placeholder
"

Samsonite

" araması için 315 sonuç listeleniyor

Samsonite

Samsonite

Seyahat bavulları ve çantaları konusunda dünyanın global markalarından biri olan ve kalitesiyle ün yapan Samsonite, yolculuklarınızda size eşlik ederken fonksiyonelliğiyle yaşamınızı kolaylaştırıyor. Şıklığıyla da tarzınızı tamamlayan Samsonite valiz size ihtiyacınız olan her detayı sunuyor. Gezginlerden, ailesiyle yılda birkaç kez tail yapan kullanıcılara; global şirketlerin üst düzey yöneticilerinden sporculara; sanatçılardan her yaz tatilini yazlığında geçiren geniş ailelere kadar herkese hitap eden valiz çeşitleri ile dünya adeta elinizin altında gibi hissediyorsunuz. Dış kaplamalarından geniş iç alanlarına, rahat taşınabilir özelliklerinden fonksiyonel tekerleklerine kaliteyi evinize taşıyan markanın çantaları da ideal kullanım sunuyor. Samsonite çanta modellerinin çok sayıda tasarımı  günün her anı size eşlik ediyor. Samsonite sırt çantası modellerinden kol çantalarına, laptop çantası seçeneklerinden Samsonite kabin bagajlarına sizi yaşamınızın her alanında kullanabileceğiniz ürünlerle buluşturuyor. Samsonite outlet ve yeni sezon modellere Trendyol aracılığıyla sahip olabiliyorsunuz. 

Seyahatlerinizde Özgür Olun

Farklı ebatlardaki Samsonite bavul ile seyahate giderken yanınıza az eşya almak için çaba harcamanıza gerek yok. Ürünlerin geniş iç hacimleri sayesinde kıyafetten elektronik eşyaya, ayakkabıdan iç çamaşırına ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda götürme şansınız var. Modellerin farklı bölmeleri sayesinde eşyalarınızı ayrı ayrı yerlere yerleştirebiliyorsunuz. Böylelikle eşyalarınız birbirine karışmıyor, aradığınız her şeyi rahatlıkla buluyorsunuz. Gittiğiniz yerde eşyalarınızı gardıroba yerleştirip yerleştirmemek de sizin tercihinize kalıyor. Zira efektif yerleştirme alanları sayesinde kıyafetlerinizi bavuldan çıkarıp kullanma imkanınız da var. Fonksiyonel çözümleriyle hayatınıza değer katan tasarımların farklı boyutları da size seçenek olarak sunuluyor. Tek valizle seyahat edenlerdenseniz gideceğiniz yere ve kalacağınız süreye bağlı olarak bavulunuzun boyutunu seçme imkanınız mevcut. Valiz setleri bu noktada size ideal kullanım sağlıyor. Kıtalar arası seyahatlerinizde ya da bir haftayı aşan tatillerinizde en büyük boy modeller size vazgeçemeyeceğiniz kolaylık yaratıyor. Ailece yapacağınız tatillerde ise herkes kendisine uygun olan bavulu seçme imkanına sahip oluyor. Markanın valizleri sadece işlevsellikleriyle değil tarzlarıyla da sizi ön plana çıkarıyor. Mükemmel seyahat stilleri oluşturmanızı mümkün kılan tasarımlarla tatile çıkmak sizin için ayrı bir keyif oluyor. Bavulların farklı materyallerle tasarlanan sert ve yumuşak dış kaplamaya sahip ürünleri size daima aradığınızı sunuyor. Trendyol sizin ve sevdikleriniz için en başarılı ve beğenilen alternatifleri aynı çatı altında buluşturuyor.

İş Seyahatleriniz İçin Mükemmel Seçenekler 

Samsonite seyahat çantası ve Samsonite iş çantası seçenekleri ofis ve sosyal hayatınız için harika modelleriyle sizi şaşırtıyor. Spora giderken, hafta sonu kaçamaklarınızda, okulda ve daha birçok nedenle kullanabileceğiniz çok sayıda alternatifle karşılaşarak kendiniz için en ideal seçeneği bulabiliyorsunuz. Samsonite laptop çantası çeşitleri iş seyahatlerinizde size sayısız model sunuyor. Bu koleksiyonda yer alan çantalarda çok sayıda bölme bulunuyor. Böylece laptop, tablet, telefon, şarj cihazları, fotoğraf makinesi ve benzeri elektronik eşyalarınızı kolayca muhafaza edebiliyorsunuz. Laptop çantaları, tekerlekli modelleri ve çekmeli tutma aparatları sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Ürünler, kısa yolculuklarınızda iş eşyalarınızın yanı sıra iç çamaşırı, yatak kıyafeti, yedek üst gibi iki üç parça eşya da koyabileceğiniz alanı size sunuyor. Hal böyle olunca ekstra bir çanta almadan tek bir ürünle yolculuk yapabiliyorsunuz. Laptop çantalarının el ve sırt çantası olarak kullanılabilen tasarımları bulunuyor. Deri, kumaş gibi materyallerle üretilen seçeneklerle iş gezileriniz ivme kazanıyor. Marka, modern ve zarif tasarımlarla size sunduğu ürünlerde, fermuarlarından kilitlerine her detayda mükemmel tasarımlara imza atıyor.

Sırt Çantaları Hayatı Kolaylaştırıyor

Sırt çantası modelleri günlük rutinlerinizde size büyük kolaylık sağlamaya yönelik olarak tasarlanıyor. Çok sayıda form ve renk seçeneğiyle seçkide yer alan ürünler sayesinde ihtiyaçlarınızı gideceğiniz yere kolaylıkla taşıma şansı yakalıyorsunuz. Her detayı özenle dizayn edilen çantaların taşıma askıları ağırlığı sırtınıza dengeli yayıyor. Ergonomik olarak vücut anatominize mükemmel uyum sağlayan modeller sayesinde çantalar gün boyu sırtınızda olsa bile ağırlık hissetmiyorsunuz. Askıların dolgulu olmaları da size büyük fayda sağlıyor. Sırt çantaları arasında yer alan tekerlekli seçenekler size çok yönlü taşıma fırsatı sunuyor. Tarzınıza katkı sağlayan ürün seçenekleriyle hayatınızın kolaylaştığını hissedebiliyorsunuz. Modellerin siyah, lacivert, gri, taba gibi klasik renklerinin yanı sıra sarı, kırmızı, turuncu ve benzer canlı tonları da markanın seçkisinde yer alıyor. Modern ve klasik çizgileri aynı potada birleştirmeyi başaran sırt çantalarının deri, kanvas, suni deri seçeneklerinin yanı sıra sert yapıda olanları da var. Hem kadın hem erkeklere yönelik modelleri bünyesinde toplayan marka, farklı bölmeli iç hazneleriyle de kullanışlı nüanslar içeriyor. Spora giderken tarzınızı destekleyen modeller, seyahatlerinizde de kabine yerleştirilebilir oluşlarıyla işlevsel bir tablo oluşturuyor. Sırt çantalarıyla kısa yolculuklara çıkabileceğiniz gibi uzun seyahatlerde de ek bagaj olarak onları kullanma olanağı size tanınıyor. 

Kısa Yolculuklar İçin Kolay Kullanım İmkanı 

Samsonite valiz seti ile konforlu seyahat alışkanlığından vazgeçemiyorsunuz. Ürünler kilit ve şifre sistemi sayesinde oldukça korunaklı olarak dizayn ediliyor. Bir yandan da kolay kullanım özelliğiyle ön plana çıkan ürünlerde hem güvenliğiniz sağlanıyor hem de kilit sistemi rahat açılıyor. Böylece olası hırsızlıklardan maksimum oranda korunuyorsunuz. Seyahatlerinizde uçak altına vereceğiniz bagajlarda modellerin güvenlik bölmeleri size büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle iş seyahatlerinizde ve elektronik aletlerinizin muhafaza edilmesinde bu özellikler önem kazanıyor. Hangi vesileyle seyahat ediyor olursanız olun markanın size uygun çok sayıda seçeneğine rastlıyorsunuz. Yolculuğun kendisi markanın kullanıcıları için doyumsuz bir hal alıyor. Siyah, lacivert, gri, taba gibi sade tonları her tarz kıyafetinizle uyumlu halde kullanabiliyorsunuz. Genç kitle markanın neon renklerini ve gümüş seçeneklerini değerlendirebiliyor. Marka kabin valiz modelleri konusunda da karşınıza hem tasarım hem fonksiyonel olarak fayda yaratacak seçenekler çıkarıyor. Valizlere tatil kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, mevsime göre plaj eşyalarınızı yerleştirebiliyorsunuz. Öte yandan seyahat çantası ve laptop çantası gibi modelleri de yanınıza alarak iş eşyalarınız için kullanabiliyorsunuz. Hem gezgin hem profesyonel tarafınızı yansıtabileceğiniz modellerle stilinizi tamamlarken her şey kolaylıkla yürüyor. Dikkat çekici tasarımlarıyla size ulaşan valizler ve seyahat çantaları ile her tarz tatile çıkabiliyorsunuz. İster dağ tatiline gidin, ister outdoor faaliyetleri için ya da plaj mevsiminde bir sahil kasabasına yol alın fark etmiyor. Gideceğiniz her ortama uyum sağlayan valiz ve çantaların rahatlığı sizi yorgunluktan kurtarıyor. Samsonite el çantası seçenekleri de size cool bir hava katarken ihtiyacınız olanı sunmayı da ihmal etmiyor.

Teknik Donanımlarıyla Ön Planda 

Valiz modelleri, fonksiyonel ve son derece dikkat çekici tasarıyla ön plana çıkacak çok sayıda niteliğiyle kendinden bahsettiriyor. Şifreleme sistemi sayesinde ürünleri kişiselleştirebiliyorsunuz. Hem üst düzey güvenlik sağlama hem de tek elle şifreyi açma imkanı marka tarafından size sunuluyor. Sert yüzeye sahip çok sayıda model, dünyanın her yerine yıpranmadan taşınabiliyor. İç haznelerde de eşyalarınızı koruyacak yastıklı bölmeler yer alıyor. Böylece seyahatlerinize gönül rahatlığıyla çıkmanız mümkün oluyor. Üst düzey teknolojik donanımla üretilen modellerle mükemmel yolculuk deneyimleri yaşama şansı elde ediyorsunuz. Setlerle çıkacağınız seyahatlerde ailenin her üyesi kendisine uygun olan ebattaki valizi seçebiliyor. Ya da en büyük boy bavula tüm aile bireylerinin eşyalarını sığdırabiliyorsunuz. Samsonite deri çanta, hem şıklığıyla tarzınıza başka bir yön veriyor hem de size pratik kullanım imkanı yaratıyor. Temizliği kolay olan deri çantaların görünümleri de kaliteli ve profesyonel detaylara sahip. Üst sınıf işçiliğe sahip modeller ve birinci sınıf materyal donanımları da ürünleri tercih etmenizde etken unsurlardan. Tasarımların her biri kendine has özgün detaylara sahip oluşlarıyla öne çıkıyor. Seçim yaparken zorlanacağınız modeller size uzun süreli kullanım imkanı da sağlıyor. Samsonite Türkiye ürünlerin herhangi bir parçasının değişimi, tamiri ve benzeri durumlar için daima yanınızda yer alıyor. Trendyol koleksiyonlarında her bir tasarımı inceleme şansınız oluyor. 

Detaylarla Gelen Şıklık 

Kalitesini uzaktan belli eden tasarımların farklı ebatları arasından yaşam tarzınıza en uygun olanları seçmeniz önem arz ediyor. Sık ve çok eşyayla gezmeyi seven bir kullanıcıysanız büyük ebatlardaki valizleri tercih etmeniz sizin açınızdan yarar sağlıyor. Eğer sadeliğin ön planda olduğu bir yaşamınız varsa ve zaman sizin için birinci sıradaysa orta boy ve kabin boy ürünler en büyük yardımcınız olacaktır. Bavulların, seyahat çantalarının ve sırt çantalarının bölmeleri, askıları, çıkarılabilen ayırma pedleri ve daha birçok fonksiyonu size maksimum hizmet ediyor. Markanın lüks segmentte yer alan koleksiyonlarında dikiş ve deri kısımları size göz alıcı şıklık vadediyor. Aliminyum modeller, yumuşak dokunuşa sahip tasarımlar, ergonomik tutma sapları size şıklığı ve pratik kullanımı aynı anda sağlıyor. Dikkat çekici tasarım ögeleriyle bezeli koleksiyonlarda fark edilen çok sayıda başarılı nüanslar bulunuyor. Şık logo yerleştirmeleri, kaliteli aksesuarlar ve daha birçok detay ürünleri gözle görünür bir farklılık kapsamına sokuyor. Depolama çözümleriyle de size büyük kolaylık sağlayan tasarımların klasik ve sportif modelleri bulunuyor. ürünlerdeki kemer tasarımları, renkli çizgiler, kilitleme kısımları, örgü detaylar, metalik kapaklar gibi benzersiz ögeler yer alıyor. Trendyol'da tüm modeller en uygun şartlarla beğeninize sunuluyor. 

Sevimli Çocuk Valizleri

Markanın rengarenk ve eğlenceli ürünleri miniklerin kalplerini kazanmayı başarıyor. Öncelikle seyahat çantalarında ve valizlerinde çocuklara yönelik başarılı dizaynları size sunan marka, modellerinde her detaya önem veriyor. Çocuklar valizler sayesinde tatili adeta iple çekiyor. Yerleştirme alanları ve rahat iç bölmeleriyle çocuklarınızın tüm eşyalarını onlara uygun boyutlarla tasarlanan modellere sığdırabiliyorsunuz. Böylece çocuklarınızın seyahatlerde kendilerine özel bagajları oluyor ve bu durum onları motive ediyor. Kendi bavullarını yerleştiren miniklerin kendilerine olan güvenleri artıyor. Modellerin ergonomik tasarımları sayesinde çocuklarınız bavullarını rahatça taşıyabiliyor. Çekme aparatları ve 360 derece dönen tekerlekleriyle efektif bir kullanım sağlayan tasarımlarla ailece dünyanın her yerine gitme şansınız oluyor. Samsonite çocuk, birçok farklı tasarımla farklı ihtiyaçlara çözüm oluşturuyor.  Küçük portföyler, sırt çantaları ve daha birçok ürünle daha küçük yaşlardan itibaren çocuklar kaliteli kullanım imkanı buluyor. Samsonite Disney koleksiyonu çocuklara büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Koleksiyonda yer alan Disney figürleri esprili ve renkli dizaynlarıyla minikleri masal dünyasına davete diyor. Bavullar ve çantalar oyuncak niteliklerine de sahip oluşlarıyla farklılığını ortaya koyuyor. Hem kız hem erkek çocuklara hitap eden tasarımların farklı ebatları arasından seçim yapabiliyorsunuz. Trendyol aracılığıyla modellere ait en başarılı seçeneklere sahip olabiliyorsunuz. 

Okul Çantaları da Fark Yaratıyor

Samsonite okul çantası seçenekleri okul öncesinden üniversite mezuniyetine kadar geniş bir yaş aralığını kapsıyor. Modeller eğitim hayatınıza ait her nüansa tasarımlarında yer veriyor. Anaokulu için dizayn edilen modellerde tekerlekli alternatifler ön planda duruyor. İlkokul çocuklarına uygun olan modellerin üç boyutlu tasarımları ilgi uyandırıyor. Ergonomik tasarım anlayışıyla üretilen bu modeller çocuklarınızın beden sağlığını birinci sıraya koyuyor. Tabii bu esnada pratik kullanım avantajlarından vazgeçmiyor. Çocuklarınız şık görünümlü bu çantalarla okula ya da spora gitmeye bayılıyor. Defterlerini, kitaplarını, kalem çantalarını ayrı ayrı bölmelere yerleştirebilen çocuklar eğitimlerine bir adım önde başlıyor. Dolgulu sırt askıları, eşit dağılımı yapılan yük dengesi, ayarlanabilen askı boyutu ve daha birçok detay okul çantalarının tasarımında göz önüne alınan teknik içeriklerden sadece birkaçı. Çok renkli seçenekler çocukların hayal gücünü genişletiyor. Harf, karakter, süper kahraman baskılı modeller de meraklıları için tercih sebebi oluyor. Okul çantalarıyla çocuklar mutlu olurken ebeveynlerin de içi rahat ediyor. Geri dönüştürülmüş ürünleri tasarımlarında kullanan markanın kaliteli materyal anlayışı da tercih sebebini oluşturuyor. Ortaokul, lise, üniversite, dershane gibi daha büyük çocukların gittikleri eğitim alanlarında kullanılabilen çok sayıda model de meraklısına ulaşıyor. Samsonite backpack modeller çok sayıda seçenekle geniş bir kullanım alanı yaratıyor. Her yaş grubundan kullanıcıya uygun ürünler, şık ve efektif dizaynlarıyla yaşamın her anına dokunuyor. Samsonite kampanya ürünleri ve tüm diğer alternatiflere Trendyol aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz.

Kadınlar İçin Modeller 

Kadınlar günün her anında fonksiyonelliğin yanında şık çizgilerle de buluşmayı arzuluyor. Onların bu beklentisine yanıt veren Samsonite kadın çantası modellerinde renk ve tasarım olarak şık ve sade tasarımları onların hayatına sokuyor. Kol çantalarından postacı modellere, küçük el çantalarından sırt çantalarına kadınlara özel tasarlanan ürünlerde farklılık taşıyan şık ve modern bir eğri yer alıyor. Siyah, beyaz, bej, taba, gri, lacivert gibi kullanışlı renklerden oluşan modelleri uzun yıllar kullanabiliyorsunuz. Her tarz kıyafetle kullanabileceğiniz bu renkler size kaliteli ve sportif bir duruş kazandırıyor. Renkli alternatifler ise dinamik ve maceracı stillerden hoşlanan kadınların gözdesi konumunda. Günün her anında yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünlerden oluşan çantalarla hayatınız da kolaylaşıyor. İster tüm yaşamınızı çantaların içine sığdırmayı seven kişilerden olun ister sadece bir cüzdan ve telefonla evden çıkan kişilerden, fark etmiyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde kendinize uygun birden fazla seçenekle buluşuyorsunuz. Ürünlerde yer alan amblem ve logo da marka vurgusunu güçlendirerek tasarımlara hava katıyor. Samsonite outlet ya da yeni sezon modellerinin en seçkin alternatiflerini Trendyol aracılığıyla keşfetmeniz mümkün oluyor. 

Azla Yetinmeyen Kullanıcılar İçin Modeller 

Daima en iyisini kullanmayı benimseyen kitleye hitap eden marka, hem seyahat hem günlük kullanımdaki tasarımlarına her gün bir yenisini ekliyor. A'dan Z'ye kalite, fonksiyonellik, şıklık ve rahat kullanımı bir arada toplayan ürünler sizin adeta yol arkadaşınız haline geliyor. Farklı ebatlarda ve renklerle sizinle buluşan tasarımlarda sağlığınıza zarar verecek materyaller bulunmuyor. Genç, yaşlı, çocuk, kadın, erkek herkesin beğenisini kazanmayı başarabilen markanın ürünleri sahibi tarafından kolay açılıp kapanabiliyor. Güvenlik sistemi sayesinde sizin dışında kimsenin sizin rızanız olamadan açamayacağı valizler her an yanınızda olmak istiyor. Ceplerinden iç bölmelerine, dış kaplamalarından tekerleklerine her detayının maksimum hassasiyetle oluşturulduğu Samsonite kampanya neticesinde size birçok avantaj sunuyor. Samsonite indirim koleksiyonundan ya da yeni sezon ürünleri arasından siz en uygun modelleri seçme şansı yakalıyorsunuz. Samsonite fiyat aralıkları modele, kullanılan materyale, ebatlara ve daha birçok özelliğine göre değişiyor. Yeni sezon ürünleri outlet seçeneklere kıyasla daha yüksek ölçekli olabiliyor. Siz de Samsonite online ürünlere Trendyol aracılığıyla göz atarak kendinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en fonksiyonel ve şık modellere ve uzun süreli kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.