Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kordon Materyali
Kordon Renk
Su Geçirmezlik
Fiyat
Kasa Çapı
Ek Özellik
Kadran Şekli
Mekanizma
Cam Şekli
Kasa Renk
Kasa Materyali
Cam Tipi
Desen
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ricardo

" araması için 776 sonuç listeleniyor

Kullanışlı ve Şık Tasarımları ile Ricardo Trendyol’da!

Ricardo markası, saat üretiminde kaliteli işçilik ve kendine has tasarım özellikleri ile dikkat çeker. İç, dış tasarımların kadın ve erkek müşterilerin tarzlarına yanıt verecek şekilde seçenekleri olduğu söylenebilir. Saat modellerinin otomatik ve mekanik olarak kullanım farklılıkları vardır. Sağlam oldukları kadar şık görünümleriyle de dikkat çekici ürünlerdir. Dizaynları, köşe kısımlarından cam bölümlerine kadar kaliteli materyaller ile yapılır. Köşe kısımları, sert olmayan ve kolda rahatsızlık yaratmayan özelliklere sahiptir. İşçilik kalitesi ve köşelerindeki güvenli tasarımlar, bileği rahatsız etmeyecek şekilde ayarlanır. Yapılan tasarımlar, çizilme ya da darbelere karşı sağlam bir yapı gösterir. Ayrıca çeşitlere göre su geçirmeyen özelliğe sahip saat modelleri vardır. Tasarımların kalitesi oldukça yüksektir ve kayışların çeşitli materyaller ile yapıldığı söylenebilir. Çelik, deri, kanvas, metal, silikon kordon çeşitleri ile farklı formda erkek ve kadınların kullanımına uygun olarak seçenekleri vardır. Ayrıca seçeneklerine göre altın, bakır, bej, beyaz, bordo, çok renkli, gri, gümüş, iki renkli, kırmızı, kahverengi, lacivert, mavi, mor, rose gold, sarı, siyah ve yeşil renk yelpazesine sahiptir. Kordon ve kasa renkleri kendi içinde değişkenlik gösteren renklere ayrılır. Beğenilen renk ya da materyal yapısına uygun olan Ricardo kol saati çeşitleri gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Ayrıca su geçirmezlik özellikleri, cam şekilleri ve kordonları her zevke hitap edecek tarzdadır. Ricardo su geçirmez saat modellerinin düzeyleri; 1 ATM, 3 ATM ve 5 ATM olarak birbirinden ayrılır. Ayrıca klasik tarz ve spor tarz olan saatler de kıyafetler ile rahatlıkla kombinlenebilecek çeşitliliğe sahiptir. Markanın ürettiği saat çeşitleri, iç kısımlarının özel tasarımları ve amblemi ile oldukça beğenilir. Tüm modellere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Kalitesi ile Öne Çıkan Ricardo Çeşitleri

Kalitesi ile Öne Çıkan Ricardo Çeşitleri

Saatler, hayatın bileşenleri ve vazgeçilmeyen aksesuarlar olarak günlük hayatta kullanılan ürünlerdir. Ricardo saat çeşitleri günlük kullanım, klasik kullanım, abiye kıyafetlere uygun ve farklı kıyafetlere uyum sağlayacak özelliklerde üretilir. Ayrıca erkek ve kadın modellerinde değişik tarzlara hitap eder. Modeller, iç tasarımındaki akrep ve yelkovandan başlayarak dış tasarımında bulunan cam ve ayar düğmesine kadar üst düzey materyaller ile üretilir. Müşteriler kendileri için model tercihi yapabileceği gibi sevdikleri için de hediye olarak bu ürünleri tercih edebilir. Genel özellikleri ise düzenli yapılan periyodları, bakımlı yapıları, kalitesi ve özellikleri ile uzun süre bu yapısını korur. Ayrıca pil ömürleri de bir hayli uzundur. Günlük kullanımlar için tercih edilen kordon malzemesi plastik, lyon kaplama özellikleri ile üretilir. Üretimlerinde kullanılan malzemeler, üst düzey kalite yapısına sahiptir. Çalışma performansları değişik özelliklerde imal edilir. Örnek verilecek olursa Ricardo dijital model seçenekleri, erkek ve kadın modelleri ile üretilen seçeneklerdir. Ekran bölümü, açılmadan siyah ve düz bir yapıya sahiptir. Açıldığında ise renkli rakam ve göstergeleri bulunur. Dijital yapıları, uzun ömürlü bir kullanım imkanına sahip bir şekilde bulunur. Kişisel tercihlere göre dijital teknik özelliklere sahip olan modeller, klasik ya da spor seçenekler ile kullanılabilir. Ricardo marka saat, cam kaliteleri, yüksek malzemeler ile üretilen aksesuarlar arasında yer alır. Cam, mika, mineral ve organik cam seçenekleri bulunur. Cam özellikli ve klasik tasarlananlar başta olmak üzere diğer çeşitlerde de kullanılır. Mika camlar ise renkli olan marka tasarımları ile spor tarzlara uygun olan ürünlere sahiptir. Cam ve diğer malzeme yapısı yüzde 100 orijinal materyallerden imal edilir. Mineral camlı olan ürünler ise dijital saatler ve klasik tarzlarda çok sık görülen cam seçenekleri arasındadır. Parlak ve şık görünümleri vardır. Organik camlar ile imal edilen modeller ise sağlam cam malzeme yapısına sahiptir ve farklı tarzlarda bulunabilir. İmal edilirken kordonların birleştirilmesi, kasa yapıları ve dış tasarımında kullanılan materyaller, yüksek kalitede seçilir. Markanın ürettiği modeller, her tarza hitap ettiği gibi sağlamlıkları ile de dikkat çeker. Günün her anında saate ihtiyaç duyulur. Görsel kısmının anlaşılır ve kullanışlı olması tercih edilir. Bu özelliklere uyan modelleri ile sık tercih edilen tüm seçenekleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Ricardo Online Alışveriş Avantajı

Ricardo Online Alışveriş Avantajı

Saat kullanımını kişiler kendileri için ya da yakınlarına hediye olarak tercih edebilir. Kullanım amaçları doğrultusunda ya da armağan edilecek kişiye uygun olan birçok model vardır. Son zamanlarda farklı tasarımları ve görsellikleri ile Ricardo çift saatleri farklı renk ve kordon özellikleri ile harika hediyeler olarak görülür. Bu çift setler, watch set, hasır kordon set, metal kordon set seçenekleri ile şık bir görünüm sunar. Ayrıca özellikleri ise aydınlatma ve takvim destekli olan ve yuvarlak, oval kadran şekilleri gibi tasarımlara sahip olan ürünlerdir. Bununla birlikte bombeli ya da düz cam şekilleri, quartz mekanizma ve su geçirmezlik özellikleri ile tarz değişikliklerine uygun olarak belirlenir. Çift saatleri, sevgililerin tek bir örnek olarak takabileceği ve özel günleri anlamlı hale getirebilmek için müthiş hediyelerdir. Değişik kordon renkleri ve materyal yapıları ile rahatlıkla hediye edilebilecek ürünlerdir. Erkek arkadaş için ya da kadın arkadaş için alınan çift saatler, erkek ya da kadın tarzlarına uygun özellikler ile tasarlanır. Hediye seçenekleri, sevgili seçenekleri yerine yakın çevrede bulunan dost ve arkadaşlara hitap edecek şekilde de dizayn edilebilir. Hediye edilecek kişi erkek ise bu tarzda çeşitliliği vardır. Değişik ek özellikleri, kasa çapları, klasik tarz ve spor tarz modelleri ile sevilen kişiler için tarzlarına yanıt verecek şekilde ayarlanır. Yeni sezon ve güncel tasarımlar ile üretilen erkek saatlerinin, kolay kullanım özelliği bulunur. İşlevsellikleri de ayrıca önemli detaylar arasında yer alır ve kilometre, aydınlatmalı, takvim detaylı olan iç tasarımları bu duruma örnektir. Ayrıca son zamanlarda fazla dikkat çeken dijital seçenekler, erkek tarzına uyumlu olarak tasarlanır. Klasik ve spor fark etmeksizin her stile uyum sağlayacak şekilde dijital saatler kullanılabilir. Bu nedenle harika bir hediye seçeneğidir. Kordon seçenekleri, kalın ve ince kordon olarak imal edilen ve aynı zamanda değişik geometrik özelliklerde ekran yapıları olan saatlerdir. Beğendiğiniz tüm seçeneklere Ricardo online alışveriş ile Trendyol’da kolayca bakabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Ricardo Kullananlar

Uzun Ömürlü Ricardo Kullananlar

Günlük hayatta giyilen kıyafetten takılan aksesuara kadar her alanda rahatlık önemli bir unsurdur. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış, özel üretim saatler bulunur. Örnek verilecek olursa Ricardo erkek saat çeşitlerinde kordon özellikleri ve iç tasarımları, spor şıklığa uygun olarak tasarlanır. Kordon seçenekleri, lyon kaplama ya da plastik tarza ayrılır ve günlük kullanımlara müsaittir. Kadranları ise oval, yuvarlak, kare, geometrik, dikdörtgen gibi formlara ayrılır. Günlük kullanımların mekanizmaları, analog ve dijital, quartz seçenekler de imal edilir. Erkek günlük aksesuarlar da olduğu gibi Ricardo kadın saat çeşitleri de günlük rahatlık düşünülerek üretilir. Günlük kullanımlara spor tarzlar hitap etse de rahatlığı farklı tarzlarda bulan kadınlar için de özel seçenekler vardır. Kadınların kullanacağı modellerde, ruh yapılarına uygun olarak taşlı, iç tasarımı çiçekli, parlak seçenekli olanlar ilgi görür. Rahatlıkla kullanılabilen ve kolayca takılıp çıkarılabilen klips özellikleri ile işlevsel bir yapıdadır. Kadınlar, her zaman şık ve özenli görünümden hoşlanır. Giyim tarzları, ayakkabı uyumları ve aksesuar kullanımları bu durumu destekler nitelikte olur. Saat seçimleri de giyim kuşama göre belirlenerek, farklı ortamlara göre seçim yapılır. Günlük kullanımlara uygun ya da klasik ve abiyelerin yanında takılabilecek seçenekleri vardır. Markanın ürettiği model seçenekleri içinde beğenilen mekanizma özellikli, Ricardo quartz saat olan ürünlerdir. Quartz teknik özelliğine sahip olan ürünler, doğru ölçümleme yaparak sorunsuz bir şekilde çalışma performansı gösterir. Zamanı belirlemek için mekanizmanın kristalleri tarafından elektronik osilatörlerin kullanıldığı saatlerdir. Bu kristaller ise osilatörlerin hassas frekanslarını bir sinyal oluşumu ile sağlar. Quartz mekanizmalar ile seçilen saatler, farklı tarzların bir araya getirilerek oluşturulmasının yanı sıra günlük kullanım ve klasik tarz olarak ayrılır. Her anlamda rahatlığı ve ergonomik olması ile işlevsel saatlerdir. Aynı zamanda ek göstergeli olarak tasarlanan türleri de vardır. Takvim, kronometre, aydınlatma gibi özellikleri bu üründe bulabilmek mümkündür. Farklı modellerin ve özelliklerin birleştirildiği Ricardo kullananlar, her zaman kaliteli yapısı ve farklı tasarımları ile dikkat çekmesinden bahsedebilir. Bazen çok özel bir hediye olabilirken, bazen de kullanım amaçlarına göre belirlenebilecek şekilde tercih edilebilir. Trendyol’da Ricardo yorum yapanların değerlendirmelerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Beğeni Alan Ricardo Modelleri

Beğeni Alan Ricardo Modelleri

Ricardo modelleri, her zaman tarzı yansıtan ve günün her anında takılan aksesuarlar arasında yer alır. Her kıyafet rengine ve tarzına uygun olan seçenekleri vardır. Markanın tasarlamış olduğu modeller ile harika zamanlar geçirilecektir. Kalitesi başta olmak üzere teknik özellikleri, tasarımları, şıklıkları ile harika bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Kullanım özelliklerine göre farklı formlarda üretilen modeller bulunur. Bu formlara, özel tasarım örneği verilebilir. Ricardo’nun ürettiği modelleri kullanan kişilerin zamanı, bu saatlerle verimli geçirecekleri söylenebilir. Çünkü saatlerdeki işlevsel ve spesifik özellikler, her kişinin tarzını bulabilmesine yardımcı olabilir. İmalat yapıları ile müşterilerin işini kolaylaştıracak ürünler olmasının yanı sıra rahat takılıp çıkarılabilir olması ilgi çeken bir durumdur. İşlevsellik yönünden bir hayli yüksek özelliğe sahip ürünler arasında yer alır. Göstergelerinin kordonlara göre renklendirilmesi ve farklı geometrik formdaki yapıları büyük beğeni alır. Dokunmatik olarak da adlandırılabilen touch çeşitleri, kadın ve erkek modellerine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca çiftler için de özel olarak üretilmiş dokunmatik ürünler bulunur. Kordon değişiklikleri, hasır, deri, kanvas, metal ve silikon olarak ayrılabilir. Özel üretimli olanlar ile zamanı durduran tasarımlar yapılır. Her yönden kişilerin kendini rahat hissedebilecekleri şıklıkta ve kullanımda seçenekleri vardır. Ricardo nickel saat, yuvarlak formlu ve iç tasarımında kronometre, takvim ya da aydınlatma seçenekleri bulunan aksesuarlar arasındadır. Ayrıca kadran şekilleri de modellerine göre değişkenlik gösterir. Görsellik bakımından çok şık ve işlevsel olan saatlerdir. Çiftli olarak seçenekleri bulunan ürünler, özel hediye olarak da değerlendirilebilir. İç tasarımları, parlak, ışıltılı, düz, mat, ölçümlü, renkli, farklı geometrik özellikler ile dizayn edilir. Bu tasarımları Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

İşlevsel Ricardo Özellikleri

İşlevsel Ricardo Özellikleri

Yeni sezon olarak üretilen modeller de yeni renklerle marka dizaynları harmanlanır. İç ve dış bölümlerde bulunan rakamlar değişik formlarda bulunur. Bazı modellerde rakam yerine sadece rakamı gösteren çizgiler bulunur ve akrep yelkovan dışında herhangi bir gösterge olmayanlar da vardır. Göstergeleri farklı formlarda yapılır ve herkesin kullanım şekline hitap edecek kapasitededir. İnce kordon ya da kalın kordon olarak tercih edilebileceğini de söylenebilir. Erkek ve kadın modellerinin hepsinde kordon değişkenliği ile üretilenler vardır ve bu saatler, yuvarlak, dikdörtgen, kare formlarda tasarlanabilir. Böylece her tarza cevap veren ve farklı kıyafetler ile uyum sağlayan modeller bulunur. Markaya münhasır olan dizaynları ve erkeklerin kendi tarzları birleştirilerek ortaya çıkan sonuç uyumlu bir görünüm olur. Üstelik rahat ve kullanışlı olan teknik özellikler bir arada kullanılır. Her ürün ergonomik bir imalat özelliğine sahiptir. Bileğe takıldığında batma, rahatsızlık verme, ağırlık yapma gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. Bu nedenle gün boyu rahatlıkla takılır ve bilekte sanki yokmuş gibi bir his uyandırır. Farklı teknik özellikler, kullanılacak alanlar, kordon ve kadran detayları ile bir bütün oluşturur. Erkek ve kadınların kendi tarzlarını yansıtan ve hitap eden seçeneklerden yararlanabileceği söylenebilir. Her ürün için teknik özellikler farklı niteliklerde oluşturulur. Bileğe takılma ve çıkarılma işlemi rahatça yapılacak şekilde tasarlanır. Kola uygun ayarlanabilme ve malzeme kalitelerinin yüksek olmasından kaynaklı olarak herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Yaz aylarında kol terlese de ürünlerde herhangi bir kararma ya da koku meydana gelmez. Malzemeler, insan sağlığına zarar vermeyecek niteliklere sahiptir. Tüm bu çeşitlere Trendyol’dan Ricardo satın alarak ulaşabilirsiniz.

Ricardo Fiyatları

Ricardo Fiyatları

Ricardo fiyatları, birçok etkene bağlı olarak değişir. Erkek ve kadın modellerinin değişik özellikleri ile imalatı sağlanır. Cam özellikleri; organik, mineral, mika, cam yapıda seçeneklere ayrılır. Aynı zamanda ürünlerin kordon materyalleri silikon, kanvas, metal, deri ve çelik tasarımlarla yapılır. Farklı renk kordonlar ile her kıyafetle uyum sağlayabilecek çeşitleri vardır. Modellere göre kasa renk skalası da birbiri içinde değişkenlik gösterir. Ricardo tavsiye edenlerin, teknik özelliklerinden memnun kaldıkları söylenebilir. Su geçirmezlik oranları birbiri içinde farklı seçeneklere ayrılan 1 ATM, 3 ATM, 5 ATM aralığındadır. Ayrıca kasa çapları, bombeli ve düz cam şekilleri ile her tarza hitap eder. Kol saatlerinin kordon özellikleri kadın ve erkek modellere uygun şekilde üretilir. Örnek verilecek olursa Ricardo siyah hasır kordon erkek kol saati ürünü çift saatlerinde ya da erkek modellerde sıklıkla rastlanan çeşitlerden biridir. Sağlam malzeme kalitesi ve teknik özellikleri ile hediye olarak verilebileceği gibi kişisel olarak da kullanılabilir. Birbirinden farklı teknik özellikler ve tasarımlara sahiptir. Markanın kendi içinde fiyat aralıkları değişkenlik gösterir. Çünkü materyal yapıları, cam özellikleri, kadran, mekanizma ve ek özellik seçenekleri arasında farklılaşır. Ayrıca dijital ya da normal olarak tercih edilebilecek ürünler de fiyat değişkenliği olan aksesuar seçenekleri arasında yer alır. Eğer su geçirmezlik özelliği varsa ve özel kordon malzemesi ile tasarlanmış ise fiyatsal anlamda diğer ürünlerinden farklı olabilir. Marka tarafından üretilen modeller, günlük kullanımlar, abiye kıyafet, spor giyim tarzlarına sahip olanların rahatlıkla takabilecekleri şekildedir. Bu nedenle yaş aralıkları ve kullanım alanlarına uygun olarak seçenekler vardır. Kişilere kolay gelen kullanımları; dijital, quartz, dokunmatik özelliklere ayrılır. Herkesin kendi tarzına özel kullanım özelliği vardır ve bu seçeneği belirleyerek, markanın tasarımlarından seçim yapılabilir. Ricardo’nun üretimleri, müşteri ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılır ve aynı zamanda şıklık ve konfor da tasarımlarda önem verilen bir konudur. Farklı tasarımlardaki bu modellerin, girilen her ortamda şıklığa şıklık katan yapıları vardır. Spor ya da klasik şıklık fark etmeksizin, her koşula uyumlu olarak takılabilecek aksesuarlar arasında yer alır. Modeller ve teknik yapıları, fiyat olarak farka neden olabilir. Ricardo indirim kapsamında yapılan değişiklikleri takip ederek, cazip fiyatlarla alabilirsiniz. Saatler, kişileri gösteren aksesuarlar olduğu için hemen hemen herkes tarafından kullanılan ürünlerdir. Markanın tüm seçeneklerini farklı şıklıkta ve teknik özelliklerde Trendyol’da görüntüleyebilirsiniz.