Marka
Yaş
Oyuncu Sayısı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Redka

" araması için 776 sonuç listeleniyor
Redka Haydi Anlat 5250

RedkaHaydi Anlat 5250

(196)
Haydi Anlat 5250
148 TL
Sepete Git

Eğlenceli Redka Oyunları Trendyol’da!

Akıl oyunlarının üretimin yapan Redka markası çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. Boş zamanları değerlendirmek ya da eğlenceli vakitler geçirmek amacı ile Redka tarafından tasarlanan oyun çeşitlerine göz atabilirsiniz. Redka oyunları dikkat, konsantrasyon ve odaklanma yetisini geliştirir. Görsel algının ve hafıza tekniklerinin kuvvetlenmesine yardımcı olur. Hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanan Redka kutu oyunları eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olur. Görsel zekanın gelişimine katkı sağlayan Redka eğlenceli şekiller ürünü de evlatlarınızın zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirmelerine fırsat tanır. 5 farklı model ve 4 değişik renkten oluşan 200 parça LEGO ürün kutusunda bulunur. Çocukların hayal güçlerinin ve el becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Denge ve göz koordinasyonunu geliştiren şekiller çocukları mutlu eder. Arkadaşları ile şekilleri dizen çocuklar birlikte iş yapma alışkanlığı da kazanır. Çocuklara matematiği sevdirir, eğlendirir ve düşündürür. 5 yaş ve üzeri için uygundur. Çocuklarınız için Redka oyuncakları da tasarlanır. Bu amaçla bu ürünlere de göz atabilirsiniz. Diğer müşteriler tarafından yapılan Redka yorum ve önerilerine göz attığınızda uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Trendyol üzerinden Redka fiyat seçeneklerine de ulaşarak bütçenize uygun bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Dikkat Çekici Redka Beceri Oyunları

Dikkat Çekici Redka Beceri Oyunları

Redka beceri oyunları el, göz ve diğer motor kabiliyetlerin geliştirilmesine yardımcı olur. Redka şeklini keşfet, şut ve gol, loop loop oyunları çocukların görsel zekalarının ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlar. Şeklini keşfet, çocukların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olur. Geometrik şekillerin boşluklara yerleştirilmesi sonucunda oluşan resim oyunun tamamlanmasını sağlar. Farklı şekillere ve renklere sahip olan parçalar görsel zeka gelişimine fayda sağlar. Dikkat toplama, parça bütün ilişkisini anlama, geometrik şekilleri öğrenme ve özelliklerine göre yerleştirebilme çocukların fayda sağladığı konulardan bazılarıdır. Şut ve gol, tabla üzerinde taşların karşı tarafa geçirilmesi prensibine dayanır. Ortada bulunan delikten taş geçirildiğinde sayı kazanılır. Numaralı olan bölümlerden taşlar karşı tarafa atılır. Atılamadığında ise sıra rakibe geçer. Herhangi bir oyuncunun taşının bitmesi durumunda skor hesaplanır ve kazanan belli olur. Beceri isteyen bu ürün türü çocukların motor kabiliyetlerini artırır. Loop loop, görsel açıdan aynı şekli hızlı bir şekilde oluşturma prensibine dayanır. Platformda bulunan şekli hızlı ve doğru dizen kişi kartı kazanır. Redka son kale, bir platformdan, 38 petekten ve iki adet çekiçten oluşur. Petekler platforma dizilir ve tam ortaya kale bırakılır. İki kişi ile oynanan son kale, çekiçler yardımı ile peteklerin düşürülmesine bağlıdır. Çekiçlerden destek alarak petekleri düşürürken kalenin yıkılmamasına özen göstermeniz gerekir. Kaleyi düşüren sayıyı kaybeder. Çocukların el becerilerinin, refleks gelişimlerinin ve hayal güçlerinin gelişimine katkı sağlar. Redka mimari bloklar, üç boyutlu şekiller yapma prensibine dayanır. Kutu içerisinde çıkan dergide yapılması istenen şekiller gösterilir. Kullanılacak olan malzeme sayıları da belirtilen sayfalardan yola çıkarak istenen şekli hazırlayabilirsiniz. Mimarı bloklar, çocukların el becerileri ve düşünme yetilerinin gelişimine fayda sağlar. Redka denge çubukları, çocukların ince motor becerilerinin ve el, göz koordinasyon kabiliyetlerinin gelişimine katkı sağlar. Dikkat ve gözlem gerektiren bu oyun içerisinde insan figürü bulunur. İnsan figürünün yukarı bakan koluna her sırada bir oyuncu çubuk dizer. Çubuklar hangi oyuncu da yıkılırsa o kaybeder. Diğer bir oyunda ise tüm çubuklar dizilir. Tek tek çekilir. Çekerken kim halkayı yıkarsa o kaybeder.

Memnuniyet Yaratan Redka Düşünme Oyunları

Memnuniyet Yaratan Redka Düşünme Oyunları

Redka zeka oyunları, çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlamaya yardımcı olur. Redka kelime oyunu, düşünme ile kazanılır. 2, 3 ya da 4 kişi ile oynanan bu ürün eşit karelerden oluşan bir zemin üzerinde hamle yapılarak sonuçlanır. Her kare üzerine bir harf yerleştirilerek anlamlı kelimeler üretmek bu ürünün amacıdır. Oluşturulan her kelimenin bir harfinden başka bir sözcük türetme ile süreç ilerler. Redka sumo, domino, kızma birader oyunları da düşünmeye teşvik eder. Sumo, akıl, zeka ve strateji oyunudur. Çocuklar, gençler ve yetişkinler tarafından mantık yürütülerek sumo oynanır. Köşeli platform, 14 beyaz ve 14 kırmızı misketten oluşur. Doğru strateji ile rakibinize ait olan 6 topu alan dışına çıkardığınızda galip olursunuz. Hamle yapacağınız topların arkası boş olmalıdır. Bu sayede engelleri aşarak bir birim ilerlediğinizde rakibin toplarını dışarı çıkarabilirsiniz. Domino, art arda dizilen ahşap parçaların tamamını devirebilen kazanır prensibine dayanır. Rengarenk ahşap dominolar ile dilediğiniz şekli ve örüntüyü yapabilirsiniz. 9 farklı renkte 150 parça ahşap domino, 1 köprü ve 1 bilyeden oluşan bu oyun 3 yaş üzeri için uygundur. Kızma birader, eğlenceli bir aile oyunudur. Kuralları basit ve oldukça eğlencelidir. Zihinsel gelişime katkı sağlayan kızma birader bir sonraki hamleyi düşünme fırsatını size sunar. 2-4 kişilik olan kızma birader, sayı küpü atılarak yürütülür. 16 adet piyon rakipler arasında paylaştırılır. Küpte 6 rakamı geldiğinde oyuncular piyonlarını hücresinde çıkarır. 4 piyonu da platform üzerindeki parkurun sonuna getiren kişi kazanır. Redka satranç setinde hızlı düşünerek hamle yapmak şah-mat durumu ile karşılaşmanızı sağlar. Bu sayede rakibe hamle şansı bırakmayarak galip gelirsiniz.

Farklı Zevklere Hitap Eden Redka Oyun Çeşitleri

Farklı Zevklere Hitap Eden Redka Oyun Çeşitleri

Redka akıl oyunları serisindeki ürün türlerinde hızlı düşünme esastır. Hızlı bir şekilde belirlenen kuralı gerçekleştiren kişi galip gelir. Redka renkli küpler oyunundaki amaç hızlı bir şekilde ilerlemedir. Açılan karttaki görseli ilk önce dizen kişi kazanır. Oyun sonunda en fazla karta sahip olan kişi galip olur. Redka küpler, renkli tasarımları ile çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Şekli ilk bulanın kazandığı Redka dedektif oyunu geniş bir yaş kitlesine hitap eder. Tek veya gruplar halinde oynanabilen bu ürün türü tabla üzerinde birbirinden farklı şekiller ile sürdürülür. 64 adet kartın üst üste dizilmesi ile başlanır. Her kart çevrildiğinde tabla üzerinde aynısını bulan ilk kişi zile basarak oyunu durdurur. Kartta bulunan şekil sayısına göre puanlama yapılır. Toplanan kartlara ve şekil sayısına göre süreç sonunda kazanan belli olur. Redka pratik bardaklar, el ve göz koordinasyonunun hızlı bir şekilde işlemesi gereken ürün türlerinden birisidir. 49 adet kart üst üste dizilir. Oyuncular beş farklı renge sahip olan bardaklar ile kartta çıkan sırayı tamamlamaya çalışır. Karttaki renk sırasına göre bardakları dizen ilk kişi zile basar. Dizim doğru ise bu Redka hafıza oyunu size sayı getirir. Redka mangala, tangram, dama türlerinde de akıl yürütmek esastır. 12 düz, 2 hazine kuyusundan oluşan mangala platformu iki kişi ile oynanır. Rakipler hazine kuyularında en fazla taşı biriktirmeye çalışır. Taşlar geri hareket ettirilemez. Kişi taşını rakibinin taşının üzerinden geçirdiğinde onu elde eder. Rakibin son satırına ilerleyen taş dama olarak adlandırılır. Birden fazla boşluk ilerleyebilen damanın hareketleri sınırsızdır. Rakibin tüm taşları toplandığında galip olursunuz. Tangram, yedi adet parçayı bir araya getirerek şekil oluşturma oyunudur. Yetenek ve zeka isteyen tangram beyin jimnastiği yapabilmenize karkı sağlar. Trendyol’dan edinebileceğiniz ürünler, düşünme kabiliyetlerinizin zevki bir şekilde gelişmesine yardımcı olur.