İlgili Kategoriler
Kapasite
Fiyat
Renk
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Schafer Termos

" araması için 25 sonuç listeleniyor

Schafer Termos

Mutfak eşyası üretimiyle büyük ilgi gören Schafer, yiyecek ve içecek saklama gurubu ürünleriyle besinlerin hijyenik ve sağlıklı koşullarda saklanmasını sağlıyor. Kupa, şişe, matara, saklama kabı gibi çeşitli formlarda tasarlanan termoslar, pratik kapakları ve özel materyalleriyle gıdaların ve içeceklerin uzun süre bozulmadan muhafaza edilmesini kolaylaştırıyor. Uzun yol seyahatlerinde, ofiste, okulda, sahilde, piknikte, kısacası her alanda ihtiyaç duyulan termoslar, çok yönlü kullanım sunarak hem sıcak hem de soğuk besinlerin saklanmasına yardımcı oluyor. 

Schafer Iron Man Termos Serisi: Her Yerde Yanınızda 

Markanın termos çeşitleri arasında en çok tercih edilen serilerden biri olan Iron Man modeli; kupa, matara ve şişe şeklinde tasarlanıyor. Kulplu ve sızdırmaz vakumlu kapak özellikli olan termoslar, silikon kulp yardımıyla kolaylıkla taşınabiliyor ve içerisindeki içeceklerin dökülmesini engelliyor. Schafer termos bardak türlerinin kulpları ve kapakları ısıya dayanıklı materyallerden üretildiği için, tüketim sırasında sıcaklıktan etkilenmiyor. Kapak özelliği aynı zamanda, araçla seyahat hâlindeyken içeceklerin sarsıntıdan etkilenmesini ve dışarı taşmasını önlüyor. Pembe, mavi, kırmızı, bordo, metalik renkler, siyah, kahverengi gibi farklı dış tasarımlarıyla şık bir görüntü sunarak kullanım alanınıza dekoratif bir görünüş katan modeller, teknik özellikleriyle güçlü bir yapı sergiliyor. Schafer kulplu termos seçenekleri arasında 6 saat sıcak ve soğuk tutabilen çeşitler de bulunuyor. 

Iron Man serisinin inox tasarım sunan modelleri, içte ve dışta paslanmaz çelik özelliği sergiliyor. Paslanmaz yapılarıyla uzun yıllar işlev kaybetmeden çalışabilen Schafer termos türleri, sıcaklık değişimleri ya da sıvı beklemelerinden olumsuz yönde etkilenmiyor. Termo fonksiyonu olan ve istenildiğinde su şişesi olarak kullanılan Schafer termos matara ise iki farklı kullanım şekliyle kullanıcılara çok yönlü bir alternatif oluyor. Bu modellerin içerisinde saklanan sıvılar, özelliklerini kaybetmeden uzun saatler korunabiliyor. Markanın tasarladığı termosların her birinde, hem sıcak hem de soğuk tutabilme özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde sıcak ve soğuk sıvıların tümü, 12 saat boyunca kendi sıcaklık seviyesi kadar sıcak kalabiliyor.

Schafer Çelik Termos: 12 Saat Isı Koruma 

Çelik yapılarıyla her alanda kullanıma uygun olan portatif modeller, büyük ve küçük termos olarak ikiye ayrılıyor. 400 ml, 750 ml, 1000 ml, 600 ml, 380 ml gibi farklı ölçüleri bulunan termoslar, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek boyut çeşitliliği de sunuyor. Az miktarda kahve ve çay, bitki çayı gibi hazır sıcak tüketim içeceklerini saatlerce sıcak tutmaya yardımcı olan 380 ml ölçüsündeki kupa termosları; ofis tipi, araç içi, iş yeri, seyahat, piknik gibi farklı kullanım amaçları için değerlendirilebiliyor. Kulplu tasarımlar arasında öne çıkan çelik termos 500 ml ürünleri ise farklı kupa formlarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. 12 saat boyunca sıcaklık seviyesini koruyan termoslar, ilk saatlerde çok sıcak, ikinci saat periyodunda orta seviyede, üçüncü saat periyodunda ise düşük seviyede sıcaklık oranları sunuyor. Düzenli olarak temizliği ve bakımı yapılan termosların iç haznesinde koku oluşumu yaşanmıyor. İç haznesi cam ve çelikten elde edilen Schafer cam termos, hızlı temizlenme özelliğiyle de tüketicilerin ilk tercihlerinden oluyor. 

Çelik termos alternatifleri, soğuk içecek konusundaki performanslarıyla beğeni kazanıyor. 12 saat boyunca soğukluğunu koruyan içecekler, özellikle yaz aylarında ve sıcaklık derecesi çok yüksek olan ortamlarda serinlemenize yardımcı oluyor. Kapaklı yapıya sahip olmaları ise kola, gazoz gibi asitli içeceklerin asitlerini koruyarak lezzetlerinin bozulmasını önlüyor. Kapak bölümlerinin kenarında bulunan ağızlık bölümü ise kolay tüketim avantajı sağlıyor. Schafer termos mug formunda tasarlanan modelleriyle de ön plana çıkıyor. Çeşitli litre seviyeleri sunarak tüketicilerin kullanım ihtiyacına uygun biçimleriyle ilgi görüyor. Mug termosların iç yapıları inox, cam gibi farklı termo sistemlerle tasarlanıyor. Genellikle termosların iç kısımlarında bulunan cam hazne, hem sağlıklı ve hijyenik bir yapı sunuyor hem de termal özellikleri bulunuyor. Termal özelliklerinin yanı sıra kırılmaya karşı güçlendirilmiş olan cam bölüm, termosların kolay kullanım özelliklerine bir yenisini daha ekliyor.

Geniş Hazneli Schafer Termos ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Demleme çay, filtre kahve, bitki çayı gibi sıcak ve soğuk içeceklerin saatlerce mevcut sıcaklığını korumasını sağlayan geniş hazneli termoslar; piknik, uzun yol seyahati, kamp, balıkçılık, outdoor gibi kullanım biçimleri için uygun bir yapı sunuyor. Ev tipi kullanımlar için de en iyi tasarruf gereçlerinden olan Schafer termos 2 lt, 1 lt gibi farklı ölçülerde tasarlanıyor. Ev içerisinde bir kez kaynatılmış olan sıcak suyu 12 saat boyunca sıcak tutarak sürekli su ısıtma ihtiyacını ortadan kaldıran termoslar, gün boyu çay servisleriniz için elektrik ya da doğal gaz kullanmanızı önlüyor. Ayrıca taşınabilir olmaları, yanı başınızda sürekli sıcak su bulundurmanızı sağlıyor. Özellikle balkonlu, teraslı ve bahçeli evlerde çay servisini kolaylaştıran termoslar, 2 litrelik kapasiteleriyle en az 20 çay bardağı sıcak su servisi yapabiliyor. 

Geniş hazneli içecek termoslarının kapak bölümlerinde vakumlu silikon geçmeler kullanılıyor. Çelik konstrüksiyonları çift duvarlı olarak tasarlanan ürünler, bu özellikleriyle 12 saati aşan sıcak tutma işlevi sergiliyor. İç gövdesi antibakteriyel özellikler taşıyan termoslar, hijyenik yapılarıyla içeceklerde bakteri oluşumunu engelliyor. Dış havayla teması kesilen içecekler; tat, koku ve sıcaklık özelliklerini hiçbir şekilde kaybetmiyor. En bölümleri yaklaşık 14 cm, yükseklikleri ise 30 cm ve daha fazla olabilen termosların net ağırlıkları 800 gram civarında üretiliyor. Bu özelliğiyle kolaylıkla taşınabiliyor ve istenilen her alana sığdırılabiliyor. Özellikle Schafer Kitchen House termos serisiyle kullanıcıların takdirini kazanan marka, bu modelde sunulan iki renk ve basmalı kapak özelliğiyle ön plana çıkıyor. 

Yemek Termoslarıyla Gıdalarınız Koruma Altında 

Pembe, mavi, bordo gibi şık renklerde tasarlanan paslanmaz çelik yemek termosları, kapak ve alt hazne olmak üzere iki ayrı parçadan oluşuyor. Kapak bölümünün içerisinde katlanabilir çelik kaşığı bulunan termoslar, çok pratik yapılarıyla iş, okul, kamp, doğa sporları gibi açık hava koşullarında sağlıklı sıcak yemek saklama avantajı kazandırıyor. İçerisinde çorba, sulu yemek ya da diğer yemek türlerinin saklanabildiği kaliteli termos alternatifleri, hem çocuklar için hem de yetişkinler için ideal bir kullanım biçimi sunuyor. Ergonomik ağız yapısı bulunan metal termos türlerinin ağız bölümünün tamamen açık ve silindirik olması ise içerisinde kaşık kullanılabilmesini kolaylaştırıyor. Sırt çantalarına rahatça sığabilen yemek termosları; 300 ml, 450 ml, 500 ml, 1 litre gibi farklı ölçü birimlerinde tasarlanıyor.  

2 litre ölçüleri bulunan yemek termosları ise dar ve küçük yapılarıyla hacim olarak daha fazla yemek muhafaza etmek isteyen kullanıcıları cezbediyor. Büyük ölçülü termoslara oranla daha kolay taşınabilen tek kişilik termos türleri, yemek termosu özelliğinin yanı sıra sıcak su muhafaza etmek için de kullanılabiliyor. Sırt çantasında, araç içerisinde, iş yerinde kolayca saklanabilen çeşitleri bulunan termos 500 ml ölçülerinde üretilebiliyor. Trendyol aracılığıyla satışa sunulan Schafer termoslar, markanın en yeni tasarımlarından oluşuyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik cazip bir liste sunan Trendyol, fiyat seçenekleriyle ekonomik alışveriş imkânlarını da bir araya getiriyor. Şık, kullanışlı ve özgün seçenekler sunan markanın termos ürünlerini tercih ederek indirimli alışveriş fırsatlarından hemen faydalanabilirsiniz.