Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Kordon Materyali
Renk
Kasa Çapı
Su Geçirmezlik
Fiyat
Kordon Renk
Ek Özellik
Kasa Materyali
Kasa Renk
Mekanizma
Cam Şekli
Cam Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Q Q

" araması için 7816 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Q Q Tasarımları Trendyol’da!

Aksesuarlar, kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı parçaları arasında yer alır. Giyim ürünlerini farklı tarzlara çevirmek ya da stil yansıtmak için kol saati, küpe, bileklik gibi aksesuarlar kullanılır. Kadın ve erkekler farklı aksesuarları kullanarak tarzını yansıtır. Q&Q tercih edilen markalardan biridir. Saat çeşitleri hem erkek hem de kadınlara hitap eder. Sektörde yer alan ve kullanıcıların beğenisini kazanan Q Q markası, kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden saat modelleri ile dikkatleri üzerine çeker. Q Q kol saati modelleri modern ve şık çizgilerle tasarlanır. Q Q saat kadınlar için çeşitli modeller sunar. Her tarza hitap eden ürünler, kaliteli materyal kullanımı ile üretilir. Markanın çeşitli modelleri incelendiğinde kadın ve erkek kullanıcılar için özelleştirilen modellerin yanı sıra unisex olarak adlandırılan seçenekler de yer alır. Spor, klasik birçok farklı tasarıma sahip ürünler, özellik açısından da dikkat çeker. Silikon kordon yapısına sahip olan çeşitler esnek yapısı ve spor duruşu ile beğenilir. Metal kordonlu tasarımlar ise klasik kıyafetlerle uyum sağlar. Markanın ürettiği bazı modeller su geçirmez özelliğe sahiptir. 10 atm basınç altında dayanıklı olan bu modeller tüm gün saatini kolundan çıkarmayan kullanıcılara hitap eder. Markanın ürettiği tasarımlar arasında boyut farklılıkları da meydana gelir. Kasa çapını dikkate alarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Çeşitlilik unsurunu etkileyen konular arasında renk farklılıkları yer alır. Marka farklı renk seçenekleriyle ürettiği ürünleri kullanıcıların beğenisine sunar. Oldukça uç noktalarda yer alan renk skalasını inceleyerek beğendiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Q and Q saat tasarımları açısından beğenilmesinin yanı sıra kullanıcılara güven verir. Servis hizmeti ve garanti süreci ile gözleri üzerine çeken marka, uzun yıllardır kullanıcı kitlesini genişletir. Yurt dışında da satışta olan Q Q, dünya genelinde birçok kullanıcıya ulaşır. Q Q erkek saat, kadın saat gibi ürün gruplarını Trendyol'da görebilirsiniz. Online alışveriş kolaylığı ile ekran başında birçok modeli inceleyebilir, ürün özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Zevklerinize hitap eden bir model seçerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Sevdiklerinize markanın saatlerini hediye ederek, mutlu edebilirsiniz.

Q Q Saat Modelleri

Q Q Saat Modelleri

Giyim parçaları ile tarzınızı yansıtmak için kıyafetleri aksesuar çeşitleri ile destekleyebilirsiniz. Birçok kullanıcı gün boyunca şık duran çeşitli aksesuarları kullanılır. Aksesuar çeşitleri yalnızca şık görüntü değil, belirli işlevlere de sahip olabilir. Zamanın bilinmesini sağlayan, bunu yaparken de şık görüntü oluşturan kol saatleri farklı yaşlarda insanların tercihi olur. Sevilen ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Q Q markası, kadın, erkek ve çocuk kullanıcılara hitap eden tasarımlar yapar. Q Q, dünya çapında adını duyuran, uzun yıllardır tercih edilen bir markadır. Kol saati modellerinin Türkiye'de satışa sunulmasının ardından kalitesi ile gözleri üzerine çeken marka, Trendyol'da satışa sunulur. Ürün grupları incelendiğinde, Q Q kadın saat modelleri ince ve zarif dokunuşları ile beğenilir. Kadın kullanıcılara hitap eden modeller arasında farklı malzemelerin kullanımı ile üretilen tasarımlar yer alır. Q&Q saat modelleri arasında erkek kullanıcılara hitap eden seçenekler de bulunur. Gün içerisinde ya da akşam gezmelerinde her kombine uyum sağlayan tasarımlar sıklıkla tercih edilir. Marka çocuklara hitap eden renkli modelleri de satışa sunar. Yetişkinler için üretilen modellere kıyasla daha küçük ebatlarda olan bu ürünler güvenilir malzeme kullanımı sayesinde gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Çeşitliliği etkileyen unsurlar incelendiğinde ürün özellikleri oldukça önemlidir. Ürün özellikleri başlığı altında incelenen kordon yapısı, farklı malzemelerin kullanımı ile üretilir. Silikon kullanılarak üretilen modeller spor yapısı görünümü sayesinde müşteriler tarafından çok sevilir. Kot pantolon ve tişörtlerle oldukça şık duran bu modelleri tercih edebilirsiniz. Metal kordon ise ürün tasarımlarının, özel günlerin vazgeçilmez klasik parçaları haline gelmesini sağlar. Bu tasarımların özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer konu ise su geçirmez olmasıdır. Ürünün su geçirmez olması konfor açısından sıklıkla tercih edilir. Kullanıcı istek ve beklentilerini göz önünde bulunduran marka 10 atm basınç seviyesine kadar su geçirmeyen modeller üretir. Bu sayede gün boyunca saatinizi kolunuzdan çıkarmadan kullanabilirsiniz. Renk skalasını incelediğinizde ise oldukça geniş seçenek olduğu görebilirsiniz. Renk seçeneğinin fazla olması kullanıcıları memnun eder. Oldukça zor bulunan uç renklerden, klasik tonlara kadar birçok seçenek kullanıcılara sunulur. Birden fazla renk kullanılarak üretilen tasarımları da inceleyebilirsiniz. Markanın çeşitleri arasında fiyat farklılığı görülmesine rağmen her bütçeye uygun modeli bulmak oldukça kolaydır. Q Q outlet parçaları Trendyol'da satışa sunulur. Outlet olarak yani vitrinde sergilenen modeller fiyat olarak avantajlı olduğu için kullanıcıların ilgisini çeker. Satın alırken seçtiğiniz modelden emin olmak için Q Q saat yorum bölümünü inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli satın alarak her an şık ya da rahat bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Aksesuar kullanımı kadın, erkek her yaşta insan için oldukça önemlidir. Şık görüntünün yanı sıra kullanım açısından çeşitli avantajları olan aksesuar tasarımları piyasada ön plana çıkar. Kol saatleri gündelik yaşantıda en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Q Q markası tarafından üretilen modeller farklı tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Markanın tasarımları arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Öncelikle ürünün hedef aldığı kitle dikkate alınmalıdır. Kadın kullanıcılara uygun modeller ile erkek kullanıcılara hitap eden tasarımlar arasında farklılıklar görülür. Ayrıca çocuklara uygun modeller de marka tarafından satışa sunulur. Q&Q saat erkek kullanıcılara uygun modeller arasında koyu renklerin hakim olduğu tasarımlar ön plana çıkar. Kadın kullanıcılar için ise daha şık detayların yer aldığı modeller üretilmesine rağmen sade tasarımlar da dikkat çeker. Özellikle spor kıyafetlerle kullanım açısından sade tasarımları tercih edebilirsiniz. Markanın üretim sırasında kullandığı malzemeler de birçok müşterinin dikkat ettiği konulardan biridir. Silikon, metal, deri gibi malzemelerin kullanımı ile tasarlanan kordon çeşitleri her zevke hitap eder. Q&Q saat kordonu çeşitleri arasında yer alan silikon malzemeler ile üretilen modeller spor kıyafetler ile tercih edilebilir. Metal kordonlu modeller ise iş günlerinde, klasik kıyafetlerle tercih edebilirsiniz. Çocuklar için tercih edilen silikon kordon modelleri esnek yapısı ile beğenilir. Kasa genişliği olarak adlandırılan ana bölümün boyutları da farklılık gösterebilir. Genellikle 30 ile 35 mm aralığında genişliğe sahip olan modeller tercih edilmesine rağmen daha büyük ya da daha küçük tasarımlar da satışa sunulur. Ürün seçimi yaparken ekstra özellikler de dikkat çeker. Su geçirmez özelliği olan modelleri dikkatleri üzerine çeker. Tüm gün saat takmaktan keyif alıyorsanız ve bir parçanız gibi her anınızda yanınızda bulundurmak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Elinizi yıkarken, yağmurda yürüyüş yaparken zarar gelme ihtimalini ortadan kaldıran bu tasarım, kullanıcıların beğenisini kazanır. Seçim yaparken renk çeşitleri de dikkat çeker. Geniş renk skalası arasından seçim yapabilirsiniz. Trendyol'da yer alan markanın modellerini inceyebilirsiniz. Q&Q saat yorum bölümünde kullanıcı fikirlerini görebilirsiniz. Ürünlerin model ve tasarımlarını dikkate alarak beklentinizi karşılayan seçeneği satın alabilirsiniz.

Renkli Dünyası ile Q Q Saatleri

Renkli Dünyası ile Q Q Saatleri

Saat çeşitleri farklı formlarda üretilerek satışa sunulur. Duvar, masa, cep ya da kol da kullanıma uygun olarak tasarlanan ürünler zamanı gösterir. Aksesuar olarak kullanılan, aynı zamanda işlev açısından beğenilen kol saatleri kadın ve erkek her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilebilir. Q Q markası kaliteli tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken aksesuar üreticileri arasında yer alır. Markanın saat tasarımları oldukça farklı renk kullanımı sonucunda meydana gelir. Renkli dünyası ile dikkat çeken Q Q, her tarza hitap eden modelleri satışa sunar. Markanın dikkat çeken birçok ürünü arasında silikon kordon yapısına sahip, esnek ve rahat modeller yer alır. Silikon kordonlu modellerin spor tasarımı ile gözleri üzerine çekmesinin yanı sıra esnek ve rahat kullanım imkanı sunması da kullanıcıların beğenisini kazanır. Beyaz ve siyah renklerin hakim olduğu modeller her kıyafetle uyum sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Marka oldukça farklı renk tonları kullanılarak üretilen modelleri de satışa sunar. Pastel tonların hakim olduğu modeller son dönemlere damgasını vurur. Yeşil, mavi ve pembe renklerinin pastel tonlarda kullanıldığı bu modeller özellikle kadın kullanıcılar tarafından beğenilir. Q&Q kadın saat tasarımlarında kullanılan renk seçenekleri çocuk ürünlerinde de tercih edilir. Bu sayede çocuğunuz ile beraber kombin yapabilirsiniz. Q&Q Türkiye şubesi tarafından üretilen modeller Trendyol aracılığı ile satışa sunulur. Dünya çapında bilinen markanın çeşitli modellerini Trendyol'da inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Q&Q saat fiyatları tasarıma ve kullanılan malzemeye göre değişebilir. Birçok farklı seçenek arasından bütçenize uygun olan tasarımı satın alabilirsiniz.

Saat kullanımı her yaştan insan için tercih edilir. Kolda şık bir görüntü oluşturan aksesuar, birçok kıyafeti tamamlayıcı bir parça olarak görülür. Bunun yanı sıra zamanlamayı ayarlamak, telefon gibi elektronik eşyalara ihtiyaç duymadan zamanı görmek için bu tasarımlar kullanılır. Piyasada farklı tasarım ve özelliklere sahip birçok model yer alır. Ürün çeşitlilikleri kullanım şeklini de etkiler. Q Q markasının ürettiği tasarımlar kullanım açısından oldukça kolaydır. Tek bir düğme yardımı ile saati ayarlayarak çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu modellerin çalışmasını durdurmak istediğinizde ayar yapılan düğmeyi geriye doğru çekmek yeterli olur. Markanın ürettiği modeller pil yardımı ile çalışır. Bu tasarımlar için özel üretilen piller, zamanla tükendiği için değişim yapılması gerekir. Bazı modellerde saat özelliğinin yanı sıra takvim de yer alır. İşlev açısından beğenilen bu tasarımların da kullanımı oldukça kolaydır. Kullanım boyunca dış etkenler de oldukça önemlidir. Su geçirmez özellikli tasarımlarda kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken önemli bir detay yoktur. Ancak üründe su geçirmez özelliği bulunmuyorsa daha dikkatli kullanmanız gerekir. Kasa olarak adlandırılan, ana bölüme su kaçması durumunda kullanılamaz hale gelebilir. Marka, uzun süre kullanıma uygun olması için kaliteli malzemeler kullanılır. Paslanmaz, sorulmaz malzemelerin kullanımı sayesinde ilk günkü görüntüsünü korur. Q&Q kronometre özelliği bulunan tasarımları da satışa sunar. Kronometre, zaman sayacı olarak da adlandırılabilir. Kronometreyi çalıştırmadan önce sıfırlamak gerekir. Antrenman yaparken oldukça kullanışlı olan bu özellik kullanıcıların beğenisini kazanır. Q&Q kol saati modellerini Trendyol'da inceleyerek özellikleri ve kullanımı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Beklentinizi karşılayan modeli satın alarak uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Q Q Markasının Her Bütçeye Hitap Eden Ürünleri

Q Q Markasının Her Bütçeye Hitap Eden Ürünleri

Q Q markası tarafından üretilen kol saati modelleri arasında fiyat farklılıkları görülür. Fiyat farklılıkları oluşmasını etkileyen bazı konular vardır. Bu konular arasında üretimde kullanılan malzemeler sayılabilir. Ürünlerin kordon kısımlarında ve kasa bölümlerinde farklı malzemeler kullanılır. Kordon üretiminde tercih edilen malzemeler arasında silikon ön planda yer alır. Rahat kullanımı ile dikkatleri üzerine çeken silikon kordon tasarımı metal ya da deri kullanılarak üretilen ürünlere kıyasla farklı fiyat aralıklarında değerlendirilir. Ürünün kasa çapı da boyutu ve dolayısı ile fiyatı etkileyen bir konudur. Geniş kasa tasarımları farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çeker. Markanın ürünleri farklı yaş grupları ve cinsiyetlere sahip kullanıcılara hitap eden tasarımlara sahiptir. Ürünün hitap ettiği yaş grubu ve cinsiyet farklılığı fiyat aralıklarının değişmesine yol açabilir. Tüm bu unsurlara ek olarak tasarımda ilave edilen her bir özellik de fiyatı etkiler. Bu ilave özellikler arasında en çok dikkat çeken suya dayanıklı olarak yapılan tasarımlardır. 10 atm basınç altında su ile temas etmeye dayanıklı modeller fiyat olarak diğer seçeneklerden farklı değerlendirilir. Bir diğer ilave özellik ise kronometre ya da takvim göstergesi bulunmasıdır. Bazı aksesuar modellerinde yer alan bu özellik kullanıcıların beğenisini kazanmanın yanı sıra fiyat üzerinde de etkili olur. Marka kol saati tasarımlarının yanı sıra farklı ürünler de üretir. Fiyat değerlendirmesi açısından ayrı tutulan bu seçenekler arasında Q&Q masa saati, köstekli saat, anahtarlık yer alır. Ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen masa saati tasarımları kullanıcıların ilgisini çeker. Antika görünüşü ile beğenilen köstekli modeller nostaljik tasarıma sahiptir. Markanın farklı tasarımlara sahip modelleri arasından beklentinizi karşılayan, fiyat olarak bütçenize uyan ürünü satın alabilirsiniz.

Online alışveriş insanlara kolaylık sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Online alışveriş denildiğinde ilk akla gelen Trendyol, bünyesinde yer alan marka çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile gözleri üzerine çeker. Kadın, erkek ve çocuk her yaştan kullanıcının ihtiyaç ve isteklerini bulabildiği Trendyol'da Q Q markası da yer alır. Saat modelleri ile ön plana çıkan Q Q, modern çizgilerle tasarladığı ürünleri satışa sunar. Marka farklı zevklere hitap eden tasarımları üretir. Ürün yelpazesine bakıldığında spor modellerin ağırlıklı olarak tasarlandığı görülür. Rahat kombinlerin vazgeçilmez parçası haline gelen silikon kordonlu modeller birbirinden farklı renk ve tasarıma sahiptir. Renkli ürün yelpazesi arasından zevkinize uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Kol saati en çok tercih edilen ürünlerden biri olmasına rağmen masa saati çeşitleri de kullanıcılar tarafından tercih edilir. Farklı dekorasyonların tamamlayıcı parçası olan, masa üstü kullanıma uygun ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Antika görünümlü eşyalar kullanmaktan keyif alan kullanıcılara uygun köstekli saat tasarımları da çeker. Q&Q köstekli saat zincir ilaveli tasarımı sayesinde pantolon ya da çanta kenarına asarak kullanma imkanı sunar. Vintage görünümlü bu parçalar her ortamda gözleri üzerinize çekmenizi sağlar. Marka, bu modellere ek olarak farklı ürün grupları da üretir. Anahtarlık bu ürün seçeneklerden biridir. Q&Q anahtarlık, kaliteli tasarımı ile kullanıcılardan tam not alır. Trendyol'da yer alan markanın tümünü görmek için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Filtreleme yaparken ürün grubunu, kategorisini belirleyerek yalnızca ilgilendiğiniz parçaların görünmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcı yorumları gibi ürün seçiminde faydalı olan ilave özelliklerden faydalanarak karar verme aşamasını kolaylaştırabilirsiniz. Markanın ürettiği kol saati modelleri ile dışarıda geçirdiğiniz tüm anları daha şık bir hale getirebilirsiniz. Masa üzerinde kullanıma uygun modeller ile evinizin dekorasyonuna renk katabilirsiniz. Vintage parçaları tercih ederek geçmiş atmosferini yeni ürünlerde yakalayabilirsiniz. Oldukça kıymetli olan zamanı takip ederken kaliteli saatleri tercih ederek tarzınızı yansitabilirsiniz.