placeholder
"

Şanlı

" araması için 459 sonuç listeleniyor

Şanlı Merhem Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Eklem ve kas ağrıları için birbirinden farklı ürünlere sahip olan Şanlı markası, özellikle ağrı kesici kremleri ve yakı çeşitleriyle ön plana çıkmaktadır. Yapışkanlı ve sıvı yakı çeşitleriyle, ağrıların toplandığı bölgeler etki altına alınmakta ve ağrıların ortadan kaybolması sağlanmaktadır. Tamamen bitkisel içerikli olarak geliştirilen Şanlı merhem türlerinde, herhangi bir kimyasal bileşen ya da alerjen maddeye yer verilmemektedir. Tüm cilt yapılarına uyumlu olarak hazırlanan bitkisel formüllü Şanlı ilaçlar, ağrı bölgesindeki sorunu derinden etkilemekte ve ağrıların minimum seviyede tutulmasını sağlamaktadır. Merhem, yakı ve sıvı yakı gibi birçok ürün çeşitliliği bulunan Şanlı markasında, eklem ağrılarınız, kas ağrılarınız ve tutulmaları ortadan kaldıracak sayısız içeriğe yer verilmektedir. Ağrılarınız ve eklem tutulmalarınız için bitkisel kaynaklı çözümler arıyorsanız, sizler için hazırlanan Şanlı markasına ait ilaç ve alternatif tıp ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Doğal Bileşenli Şanlı Tedavi Ürünleri

Doğal Bileşenli Şanlı Tedavi Ürünleri

Normal tedavilere ek olarak uygulanan ve akut sorunlar için etki gösteren Şanlı krem ve yakılar, olası tutulmaların ağrılarını minimalize etmek için geliştirilmiştir. Sırt, bel ve eklemler için farklı içeriklerde bileşenler hazırlayan Şanlı markası, ayak nasırları, ayak mantarı ve daha birçok sorun için çeşitli ürünleri sizlere sunmaktadır. Ayak nasırları, bilek ağrıları, ayak mantarı, eklem tutulmaları, bel tutulmaları, kas tutulmaları, sırt ağrısı ve boyun ağrısı gibi birçok sorun için geliştirilen özel bileşenli ürünler, biber ve farklı içerikler sayesinde ağrıları doğal yoldan çözüme kavuşturmaktadır. Bel, kol, bacak, sırt ya da boyun için çeşitlilik gösteren Şanlı yakı ürünleri, yapışkanlı olarak kullanılan delikli yakı ve sıvı yakı olarak tercih edilebilir. Tek kullanımlık olarak hazırlanan delikli yakılar, ağrıların tek bölgede toplanmasına ve ısıtılarak yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Kolaylıkla uygulanabilen ve herhangi bir profesyonellik gerektirmeyen yakılar sayesinde, ağrılarınız minimum seviyeye inecektir. Kolaylıkla uygulanabilir özellikteki sıvı yakılar, ağrıların bulunduğu bölgeye sürülmekte ve ağrının kendiliğinden azalması beklenmektedir. Kapsikumlu özel bileşenleri sayesinde, sıvı bileşenli Şanlı yakılarla, delikli yakının verdiği sonuçlar elde edilmektedir. Günlük olarak kullanılabilen Şanlı yakı bandı ve sıvı yakı kremleriyle, gündelik hayatta karşılaştığınız sırt ve eklem tutulmalarını tedavi edebilirsiniz. Yorgunluğun etkisiyle oluşan eklem ve kas ağrılarında etkili olan doğal içerikli Şanlı mentollü merhem ürünleri, özel bileşenleriyle ağrılarınızı kontrol altına alacak ve daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

Ağrıları Azaltan Şanlı Yakı Türleri

Ağrıları Azaltan Şanlı Yakı Türleri

Sırt ağrıları, bel ağrıları, omuz tutulmaları ve daha birçok ağrı için kullanılan yakı etkili Şanlı ürünleri, ağrıların ısınarak ortadan kaybolmasını sağlamaktadır. Delikli yapışkanlı yakı ve sıvı yakı seçenekleri bulunan Şanlı markasında, yakı türlerine göre kullanım alanları özellik kazanmaktadır. Yapışkanlı olarak uygulanan Şanlı delikli yakısı, özellikle sırt ve bel bölgesindeki ağrıların toplanmasına yardımcı olmakta ve ağrı bölgesini ısıtarak, sancının minimum düzeyde hissedilmesini sağlamaktadır. Sadece ağrılar için değil, ayak nasırları için de etkili sonuçlar gösteren Şanlı nasır yakısı, mentollü içerikleriyle bölgede sıcaklık oluşturmaktadır. Sıvı yakı ve yapışkanlı delikli yakı olarak iki çeşidi bulunan Şanlı yakı kremi, romatizmal ağrılar, kas tutulmaları, eklem tutulmaları, siyatik ağrıları ve lumbago sorunları için etkili tedavi sağlamaktadır. Sıvı içerikli mentollü yakılar, adalelerde görülen ağrılarda, kas ağrılarında, eklem ağrılarında, bölge bölge oluşan tutulmalarda, sertliklerde, kulunç oluşumunda, burkulmalarda, kramplarda, yorgunluk sonucu görülen ağrılarda ve incinme sonrasında rahatlıkla kullanılabilir. Sıvı formülü sayesinde, bölge böğle rahatlıkla kullanılabilen Şanlı sıvı yakı, mentol içerikli bileşeniyle ağrıların etkisini azaltmaktadır. %15 oranda mentol içeren sıvı Şanlı yakılar, %15 oranında kafur, %1 terebentin ve %6 okaliptol yardımcı maddeyle hazırlanmıştır. Alternatif tıpla ağrıları tedavi altına alan Şanlı ilaç çeşitleri, özellikle eklem ve kaslardaki ağrı ve kramplar için tercih edilmektedir. Sıvı içerikli Şanlı yakılar, ağrının görüldüğü bölgelere ovularak uygulanmaktadır. Avuç içi ayasıyla yapılan ovulma işlemi sonrası, bölgenin daha hızlı şekilde ısınması sağlanmakta ve bölgedeki ağrının giderilme süresi kısaltılmaktadır. İçerişindeki likit parafin yardımcı maddesi sayesinde, tutulma ağrıları doğrudan tespit edilmekte ve kısa sürede dağıtılmaktadır. Haricen kullanım amaçlı olarak üretilen Şanlı markası ilaçları, doktor onaylı şekilde günlük 2-3 defa kullanılabilir. Tahriş olan deride ve açık yara bulunan bölgelerde kullanılmaması gereken Şanlı yakı ürünleri, yara bulunmayan bölgelerdeki ağrı ve spazmları kontrol altına almaktadır. Sıvı içerikli yakılar bölgeye uygulandıktan sonra, üzeri açık bırakılır ve bölge kendiliğinden ısınmaya başlar. Delikli yapışkanlı yakılar ise bölge ovalanarak yapıştırılır ve bölgedeki ağrının toplanması beklenir. 2 saat ya da daha uzun süreyle kullanılması gereken delikli yakılar, bölgedeki ağrıya göre kullanılmaya devam edilmelidir.

Mentol ve Biber İçerikli Özel Şanlı Merhemleri

Mentol ve Biber İçerikli Özel Şanlı Merhemleri

Biber içerikli ve mentol bileşenli özel Şanlı kremleri, ağrı görülen bölgelerde etkili sonuç göstermektedir. Şanlı biberli krem türleri, acı biberli ve yeşil biberli olarak iki kategoriye ayrılmıştır. Cep boyu ve aile boyu olarak çeşitli ambalaj seçeneklerine sahip olan Şanlı ağrı kremi ve merhemler, bel, boyun, bacak, kol, adale, kas ya da bilek gibi sayısız bölgede rahatlıkla kullanılmaktadır. Burkulmalar ve kramplar sonrası oluşan ağrıyı kontrol altına alan Şanlı acı biber kremi, ağrıların yanı sıra, nefes tıkanıklığı ve öksürük gibi sorunları gidermek için kullanılmaktadır. Nefes darlığı ve soğuk algınlığı sonrası görülen öksürük şikayetlerini gidermek için göğüs üzerine masaj yapılarak sürülmektedir. Göğüs ve sırta sürülerek rahatlama sağlayan mentol içerikli Şanlı merhemler, acı biber etkisiyle bölgede biraz kızarıklığa sebep olabilir. Mentol etkisiyle görülen kızarıklıklar, bölgede etkili olduğuna ve bölgenin ısınmaya başladığına işaret etmektedir. Şanlı kapsikumlu merhem faydaları ele alındığında, kapsikum içeriğiyle ağrılar, incinmeler, burkulmalar, kaslarda görülen setlikler, bel bölgesinde görülen ağrılar, romatizmaya bağlı ağrılar, siyatik ağrıları ve lumbago tedavisi esnasında etkin sonuçlar göstermektedir. Kapsikum içeriği sayesinde, bölgede görülen ağrıların ısınarak yok edilmesini sağlayan Şanlı merhemler, yüz haricindeki tüm bölgelerde kullanılmaktadır. Ayak nasırları için geliştirilen Şanlı nasır yakısı kullanımı için nasır bulunan bölge üzerine masaj yaparak uygulanması yeterli olacaktır. Kapsikum içerikli Şanlı yakılar ve ağrı merhemlerinde %0,625 oranında kapsikum oleoresin madde, %5 değerinde mentol, %5 oranında kafur ve %3 oranında metil salisilat içerikler yer almaktadır. Vazelin ve likit parafin maddelerle sürülebilir hale getirilen Şanlı merhemler, bölgeye masaj yapılarak iyice yedirilmelidir. Aradığınız özellikteki Şanlı yakı bandı fiyatı için Trendyol üzerinden sıralama yapabilir ve en ideal fiyattaki ürünleri belirleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak hazırlanan Şanlı ilaç çeşitleri, farklı boyut seçenekleri sayesinde bütçeye uyum sağlamaktadır. Tek kullanımlık ya da daha ekonomik boyutlardaki paketlemeleriyle uzun süreli kullanılabilir olarak hazırlanan Şanlı ilaç ürünleri, kullanıcılar tarafından değerlendirilerek puanlanmaktadır. Şanlı yakı fiyatı için Trendyol filtre bölümünden arama yapabilir, aradığınız kriterlere uyum sağlayan yakı türlerini sıralayabilirsiniz. Ağrılarınız için özel biber ve mentol içeriğine sahip olan özel Şanlı yakı ürünlerini Trendyol’da inceleyebilir, kolayca sepetinize ekleyerek siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.