İlgili Kategoriler
Genişlik
Fiyat
Renk
Derinlik
Yükseklik
Materyal
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Oyuncu Masası

" araması için 230 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlarınızı Karşılayan İşlevsel Oyuncu Masası Çeşitleri Trendyol'da!

Normal özelliklerdeki bilgisayar masaları gamerlar için yeterli değildir. Bu nedenle bilgisayar masaları farklı amaçlarla farklı şekillerde üretilir ve bu modeller arasından dikkat çekenler ise gaming oyuncu masası modelleridir. Oyunlarda başarıyı ve yüksek performansı mümkün kılan unsurlardan önemlilerinden biri, tercih edilen masa ve koltuk modelleridir. Hem gamerların hem de tasarımcıların hemfikir olduğu bu husus, gamer masası tavsiye ve değerlendirmelerini de beraberinde getirir. Uzun yıllar boyunca bilgisayarda bu eğlenceli ürünleri oynayan gamerlar, başarılı sonuçlar elde etmek ve bu başarıyı gerçekleştirirken bel-boyun sağlığını korumak adına gaming masası tercih eder. Farklı markalar tarafından tasarlanan gamer ürünleri metalden ahşaba, suntalamdan MDF materyale uzanan geniş bir ürün seçeneği sunar. Standart modellere göre farklı özellikler sergileyen masa sistemleri, ayrıcalıklı ergonomik yapı, ölçü ve renk gibi özellikler noktasında farklılık gösterir. Bu sebeple yeni başlayan ve profesyonel olan gamerlar, bu özel sistemleri büyük bir özenle seçer. Her detayı düşünülmüş tasarımlarıyla dikkat çeken gamer donanımlarında bardaklık ve kulaklık için özel bölmeler bulunur. Bu bölmeler sayesinde hem düzenli bir görünüme sahip olur hem de oyun oynamanın donanımlı halini yaşatır. Farklı ekranları yan yana konumlandırma imkânı sunabilecek genişlikte tasarlanan modeller, hemen hemen her genişlikte yaşam alanında kullanılabilir standartlara sahiptir. Bunun yanında son derece geniş olan ve L tasarıma sahip olan gelişmiş türleri de bulunur. Bu modeller çoklu ekran üzerinden sürükleyici bir game deneyimi yaşamak için ideal bir seçimdir. Farklı ölçüler ve farklı tasarımsal detaylar sunan ürün modelleri arasından alışkanlığınız başta olmak üzere yaşam alanınız özelinde seçim yapabilirsiniz. Özelliklerini özenle gözden geçirdiğiniz oyuncu bilgisayar masası ile konforlu ve aynı zamanda başarılı oyunlara imza atabilirsiniz. uzun seanslarda bile konfor yaşamanızı mümkün kılan çeşitler, gelişmiş ortopedik teknolojilere sahiptir. Detaylı ölçümlemeler ve sayısız testlerle yüksekliği ve genişliği ayarlanan gamer donanımları, oynarken rahat etmenizi sağlamak adına tasarlanır. Bel ve boyun ağrılarını büyük oranda azaltan ve bu bölgelere sağlıklı desteği sunan oyuncu masası tavsiyelerinin tümünü Trendyol’da bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Sınırsız Renk Seçeneği Sunan Oyuncu Masası Modelleri

Sınırsız Renk Seçeneği Sunan Oyuncu Masası Modelleri

Oyuncu masası modelleri sınırsız renk ve tasarım seçeneğine sahiptir. Bu modeller arasından seçim yaparken oyun oynama sıklığı ve alışkanlığına göre bir tercihte bulunabilirsiniz. L modelleri geniş bir alanda oynamak isteyen gamerlar için doğru bir tercihtir. Farklı ebatlara ve renk seçeneklerine sahip olan L oyuncu masası ölçüleri, ergonomik detaylara sahiptir. Bu özelliğiyle konforlu bir deneyimi mümkün kılar. Birden çok bilgisayar ekranı ve ek donanımları aynı anda sergileyebilen L tasarımları, farklı markalar tarafından farklı özelliklerde tasarlanır. Bunun yanında uzun RGB ışıklı oyuncu masası modelleri de bulunur. Aynı anda iki gamer kullanabileceği uzunlukta olan bu çeşitleri, dar ve uzun yapısıyla küçük alanlardaki bile rahatlıkla kullanılabilir. Farklı materyallerden üretilen uzun modeller, kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Gamerların sıklıkla tercih ettiği marka olan Thermaltake oyun bilgisayarı masası çeşitleri de ürün seçenekleri arasında yer alır. Profesyonel deneyim yaşamanız için tasarlanmış olan Thermaltake marka ürünler, elektrikli bir mekanizma yardımıyla ürün yüksekliğini ayarlayan düğmelere sahiptir. Ergonomik tasarıma sahip olan ürün, yüksekliği 28,9” ila 40,7” arasında ayarlamanızı sağlar. Dayanıklı tasarıma sahip olan model, geliştirilmiş sağlam çelikten üretilir. Çizilmelere karşı dirençli olan materyal, uzun yıllar kullanılabilir niteliktedir. Her detayı düşünülmüş mouse pad yüzeyi tam kumaş kaplamaya sahiptir. Model ile gelişmiş mouse takibi ve dengeli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Mousepad soyulmasını önlemek adına dikiş kenarı eklenen model, kaymayı önleyen kauçuk tabana sahiptir. Bunun yanında temizlik için pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Akıllı kablo yönetimini mümkün kılan tasarımı sayesinde kabloları düzenli tutabilirsiniz. Çeşitli game kurulumlarını desteklemek üzere tasarlanan ürün, tam kule kasa, bol alan ve çoklu monitör sistemini mümkün kılar. Bir diğer çeşidi olan BattleStation, özel bir yazılımla kolaylıkla kontrol edilebilen RGB aydınlatma efektlerine sahiptir. Kolay bir kuruluma sahip olan model, tam fare altlığı yüzeyi ile her harekette mükemmel kontrol sağlar. 16,8 milyon renk aydınlatma şeridine sahip olan model, elektrikli sistemle yükseklik ayarlaması deneyimi yaşatır. Tasarımında bulunan tam mouse altlığı sayesinde çoklu monitörlü game kontrolüne de sahip olabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Oyuncu Masası Özellikleri

Pratik ve Kullanışlı Oyuncu Masası Özellikleri

Akıllı panel sistemi sayesinde 4 âdete kadar bellek ayarı yaparak tek bir düğme ile ideal yükseklik ayarlaması gerçekleştirebilirsiniz. Zarif alüminyum çerçeve tasarımına sahip olan ürün, 1. sınıf kalitede materyalden üretilir. Cougar gamer masası, RGB aydınlatma efekti detayına sahiptir ve göz kamaştırıcı bir game deneyimi yaşatır. Her detayı düşünülmüş bir tasarıma sahip olan ürün, genişliğiyle ergonomik bir alan sunar. Karbon fiber dokuya sahip olan yüzeyi ve 150 cm genişliği ile tüm game materyallerine geniş alan sağlar. Yuvarlatılmış köşesi ve kavisli kenarları ile konforlu bir deneyimi mümkün kılar. Sınırsız renk ve ürün seçeneğine sahip olan modellerin tümünü Trendyol’da bulabilirsiniz. Profesyonel oyuncu masası tasarımlarına imza atan markalar, konforlu ve uzun süreli seanslar yaşamanızı sağlar. Özel kontrol standları ile kolay kontrol deneyimi yaşatan modeller, USB ya da ses cihazlarını pratik bir şekilde bağlamanızı mümkün kılar. Bazı modellerden bulunan çift taraflı ışık efektleri game seanslarını heyecanlı kılar. Tüm modelleri rahat oturma pozisyonunu bulmanız için özel ayarlama donanımına sahiptir. Üretici markalar L forma sahip büyük oyuncu masası çeşitlerine de imza atar. Elektrikli donanım yardımıyla yüksekliği ayarlanabilen L tasarımlar, ana ve yan masaların tam kontrolü için yüzey kaplamalı mouse altlıklarına sahiptir. Çok monitörlü game deneyimini mümkün kılan model, ofis kullanımında da konfor yaratır ve özel tasarımı ile konumlandırıldığı alana göz alıcı bir şıklık kazandırır. Tam yüzey kaplamalı mouse pad detayına sahip olan model, oyunlarda tam hâkimiyet kurmanıza yardımcı olur. 16,8 milyon RGB renk aydınlatma özelliği ile aksiyon dolu seanslar düzenlemenizi sağlar. Oturma ve ayakta durma pozisyonları arasında kolay bir geçiş yapmanızı mümkün kılan ergonomik tasarımın yüksekliğini tercihinize göre ayarlamanız mümkündür. Doğru yükseklik ayarlaması için size bilgi sunan dijital kart sistemi ile pratik ayarlama deneyimini yaşayabilirsiniz. L şekilli çeşitler tam yüzey mouse pedi ile masanın her yüzeyinde kusursuz bir oyun hakimiyeti kurmanızı sağlar. Çarpışma önleyici sensöre sahip olan çeşitler, gaming PC masası kaldırılırken engelle karşılaştığı durumlarda otomatik olarak uyarı sağlar.

Dayanıklı ve Kaliteli Oyuncu Masası Çeşitleri

Dayanıklı ve Kaliteli Oyuncu Masası Çeşitleri

Çizilmelere karşı dirençli olan ürün materyalleri çelik konstrüksiyon çerçevedir. Akıllı kablo düzenleme çözümü sunan çeşitler, düzenli bir oyun deneyimini mümkün kılar. Her marka özelinde farklı özellikler ve donanımlarla tasarlanan ürünleri hem zevkinize hem de konumlandıracağınız alana göre seçebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan ürün sistemini mağaza mağaza aramaya gerek duymadan Trendyol ile evinizin konforunda satın alabilirsiniz. Zengin bir marka ve ürün çeşitliliğine sahip olan platform sayesinde evinizin konforunda alışveriş deneyimi yaşayabilir ve kusursuz oyun için ihtiyacınız olan tüm oyun aksesuarları size özel ayrıcalıklarla satın alabilirsiniz. Hatta monitör, klavye ve farenin de RGB ışıklandırma detaylarıyla donatılması ile benzersiz oyun seansları düzenleyebilirsiniz. Siz de beklentilerinizi karşılayan özellikteki çeşitler için ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve Trendyol ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. İlk kez seçim yapacak müşteriler için PC oyuncu masası önerisi ve değerlendirmeleri son derece önemlidir. Bu değerlendirmeler sayesinde ürünün kalitesi, işlevi, donanımları ve konforu hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Binlerce ürün ve marka seçeneğini bir arada görmek karar verme sürecini zorlaştırabilir. Bu nedenle her ürün özelinde yapılan yorum ve puanlamalar, müşterilerin satın alma kararını kolay hale getirir. Ürünleri ekran üzerinden görsel ve detaylara bakarak değerlendirme yapılan online alışveriş sürecinde ürünleri önce satın almış olanların yorumları sayesinde oldukça bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünü deneyimleyen ve öneride bulunan müşterilerin fikirleri sipariş sürecinde, ürün kalitesinde, kullanım sırasında ve uzun vadede ortaya çıkabilecek tüm durumlarla ilgili ön bilgi sağlar. Ayarlanabilir ahşap oyuncu masası kullananlar satın aldıkları ürünlerin altına yorum bırakarak memnuniyetini veya yaşadığı çeşitli durumları ifade eder. Müşteriler bu sayede alışveriş yaparken ürünleri yakından görmüş kadar bilgi sahibi olabilir.

Favori Oyun Masası Modelleri

Favori Oyun Masası Modelleri

Bilgisayar oyuncu masası çeşitleri arasından seçim yapmak büyük bir dikkat ve bilgi birikimi ister. Ancak belirli noktalara dikkat ederek ilk game aksesuarları alışverişinizde bile doğru seçimi yapabilirsiniz. Doğru özelliklerde seçilmiş bir gamer oyun masası ile uzun saatler boyunca hareketsiz kalsanız bile bel ve boyun ağrıları yaşamazsınız. Seçim yaparken her şeyden önce ürünün ölçülerine dikkat etmelisiniz. Ürün ölçülerinde kaç monitör kullanacağınız büyük ölçüde belirleyicidir. Çift monitör kullanımı için ürün uzunluğunun az 2 metre uzunluğunda olması gerekir. Ancak ideal özelliklere sahip olan bir ayarlanabilir, katlanabilir, LEDli oyuncu masası müşteri ihtiyaçlarına ve taleplerine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle satın alma işleminden önce ihtiyaç tespiti yapılmalıdır. Ürünün özel mouse pad kaplamasının ideal bir kullanım yaşatması da son derece önemlidir. Büyük ve geniş bir tasarıma sahip olan ürünün özellikle enine uzun olanlarını tercih etmelisiniz. Çünkü oyun için gerekli olan büyük kasa, monitör ve diğer ekipmanlar yüzeyde fazla yer kaplar. Bu nedenle ürünün farklı şekillerde kullanılabilmesi için geniş olması önemlidir. Bunun yanında klavye ve fare gibi aksesuarlar için alt bölümden sürgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Renkli ve desenli çeşitleri de tercih etmeniz ayrıca önemlidir. Böylelikle sürükleyici bir game deneyimi yaşayabilirsiniz. Bunun yanında keyifli ve sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamak için siyah oyuncu masası modellerinin yanı sıra RGB renklerle donatılmış çeşitleri tercih edebilirsiniz. Yorumlar sayesinde farklı renk ve desenlerde sunulan çeşitler arasından beklentilerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Müşteri değerlendirmelerine göz atarak kararsızlık yaşadığınız modelleri detaylı olarak inceleme ve gözden geçirme deneyimi yaşayabilirsiniz. Böylece tüm özellikleriyle içinize sinen bir PC gamer masası türüne sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Oyuncu Masası Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Oyuncu Masası Fiyatları

Oyuncu masası fiyatları ürünün ölçülerine, tasarımına, rengine, materyaline, işlevselliğine ve diğer özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Her bütçeye ve her beklentiye hitap eden ürün seçenekleri, müşterilere zengin içerikli ürün karması sunar. Siz de bu zengin ürün seçenekleri arasından dilediğiniz modeli tercih edebilir ve konforlu bir game deneyimi yaşayabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından tasarlanan modeller, donanımsal ve teknolojik özellikleri ile farklı seçenekler sunar. Bu nedenle beğendiğiniz çeşitleri özel filtreleme seçeneklerini kullanarak listeleyebilir ve fiyat/performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Böylece doğru özelliklerde modeli belirleyebilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında yer alan laptop oyuncu masası fiyat aralıkları da her bütçe özelinde fiyat seçenekleri sunar. Bu fiyat seçenekleri ürünlerin ışıklandırma sistemi doğrultusunda farklılık gösterir. Sürükleyici bir oyun deneyimini mümkün kılan ışıklı modeller, ışık yoğunluğunu ve rengini ayarlayabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu nedenle pratik bir şekilde kullanılabilir. Fiyatları etkileyen unsurlardan biri de modellerin ölçüleridir. Büyük gamer masaları, yoğun materyal kullanımı gerektirir. Bu nedenle büyük tasarımlar üst segment fiyat aralıklarına sahiptir. Çoklu ekran üzerinden game deneyimi yaşıyorsanız ve çok sayıda masaüstü donanım kullanıyorsanız büyük modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında küçük alanlara konumlandırabilmeniz adına tasarlanan küçük boyutlu ürün modelleri de bulunur. Son derece cazip bir fiyatlandırma sunan küçük modeller, tek monitör üzerinden oynanan oyun deneyimlerinde beklentileri fazlasıyla karşılar. Modellerin raf tasarımları ve sayıları da fiyat aralıklarını büyük oranda belirler. Bazı modellerin özel raf sistemleri bulunur. Bu türlerde kasa için ayrı bir bölme, klavye ve mouse için ayrı bir çekmece bulunur. Diğer game aksesuarlarını muhafaza etmek için de alternatif bölmeler sunan bu ürün çeşitleri de son derece cazip fiyat aralığı sunar. Siz de ihtiyacınız olan türü Trendyol ile inceleyebilir ve bütçeniz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Oyuncu çalışma masası markasına, modeline, kalitesine, rengine, tasarımına ve fiyat aralığına göre oldukça çeşitlenir.

Farklı Tarzlara Uygun Oyuncu Masası Çeşitleri

Farklı Tarzlara Uygun Oyuncu Masası Çeşitleri

Bu çeşitliliği beklentileriniz ve konumlandıracağınız alan özelinde değerlendirebilirsiniz. Farklı markalar tarafından farklı özelliklerde tasarlanan türler, geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Siz de game seanslarınıza konfor ve maksimum performans katmak istiyorsanız oyuncu masası aksesuarları detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında bulacağınız power modelleri ayrıcalıklı game deneyimini sunan çeşitlerden biridir. Çift katlı oyuncular için masa tablasına sahip olan model, oyun oynama anında geniş kullanım alanı yaratır. Özel kablo kanalı, kasa havalandırması, klavye alanı, kulaklık bölümü ve bardaklık gibi detaylara sahip olan tasarımı ile yüksek performans deneyimi yaşatır. Gelişmiş üst kaplama detayına sahip olan model, ön kol ve bilek pozisyonu için özel açılı ön kenar tasarımı sunar. İdeal bir genişliğe ve uzunluğa sahip olan model, 2 monitörü kolay bir şekilde taşıyabilir ve yüksek performanslı oyun oynama deneyimi yaşatır. Kaliteli çelik çerçeveye sahip olan türler bu özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kabloları toplamak için her detayı düşünülmüş bir kablo yönetim donanımı sunar. Böylelikle minimal bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Fincan tutacağı ve kulaklık çekmecesi de bulunan model, kolay bir kuruluma sahiptir. Online alışverişlerde zengin içerikli ürün karması sunan ve müşterilerine özel ayrıcalıklar yaşatan platform ile siz de avantajlı bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza mağaza gezmek durumunda kalmadan evinizin konforunda ürün seçimi ve değerlendirmesi yapabilir ve belirlediğiniz çeşidi satın alabilirsiniz. Oyun oynamak sizin için bir tutkuysa doğru özelliklerde bir çeşit satın alarak game performansınızı ve hâkimiyetini büyük oranda artırabilir ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Dilerseniz her detayı düşünülmüş ürün tasarımlarını game tutkunu olan sevdiklerinize hediye etmek için de satın alabilirsiniz. Böylece uzun saatler boyunca hareketsiz bilgisayar oynama deneyimine konfor ve ayrıcalık katabilir ve sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ve fazla özellikteki uzun, geniş oyuncu masası modellerinin tümünü Trendyol’da bulabilirsiniz.