placeholder
"

Savage Gear

" araması için 9931 sonuç listeleniyor

Savage Gear Suni Yem Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Balık avlarını profesyonel hale getiren Savage Gear cannibal türleri, balık çeşitlerine göre oltalarda ve çeşitli av malzemelerinde kullanılmaktadır. Balıklara ölü balık ya da yaralı balık hissini yaşatan Savage Gear ürünleriyle, istenen cinsteki balıkların avlanması daha kolay hale gelmektedir. Gerçek balık hareketlerini, yüzme refleksi gibi yansıtan ve gerçek balıktan ayırt edilemeyen Savage Gear suni yemler, büyük ve küçük balıkların avlanmasında kolaylık sağlamaktadır. Farklı boyut seçenekleriyle, büyük ve küçük balık avında kolaylık sağlayan suni yemler, canlı yem kullanma oranını da minimum seviyeye düşürecektir. Görünüşleri, boyutları ve renkleriyle gerçek balık türlerine benzerlik gösteren Savage Gear suni yem ve kamışlar sayesinde, olta ve ağ ile avlanma sürenizi daha kısa hale getirebilirsiniz.

Gerçek Balıktan Ayırt Edilmeyen Savage Gear Sandeel Modelleri

Gerçek Balıktan Ayırt Edilmeyen Savage Gear Sandeel Modelleri

Suyun içerisindeki yüzme hareketleri, gerçek balıklar kadar hızlı ve doğal olduğundan, balıklar yemleri canlı sanmakta ve yutmaktadır. Yemleri yutan balıklar oltalara takılarak rahatlıkla su yüzüne çıkarılabilir. Farklı renk kombinler sayesinde balık türlerinin dikkatini çekmeyi başaran Savage Gear silikon balık yemleri, özel kitler sayesinde ihtiyacınız olan tüm yem türlerini bir arada barındırmaktadır. Farklı boyutlarda ve renk bileşenleriyle elde edilen suni yumuşak yemler, balıkların kolayca yutabileceği şekilde hazırlanarak, oltaya anında takılmalarına yardımcı olmaktadır. Gerçek balıkların parçalarına birebir uyumlu olarak da hazırlanan Savage Gear silikon yem türleri, özellikle büyük balıkların avlanması için tercih edilmekte ve balıkların oltalara gelme oranını artırmaktadır. Canlı yem kullanımını büyük oranda azaltan Savage Gear balık yemleriyle, sürekli yeni yem alma zorunluluğunuz ortadan kalkacak ve ihtiyacınız olan yemler her an elinizin altında bulunacaktır. Olta üzerine kolaylıkla sabitlenebilen ve rahat kullanım sunan Savage Gear jig tasarımları, suya atıldığı anda derinliklere hızlı ve rahat şekilde ilerlemektedir. Derinlere ilerlerken, yaralanmış bir balık gibi çırpınan Savage Gear balık yemleri, gerçek balıklar kadar parlak bir görünüm oluşturarak, balıkların su altında dikkatini çekmeyi başarmaktadır. İstenen an takılıp çıkarılabilir olmaları sebebiyle, avlanmak istediğiniz anlarda oltanıza rahatlıkla monte edebilir ve Savage Gear sandeel modelleri arasından dilediğinizi seçerek anında değişim sağlayabilirsiniz. Farklı parçaları bir araya getiren özel kitleri kullanabilir ya da ihtiyacınız olan parçaları tekli halde temin edebilirsiniz.

Balık Avını Kolaylaştıran Savage Gear Jig Çeşitleri

Balık Avını Kolaylaştıran Savage Gear Jig Çeşitleri

Olta kullanarak yapılan balık avlarında, balık tutma oranını artırmak ve daha kısa sürede avlanmak için özel yemlerin tercih edilmesi gerekir. Balık ağı kullanımına kıyasla, tek seferde daha az sayıda balık tutulmasına sebep olan oltalar, balıkların dikkatini çekecek şekilde olmak zorundadır. Canlı yemlerin de kullanılmasıyla yapılabilen oltayla balık avlarında, gerçek balık görünümlü suni yemlerin kullanımı daha pratik sayılmaktadır. Tekli olarak temin edebileceğiniz Savage Gear balık yemlerini, isteğe göre farklı renk ve boyutlardan oluşan özel kitler halinde de kullanabilirsiniz. Özel kitler halinde oluşturulan balık yemlerinde, farklı renk ve boyutlardaki özel suni yemler bir araya getirilerek, kullanımın daha pratik olması sağlanmıştır. Savage Gear micro sandeel kit seçeneklerinde, farklı türden ve boyuttan balıkları avlamak için özel balık yemi seçeneklerine yer verilmektedir. Yana doğru seğirmede maksimum güç gösteren Savage Gear 3d vib özel balık yemleri, gerçek gümüş kullanarak hazırlanması sebebiyle, canlı balıklarla birebir benzerlik göstermektedir. 3D özel ayrıntılarıyla, balıkların dikkatini cezbeden ve gerçek balık görüntüsü oluşturan Savage Gear balık yemleri, seğirme olduğunda yana doğru ani şekilde fırlamakta ve balıkların dikkatini çekmektedir. Su içerisine girdikten sonra ani hareketlerle maksimum performans gösteren Savage Gear vibrasyon modelleri, hızla derinlere dalmakta ve en derindeki balık türlerinin avlanmasını sağlamaktadır. Seğirme esnasında aniden sıçrayabilen ve oltadaki misinanın dolaşmasını engelleyen performansıyla, dikey ve yatay dengesini korumaktadır. Dönme hareketleri için ekstra reaksiyon kabiliyeti sağlayan Savage Gear yapay yemler, gümüş içeriğiyle su içerisinde rahat hareket etmektedir. Trolling ve atçek için ideal kullanım imkânı sunan Savage Gear ccs 0.5-7 tasarımları, yatay hareketlerde ekstra denge sağlarken, yükseliş aşamasında yavaş hareket etmekte ve balıkların kendisine yönelmesini sağlamaktadır. Dönme, dalma ve yukarı çıkma hareketlerinde gerçek balıklar kadar kıvrak olan Savage Gear yapay yemler, özellikle turna balığı, alabalık, levrek ve sudak cinsi balıkların avlanmasında etkin şekilde kullanılmaktadır. Parlak neon renkli pullara sahip olan Savage Gear yapay balık yemleri, su içerisindeki yansımasıyla balıklar için ideal av haline gelmektedir. Balıkların dikkatini cezbeden ve kendisini ideal hedef olarak kabul ettiren Savage Gear 3d vib blade, ani yan manevrası ve yavaş seğirme hareketleriyle, balık avı sürecini daha verimli ve keyifli hale getirecektir.

Profesyonellik Sunan Savage Gear Micro Sandeel Kit Tasarımları

Profesyonellik Sunan Savage Gear Micro Sandeel Kit Tasarımları

Deniz ya da akarsularda balık avını profesyonel hale getiren Savage Gear kamış modelleri, maksimum hassasiyet ve uzun menzil özellikleriyle su içerisinde dengeli hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Beyaz metal ve mavi metalin uyumuyla bir araya getirilen özel tasarımı, Savage Gear kamışları daha estetik hale getirmektedir. DFR uç teknolojisiyle tasarlanan özel yapısı, su içerisinde maksimum hassasiyet ve performans sağlamaktadır. Kullanım anında hafiflik sağlayan Savage Gear kamış modelleri, farklı uzunluk ve menzil seçeneğiyle geniş kullanım imkânı sunmaktadır. 1DFR yapıdaki tek yönlü fiber güç tasarımı, Savage Gear spin kamış modellerine maksimum hassasiyet sağlamaktadır. Özel patentli tasarımla geliştirilen güçlendirici fiberler, kamışların uç kısmında dikine ve enine olarak sıkıca sarılmıştır. Büyük balıkların avlanmasının ardından rahatlıkla çekilebilmesini sağlayan güçlendirilmiş uç teknolojisi, misinanın daha ileri sarılarak uzak menzillere atılmasına yardımcı olmaktadır. Savage Gear salt 1dfr serisinin sahip olduğu en önemli özellik, su içerisinde maksimum manevra sağlaması ve balık tutma oranını artırmasıdır. Hafif tasarımıyla kolay taşınabilen Savage Gear lrf kamış çeşitleri, hafif yapısına karşın balık avında uç aksiyonları için maksimum tolerans sağlamaktadır. Örgülü tasarımlarla hazırlanan ipleri, büyük balıkların avlanması anında güç dengesini korumakta ve balıkların sudan çıkarılmasını kolay hale getirmektedir. Kamışların suya atılma anında, atış mesafesini uzun menzile çıkaran CCS ve ONE halka modelleri, misinanın en ileri menzile ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Suya girdiği anda misinanın uzaması için hazırlanan mekanik sistemi, olta ucunun en derinlere kadar ulaşmasını sağlamaktadır. 2-7 kg arası ağırlıkta olan Savage Gear slim minnow jig kamışlar, taşıma ve kullanım anında rahatlık sağlarken, atış anında menzilin en uzağa kadar ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Kullanılmadığı anlarda parçalanabilen yapısı, taşıma ve saklama işlemlerini daha kolay hale getirmektedir. Özel çantaları sayesinde, parçalar güvenle yerleştirilmekte ve zarar görme riskini minimuma indirilmektedir. Savage Gear kamış ve balık yemi çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, sizler için en ideal ürünleri belirleyerek kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri daha sonra inceleyerek, siparişinizi hızlı ve güvenli şekilde tamamlamanız mümkündür. Seçtiğiniz ürünler hakkında merak ettiğiniz noktaları, satıcıyla iletişime geçerek sorabilirsiniz. Ürün sayfalarında yer alan yorumlar bölümünden ürünü daha önceden kullanan kişilerin değerlendirmelerine ve puanlarına erişim sağlayabilirsiniz.