"

Saç Aksesuarları

" araması için 1445 sonuç listeleniyor

Saç aksesuarları

Kadınlar için saçları hem günlük hayatlarında hem de özel günlerde çok önemlidir. Özel günler ve davetlerde, saçları ön plana çıkarmak ve şıklığı desteklemek için bazen ekstra bir yardımcıya ihtiyaç duyulabilir. Bunun en kolay yolu da saç aksesuarı kullanmaktan geçer. Hemen her saça kolaylıkla takılabilen, defalarca kullanılabilen ve farklı kombinlerle uyum sağlayabilen pek çok farklı model bulunur. 

En Özel Günler İçin Saç Aksesuarları

Özel gün denince akla hemen düğün ve davetler gelir. Özellikle gelin için bu özel günde güzel görünmek çok önemlidir. Bu nedenle gelin saç aksesuarları düğünün odak noktasını oluşturur. Hem fotoğraflarda çok daha şık bir ambiyans yaratmak için hem de gelinliği tamamlamak için gelin saç aksesuarları kullanılır. Düğünün yanı sıra evden alma sırasında beyaz bir abiye ile veya nikah sırasında daha sade bir gelinlikle de saç aksesuarı kullanılır. Genellikle nikah saç aksesuarları, düğün için tercih edilen modelden biraz daha sade olur. Ayrıca düğünün yanı sıra nişan, söz, kına, mezuniyet, fotoğraf çekimi gibi özel günlerde ve bu günlere davetli olarak katılan misafirler için de saç aksesuarı tercih edebilir. 

Şık ve Zarif Saç Aksesuarı Modelleri

Düğün gününde veya özel bir günde hem şık hem de zarif olmak isteyen kadınlar için saça takılan aksesuarlar göze çarpmamalıdır. Bu nedenle hem sade hem şık görünen hem de malzemesi kaliteli olan saç aksesuarları tercih edilmelidir. Zarafet denince akla ilk olarak incili saç aksesuarları gelmektedir. Üzeri inci işlemeli ve beyaz saç tokaları, taç modelleri ve saçın arkasına takılan yarım saç aksesuarları en çok kullanılan modeller arasında yer alır. İncili ve zarif modeller genellikle gelinler tarafından; bekarlığa veda partisinde, evden çıkma kombininde, nikahta, fotoğraf çekiminde veya düğün anında tercih edilir. Beyaz ve zarif bu saç aksesuarı modelleri gelinin nedimelerine hediye olarak satın alınabilir ve böylece ortaya çok eğlenceli görüntüler de çıkabilir. 

Gösterişli ve Zamansız Saç Aksesuarı Modelleri

Mezuniyet, balo, davetli olunan özel bir etkinlik fark etmeksizin taşlı saç aksesuarları kullanılabilir. Çünkü taşlı saç aksesuarı modelleri hemen her ortama ve her döneme uygun bir görünüm çizer. Göze çarpmak istemeyen davetliler için minimal abiye saç aksesuarları uygun olurken daha ön planda olmak isteyen konuklar daha büyük ve gösterişli parçaları tercih edebilirler. Saçı yandan toplayıp minik bir saç aksesuarını üzerine iliştirerek, taşlı bir taç kullanarak veya saçı arkaya doğru toplayıp arka kısmına ipli bir saç aksesuarı ekleyerek son derece şık ve farklı bir görünüm elde edilebilir. 

Eğlenceli ve Farklı Saç Aksesuarı Modelleri

Herhangi bir kombini şıklaştırmak için, bir akşam yemeği hazırlığı için, bir konser veya bir tatil için de saç aksesuarı kullanılabilir. Eğlenceli ve günlük bir kullanım isteniyorsa çiçekli saç aksesuarları, saç küpesi, tüylü ve renk renk saç tokaları, saç zinciri, hayvan figürlü veya meyve figürlü çeşitli saç aksesuarları, çıtçıt saç tasarımları, büyük ve renkli taç modelleri, ikili veya üçlü kullanıma uygun saç tokası setleri ve kına saç aksesuarları seçenekler arasında yer alır. Bu modeller tercih edilerek hem eğlenceli hem şık hem de farklı bir görünüm elde edilebilir. 

Trendyol aksesuar kategorisinde ihtiyacınız olan tüm aksesuar çeşitlerinin yanı sıra; özel günler için, davetler veya günlük kullanım için üretilen saç aksesuarları da yer alır. Çok sayıda çeşit, her ihtiyacı karşılayacak nitelikte model ve tek kullanımlık olmayan kaliteli saç aksesuarları aynı zamanda indirimli fiyatlarla satılır.