Marka
Fiyat
Cilt Tipi
Form
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

remove

" araması için 247 sonuç listeleniyor

Remove

Remove Ürünleri

Remove Ürünleri

İstenmeyen tüylerden hızla kurtulmanın en kolay yollarında biri şüphesiz ağdadır. Remove markasının çıkarmış olduğu ürünlerle bu işlem en pratik şekilde halledilir. Evdeyken yapılabilecek ağda yöntemi, günlük hayatınızın kolaylaşmasını sağlar. Remove hazır sir ağda istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan ürün çeşitlerinden biridir. Bu ürün, en kısa tüylerin bile kökten alımla vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Etkisi 4 haftaya kadar süren sir ağda ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak oldukça kolaydır. Ayrıca ağda ile alınan tüylerde azalma ve incelme ile bir sonraki alımlarda kolaylık sağlar. Özellikte ağda ve tüy dökücü kremlerin avantajları diğer tüy alma yöntemlerine göre daha fazla oluşu gözle görülür bir gerçektir. Hızlı ve basit kullanımıyla hiçbir tereddüte düşmeden kullanım imkânı sağlar. Sir ağdanın bantla uygulanan modelli bulunur. Sir ağda bantları, elde ısıtmaya gerek kalmadan hızlıca açılır ve istenilen bölgeye uygulanır. Ağda bandı setlerinin içinde, her bölgeye uygun yeterli miktarda vücut bandı, yüz bandı, koltuk altı bandı, bikini bandı ve temizleme mendili yer alır. Geniş ve dar alanlı tüm bölgelere uygun olacak şekilde tasarlanmış bu bant modelleriyle bölgedeki tüyler kolayca uzaklaştırılır. Bununla beraber tüylerin yenilenmesinde gecikme sağlar. Remove ağda bandı, hijyenik standartlara uygun olarak tasarlanır ve cilde uygun ürünlerdir. 52 adet ve 24 adet olacak şekilde ihtiyaca göre paketleme sistemi yapılır. Ürün çeşitlerinde; hassas ciltliler, normal tüyler ve inatçı sık tüyler için kullanılmak üzere üç farklı modellendirme yapılır ve buna göre piyasaya sunulur. Böylece her kişi kendi için en uygun olan ürünü kullanarak %100 verim elde eder. Ağda bantlarının kullanımı oldukça pratiktir. Isıtmaya dahi gerek olmadan yapıştır ve çek yöntemiyle istenmeyen tüylerden kurtulmak yalnızca saniyeler alır. Bu ürün modelleri; paraben, mineral yağ, şeker ve kolofan gibi maddeleri içermez. Firma, şeffaf içerikle müşteriyi güvende tutar. Ürünler dermatolojik olarak test edilerek yapılmaktadır. Yumuşak bir cilde sahip olmak istiyorsanız siz de markanın çıkarmış olduğu hazır sir ağda bantlarını kullanabilir, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsiniz.

Remove Sir Ağda

Remove Sir Ağda

Remove hazır sir ağda sık ve sür markanın bir başka ürün modelidir. Özenle planlanan dış tasarımda ağdayı kullanmaya yönelik tasarlanan roll-on başlığı, ağdayı ince bir tabaka şeklinde bırakmayı sağlar. Sir ağdalarda alışılagelen ısıtma yöntemine ihtiyaç duymadan en kısa sürede istenmeyen tüyler uzaklaştırılır. Ürün elde edildikten sonra ön hazırlığa duymadan uygulamaya başlanılabilir. Normal tüyler, inatçı ve sık tüyler ve hassas ciltliler için olan ürün gruplarıyla her türlü tüy tipi ve cilt tipine ulaşım hedeflenir. Ürün içerisinde bulunan ağda bezleri maksimum hijyenin sağlanmasını destekler. Böylelikle hijyenik açıdan hiçbir probleme fırsat vermez. Yalnızca sık, sür ve uygula yöntemiyle en kısa tüylere bile ulaşım sağlanır. Dermatolojik olarak test edilip onaylanan bu ürün grubu; paraben, mineral, yağ, şeker ve kolofan tipi ürünleri içermez. Remove yüz ağdası olarak bilinen, yüz bölgesi için özel olarak tasarladığı bir ürünü ortaya koyar. Remove yüz ağda kalemi yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için tasarlanmış bir ürün çeşididir. Isıtma gerektirmeyen pratik bir ürün olan %100 sir ağdadır. Hassas ciltliler, normal ciltler ve inatçı ve sık tüylere özel şekilde geliştirilmiş modellerle yer alır. Yüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için çok basit bir yöntem olan ağda kalemini her an her yerde yanınızda taşıyarak konfor altında hissedebilirsiniz. Her an kullanıma hazır oluşuyla hızlı bir kullanım imkânı sunar. Yüz ağda kalemi, markanın kendine ait olan, özgün bir ürünüdür. Türkiye’de ilk kez üretilmiş; tek bir ürün olarak patenti markaya aittir. Kolay bir sürüme sahiptir ve kişiye hiçbir zahmet vermez. Yüz için üretilen remove sir ağda ürününü, çevrilerek ayarlanılan başlığı sayesinde ürünü istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz. Ürün başlığı makine-insan uyumu düşünülerek ergonomik bir tasarım yapılmıştır. Dermatolojik olarak test edilmiş bu ürün; paraben, mineral, yağ ve şeker içermemektedir. Remove yüz bölgesi ağda kalemi dudak üstü bölge ve kaş gibi dar alanlara sahip bölgelerde kullanıma uygundur. Hareket kısıtlaması zor olan bu bölgelere bile uygulaması yapılarak sir ağda hissinin verdiği pürüzsüz deneyimi yaşayabilirsiniz. Remove ağda kalemi ile kısa ve uzun tüm tüylerinizden saniyeler içinde kurtulmak mümkün hale gelir. Her türlü seyahatte ve her türlü zamanda kullanıma uygun olan bu ürünü yanınızda taşıyarak bakım standartlarınızdan taviz vermemek markanın bu ürünü sayesinde oldukça kolaydır.

Remove Tüy Dökücü Krem

Remove Tüy Dökücü Krem

Remove kalem ağda kullananlar markanın sağlamış olduğu tüm avantajlardan yararlanır. Yüz bölgesindeki tüylerin alımı marka ile pratik hale getirilir. Kalem ağda sayesinde istenmeyen tüylerden hızla kurtulmak mümkündür. Ayrıca rahat kullanılabilen ucu sayesinde kaşlara kullanımında kolaylıkla şekil verilebilmektedir. Bu ürün, dudak üstü gibi hassas olan bölgelere de uygulandığında hiçbir probleme sebep olmayacak şekilde tasarlanır. Her an ulaşılabilir olan konumu ve pratik uygulanışı sayesinde kullananlar ürünlerden oldukça memnunlardır. Bu ürün modeliyle siz de her an güzellik salonunda gibi hissedebilir ve kendinize bu deneyimi yaşatabilirsiniz. Remove tüy dökücü krem bir diğer tüy alma yöntemlerinden biridir. Hassas ve normal cilt tiplerine özel olarak iki ayrı şekilde üretilir. Essence Guard isimli teknolojiyle tüy dökücünün kendine has kokusunu gizler ve güzel bir koku ortaya çıkarır. Zahmetsiz ve stressiz bir ağda deneyimi sunar. Remove tüy dökücü krem ne kadar etkili? ürünü satın alımından önce en çok sorulan sorulardan biridir. Zengin içeriğiyle yaklaşık 6 dakika içinde istenmeyen tüylerden hızlıca kurtulmak mümkündür. Cildin biyolojik yapısına bağlı olarak birkaç haftaya kadar etkisi sürmektedir. Diğer tüy alma yöntemlerinin verdiği kesik ve tahriş gibi yan etkileri barındırmaz. Aksine kremsi yapısıyla hem vücudu tüylerden arındırır, hem de cildin yumuşamasına sebep olur. Kremsi yapının verdiği rahatlıkla zahmetsiz bir çözüm yöntemidir. Bu ürün modeli, erkekler için ayrıca çeşitlendirilmiştir. Erkekler için olan yapısında da tüy dökücü kremin kokusu, yerini erkeklere özel ve güzel bir kokuya bırakmıştır. Bu koku ile uygulama sonrası bile hoş bir his yaratılır. Remove krem aşırı uzamış, inatçı, sık ve kalın tüyler üzerinde bile etkili olacak şekilde tasarlanır. Bir spatula ve bir tüy dökücü krem tüpünden oluşan bu ürün; beş dakika içerisinde istenmeyen kısa ve uzun her çeşit tüyden kurtulmaya imkân tanır. Böylelikle erkeklerde her koşulda bakımlı ve pürüzsüz hisse sahip olabilirler. Remove tüy dökücü krem yorumları kullanıcılar olumlu şekilde alınan yorumlardandır. Dakikalar içinde tüylerden kurtulma, ürünün garantilediği en iyi avantajlardan biridir. Ürün içerisinde kullanımı kolaylaştıracak bir adet spatula da yer almaktadır. Ayrıca açılır kapanabilir tüp kutusuyla istenilen zamanlarda kullanılıp, sonraki kullanımlar için muhafaza edilebilir. Dermatolojik olarak test edilmiş remove tüy dökücü kremi, cilt bakımınız için gönül rahatlığıyla kullanabilir ve sevdiklerinizin de yararlanması için onlara tavsiye edebilirsiniz. Marka, temiz ve bakımlı bir cilt için kalite standartlarına uygun ürünleriyle müşteri memnuniyetini garantiler.

Remove Ağda Çeşitleri

Remove Ağda Çeşitleri

Isıtılarak kullanıma uygun bir ürün modeli, sir ağda tabletleridir. Bu tabletler, ihtiyaç olacak kadar kullanımı sağlar. 12 adet tablet içerikli bu üründe tabletler 20 gramdır ve oldukça yeterlidir. Özel yapısıyla ağda bezi kullanmadan pratik bir tüy kurtulma yöntemidir. Gerekli ısıtılma işlemi yapıldıktan sonra hemen uygulamaya geçilebilir. Paraben, şeker ve kolofan içermeyen bu ürünün iki farklı türü bulunur. Nar&pudra ve çay ağacı&kil içerikleriyle alternatifler sunar. Nar ve pudralı içerik; narın verdiği canlandırıcı etkiyle cildi daha yeni, yumuşak ve pürüzsüz gösterir. Çay ağacı ve kil özellikli içerik; bakımlı, arındırıcı, yumuşak ve pürüzsüz bir his verir. Çay ağacı yağı ve doğal kil bulundurur. Tercihe göre iki üründen biri seçilebilir. Bu ürün sayesinde ağda kullanım miktarınızı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Hassas bölgeler için tereddütsüz kullanım imkânı tanır. Dar bölgelere bile kolaylıkla ulaşarak istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı olur. Remove ısıtıcılı ağda üstünde her bölge için tavsiye edilen tablet miktarı yazılıdır. Koltukaltı, yüz ve bikini bölgesi için bir; kollar için dört; bacaklar için ise beş adet tablet yeterli olacaktır. Tabletler, markanın sağlamış olduğu güvenceyle bir cezvede ya da 100 derecelik bir fırında ısıtılarak kullanılabilir. Isınma süresi için 4-6 dakika yeterli gelecek olan markanın bu ürün modeli, cilde donan sistemiyle beze ihtiyaç duyulmasına sebep olmadan işlemin zahmetsizce tamamlanmasını sağlar. Marka, ağda sistemini zenginleştirerek yalnıza ağda sırasında kullanım değil ağda öncesi ön hazırlık için de hijyenik bakım için ürün üretimi yapar. Kızarıklık ve tahrişin minimum seviyede tutulmasına ve ağda öncesinde serinlemeye yardımcı olur. Bu rahatlıkla ağda sırasında kişi stressiz ve rahat bir uygulama yaşar. Ürün paraben ve yağ içermez, sağlık standartlarına uygundur. Markanın Pain-less Ağda Öncesi serinletici serumu yalnızca markaya ait olan, ilk kez üretimi yapılan bir üründür. Dolayısıyla bu kullanışlı ürünün patenti markaya aittir. Ağda sırasında hissedilebilecek olumsuz hisleri bu ürünün verdiği rahatlık hissiyle giderebilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen ve onaylanan ürün; yağlı bir his bırakmaz. Remove ağda öncesi sprey ağda öncesinde kullanarak kendinize bakımla alakalı bir güzellik yapabilirsiniz. Remove ağda öncesi sprey kullananlar kişiye ağda öncesi gelen ferahlık hissini tadıp, ağdaya stressiz bir şekilde başlar ve sürdürürler.

Remove Ağda ve Yorumları

Remove Ağda ve Yorumları

Remove ağda ulaşılması diğer bölgelere göre daha zor ve daha hassas olan özel bölgeler için ayrıca bir ürün modeli sunar. Brazilian Bikini adıyla geçen ürün grubu, özel bölgeler için kullanılan bir sir ağda türüdür. Özel bölgelere uygulayacağınız üründen emin olmak ve rahatlıkla kullanmak istiyorsanız markanın ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Marka, ürünü sir ağdayla beraber iki adet geniş spatula, bir adet şekil verme spatulası, 4 adet ağda öncesi ve 4 adet ağda sonrası olmak üzere hazırlık ve temizleme mendilleri ile birlikte sunar. Böylelikle ağda öncesi, sırası ve sonrasında maksimum verim ve hijyen hedeflenir. Akıllı uygulayıcı sayesinde her şekli almasına imkân tanınır. Ulaşılması zor alanlara dahi ulaşılır. Cezvede kaynar suyla veya fırında ısıtılarak kullanıma başlanabilir. Bikini ve koltuk altı gibi hassas bölgelere uygulaması yapılabilen bu ürün, dermatolojik olarak test edilip onaylanmıştır. Paraben, mineral yağ ve şeker içeriği bulundurmamaktadır. Siz de özel bölgelerinize özen gösteriyor ve ağdayla en kısa ve aşırı uzamış tüylerde %100 verime ulaşmak istiyorsanız markanın bu ürün modelini tercih edebilirsiniz. Ağda bezi gerektirmeyen pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün, kişinin yaşamını oldukça kolaylaştırır. Remove özel bölge ağda kullananlar ürünün verdiği ayrıcalığı uzun süre boyu yaşar ve tüy problemi çekmezler. Kullanım sonrası ağda etkisi ile tüyler belli bir süre boyunca çıkmaz ve cilt pürüzsüzlüğünü korur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, sizlere tüylerinizden istediğiniz an kurtulma imkanı sağlarken bunu hijyenik standartlara ve cilt sağlığına uyum sağlayarak yerine getirir. Remove ürünlerini sıfır tereddütle kullanabilir, ağda ya da tüy dökücü çeşitleriyle size en uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Remove Ağda Kullanımı

Remove Ağda Kullanımı

Bakımın önemi ve temiz bir cildin verdiği his kadınlar için en önemli konfor unsurlarından biridir. Marka, sir ağda kullanımına yönelik pratik yöntemler ortaya koyar. Özel tasarım roll-on başlık ile ağda işlemi kolay hale getirilir. Bu ürün modeline, kartuş ağda ismi verilir. Sir ağda özel içeriğiyle kıl köklerini güçsüzleştirir ve azalmasına yardımcı olur. Bu yönleriyle pürüzsüz ve yumuşak cilde ulaşmak remove kartuş ağda ile oldukça kolay ve hesaplıdır. Peki, “ remove ağda nasıl kullanılır? “ merak edilen sorulardan biridir. Roll-on başlığa sahip bu ürünle, sir ağdayı ince bir tabaka şeklinde yaymakta hiçbir problem yaşamazsınız. Yayma işlemi gerçekleştirildikten sonra, sir ağda bantları sayesinde ürün bantlara yapışır ve vücuttan çekilen bantlar ile aynı zamanda tüylerden de saniyeler içinde kurtarır. Düzenli bir ağda şekillendirmesi yapmaya yarayan başlık sayesinde en zor yerlere bile ulaşım sağlanır. İstenmeyen tüylerden hem zahmetsiz kurtulmak, hem de ekonomik açıdan olumlu fiyatlandırmalarla karşılaşmak remove ürünleri ile mümkündür. İster tüy dökücü krem ister sir ağda ürün modelleriyle sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmamak için hiçbir nedeniniz yok. Ayrıca markanın ağda öncesi için çıkarmış olduğu spreylerle de kendinizi ağda işlemine hazırlayabilir; daha ferah ve stressiz bir işlem geçirebilirsiniz. Remove ısıtılmayan ağda ve ısıtılan ağda seçenekleriyle her kişiye uygun alternatifler sunar. Markanın tablet şeklinde ürettiği sir ağdaları ısıtarak ihtiyaç dâhilinde ürün kullanımı yapabilir ve kolaylıkla tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Peki, remove ağda nasıl ısıtılır sorusu alıcıların merak ettiği bir soru çeşididir. Ham maddenin vermiş olduğu avantajla sir ağda kolayca ısınabilmektedir. Sir ağda ürünü ocakta ya da fırında ısıtılabilir. Kolay ısınan ve akışkan haline gelen kıvamıyla ürünü kullanmak oldukça basit hale getirilir. Isıtılmayan ağda ise farklı bir ürün modelidir. Bu modelde, ağda ısıtılmaz ve yine kısa süre içinde çek-kopar sistemiyle saniyeler içinde uzun süre boyunca bakımlı görünecek bir cilde sahip olmak mümkün hale gelir. Siz de markanın tüm ürün çeşitlerini inceleyebilir ve size en uygun ürünü seçerek pürüzsüzlüğün keyfine varabilirsiniz. Kadınların güzellik, bakım ve konfor hassasiyetlerini bilen marka; her ürününü özenle ve çağa uygun şekilde tasarlar. Böylece her kadın istenmeyen tüylerden kurtulurken bu durumun zahmetine katlanmaz. Uygun fiyat seçenekleri ve Trendyol avantajlarıyla istenmeyen tüylerden kurtulmak markanın ağda ve tüy dökücü krem ürünleriyle mümkündür. Bakımlı ve pürüzsüz bir cilt için siz de ürün gruplarını inceleyebilirsiniz.