placeholder
"

Samsung Ekran

" araması için 1779 sonuç listeleniyor

Telefonunuzla Uymumlu Samsung Ekran Modelleri Sizinle

Türkiye’de telefon ve tablet denince akla gelen ilk markalardan biri olan Samsung, geniş bir kullanıcı kitlesine ve ürün çeşitliliğine sahiptir. Yedek parça temini noktasında kullanıcıları zorlamayan markanın orijinal, revize ve yan sanayi donanımlarını temin etmek son derece kolaydır. Uzun süreli kullanımlarda sık sık arızalanan ve değişim ihtiyacı duyulan parçaların başında ise ekran gelir. Samsung ekran, her ne kadar son teknoloji kullanılarak elde edilmiş ve kaliteli bir yapıda olsa da kullanıcı hatasından kaynaklanan nedenlerle kırılabilir. Bunun yanı sıra dışarıdan görünen herhangi bir sorun olmasa da iç kısımda meydana gelen kırıklar da söz konusu olabilir. Görüntü olmaması ya da ekranda beliren çizgiler içte meydana gelen bir kırık olduğunu gösterir. Sadece camın kırıldığı durumlarda ise görüntüde herhangi bir farklılaşma meydana gelmez. Bazı durumlarda cam kırılsa bile dokunmatik fonksiyonu çalışmaya devam eder. Bazen de cam kırılması ile beraber dokunmatik de kullanılamaz hale gelir. Komple ekran değişimini gerektiren bu durumlarda tercih ettiğiniz yedek parçanın kaliteli yapıda olması gerekir. Aksi takdirde aynı sorunları tekrar yaşama ihtimaliniz yüksektir. Her marka ve modelin ekran boyutları ve özellikleri farklıdır. Aynı zamanda ekran ve cam değişimi sırasında şarj soket, mikrofon filmi, SIM lehimleri ve tuş bordu gibi iç donanımda yer alan parçaların da değişmesi gerekebilir. Avantajlı Samsung ekran fiyatları sayesinde aradığınız ürüne kolayca sahip olarak cihazınızı ilk günkü kalitesinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her Telefona ve Tablete Özel Samsung Ekran Modelleri

Her Telefona ve Tablete Özel Samsung Ekran Modelleri

Samsung, akıllı cihazların ilk piyasaya çıktığı günden bu yana farklı modellerini kullanıcıları ile buluşturmuştur. Bu modellerden biri olan Samsung J7 ekranı; Core, Pro ve Prime modelleri için farklı özelliklere sahiptir. Modelin ön cam, ekran ve SIM lehimleri gibi parçalarını satın alarak uzman teknik servis desteğiyle cihazınıza taktırabilirsiniz. Samsung C5 ekran ihtiyacınızda revize, orijinal ya da muadil parçalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Buzzer, ön ve arka kamera gibi farklı kısımları da herhangi bir arıza durumunda kaliteli yedek parçalarla değiştirebilirsiniz. On-off, yan ses filmleri hafıza kart kapağı tutucu gibi parçalar Samsung E5 ekranın değişimini daha kolay hale getirir. Bu sayede ihtiyacınız olan tüm parçalara aynı anda sahip olabilir ya da eskiyenleri yenileri ile değiştirerek akıllı telefonunuzu eski performansına kavuşturabilirsimiz. Sınırlardan hoşlanmayanlar için ideal yapıda olan çerçevesiz Samsung S8 ekranda şarj soketi değişikliği yapmanız gerekebilir. Sık karşılaşılan sorunlardan biri USB girişinin şarj kablosunu algılamaması ve doluma başlamamasıdır. Bu gibi durumlarda cihazınıza birebir uyumlu bir soket satın alarak değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Ne kadar hassas kullanırsanız kullanın, Samsung J2 ekranı ve diğer modellerde zaman içerisinde bazı parçaların değişimi kaçınılmazdır. Örneğin, Samsung C7 ekranda ön ve arka kamerada bulunan lensler darbeye bağlı olarak hasar alabilir. Bu nedenle değişim için gerekli yedek parçayı temin ederek fotoğraf ve video keyfinizi sürdürebilirsiniz. Bazı durumlarda kamera sisteminin tamamen değişmesi de gerekebilir. Samsung E7 ekran ve farklı modeller için uygun kamera donanımlarını inceleyerek ihtiyacınıza uygun parçaya kolayca ulaşabilirsiniz. Yedek parça değişimine yol açan kazalar çocukların akıllı telefon kullanımı sırasında gerçekleşebilir. Özellikle oyun ve video izleme amaçlı cihazları eline alan çocuklar, Samsung A50 ekran gibi geniş ebatlara sahip ürünleri tutmakta zorlanır. Bu da telefonu sık sık ellerinden düşürmelerine neden olur. Çocuklarınıza kontrollü şekilde cihazlarınızı kullandırdığınız sürece bu sorunları önleyebilirsiniz. Tamamen çocuğunuza ait tabletlerde bir sorun meydana geldiğinde ise Samsung T113 ekran ve diğer parçaları satın alarak problemi giderebilirsiniz. Samsung T560 ekran için LCD özellikli modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım İmkânı Sunan Samsung Ekranların Özellikleri

Uzun Süreli Kullanım İmkânı Sunan Samsung Ekranların Özellikleri

Samsung ekran değişimi yaptıktan sonra uzun süre sorun yaşamamak için aldığınız ürünün kalitesinden emin olmalısınız. Samsung A51, A71 ekran özellikleri ve diğer tüm Samsung modellerinin özellikleri arasında kalite ön plana çıkar. Kalitesiz yapıda olan parçalar, telefonunuza ya da tabletinize tam uyum sağlamayacağı için arızalara yol açar. Size Samsung A70 ekran ya da farklı bir model için farklı alternatifler sunulur. Bu alternatifler arasında revize adı verilen ve daha önce kullanılmış bir cihazdan çıkarılan parçalar da vardır. Aynı zamanda muadil olarak kabul edilen ve orijinal parçalara yakın teknolojilerle üretilen ürünler de tercih edebilecekleriniz arasındadır. Telefonlar gibi Samsung T290 ekran ve diğer tablet yedek parçalarında da bu alternatiflere sahipsiniz. Bazı parçalar tamir için gerekli aksesuarlarla beraber satılır. Bu sayede ihtiyacınız olan tornavidaları, kapak açıcısı gibi parçaları satın alabilirsiniz. Samsung T230 ekranla beraber ekran koruyucu da satın almanız halinde düşme ve darbe gibi durumlarda meydana gelen çizilmeleri, çatlamaları, kırılmaları engelleyebilirsiniz. Samsung C8 ekran parçasında her zaman dayanıklılık ön plandadır. Satın aldığınız ürünleri profesyonel şekilde cihazınıza taktığınız takdirde yenilenmiş bir telefonun ayrıcalığını uzun süre yaşayabilirsiniz. Samsung M10 ekran ve diğer yedek parçalar profesyonel olarak telefon tamiri yapan kişilerin de işini kolaylaştırır. Aradıkları tüm yedek parçalara tek bir adresten ulaşan profesyoneller, daha hızlı bir şekilde hizmetlerini sürdürür. AMOLED olan Samsung M31 ekranlara muadil olarak LCD parçalardan takılabilir. Bu durum telefonun performansında herhangi bir azalmaya yol açmaz. Bazı ürünler farklı modelde olan telefonlarda kullanılabilir. Örneğin, Samsung A01 ekran A013 için de uygundur. Samsung T800 ekran ise T801 ve T805 modellerinde kullanılabilir.

Trendyol’da Bütçenize Uygun Samsung Ekran Fiyatları

Trendyol’da Bütçenize Uygun Samsung Ekran Fiyatları

Trendyol, sizi bütçenizi sarsmayacak ekran modelleri ile buluşturarak istediğiniz an değişim yapmanıza imkan verir. Note 8 Samsung ekranı, kamera camını, SIM kart okuyucusunu Trendyol’dan uygun fiyata satın alabilirsiniz. Hangi ürünü alacağınıza karar veremiyorsanız kullanıcı yorumlarını, ürün puanlamalarını inceleyebilir ve soru-cevap kısımlarında yer alan bilgilerden yola çıkarak uygun parçaya ulaşabilirsiniz. Samsung Note 5 ekran fiyatı ve tüm modellerde sunulan avantajlardan yararlanmak için ürünü favorilerinize ekleyerek indirim döneminde de satın alabilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip ederek Samsung M20 ekran fiyatında ya da aradığınız modelde sunulan avantajlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Birden fazla cihazı aynı anda kullanıyorsanız ya da telefonlar için teknik destek veren bir firmanız varsa Samsung J5 ekran fiyatı ve diğer ürünler için sunulan avantajlar maliyetlerinizi düşürür. Fiyatlar, modellere göre değişkenlik gösterir. Samsung J4 ekran fiyatı ile J3 için sunulan parçaların fiyatları arasında fark olabilir. Aynı şekilde Samsung J3 ekran fiyatı ile daha üst bir modelinki farklıdır. Kamera, kart yuvaları ve buzzer gibi parçalar da yedek parça ya da orijinal olmasına göre farklı avantajlarla satışa sunulur. Aradığınız ürünün fiyatını öğrenmek için filtreleme seçeneklerinden yararlanarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Samsung 8 Plus, A20, 6S, 6 Edge, 9 Plus ekran fiyatı için sunulan seçenekleri düşükten yükseğe ya da yüksekten düşüğe doğru sıralayabilirsiniz. Örneğin, Samsung A3 ekran fiyatını öğrenmek için arama çubuğuna model adını yazabilirsiniz. Trendyol; Samsung M11, 5S, 7 Edge, A2, Note 4, Note 9 ekran ve daha pek çok modele ulaşmanız için doğru adrestir.