"

Look Look

" araması için 10143 sonuç listeleniyor
Mindware Look Look
Hızlı Teslimat

MindwareLook Look

(193)
Look Look
58,90 TL
Sepete Git
Pal Look Look Oyunu
Kargo Bedava

PalLook Look Oyunu

(813)
Look Look Oyunu
330,85 TL
Sepete Git

Dikkat Geliştiren Look Look Oyun Çeşidi Trendyol’da!

Türkçeye Bak Bak olarak çevrilen Look Look, boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için tasarlanan bir takım oyunudur. Kalabalık arkadaş gruplarıyla ya da yakınlarınızla birlikte oynamanız için uygun şekilde dizayn edilir. Hemen her yaş grubun oynayabileceği şekilde tasarlanan Look Look kutu oyunu aile bireyleriyle beraber oynandığı zaman, aile içi iletişimi güçlendirirken çocukların odaklanma ve konsantrasyon yeteneğini de artırır. Bu yönüyle çocukların bilişsel ve sezgisel yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Oyuncuların iletişimini her an aktif tutarak eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Ebeveynler olarak aile bireylerinin arasında karşılıklı anlayışın artışını rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra takım halinde oynamak, dayanışma ruhunu güçlendirmenize de yardımcıdır. Bak Bak oynarken doğru tahmin yürütme ve odaklanma son derece önemlidir. Bu sayede oyuncular kişisel olarak pek çok noktada farkındalık kazanabilirler. İlkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin konsantrasyon, algıda seçicilik, problem çözme, bağlantısal düşünme, odaklanma, seçici dikkat, parça ve bütün ilişkisi kurma ya da bilgiyi doğru transfer etme yeteneklerini pekiştirir. Oyunun yapı malzemeleri tamamen sağlık koşullarına uygun ve son derece dayanıklı olarak üretilir. Bu nedenle uzun süre temas halinde bulunmanız durumunda herhangi bir sağlık sorunu yaşamanız söz konusu değildir. Trendyol bünyesinden bu oyunun detaylarını inceleyebilir ve kolayca temin edebilirsiniz.

Eğlenceli ve Öğretici Oyun Look Look

Eğlenceli ve Öğretici Oyun Look Look

Eğlenirken duyulara ve çeşitli yönlerinize katkıda bulunan bu oyun esnasında oyuncuların pür dikkat odaklanması gerektir. Bu sebeple oyuncuların dikkat toplama konusunda gelişmesini de sağlar. Ayrıca oyuncuların detaylarda kaybolmasını engelleyerek, resmi tam anlamıyla görme ve anlama kabiliyetini artırır. Look Look oyunu içerisinde 68 adet davet kartıyla birlikte gelir. En az 2 ya da daha fazla oyuncu ile oynamanız gerekir. Eğlenirken geliştiren bu oyun pek çok farklı şekilde oynanabilir. Oyun içerisinde 8 tane oyun tahtası çerçevesi, bunların içerisini doldurmak adına tasarlanan 8 adet çift taraflı oyun tahtası kartı, 68 oyun kartı ve 1 tane merkez kart vardır. Karakterler sevimli yaratıklardan oluşur ve hepsi birbirine benzer. Oyun sırasında karttaki şekillere odaklanarak doğru canavarı bulmanız gerekir. Meydan okumak için bir kartı çekerek aynı yaratıkları 2 farklı renkli çerçeve içinde bulmaya çalışmalısınız. Bunun yerine numarayı seçtiğiniz zaman hızlı bir şekilde matematik işlemi yaparak doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Diğer takım oyuncularından kartın üzerindeki işlemi yapıp sonucu ilk söyleyen, kartı kazanır. Hem kendi kartlarınıza hemde karşı oyuncunun kartlarına odaklanmanız önemlidir. Rakibinizle yarışmak isterseniz ya matematik işlemi yapmanız gerekir ya da kart seçmeniz gerekir. Kazanan yarışmacı kartı almaya hak kazanır. Eğer yeterli miktarda kart toplarsanız ""Look Look” diyerek oyunu kazanma şansınız vardır. Oyun sahası 8 tane önlü arkalı değiştirebileceğiniz çerçeveden oluşur. Bu sayede oyunu her oynadığınızda farklı bir oyun hissi verir. Bu yönü, oyunun dinamiğini her an yüksek tutarak anda kalmanızı sağlar. Çocuklarının reflekslerini, matematiksel zekâlarını ve bilişsel yeteneklerini geliştirmek isteyen anne babalar bu zekâ oyununu alarak çocuklarının gelişimine katkıda bulunabilirler. Bu oyun sayesinde çocuklarının analitik düşünme, odaklanma, problem çözme, konsantrasyon, bilgiyi transfer etme, seçici dikkat, kopya etme gibi beceri ve tutumlarını geliştirebilirler. Bunun yanı sıra hızlı düşünme ve hızlı hareket etme gibi bilişsel becerilerinin gelişmesine de katkıda bulunur. Görsel zekânın yanında matematiksel zekânından da pratikleşmesine yardımcı olur. Konsepti irili ufaklı canavarlardan oluşan bu oyun hem eğlendiren hemde takım ruhunu güçlendiren oyunlar arasındadır. Tüm detaylarıyla birlikte Look Look fiyat seçeneklerini de Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Look Look Oyununun Çocuk Gelişimine Etkileri ve Look Look Fiyatları

Look Look Oyununun Çocuk Gelişimine Etkileri ve Look Look Fiyatları

Oyun içerisinde pek çok farklı ekipman ve materyal bulunur. Hepsi birbirinden renkli ve eğlenceli bu parçalar, tüm bireyleri oyuna aktif olarak bağlamayı sağlar. Oyuncuların zihinlerini zorlayarak strateji belirlemelerini gerektiren Look Look zeka oyunu, rakiplere fark ettirmeden doğru kartı bulma çabasıyla da eğlendirir. Bilinçli ebeveynlerin tercihi olan bu tür zekâ oyunları, çocukların bilişsel ve sezgisel yeteneklerinin gelişmesinde etkin roldedir. Ebeveynlerin oyun ve oyuncak seçerken dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunur. Çocukların gelişim alanlarına göre oyun materyalleri seçmeleri ve duygusal gelişimlerini destekleyecek türde alanlara yönlendirmeleri gerekir. Ayrıca seçilen oyunlar bireylerin yaşına, ilgi ve ihtiyaçlarına uygun eğitici ürünler olmalıdır. Oyalanmak ya da vakit öldürmek için değil de, aile ve arkadaşları ile kaliteli, ortak zaman geçirmelerini sağlayacak nitelikte olmalıdır. Bak Bak kutu oyunu bu vasıfların her birini içerisinde bulundurur. Bu sayede anne babaların çocukları için gönül rahatlığıyla tercih edebileceği ürünler arasındadır. Çocuklar bu oyunu ebeveynleriyle beraber oynadığı zaman aralarındaki iletişimi canlandırarak keyifli vakit geçirebilirler. Oyunun sağladığı diğer bir fayda ise bireylerin iletişimini oyunun başından sonuna kadar aktif tutarak kaliteli zaman geçirmelerine yardımcı olur. Bunun yanı sıra son derece konsantrasyon gerektiren bu oyun, bireylerin tüm dikkatlerini o ana odaklayarak anda kalmalarını sağlar. Aynı zamanda dikkatte sürekliliği artırarak bireysel hayatlarına da katkıda bulunur. Bir oyunun gelişim çağındaki bireylere olumlu yönde pek çok etkileri vardır. Takım ile uyumlu çalışmayı kolaylaştırarak sosyal anlamda becerilerini de geliştirir. Trendyol’da bulacağınız Look Look bebek oyunu detaylarını da görerek çocuklarınız için basit ve temel matematik gelişimini destekleyebilirsiniz.

Dikkat Geliştiren Look Look Oyun Çeşidi Trendyol’da!

Dikkat Geliştiren Look Look Oyun Çeşidi Trendyol’da!

Hemen her yaştan bireyin severek oynadığı ve ebeveynlerin çocukları için gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bu oyunun logosunu bulunduran pek çok eşya vardır. Look Look telefon kılıfı gibi hem kendinizin severek kullanabileceği hem de oyun arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz sevimli ve kullanışlı eşyalar bulunur. Doğum günü ya da parti gibi zamanlarda oynayabileceğiniz bu öğretici oyunu yansıtan ürünlerle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplandığınız günlerde birbirinden farklı ekipman ve aksesuarlarla oyuna coşku kazandırılmasını sağlayabileceğiniz çeşitli objeler vardır. Özel baskılı Look Look kupa sayesinde günün hemen her anında bu eğitici oyunu oynadığınız eğlenceli anları hatırlayabilir ve mutlu olabilirsiniz. Pek çok farklı renk ve model seçeneğiyle bu ürün hem sizin severek kullanacağınız hemde sevdiklerinize hediye ederek onların da mutlu olmasını sağlayabileceğiniz eşyalar arasındadır. Eğlenceli logolarıyla Look Look tişört modelleri XS, S, M, L ve XL gibi farklı beden seçenekleriyle oyunun tutkunları için severek kullanabilecekleri parçalardandır. Dilerseniz oyun esnasında takım belirlemek için iki farklı renkte tişört belirleyebilirsiniz. Sonrasında bu tişörtleri ister her oyuncuya bir tişört vererek istersenizde takımların belirlediği kaptanlara vererek oyunu daha hareketli hale getirebilirsiniz. Bir diğer oyun logosunu üzerinde bulunduran ürün ise canlı ve parlak renkleriyle Look Look sweatshirt ürünleridir. Oyun oynadığınız sırada ya da günlük hayatta severek kullanabileceğiniz bu ürün de geniş beden skalasına sahiptir. Severek oynadığınız, eğlendiren ve eğiten bu oyunu hayatınızın her anına bu aksesuar ve eşyalarla taşıyabilirsiniz. Dijital baskı teknolojilerinin kullanıldığı tüm bu ürünleri uzun süre deforme olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber kaliteli vakit geçirmenizi sağlayan bu oyun pek çok yönüyle hemen her yaştan bireye fayda sağlayarak ebeveynlerin tercihi olur. Eğlenirken öğreten birbirinden renkli canavarlarla görsel gelişime destek veren bu oyun için fiyat bilgisini, kurallarını ve pek çok detayı Trendyol üzerinden öğrenebilirsiniz.