placeholder
"

Refsan

" araması için 855 sonuç listeleniyor
Ref-San 30cm Turnet
KARGO BEDAVA
Refsan30cm Turnet
(22)
801,58 TL
Sepete Git
Ref-San Zirkonyum Silikat 25 Kg
KARGO BEDAVA
RefsanZirkonyum Silikat 25 Kg
4.176,25 TL
Sepete Git
Ref-San Borik Asit Granül 25 Kg
KARGO BEDAVA
RefsanBorik Asit Granül 25 Kg
725,67 TL
Sepete Git
Ref-San Kalay Oksit 1 kg
KARGO BEDAVA
RefsanKalay Oksit 1 kg
1.367,03 TL
Sepete Git
Ref-San Kobalt Oksit 1 Kg
KARGO BEDAVA
RefsanKobalt Oksit 1 Kg
2.034,95 TL
Sepete Git

Göz Alıcı Refsan Ürünleri Trendyol’da!

1992 yılında Türkiye’de Kütahya şehrinde kurulan Refsan endüstriyel sanayi fırınları, seramik ve cam sektöründe öncü bir markadır. Bunun yanı sıra makine ekipmanları ve seramik hobi araçlarını da müşterilerine sunar. Oldukça köklü olan bu marka seramiğin şehri olan Kütahya ilinde büyüyerek yurt dışına kadar açılır. Kaliteli malzemeleri müşterilerine sunan marka, birçok kişi tarafından oldukça seviir. Seramik alanında uzun yıllar sektör öncüleri olarak öne çıkan markanın modelleri sık sık tercih edilir. Hem sağlamlığı, hem de eşsiz tasarımları ile beğenilen alternatifler birçok kişinin vazgeçilmezidir. Refsan seramik alanında önde gelen firmalar arasındadır. Marka birçok değişik alanda kullanıma uygundur. Alternatif çeşitliliği ile de sevilen marka müşteriler tarafından sık sık tercih edilir. Markanın model çeşitliliği arasında boya malzemeleri, sanatsal kağıt, kalem, fırça, kutu, ambalaj malzemeleri, aksesuar rötuş ve işaretleme kalemleri, laboratuvar malzemeleri, iş kıyafetleri, kupa takımları, hobi makineleri, akrilik boya, kase, mobilya hırdavatı gibi birbirinden zengin seçenekler bulunur. Refsan ürünleri sunduğu model çeşitliliğinin yanında dayanıklı olmasından dolayı da oldukça sevilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleşen çini, seramik ve diğer tüm modeller uzun süreli kullanım ömrü sağlar. Model çeşitliliği her zevke ve her tarza uygun olarak tasarlanan markanın, pek çok seçeneği sık sık güvenle tercih edilir. Sizler de tüm seçenekleri Trendyol’da inceleyebilir ve gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Refsan ile Eşsiz Deneyimler

Refsan ile Eşsiz Deneyimler

Birçok müşteri tarafından tercih edilen marka, model kalitesine oldukça fazla önem verir. Kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleşen modeller, eşsiz tasarım çeşitleri ile müşterilerine sunulur. Sağlığa zararlı olabilecek hiçbir kimyasal maddeyi içeriğinde bulundurmayan marka sunduğu bu kalite ile sık sık tercih edilir. Sahip olduğu sağlamlık ve kalitenin yanı sıra müşterilerine rahatlıkla uzun süreli kullanım ömrü veren marka, ürünlerine olan güveni ile göz doldurur. Uzun alanında birçok müşteriye kaliteli ve sağlam çeşitler sunar. Sık sık tercih edilen Refsan modelleri arasında olan refsan seramik fırın sağlamlığı ile birçok müşterinin beğenisini kazanır. Hem kaliteyi, hem de eşsiz tasarımı bu model ile müşterilerine sunan marka seramik fırın alanında sık sık tercih edilir. İstenen her gün ve her saatte otomatik olarak çalışma özelliğine sahip seramik fırınlar, yaşanan elektrik kesintilerinde kendini otomatik olarak devreye alma özelliğine sahiptir. Seçenek, çeşitli program ve program detaylarında da zengin alternatifler sunar. Modeller içerisinde son yakım raporlarını inceleyebilme özelliği de bulunur. Ekranı üzerinde tarih, zaman, toplam adım sayısı, kullanılan program ve benzeri ayarlar bulunur. Start stop ve sıcaklık ayarı da bulunan fırınlar birçok kişi tarafından tercih edilir. Refsan fırın sağlam malzemeler kullanılarak üretildiğinden sizlere uzun süreli kullanım ömrü sağlar. En zorlu şartlarda dahi çalışan modeller markanın eşsiz tasarımları ile güncellenerek üretilir. Bunların yanında tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek olan refsan seramik çamuru da ilgi görür. Çeşitli ambalajlarda, vakumlu ve vakumsuz olacak şekilde satışa sunulan alternatifler kalitesinden dolayı oldukça sevilir. Bu kaliteli çamuru kullanarak kısa süren pişirme süreleri sayesinde pratik şekilde seramik yapabilirsiniz. Her türlü malzemeyi yapmanıza olanak sağlayacak dayanıklı ve kaliteli bu çamur seramik ile uğraşırken, seçenek en büyük yardımcınız olur. Tüm bu modeller gibi Refsan çamur, çini boyaları, sır, kalıplar da özenle üretilir.

Refsan Farkı ile Kullanışlı Ürünler

Refsan Farkı ile Kullanışlı Ürünler

Refsan markası uzun yıllardır sektörde öncü olan markalar arasındadır. Bu deneyimin ve bilgi birikiminin tüm sırlarını modellerine yansıtır. Tüm bu eşsiz alternatifleri ile sık sık tercih edilen marka alanında oldukça sevilir. Seramik çamuru gibi sık sık tercih edilen kaliteli alternatifler arasında yer alan ihtiyaç duyulabilecek birçok seçeneği bünyesinde barındırır. Refsan döküm çamuru, çölekçi tornası, fırça, alçıları ve birçok modeli müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Seramik yapımı için her türlü malzemeyi bünyesinde barındıran marka tüm bu özel malzemeleri ile sizlere eşsiz bir deneyim yaşatır. Döküm çamuru modellerini çeşitli ambalajlarda ve özelliklerde müşterilerine sunan markanın profesyonelliği beğeni ve takdir toplar. Kaliteli döküm çamurunu ısı derecesi ve çeşitli özellikleri ile öne çıkan çölekçi tornaları da sık sık tercih edilir. Fırça seçenekleri, doğal at kılından ya da midilli kılından olan ve fazla çeşitlilik gösteren Refsan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Fırçaları boyutlarına göre de çeşitlilik gösterir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini kendisine ilke edinen marka tüm çeşitlerini, sizler için son kalitede hazırlar. Alçıları özel döküm alçısı olan modeller, bu özelliği sayesinde de birçok kişi tarafından beğenilir Refsan alçı kalıplar da sık sık tercih edilenler arasında yer alır. Uzun yılların verdiği deneyimi işine büyük bir ustalıkla yansıtan marka, işinizde mahir olmanız için gerekli tüm malzemeleri sizlere sunar. Her kullanıma uygun olan geniş çeşitliliği ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda olur. Aradığınız alternatifi kolaylıkla sizlere sunar. Zengin yelpazesi ile adından sıkça söz ettiren modelleri herkes birbirine tavsiye eder. Kaliteli malzemeleri müşterilerine sunarak alanın vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Tüm bu seçenekleri ve detaylarını Trendyol’da kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Beğendiklerinizi hızlıca ve kolayca satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı Refsan Ürünleri Trendyol’da!

Göz Alıcı Refsan Ürünleri Trendyol’da!

Müşteriler tarafından sık sık tercih edilen ve oldukça sevilen marka birçok müşterisinden olumlu geri dönüşler alır. Uzun yıllardır sektörün ilk göze çarpan isimleri arasında bulunur. Birçok alternatifi ile öne çıkan markanın en bilinen modellerinden birisi de refsan torna modelidir. Bu ürün şablon torna ve alçı torna olarak iki seçeneğe sahiptir. Şablon ve alçı alanlarında çeşitlilik gösterdiği gibi çekmeli ve otomatik özellikleri ile de farklı kullanım alanlarına hitap eder. Marka sağlamlığı açısından da tam puan alır ve müşterilerin uzun yıllar boyunca kullanabileceği seçenekler arasında yer alır.Kaliteli ve sağlam malzemeler kullanılarak üretimi gerçekleştirilen tüm Refsan modelleri, sizlere uzun süreli kullanım ömrü sağlar. Tıpkı bunlar gibi oldukça sevilen ve model çeşitliliği geniş olan Refsan çini malzemeleri de sık sık tercih edilir. Çini için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi kolaylıkla sizlere sunan Refsan, alternatif çeşitliliği sayesinde çok geniş bir kitleye hitap eder. İhtiyacınız ve tercihiniz doğrultusunda aradığınız her modeli temin edebileceğiniz marka oldukça sevilir. Eşsiz bir çini yapma deneyimi için markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sizlere eşsiz bir deneyim yaşatırken sorun çıkarmayan ve zevkinize uygun tüm malzemeleri büyük bir ustalıkla sunan Refsan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Her ihtiyaca uygun çini çamurunu sizlere sunar. Dilediğiniz çini çamurunu sizlere sağlarken her renk ve kalitedeki çini boyalarını da özenle üretir. Çini yapımı için neredeyse temel parçalar arasında olan çini astarını da temin edebilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun çini çalışmaları için ihtiyaç duyabileceğiniz her malzemeyi seçenekler arasındadır. Sunulan her malzemeye göre Refsan fiyat aralığı değişiklik gösterir. Markanın tüm özelliklerini detaylı olarak Trendyol’da inceleyebilir, ihtiyaç duyduklarınızı güvenle satın alabilirsiniz.