksek performanslı bu ürünlerin özelliklerine bakarak zevklerinize uygun olan ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Pulsar RS 200 Seçenekleri

Kişiye Özel Pulsar RS 200 Seçenekleri

Bajaj Pulsar serisi çıkış yaptığı günden bu yana müşteri odaklı bir perspektif ile üretimlerini gerçekleştirmeyi sürdürür. Bu tasarımlarda her zaman müşteri odaklı opsiyonlar sunar. Pulsar RS 200 fiyat açısından bakıldığında oldukça dengeli modellerinden birisi olarak görülür. Opsiyon olarak sunulan güç ve görünüş değişikliklerinde de ön plana çıkmayı başarır. Pulsar RS 200 grenaj seti motorunuzun orijinal renk tasarımında yapılan değişikliklerde temel bir rol oynayarak gövde üzerinde tek başına bir farklılık yaratabilir. Trendyol üzerinden bu setin orijinal haline ulaşmanız oldukça kolay olur. Pulsar RS 200 kullananlar kaplama seçeneklerine de göz atabilir. Dilerseniz yalnızca belirli bölgelerde ya da tüm gövdede farklı renk ve modellerde kaplama yapabilirsiniz. Pulsar RS 200 branda çeşitleri ise her gün yenilenir. Renk ve hat uyumuna özen gösterenler için yüzlerce sticker modeli Trendyol’da düzenli olarak güncellenmeye devam eder. Modern tasarımı kendi zevkinizle birleştirerek göz alıcı bir etkiye sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve göz alıcı parçalar sayesinde tasarım harikası ürünler çıkarabilirsiniz. Motorunuzun her parçası ve detayı kişiselleştirmeye uygun olarak tasarlanır. Kendi estetik zevkinize göre yapılan dokunuşlar bir bütün olarak orijinal görünümü bozmaz. Fabrikadan çıktığı ilk günkü görünümü korur. Racer motorların bir diğer özelliği olan tasarım değişikliklerine uygunluğu bir adım önde olmanızı sağlar. Racer motor etkinlik ve festivallerinde müşterilerin yaptığı değişiklikleri sergilemeleri bir gelenek haline gelir. Yapılan kişisel eklentiler motorunuzu etkinlik alanında sunmanızı sağlar ve tasarımcı yönünüzü ortaya çıkarır. Renk, detay ve görünüm için yapılan her değişim yollarda pistlerde ve etkinliklerde sizi ön plana çıkarır. Motorla bütünleşmek adına yapılan ekipman ve kıyafetlerle de kusursuz bir uyum yakalamanız mümkün olur. Sürücülere iyi hissettiren tasarımlarıyla ön plana çıkan ekipmanları Trendyol’dan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Tasarımlarınız ve ekipmanlarınız için ihtiyaç duyulan birçok ürün Trendyol yer alır. Yapılan seçimlere uygun olan ürünlere rahat bir şekilde ulaşabilir, fiyatları değerlendirerek hız bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel değişimler sunan ayrıcalıklı ve avantajlı seçenekleri bulabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Pulsar RS 200 Çeşitleri

Kaliteli ve Dayanıklı Pulsar RS 200 Çeşitleri

Pulsar RS 200 motor yeni nesil özel tasarımı ve her açıdan gelişen teknolojisi ile kendinden söz ettirir. Kolaylıkla ulaşılan Pulsar RS 200 yedek parça çeşitleri ise Trendyol güvencesi ile beğeninize sunulur. Motor teknolojilerinde çoğunlukla beygir gücüne dikkat edilir. Güvenlik ve ulaşılabilirlik motor kullanan insanlar açısından önemli olur. Bu ürünler kaliteli yedek parça, kaplama gibi kişiye özel değişim gösteren eşsiz tasarım seçenekleri ile sıklıkla tercih edilir. Yol tutuşu açısından oldukça işlevsel özellikler sunan Pulsar RS 200 lastik müşterilerin ilgisini çeker. Her hava koşuluna özgü farklı bir lastik öneren diğer racer araçların aksine bu ürünlerin lastikleri dört mevsime de uyumlu olur. Hobi veya günlük kullanım için tercih edebilir, üzerinde değişiklikler yaparak farklı bir model olarak da kullanabilirsiniz. Motorda son teknoloji bilgisayar sistemleri ile ana kontak kabiliyetleri tamamen otomatik ve elektrikle çalışan şekilde düşünülerek dizayn edilir. Pulsar RS 200 arka stop lambaları görünürlük ve belirginlik açısından gece trafikte sizi tehlikelerden uzak tutma amacıyla geliştirilir. Kazalara karşı önlem almanızı sağlar. Voltajı yüksek olan stop lambaları özellikle sisli ve karanlık alanlarda fark edilmenizi sağlar. Bu yüzden ürünlerin marka stop lambaları hassasiyet ile testlere tabi tutulur. Müşterilerin her hava koşulunda ve günün her saatinde aynı düzeyde farkındalık sağlar. RS200 katlanır plakalık ise tercih edilen motorda hafiflik oluşturur ve estetik bir görünüm yaratır. Olası yıpranma, kaza ve tercihe bağlı değişimleriniz için Pulsar RS 200 aksesuar parçalarına Trendyol üzerinden oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Pulsar RS 200 Tasarımları

Beğeni Toplayan Pulsar RS 200 Tasarımları

Pulsar marka ürünler teknik ve estetik olarak ön plana çıkar. Bu bütünlüğe etki eden bütün detaylar özverili çalışmalar sonucunda ortaya çıkar. Pulsar RS 200 vites pedalı arka alt tarafta kalan bir detaydır. Bu unsur hem kullanım hem de görünüm açısından motora ekstra bir görünüm sağlar. Geniş ve uyumlu ayak dayama noktası motorun ileriye dönük estetik yapısıyla bütünleşir. Verilen eğim, bu noktada aracın tamamı ile bütünlük yaratır. Pulsar RS 200 indirim ürünlerine Trendyol’dan ulaşarak kaliteli parçaları satın alabilirsiniz. İç detay olarak öne çıkan Pulsar RS 200 akü, motor gücüne dayalı enerji üretimiyle sizi yolda bırakmayan şekilde yeniden optimize edilir. Soğuk hava koşullarına karşı ekstra önlemler alınarak elden geçirilen akü sistemleri, yeni sistem iletimleriyle aksama yapmadan çalışır. Bu ürünlerin RS 200 yağ filtresi üstün tarama ve eleme teknolojisi ile motora zarar verebilen tüm zararlı maddeleri araca ulaşmadan engeller. Aynı şekilde Pulsar RS 200 filtresi, motorun içerisindeki hava akışının üst düzey bir performansla sürdürülebilmesi için özel olarak tasarlanır. Bu üründe bulunan hava filtreleri ,basınç ve ayıklama direnci ile yüksek hızlarda dahi üstün koruma sağlar. Motorun koruma sistemleri kadar iç tasarımındaki mekanik hız işlevide önemlidir. Pulsar RS 200 debriyaj kolu ile vites değişimlerinde kusursuz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Debriyaj sistemlerinin oldukça büyük sorunu olan takılma, tekleme ve vites geçişlerinde dişlinin kırılması Pulsar RS 200 rodaj sistemi ile ortadan kalkar. Başlangıç ve altıncı vites arasındaki değişim hızı aynı seviyede geçerliliğini korur. Vites yükseltme ve ani hızlanmalarda hem kullanım zevkini artıran hem de oldukça güvenli bir sürüş deneyimi yaşatan ürünleri satın alabilirsiniz. Güvenli yolculuk sunan bu ürünleri Trendyol’dan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Öne Çıkan Pulsar RS 200 Yorumları

Öne Çıkan Pulsar RS 200 Yorumları

Yeni Pulsar RS 200 teknik ve görsel eklentilere açık olabilmesi ile dikkat çeker. Bu ürünler müşterinin tercihleri doğrultusunda modifiye edilerek yeni bir motor haline gelebilir. Racer dünyasında ürün 200 kişinin üzerinde çalışabildiği bir proje olmayı sürdürür. Fabrika çıkışı itibarıyla güncel ve kullanışlı bir araca dönüşür. Motor tutkunlarına da zevk alınan büyük bir alan yaratır. Uzun süreler kullanım rahatlığı sunar. Fabrika çıkışında mat kırmızı siyah, gri siyah ve Pulsar RS 200 beyaz olarak sunulur. Bu opsiyonlar arasında sarı ağırlıklı siyah şeritlere sahip olan seçenekler dikkat çeker. Pulsar RS 200 kırmızı opsiyon paketi beyaz sarı şerit çizgiler ile bütünleşerek görsel anlamda yeni bir tarz oluşturur. Pulsar RS 200 mavi ise uzun sahil şeritlerinde motorun doğayla bütünleşmesini sağlar. Her renk ve doku ile farklı bir etki bırakan ürünler, üstün performansı ile müşterilerin dikkatini çeker. Racer motofestlerde oldukça dikkat çeken modellerden biri olur. Bölgesel ve detay renk paletlerinin uygulanabilirliği sticker ve imza yazılarının uyumluluğu için keskin hatlar özel olarak tasarlanır. Pulsar RS 200 satın alırken tank pad üzerinde yapılan renk ve desen seçimleri de motorunuzun çok fazla görünen noktalarından birinde size ait bir dokunuş imkanı sunar. Yoğun alışımlı yapısıyla olası tehlikelere karşı delinme ve aşınmaları engeller. Sağlam yol tutuşu ile olası kazalara karşı üstün koruma sağlar. 24.5 beygir gücü ve tek silindirli motora sahiptir. Bu sayede hızlı ve dinamik bir sürüş deneyimi sunar. 6 vitesli yapısı ile kolay bir şekilde yüksek hıza ulaşır. Performans ve estetik görünümü ile her alanda dikkatleri üzerine çeker. Trendyol’dan bu ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilir ve estetik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Pulsar RS 200 Fiyatı

Bütçe Dostu Pulsar RS 200 Fiyatı

Pulsar serisi RS 200 ile yaptığı atılım ile adından söz ettirmeye devam eder. Pulsar RS 200 yorum kısımlarında yüksek puan müşteri memnuniyeti ile beklentilerin ötesinde olduğunu kanıtlar. Her hattı ile görsel anlamda müşteriyi etkileyen motorun eklenti olarak görülen çantası araç ile bütünleşir. Bu modeldeki çanta, yüksek hacmi, kaliteli malzeme seçimi ve farklı renk paleti ile müşterilerin beğenisine sunulur. Pulsar RS 200 bagaj demiri yüksek hızlarda olası sarsılmalarını engellerken motorunuza entegre bir opsiyon olarak satışa çıkarılır. Motorunuzun önemli parçalarından biri olan Pulsar RS 200 far, kusursuz bir görüntü vererek her alanda fark edilmenizi sağlar. Zincir kopmaları ve olası dış materyal sıkışmalarına karşı tasarlanan model dayanıklı yapıya sahiptir. Yedek parça seçenekleri Trendyol’da uygun fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulur. Pulsar RS 200 takoz ise hem motoru korur hem de havalı bir görüntü elde etmenizi sağlar. Tasarım alanlarında birden çok ürünü ve markayı aynı çatı altında buluşturan Trendyol ile aradığınız tüm ürünlerin ayrıntısına kadar detaylı incelemeniz mümkün olur. Dilerseniz Pulsar RS 200 gidon için yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumlara bakıp sizden önce deneyimleyenlerin fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Fotoğraflı yorumları inceleyerek kolay bir şekilde karar sürecine geçebilirsiniz. Motor dünyasının gözde modellerinden biri olan bu ürünü için yapılan tüm incelemeler beklentilerinizin fazlasıyla ötesine geçmenizi sağlayarak memnuniyetinizi kazanır. Aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulabilir, aldığınız ürün hakkında yorum yapabilir ve beğendiğiniz ürünü diğerlerine tavsiye edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman kriterlerinize uygun tercihi yapabilir, ardından vakit kaybetmeden uygun modeli satın alabilirsiniz. Kaliteli ve fiyat performans olan ürünlere Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pulsar RS 200 Kaç Beygirdir?

Yüksek motor performans gücüyle ön plana çıkan Pulsar RS 200 modeli; 24,4 beygir gücüne sahiptir. Beygir gücü; bir aracın maksimum oranda ulaşabileceği hız sınırı ifade eder. 24,4 beygir gücüne sahip bu araç ile düz yolda yüksek hız limitine ulaşmak mümkündür. 12 litrelik yakıt kapasitesiyle uzun süre kesintisiz, rahat ve güvenli bir yol deneyimi sunar. Ön fren diski 230 milimetre şeklindedir. Maksimum performans ve konfor sağlayan bu ürün; 1160 milimetre yükseklik, 2060 milimetre uzunluk, 750 milimetre genişlik, 154 kilogram ağırlık standartlarına sahiptir.

Pulsar RS 200 Kaç KM Hız Yapıyor?

Pulsar RS 200 modeli; maximum 140 km/h hız yapar. Bu oran hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarda geçerlidir. Aracın yakıt kapasitesi 12 litredir. 199.5 CC motor hacmine sahiptir. Yüksek oranda hız yapıldığı zaman yakıtı daha çabuk biter. Sele yüksekliği 820 milimetredir. Paslanmaz sacdan üretilen egzoz sistemleri, yüksek denge alaşımıyla sesi yayma konusunda oldukça başarılıdır. Yolculuk sırasında zorlu hava koşullarında rahat ve güvenli şekilde hareket etmek için özel olarak tasarlanır. Güçlü alaşım mekanizmasıyla olası sıçramalarda motor performans gücünü artırır. Bu sayede güvenle hız yapma olanağı oluşur.

Pulsar RS 200 Kullanmak İçin Hangi Ehliyet Gerekir?

Pulsar RS 200 kullanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Bu model araçların kullanımı için kişilerin A2 ehliyetine sahip olma şansı aranır. Aksi takdirde araçların kullanımı suç teşkil eder. A2 ehliyeti ile motor gücü 35 kw oranına kadar yani 47 beygire kadar olan motosikletler kullanılabilir. A2 ehliyet, tüm sürücü kurslarından rahatlıkla alınabilir.