Samsung Tuşlu Telefon

Samsung Tuşlu Telefon Modelleriyle Kullanım Kolaylığı

Samsung tuşlu telefon modelleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Bu modeller birçok farklı fonksiyona sahip olmalarıyla dikkat çekmektedirler. Samsung tuşlu telefon modelleri kullanım kolaylığı açısından tercih edilen ürünler arasındadır. Bu modeller birçok farklı renk seçeneğine sahip olmasının yanı sıra birçok farklı özelliklere sahiptir. Samsung tuşlu telefon fiyatları seçilen ürünün adedine ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Alıcılar bir ürünün özellikleri ve işlevleri sonrası fiyat performansına da bakmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar bir ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarına da bakmaktadırlar. Bu nedenle kullanıcı yorumları da önem teşkil etmektedir. Samsung B350 Dual Sim de tuşlu telefon modellerinden bir tanesidir. Bu ürün geliştirilmiş batarya seçenekleri sunarken zenin multimedya imkanı da sunmaktadır. Bu ürün kesintisiz iletişim hedefiyle tasarlanmıştır. Bu sayede iletişime ara vermeden bir deneyim sunmaktadır. Banyan 1200 mAh bataryası ile uzun kullanım hedeflenmektedir. Bunun yanı sıra Ultra Power Saving modu ile bu sürenin daha da uzaması hedeflenmiştir. Samsung B350 Dual Sim telefon modeli kullanıcısını uyaran bir teknolojiye sahiptir. Bu mod batarya zayıf uyarısı sonrası çalışmaktadır. Batarya zayıf uyarısından sonra telefonda enerji harcayan tüm fonksiyonları devre dışı bırakabilmektedir. Bu sayede telefon kullanımına devam edilebilmektedir. Bu telefon modeli 2.4”’lik ekrana sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra ekran çözünürlüğü de çekilecek fotoğrafa göre ayarlanabilmektedir. Bu telefon modeli iyi bir ekran deneyimi hedefiyle tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu telefon modeli birçok özelliğe de sahiptir. Çekilen fotoğraflarda kullanıcının istediği gibi düzenleme yapmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Selected Colour Shot özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu özellik seçilen tek bir odak noktasını istenilen renge döndürürken kalan tüm alanı griye çevirmektedir. Bu sayede kullanıcıya fotoğraflarına sanatsal bir dokunuş katmaktadır. Bu telefon modelinin öne çıkan bir başka özelliği ise kullanıcılarına internet erişimi sağlamasıdır. Opera Mini Browser uygulamasıyla sosyal ağlara giriş yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Samsung B350 modelinin öne çıkan bir diğer özelliği ise ana ekrandan ayrılmadan ayar değiştirme fırsatı sağlamasıdır. Kullanıcının ürün fonksiyonlarını rahat ve hızlı bir biçimde etkinleştirilmesini sağlamaktadır. Ekran ışığı ve Bluetooth özelliği açılmasına olanak tanımaktadır. Bu telefon modelini öne çıkaran bir diğer özellik ise kısa yol tuşu ataması yapılabilmesidir. Bu sayede arama ve mesajlaşma işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Aynı zamanda menüler arası hızlı geçişler yapılabilmektedir. Bu ürün aynı zamanda video düzenlemesi seçeneği de sunmaktadır. Samsung B350 Dual Sim Banyan video kontrol teknolojisi ile donatılmıştır.

Samsung Tuşlu Telefon Modelleriyle Kesintisiz İletişim

Samsung tuşlu telefon modelleri kullanım kolaylığının yanı sıra birçok fonksiyon özelliği de sunmaktadır. Samsung E2250 de markanın öne çıkan tuşlu telefonlarından bir tanesidir. Bu telefon modeli zarif ve inci stil bir tasarıma sahiptir. bunun yanı sıra ekran inci 2,0 büyüklüğündedir. Bu sayede kolay bir kullanım sağlamaktadır. Paragon Lite UX özelliği de telefon içerisinde kolay bir gezinti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu model ChatON uygulamasına sahiptir. Bu uygulama çok platformlu ve ücretsiz olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu uygulamada grup sohbet uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulama kullanıcıya eğlence sunması amacıyla tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu telefon modeli animasyonla kişiselleştirilmiş mesajlar gönderme imkanı da tanımaktadır. Samsung tuşlu telefon zil sesi seçenekleriyle de bu ürün kişiselleştirilebilmektedir. Aynı zamanda bu telefon modeli birçok sosyal ağa erişim de sağlayabilmektedir. Hızlı bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu cihaz SNS uygulamalarına da sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu telefon modeli bir müzik çalar görevi de görmektedir. Bu ürün kaliteli bir ses deneyimi yaşatmak üzere tasarlanmıştır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra bellek kapasitesi yükseltilebilmektedir. MicroSD kart yuvası sayesinde 32 GB bellek kapasitesi elde edilebilmektedir. Bu sayede telefon içerisine istenilen yüksek kapasiteli dosyalar atılabilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcıya müzik listesi yapma imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda ürünün radyo özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede anlık olarak radyo programlarının takibi yapılabilmektedir. Samsung E2250 tuşlu telefon modelinin öne çıkan bir diğer özelliği ise güçlendirilmiş bataryasıdır. Bu batarya ile kesintisiz iletişim hedeflenmiştir. Seyrek bir pil doldurma imkanı sunmaktadır. Uzun ömürlü bir pil olmasıyla dikkat çekmektedir. Samsung E2250 tuşlu telefon modelinin dikkat çeken bir diğer fonksiyonu ise VGA kamerasıdır. Bu kamera çoklu bir kullanım sunmaktadır. Bu kamera sayesinde fotoğraflarda sanatsal dokunuşlar yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu ürün hoparlör fonksiyonuna da sahiptir. Telefonun kulakta konuşulma imkanının olmadığı durumlarda devreye sokarak kullanımı devam ettirmektedir. Bu telefon modelinin bir diğer özelliği ise sesli not kaydetme fonksiyonudur. Samsung kapaklı tuşlu telefon seçenekleriyle de kullanıcıların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Bu kapak telefon tuş takımını darbelere karşı korumaktadır. Bunun yanı sıra telefon kullanıcısının cebindeyken herhangi bir müdahaleye de izin vermemektedir.

Samsung Tuşlu Telefon Modelleriyle Geniş Zil Sesi Seçenekleri

Samsung tuşlu telefon model seçenekleri sayesinde oldukça geniş bir yelpazede kullanıcılara hitap etmektedir. Bu telefon modellerinin hem kendisine ait zil sesleri bulunmakta hem de eklenen müziklerden seçilebilmektedir. Samsung kameralı tuşlu telefon modelleri arasında öne çıkan bir başka model ise Samsung E2121’dir. Bu model markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürün 105 * 45* 15 milimetre boyutlarına sahip olmasının yanı sıra 74 gram ağırlığa sahiptir. Boyutları sayesinde cepte rahat taşınabilme özelliği sunmaktadır. Cepte kullanıma uygun olan bu ürün hafif bir kullanım deneyimi hedeflemek üzere tasarlanmıştır. Bu telefon modelinin tuş takımı buton tasarımına sahiptir. Bu da kullanıcıların tuşların yerini rahatlıkla bulabilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu özellik arama ve mesaj atma fonksiyonlarının da kullanımını kolaylaştırmaktadır. Bu ürün aynı zamanda şarj ömrüyle dikkat çekmektedir. Batarya tamamen dolduktan sonra 560 saate kadar kullanım sağlamaktadır. Mobil bataryalarda alıcıların dikkat ettiği bir diğer nokta da pil ömrüdür. Kullanıcılar için kesintisiz iletişim sunmak isteyen marka bunun için birçok fonksiyonu bir araya getirmiştir. Birkaç gün kullanım imkanı sunan bu ürünlerin bir kez tam olarak şarj edilmesi yeterlidir. Bunun yanı sıra bu telefon modelleri ikinci telefon özelliği de sunmaktadır. Sade bir tasarıma sahip olan Samsung E212 birçok fonksiyonu bir araya getirerek kullanıcılarına farklı bir telefon deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Sade ve basit bit tasarımın hedeflendiği bu telefon modelleri birçok fonksiyonu bir araya getirerek kullanıcılarına sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de dahili radyo antenidir. Bu dahili radyo anteni sayesinde Samsung tuşlu telefon kulaklığı ile kullanıcısına radyo frekanslarına bağlanarak müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda bu radyo yayınları için kayıt da yapılabilmektedir. Samsung E2121 kullanıcıların boş vakitlerini değerlendirebileceği oyunları da barındırmaktadır. Gündelik hayatta rahatlıkla kullanılabilmektedir. Samsung E2121 tuşlu telefonun öne çıkan bir diğer özelliği ise zil sesleridir. Bu zil sesleri telefonda bulunan müziklerden seçilebildiği gibi telefonun kendisine ait polifonik zil sesleri de mevcuttur. Bu özellik telefonun kişiselleştirilmesi hedefiyle eklenmiştir. Samsung E2121’in öne çıkan bir başka özelliği ise mobil izleyici özelliğidir. Bu özellik sayesinde telefonun kaybolduktan sonra bulunmasını kolaylaştırmaktadır. Böylelikle kişisel veriler korunmaktadır. Bu telefon modelinin öne çıkan bir başka özelliği de VGA kamerasıdır. VGA kamerasıyla fotoğraflara sanatsal dokunuşlar yapılabilmektedir. Bu kameranın çözünürlüğü ise 640 x 480’dir. Bunun yanı sıra bu kamera hızlı çekim özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda güçlendirilebilen hafızası sayesinde de fotoğraflar da saklanabilmektedir. Bunun yanı sıra içerisindeki fotoğraflar masaüstü ortama da taşınabilmektedir.

Samsung Tuşlu Telefon Modelleriyle Kesintisiz İletişim

Samsung tuşlu telefon şarj aleti sayesinde bataryanın tam dolumunu sağlamaktadır. Bataryası tam olarak doldurulmuş olan bir Samsung tuşlu telefonların kullanım süre 500 saate kadar çıkabilmektedir. Bunun yanı sıra kesintisiz iletişim hedeflenerek tasarlanan bu ürünler batarya zayıf uyarısı sonrası enerji harcayan fonksiyonlarını da durdurabilmektedir. Samsung tuşlu telefon kapaklı modellerinin yanı sıra öne çıkan bir başka model ise E2250’dir. Bu telefon modeli tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra 2.0 büyüklüğündeki ekranı sayesinde de kullanım kolaylığı sunmaktadır. Aynı zamanda bu ürün gezinmeyi kolaylaştırmaktadır. Paraon Lite UX teknolojisiyle donatılmış bir üründür. Bu teknoloji, bu Samsung telefon modeline sezgisel bir ara yüz katmaktadır. Öne çıkan bir diğer özelliği ise ChatON platformuna sahip olmasıdır. Bu uygulama çok platformlu olmasının yanı sıra ücretsiz olmasıyla da öne çıkmaktadır. Bu uygulama sayesinde çoklu grup dahi yapılabilmektedir. Bu da kullanıcısına eğlenceli bir kullanım sunmaktadır. ChatOn birçok içeriğin kolayca paylaşılabildiği bir platformdur. Bu telefon modeli birçok fonksiyona sahiptir. Bunun yanı sıra ChatON özelliği bu telefona kişiselleştirme özelliği katmaktadır. İletişim hizmeti olarak markanın kullanıcılarına sunduğu bir uygulama olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu modelin dikkat çeken bir başka özelliği ise yerleşik MP3 oynatıcısına sahip olmasıdır. Bu telefona kulaklık takılan bir giriş bulunmaktadır. Bu sayede ikinci bir cihaz ihtiyacını gidermektedir. Aynı zamanda bu telefonun bellek kapasitesi de yükseltilebilmektedir. Bu telefon modelinin MicroSD kart yuvası bulunmaktadır. Bu sayede telefon hafızası 32 GB’a kadar yükseltilebilmektedir. Bu sayede telefon hafızası genişletilerek bir depolama alanına dönüştürülebilmektedir. Bu telefon modeli, Samsung tuşlu telefon bataryası sayesinde uzun ömürlü süreli bir kullanıma sahiptir. Kesintisiz iletişim hedefiyle tasarlanan bu ürün yüksek enerji kapasitesine sahiptir. Uzun ömürlü pille güçlendirilen bu telefon modeli birkaç farklı renk seçeneğiyle kullanıcısının ilgisine sunulmuştur. Bu telefon modelinin ekran çözünürlüğü 120 x 160 olmasının yanı sıra standart bir işletim sistemine sahiptir. Wifi ve mobil bağlantı özelliği olmayan bu telefonun ekran tipi TFT’dir. Çift hat özelliği bulunmayan bu telefon modeli ikinci bir telefon işlevi görebilmektedir.

Samsung Tuşlu Telefon Modelleri ile Dış Dünyayla Daima Bağlantıda Kalın

Samsung tuşlu telefon internet ayarları rahatlıkla yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Bu telefon modellerinden öne çıkan ürün ise Samsung GT-E2202’dir. Bu telefon modeli gelişmiş internet servisleriyle dikkat çekmektedir. Samsung’un kullanıcılarına sunmuş olduğu bu ürün web sitelerinde gezinmeyi kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra bu özellik kullanıcısının dış dünyayla bağlantısını devam ettirmesini sağlamaktadır. Opera Mini 4.4 web tarayıcısına sahip olan bu ürünle sosyal ağlarda aktif olarak paylaşım yapabilmeyi ve paylaşımları takip etmeyi sağlamaktadır. Bu telefon modelinde dikkat çeken bir diğer özellik ise müzik çalar ve radyo fonksiyonudur. Bu sayede kullanıcılar istedikleri her yerden kesintisiz müzik dinleme devam edebilmektedirler. Bunun yanı sıra kendi kulaklıkları için oluşturulmuş bir jack girişine sahip olan bu telefon modeli kullanıcısına kesintisiz bir müzik deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Bluetooth bağlantısıyla da bu müzik deneyimini yaşatmayı hedefleyen bu telefon modeli kullanıcısını eğlendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Bir diğer özelliği ise el fenerine sahip olmasıdır. Dikkat çeken bir diğer özellik ise dahili kamerasıdır. Bu sayede kullanıcılarının istedikleri an istedikleri her yerde fotoğraf çekebilme olanağını yakalama fırsatı olmaktadır. Samsung’un bu tuşlu telefon modelinin öne çıkan bir diğer özelliği ise bellek kapasitesinin artırılmasıdır. Bir adet MicroSD kart yuvası olan bu telefon bir depolama alanına da dönüşebilmektedir. Bu sayede çekilen fotoğraflar hafızada biriktirilebilmektedir. Bunun yanı sıra bu telefon modeli mesajlaşma fonksiyonunu kullanırken Samsung tuşlu telefon yazı büyütme özelliği sayesinde de rahat bir kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda yazı formatını küçültme imkanı da sunmaktadır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu ürün rahat bir kullanım hedefiyle tasarlanmıştır. Samsung çift hatlı tuşlu telefon özelliğine sahip olan bu ürün iki sim kart kullanımını sağlamaktadır. Bu sayede ikinci bir telefon ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. bu telefonlar kurumsal ve kişisel kullanım için uygundur. Bunun yanı sıra yüksek pil gücü sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi de sağlamaktadır. Diğer yandan Samsung kamerasız tuşlu telefon modelleriyle de her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Bu telefonların özelliği ise arama ve mesajlaşma odaklıdır. Bunun yanı sıra birçok fonksiyona sahiptir. Bu fonksiyonlar kullanıcısının hayatını kolaylaştırmak adına tasarlanmıştır.

Samsung Tuşlu Telefon Modelleri, Fiyatı ve Özellikleri

Samsung küçük tuşlu telefon modelleriyle kolay bir kullanım hedeflenmektedir. Samsung B350E kameralı cep telefonu modeli de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Bu telefon modeli kullanıcıya çift hat kullanabilme fırsatı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcılar 2 MP kameraya sahip olan bu telefon modeliyle fotoğraf ve video çekebilme fırsatı yakalayabilmektedirler. Dikkat çeken bir başka özelliği ise MicroSD kart girişi sayesinde depolama kapasitesinin artırılmasıdır. Bunun yanı sıra bu telefon modelinin birçok fonksiyonu da bulunmaktadır. Kullanıcılarına SMS, GPRS, hesap makinesi fonksiyonu sunmasının yanı sıra not yazma, kıble bulucu gibi özelliklerle de hayatı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Samsung tuşlu telefon modelleri ve fiyatları seçilen ürünün özellik ve sayısına göre değişim gösterebilmektedir. Örneğin Samsung B350E kameralı cep telefonu modelinde internet bağlantısı öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bu telefon modellerinde geliştirilmiş pil performansı da dikkat çekmektedir. Gün içerisinde kesintisiz iletişim hedefiyle tasarlanan 1200 mah pil kapasitesine sahip bir bataryası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu telefon modeli bağlanabildiği uygulamalarla da dikkat çekmektedir. Popüler sosyal ağlardan olan Twitter, Facebook, Picasa gibi uygulamaları kullanıcıya sunmaktadır. Böylelikle gün içerisinde dış dünyayla bağlantı devam edebilmektedir. Samsung tuşlu telefon özellikleri modellere göre değişim gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra Samsung B350E kameralı cep telefonu modeli ultra güç tasarrufu özelliğine de sahiptir. 2 MP kameraya sahip olan bu ürün kullanıcısına fotoğraf deneyimi de sunmaktadır. Bunun yanı sıra sahip olduğu Opera Mini tarayıcısıyla bu fotoğrafları paylaşma imkanı da tanımaktadır. Bu telefon modeli Widget ana ayar ekranı düzenleme seçeneğine sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir. Bu ayar sayesinde kullanıcılar en çok kullandıkları fonksiyonları ana ekranlarına taşıyabilmektedirler. Aynı zamanda kullanıcılarına oyun fonksiyonu da sunmaktadır. Bu fonksiyon sayesinde kullanıcıların boş vakitlerini eğlenceli hale getirmeleri hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra bu ürün Metro 350 ana ekranına sahiptir. Diğer öne çıkan özelliği ise ekran parlaklığının kullanıcının kişisel tercihine göre düzenlenebilmesidir. Bu sayede telefon tam anlamıyla kişiselleştirilerek kullanıcının bir parçası haline gelmektedir. Siz de Samsung’un bu tuşlu telefon modellerine ve daha fazlasına sayfamız üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.