"

ModaCar

" araması için 2946 sonuç listeleniyor

Modacar Modelleri ile Arabanıza İyi Bakın

Araba bakımı, güvenli ve konforlu bir yolculuk sürmek için olmazsa olmazdır. Modacar markası da araba bakımı konusunda önemli çözümler sunarak güvenli ve konforlu yolculuklar yapmanıza yardımcı olmaktadır. Böylelikle yolculara konforlu bir deneyim sürerken otomobil sahiplerine de zaman kazandırmaktadır. Fakat yolculuklarda konfordan daha önemli sayılabilecek bir şey varsa o da güvendir. Aracın teknik bir eksiği olmaması, göstergelerin ve ışıkların düzenli bir şekilde çalışması gerekmektedir. Bunlara ek olarak ise acil durumlarda ilk yardım çantası gibi müdahalede bulunmaya yardımcı ekipmanların bulunması gerekmektedir. Modacar da internet sayfasında bir aracın ihtiyacı olabilecek birçok yararlı ekipmanı barındırmaktadır. Bahsi geçen bu ürünler farklı araç çeşitlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin, özellikle tenha yollarda yaşanabilecek lastikle ilgili kazalar problem yaratabilir. Lastik patlaması ya da havasının inmesi gibi durumlarda aracınızda bulunan Modacar lastik şişirici hava kompresörü ürünü yardımı ile ideal lastik hava seviyesine ulaşabilirsiniz. Yine lastik şişirme pompası yardımı ile yolda kalmanın önüne geçilmiş olunur. Alev alma ve yangın durumlarında ise yine aynı markaya ait yangın söndürücü sprey kullanılabilir. Bu ürün yalnızca aracınız için değil ev ve iş yeriniz için de uygun bir seçim olabilir. Olası kaza anlarında size yardımcı olabilecek bu ürünler gibi, kaza öncesinde önleyici görev görebilecek ürünler de mevcuttur. Örneğin, yağmur, kar ve sis gibi olumsuz hava şartlarında sürücünün görüşünün iyi olması önemlidir. Yalnızca olumsuz hava koşullarında değil, geceleri de görüş kalitesi önemlidir. Görüşteki bir problemin yol hâkimiyetini de olumsuz etkilememesi adına gece sürüş ve sis gözlüğü takması beklenebilir. Özel kaplamalı lens ile üretilmiş olan bu sarı gözlük, ışık parlamalarını azalttığı gibi çıplak gözle seçilmesi zor olan objelerin daha rahat görülüp ayırt edilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca, parlama karşıtı olma özelliği ile kaza riskini de azaltmaktadır. Bir diğer önleyici ürün ise Modacar multi yarım branda oto güneşliği olabilir. Özellikle yaz aylarında araçlar fazlasıyla güneş almakta ve ısınmaktadır. Böyle bir durumda araç içinde bırakılan yiyecek ve içecekler eriyerek araç kumaşına zarar verebileceği gibi çakmak gibi daha tehlikeli ürünler ise bir alevlenmeye ya da patlamaya sebebiyet verebilir. Buna benzer olası bir durumu engellemek ve araç park halindeyken de güvenli bir ortamı sağlamak için Modacar güneşlik kullanmak yararlı olabilir.

Ergonomik Modacar

Ergonomik Modacar

Güvenliğinizi ve konforunuzu önemseyen Modacar, ürettiği ürünlerin sağlamlık ve dayanıklılığının yanı sıra olabildiğince ergonomik olmasını da önemsemektedir. Örneğin satış yelpazesinde özellikle sürücüler için birçok rahat ve esnek ürün barındırmaktadır. Bu rahatlatıcı parçalardan biri olarak Modacar kolçak ürününden bahsedilebilir. Bahsi geçen kolçak sayesinde sürüş esnasında şoför koltuğundaki kişi vites kullanması gerektiği elini yaslayarak ağrı ve yorgunluk olmaksızın araba sürüşüne devam edebilir. Özellikle uzun yol şoförlerinde görülmesi muhtemel olan uyuşma, kramp gibi olaylar ile karşılaşılmamış olunur. Her marka araca uyabilen kolçak, aynı zamanda cep telefonu ve benzeri eşyaları koymak için bir göze de sahiptir. Bir diğer konfor verici araç aksesuarı ise koltuğunuza kolaylıkla giydirebileceğiniz hava akışlı bel destek yastığıdır. Bu yastık ile araç sürüşünde karşılaşılması muhtemel bel problemleri önlenmiş ve ergonomik bir oturuş desteklenmiş olur. Fileli ve esnek yapısı sayesinde hava geçirme özelliği bulunan bu yastık, sürünün bel bölgesindeki olası bir terlemeyi de önlemiş olur. Fiziksel olarak araba sürüşünü engelleyen bir durum olmadığında sürücüler dikkatlerini rahatça yola verebilir ve yol hâkimiyetini oldukça iyi sağlayabilirler. Yalnızca sürücü konforu değil araçtaki yolcuların konforu için de birbirinden farklı oto aksesuarları mevcuttur. Örneğin arka koltukta yolculuk yapan kişiler için kullanımı mümkün olan yemek ve bardak masası bulunmaktadır. Uzun saatler süren sürüşlerde, trafikte, sıcak ya da soğuk havalarda hem yetişkinlerin hem de çocukların bir şey yeme ya da içme ihtiyacı olabilir. Böyle anlarda bu masa aracılığı ile dilediğiniz gibi yemek yiyebilirsiniz. Bir şey içmek istediğinizde ise yine Modacar markasına ait olan ısıtıcılı mug termosu kullanarak içeceğinizi sıcak sıcak tüketebilirsiniz. Yemek masasına ek olarak bardaklık da bulunmaktadır. Bu bardaklık istek halinde aynı zamanda küllük olarak da kullanılabilir. Seyahatleriniz için ise uyku yastığı, göz bandı ve kulak tıkacını bir set olarak satın alabilirsiniz. Aracına gözü gibi bakan sürücüler için kaçırılmayacak fırsat ve indirimleri internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Ziyaretinizin ardından beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kısa sürede temin edebilirsiniz. Böylelikle sizler de Modacar ürünlerinin keyfini çıkaracak deneyimler yaşayabilirsiniz. Daha fazla ergonomik otomobil aksesuarı için markaya ait sayfayı ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Böylelikle siparişiniz tek tuşla kapınıza gelmiş olur.

Temiz ve Etkili Modacar

Temiz ve Etkili Modacar

Modacar, otomobilinizin bakımı için birçok ürün barındırmaktadır. Temizlikten parlaklığa aracınızın iç hijyeni için yararlı olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlar arasında boyalar, bakım yağları, krem ve cilalar bulunmaktadır. Modacar siyah tampon boyası da bu kategoride en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bahsi geçen tampon boyası, hem pratik kullanım özelliği hem de içeriğindeki etkili kimyasalların birleşimi sayesinde etkili bir performans sergilemektedir. İşlem sonunda aracınızın tamponunu eski haline nazaran pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşturarak efektif bir deneyim edinmenizi sağlar. Modacar cila ürünleri de aracınızın bakımı için oldukça tercih edilen olmazsa olmaz parçalar arasındadır. Bu bakım ürününü dilerseniz tek cila halinde, ya da krem ve cila halinde satın alabilirsiniz. Bu her iki seçenek için de yanlarında cila yapmaya yardımcı olan nano süngerli satın alma seçeneğini de bulabilirsiniz. Tüm seti tekli ya da 6’lı alma imkanı vardır. Cilala işleminin önemli parçalarından biri olan nano süngerler de bütün set gibi tekli ya da 3’lü olarak satışa sunulmaktadır. Aracınızın iç hijyeni için tasarlanmış olan cilalı torpido temizlik süngeri ile de aracınızın içini yüksek parlaklık ve temizlik seviyesine ulaştırmanız mümkün olur. Modacar pasta cila kategorisindeki bakım ürünlerini markaya ait sayfada bulmanız mümkündür. Ayrıca Modacar park sensörü, Modacar lastik parlatıcı, Modacar sis lambası, Modacar silecek lastiği ve Modacar gündüz ledi Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Modacar Ürünlerinin Adresi Trendyol

Modacar Ürünlerinin Adresi Trendyol

Modacar, çeşitli araçlar için çeşitli alanlarda bakım ve koruma ürünleri sunan bir markadır. Bu marka, yalnızca otomobil için değil motosiklet için de aksesuar barındırmaktadır. Motosikletinizin bakımı ve güvenliği için kullanabileceğiniz motosiklet bagaj filesi, sürüş ve koruma gözlüğü, kör nokta güvenlik aynası ve spiralli telefon tutucu gibi aksesuarlar mevcuttur. Bunlar hem güvenliğiniz hem de konforunuz için size yardımcı olacak parçalardır. Modacar markasına ait ürünlerin hemen hemen hepsini aracınızda rahatlıkla depolayabilir, ihtiyaç anında kullandıktan sonra tekrar yerine kaldırabilirsiniz. Reflektör ya da ilk yardım çantası gibi ürünler ise her zaman arabanızda sabit depolama alanlarında depolanacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Çünkü bahsi geçen parçalar arabanızda bulunma zorunluluğu taşımaktadır. Arabasına ve motosikletine iyi bakmayı şiar edinmiş kullanıcıların her zaman yanlarında bulundurmak isteyecekleri ürünleri markanın sitesinde bulabilirsiniz. Bu ürünler ile uzun süre düzenli bir şekilde aracınıza ihtiyacı olan bakımı yaparak hem konforlu bir yolculuk hem de uzun süreli bir sürüş deneyimi yaşamış olursunuz. Ürünleri satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz.