Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Boy
Fiyat
Desen
Kalıp
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Renk
Yaka Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Retro Giyim

" araması için 88 sonuç listeleniyor

Retro Giyim

Etik moda anlayışına uygun olarak Retro giyim tarzını benimseyenlerin vazgeçemediği kıyafet modelleri geniş bir aralıkta yer alan tasarım çeşitliliğine sahiptir. Yakın geçmiş zamanın trendlerini üzerinizde hissetmenize olanak sağlayan Retro elbise özgün ve kaliteli parçalar olması ile büyük dikkat çeker. Sonbahar ile kış mevsimlerinin baş tacı Retro sweatshirt modelleri özel tasarımları ile birçok müşterinin moda beklentisini karşılayabilir. Üretiminde çevreye zararı olmayan pamuk malzemenin kullanıldığı modellerin sürdürülebilir kumaş yapısında olması moda endüstrisinde beğeni toplar. Bu kalitede üretilen Retro giyim modelleri ile tarzını yansıtabilen müşteriler oldukça memnun kalır. Geçmişin modasını üzerinde taşımanın verdiği hissin oluşması için bu tarzı yansıtan kıyafet çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Nostaljik Ruhu Yansıtan Retro Giyim Ürünleri

Nostaljik Ruhu Yansıtan Retro Giyim Ürünleri

Her mevsime özel kumaş ve renk çeşitleri ile yeni stiller oluşturmanıza yardımcı olan Retro pantolon ile tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk giyiminde öncü markanın tasarımları geniş bir çeşitlilikte yer alır. Moda endüstrisinde özel bir anlamı olan olan eski tarz kıyafetlerin bulunduğu koleksiyonu inceleyerek dilediğiniz modeli seçmeniz mümkündür. Oversize Retro mont modelleri ile gardırobunuza hareketlilik katmak eğlenceli olabilir. Kış mevsiminin soğuğuna karşı koyarken tarzınızı yansıtma özelliği bulunan montların renk ve desen çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Retro giyim kadın müşteriler için pek çok model alternatifi ile seçim yapmalarını kolay hale getirir. Girdiğiniz ortamlarda üzerinizde taşıdığınız kıyafetlerle kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan kombinlerinize eşlik eden Retro gömlek çeşitleri oldukça revaçtadır. Farklı yaka detayları ile karşınıza çıkan ürünlerin imalatında kalite ve kullanışlılık esastır. Vintage Retro giyim avantajıyla geçmişi bugüne taşımanız mümkün olabilir. Aradığınız özelliklere sahip olan tüm Retro kaban modelleri ile farkınızı ortaya çıkarabildiğiniz için kışı keyifle geçirebilirsiniz. Özgün parçalar arasında tercih yaparken Trendyol avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı Retro Giyim İndirim Fırsatları

Kullanışlı Retro Giyim İndirim Fırsatları

Moda ikonu kıyafetler arasında vintage tarzı olanlara hitap eden modeller oldukça çeşitlidir. Kaliteli tasarımlara sahip aynı zamanda özgün parçalar popülerliğini sürdürmeye devam ederek pek çok müşterinin beklentilerini karşılamaya odaklanır. Oldukça kullanışlı Retro kazak modellerini tercih ederek girdiğiniz her ortamda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Nostaljik anlamda etkileyici tasarımlara sahip olan parçalar arasında Retro giyim erkek seçenekleri geniş yer kaplar. Seksenlerin ya da doksanların stilini hatırlatan bu tarzın erkek moda dünyasındaki konumunu destekleyen üretimlerde kaliteyi önemseyen söz konusu marka, farklı tarzların yansıtılmasına aracı olma hedefini sürdürmeye devam eder. Sporseverlerin yakından ilgilendiği Retro futbol giyim özelleştirilmiş isim ve numaraların yer aldığı koleksiyonu ile oldukça revaçtadır. Hayranlık uyandıran Retro spor giyim parçalarının satışa sunulduğu yelpazede fiyat seçeneklerine de göz gezdirebilirsiniz. Trendyol’dan alışveriş yaparak Retro giyim indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bütçenize Hitap eden Retro Giyim Fiyat Aralıkları

Bütçenize Hitap eden Retro Giyim Fiyat Aralıkları

Günlük hayatta rahat ve tarz görünmenize yardımcı olan kıyafet kombinleri için özenli seçimler yapmak önemlidir. Karakterinizi yansıtabilen giyim stili farkınızı ortaya koymanıza aracı olabilir. Koleksiyon içerisinde aradığınız özellikteki vintage iç giyim modeli bulma şansı yüksektir. Geçmişi bugüne taşıyan özgün tasarımlı kaliteli parçalar arasında seçim yaparken vintage çocuk giyim seçeneklerini de düşünebilirsiniz. İç ve dış giyim tasarımlarına vintage tarzı katan modeller, moda endüstrisinde sıkça karşılaşılan yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Kadın, erkek ve çocuklar için Retro giyim tavsiye edenlerin görüşlerinden yararlanarak doğru model seçiminde bulunabilirsiniz. Bu sayede bilinçli alışveriş yapmanız kolay hale gelir. Bütçenize tasarruf sağlamak adına Retro giyim kampanya dönemlerini takip ederek birçok avantajdan yararlanma imkanı mevcuttur. Dilediğiniz modeli Trendyol’dan satın alırken Retro giyim fiyat skalasına bakarak kararınızı verebilirsiniz.