placeholder
"

Sebamed

" araması için 4600 sonuç listeleniyor

Sebamed ile Sağlıklı Ciltler, Işıl Işıl Saçlar

Sebamed

Dünya üzerinde çok sayıda ülkede faaliyet gösteren en iyi kişisel bakım markaları arasında yer alan Sebamed, Almanya kökenli bir marka olmasıyla ön plana çıkıyor. Alman kalitesini Türkiye'ye taşıyan ve kalitesiyle kısa sürede kendine özgü bir kullanıcı kitlesi oluşturan marka, bebek bakım ürünleri ve diğer kişisel bakım ürünlerinde üstün performans gösteren ürünler tasarlıyor. Ürünlerinin her biri dermotolojik testlerden geçirilen ve Avrupa standartlarında üretimler gerçekleştiren köklü marka, Sebamed sabun, şampuan, nemlendirici, güneş bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri ve daha fazlasını kullanıcılarıyla tanıştırıyor. Ferah kokulara sahip olan ve genellikle hipoalerjenik özellikler taşıyan ürünler, gözle gözülür farklar yaratarak kullanıcıları etkisi altına alıyor. Ürün çeşitliliği konusunda sınırları aşan marka, tasarladığı her üründe kalite standartlarını koruyarak güçlü marka kimliğini sürdürüyor. Trendyol Sebamed Türkiye kategorisinde listelenen en yeni Sebamed ürünleri, Trendyol kullanıcılarına özel avantajlarla sıralanıyor. 

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri: Yüzünüze Yeni Bir Aydınlık Kazandırın

Cilt bakım ürünleriyle kullanıcılara kendi cilt tiplerine özel bakım yapma ayrıcalığı sunan Sebamed ürünleri, hassas, kuru, yağlı, normal, karma, olgun ve çocuk cilt tipleri için ayrı içeriklere sahip ürünler içeriyor. Yüz temizleme konusunda etkili ürünler tasarlayan marka, cildin sağlıklı Ph değerini koruyan ve sabun içermeyen temizleme kompaktlarına yer veriyor. Zeytinyağlı temizleme kompaktları, cildin nem dengesinin korunmasını sağlayarak yıkama işlemi sonrasında kuruluk oluşmasının da önüne geçiyor. Yüz ve vücut yıkama likitleri cilt üzerinde bariyer oluşturarak cildi destekleme işlevi görüyor. %100 sabunsuz olarak tanıtılan likitler, alkalisiz olmaları sebebiyle de sıklıkla tercih ediliyor. Temizlik işlemi sırasında gözeneklerin derin bölümlerinin dahi temizlenmesini sağlayan likit, Allantoin ve Pentavitin adı verilen doğal nemlendirici içeriğiyle cildinize yumuşaklık kazandırarak pürüzsüzleştiriyor. Ayrıca içeriğinde bulunan Pantenol maddesiyle cildin yenilenmesine ve onarılmasına da yardımcı oluyor.

İyi bir cilt toleransı yaratan Liquid Face&Body Wash serisi, Ph 5.5 özelliği taşıyarak cildin doğal Ph seviyesini koruyabiliyor. Uzun ömürlü bir kullanım süreci sunan ürün, yalnızca bir damla ile tek seferlik yıkama işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Bu sayede bir şişe likit satın aldığınızda aylarca kullanabilir, ekonomik ve etkili bir şekilde cilt temizliği yapabilirsiniz. 500 ml, 1000 ml gibi farklı ölçü seçenekleri bulunan likit dışında kompakt sabunları tercih ederek doğal nemlendiriciler ve amino asitlerden faydalanabilirsiniz. E vitamini de içeren sabunlar, cilt dostu şeker içeriğiyle yumuşak sürfaktan bileşiği sunarak amino asit bazlı kremsi bir köpük elde etmenizi sağlıyor. Bu kremsi köpüğü kullandığınızda ise cildinizde meydana gelen sivilce, siyah nokta ve diğer cilt rahatsızlıklarının yatıştırılması ve giderilmesi sağlanıyor. Bir adet sabun yaklaşık 100 gram hacime sahip oluyor. Özellikle hassas ve sorunlu ciltler için tasarlandığı belirtilen sabunlar, hem normal hem de yağlı ciltlerde kullanılabiliyor. Sebamed tarafından akne, atopik egzama, sedef hastalığı, kontakt dermatit ve cilt mantarları üzerinde tedavi destekleyen bir etki gösterdiği bildirilen sabunlar, klinik olarak test edilmiş olsa da doktor gözetiminde kullanılması tavsiye ediliyor. 

Yüz Temizleme Ürünleriyle Daha İyi Görünün 

Yüz temizliği konusunda uzman bir yaklaşım sergileyen marka, hassas yüz temizleme jeli ürünleriyle kullanıcılarına özel ve yoğunlaştırılmış yüz bakım fırsatları sunuyor. Hassas ciltlerin yanı sıra kuru ve normal cilt tipleri için de uygun olan yıkama jelleri, %100 sabunsuz ve alkalisiz olarak satışa sunuluyor. Yumuşak etkin yıkama bileşiği özelliğine sahip olan yıkama jeli serisi, doğal kökenli içerikleriyle ve sodyum laktat içermeleri sebebiyle cildinizin nem-lipid dengesini korumaya yardımcı oluyor. Cilt üzerinde olumlu etkileri olduğu bilimsel olarak ispatlanmış olan Magnezyum Sülfat içeren ürünler, cilt üzerinde kendiliğinden bulunan doğal tuzların korunmasını sağlıyor. Alerjik ciltler için yüksek toleranslı olarak hazırlanan yıkama jeli çeşitleri, kaşıntı, şişme, kızarıklık gibi alerji etkilerinin oluşumunu önlüyor. 150 ml ölçüsünde ambalajlarda satışa sunulan yıkama jelleri, hidrolize ipek içererek temizlik işlemi sonrasında ipek yumuşaklığı verebiliyor.

Clear Face Serisini Yakından Tanıyın

Sebamed sivilce problemi yaşayan kullanıcılar için ise Clear Face serisi ürünlerini üretiyor. Clear Face serisi ürünlerinde kompakt temizleyiciler, temizleme köpüğü, hassas peeling, yüz toniği, bakım jeli, renkli sivilce karşıtı örtücü krem, yüz temizleme sütü gibi ürünler bulunuyor. Clear Face ürünleri cildin ve sivilceli bölgelerin yağlı parlaklığını gidermek üzere matlaştırıcı temizleme etkisi sergiliyor. Clear Face hassas peeling serisi, siyah nokta ve cilt pürüzlerini gidermek üzere hazırlanıyor. Ciltte meydana gelen bozulmaları yok eden seri, yağ ve emülgatör içermemesi sebebiyle cilde zarar vermeden ve sivilceli bölümlerde hassasiyet oluşturmadan temizleme işlemi gerçekleştirebiliyor. Ayrıca seri, sivilceli bölümlerde iyileştirici bir etki yaratarak 5.5 Ph seviyesini korumaya da özen gösteriyor. 150 ml oranında ambalajlarda satışa sunulan Clear Face peeling serisi, akne oluşumuna yatkın cilt tipleri için tavsiye ediliyor. Ayrıca serinin marka tarafından özellikle yağlı ciltler için ve cilt bozuklukları için tasarlandığı da bildiriliyor. Sebamed peeling ürünleri, dermotolojik ve klinik olarak test edildiği için cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etki de yaratmıyor. Sebamed yüz temizleme içeriği buğday nişastası, su, sülfat gibi faydalı malzemelerden oluşuyor.

Bakım Jeli Ürünleriyle Sivilce Oluşumuna Son Verin

Clear Face bakım jeli, Sebamed hassas ciltler ve sivilceli ciltler serisinin bakım ürünleri arasında yer alıyor. Serinin en etkili temizlik ve bakım ürünlerinden olan jel, pantenol içeriğiyle aknelerin iyileşmesine yardımcı oluyor. İçeriğinde hiyalüronik asit bulunan jel, cildin nem korumasını artırarak denge sağlıyor. Aloa Vera içermesi ise cilt üzerinde yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etki yaratıyor. Akneye sebep olan bakterilerin çoğalmasına da engel olan ürün serisi, bakteri üremesini biyolojik olarak önleyebiliyor. Allantoin adı verilen madde ise hem pürüz giderici hem de pullanmayı önleyici bir etki gösteriyor. Yağ, emülgatör, parfüm ve renklendirici içermeyen jel ürün serisi, Sebamed likit çeşitleri arasında en çok rağbet gören ürünler arasında bulunuyor. 50 ml ölçülü ambalajlarda satışa sunulan jel seri, markanın yağlı ciltler ve akne oluşumuna yatkın ciltler için satışa sunduğu en ideal bakım ürünleri listesinde ilk sırada yer alıyor. Rozasea, perioral dermatit, seboreik dermatit adı verilen rahatsızlıklar için tavsiye edilen seri, cildin nemlendirilmesi üzerinde de etkin bir rol oynuyor. Sebamed hassas ciltler online satış platformu Trendyol, Sebamed ürünleri satış kampanya seçenekleriyle hassas cilt tipine sahip olan kullanıcılara Clear Face serisine ekonomik Sebamed fiyat seçenekleriyle sahip olma ayrıcalığını sunuyor. Bakım ürünlerinin yanı sıra Sebamed serum seçenekleri de kullanarak cildinizi destekleyebilirsiniz. 

Sebamed Tonik: VISIO Serisiyle Bakterilere Karşı Korunun 

Anti-Mikrobiyal olarak tasarlanan VISIO tonik serisi, patojenik olarak sınıflandırılan bakterilere karşı koruma sağlayarak cilt üzerinde nemlendirici bir etki yaratıyor. Hassas ciltler için ideal ürünler arasında yer alan VISIO serisi, alkol ve koruyucu içermediği için cilt üzerinde herhangi bir olumsuz duruma yol açmıyor. Güvercin ağacı içeren ürün serisi, cildin tazelenmesini aynı zamanda sıkılaşmasını sağlıyor. Hiyalüron kompleksi ise nemlenme ve hücre yenileme etkisi göstererek cildin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor. Doğal bitki ekstreleri içeren ürün serisi, ipek proteini ve salatalık ekstresi içerdiği için cildin yumuşamasını ve nemlenmesini de sağlıyor. 200 ml'lik ambalajlarda satışa sunulan tonikler, pamuk yardımıyla kolayca uygulanabiliyor. Uygulama sırasında cildin yıkama jeli ya da sabun yardımıyla önceden temizlenmiş olması da önem taşıyor. Sabun ve yıkama jeli uygulamasının üzerine tonik uygulaması yaparken dairesel hareketlerle toniğin cilde nüfuz etmesini sağlayabilir, cildinizin derinlemesine temizlik ve bakım işleminden geçirebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan tonikleri, tüm cilt tipleri için kullanabilir, temizlik rutininizde toniklere yer vererek sabun yardımıyla temizlenemeyen dip noktaların da kirlerden ve siyah noktalardan arınmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek cilt toleransı özelliği taşıyan tonikler, hipoalerjenik olarak tasarlandıklarından herhangi bir alerji problemine de sebep olmuyor. 

Yüz Nemlendirme Ürünleriyle Cildinizi Koruyun

Sebamed krem çeşitleri; dudak koruyucular, Sebamed nemlendirici kremler, tüp kremler, gündüz kremleri ve vücut kremleri olmak üzere sınıflandırılıyor. Yüz bakımı için tercih edebileceğiniz en özel ürün serisi ise E vitamini içeren klasik nemlendirici Sebamed Moisturizing Cream modeli olarak gösteriliyor. Normalden yağlıya dönük ciltler için tavsiye edilen ürün serisi, paraben ve renk katkısı içermemesi sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Aktif nemlendirici kompleks adı verilen Sebamed içeriği cildin üzerinde kendiliğinden bulunan doğal nem oranının desteklenmesini ve dengelenmesini sağlıyor. %26 oranında lipid içermesi ise cildin yumuşamasına ve pürüzsüz bir görüntü kazanmasına yardımcı oluyor. %2 oranında E vitamini desteği de cildinizin erken yaşlanma belirtileri göstermesini engelleyerek serbest radikallerin nöralize olmasını sağlıyor. Cilt üzerinde bulunan su kaybının azalmasını önleyen ürün serisi, cildin doğal renginin korunmasına da öncülük ediyor. Gün boyu maruz kalınan toz, kirli hava, yorgunluk gibi etkenler ve zararlı çevresel etkilere karşı koruyucu bir tabaka oluşturan nemlendirici seri, kolay uygulanma ve hızlı emilim özellikleriyle de beğeni kazanıyor.

Suda çözünmüş yağ formülasyonu sayesinde cilde kolayca nüfuz eden ürünler, cildin 5.5 oranındaki doğal Ph dengesini de koruyor. Sebamed dudak koruyucu ürünleri ise doğal, çilekli ve kirazlı aromalarıyla ön plana çıkıyor. Koruyucu ve pürüzsüzleştirici bakım ürünü, kurumuş dudakların yumuşamasını ve ölü derilerin atılmasını sağlayarak dudak üzerindeki çatlak ve kuru bölümlerin hızlı bir şekilde yenilenmesini sağlıyor. Özellikle kış aylarında ve soğuk havalarda hem erkek hem de kadın kullanıcılarda sıklıkla karşılaşılan dudak çatlakları, Sebamed çatlak kremi ve dudak koruyucu ürünleri sayesinde hızla giderilebiliyor. E vitamini ve Bisabolol - papatya ekstresi içeren dudak koruyucular, dudak tahrişi ve iltihaplanmasını da önlüyor. Tedavi özellikli olduğu belirtilen dudak koruyucular, dudakların beslenmesini ve güneş yanıklarına karşı da korunmasını sağlıyor. Bu özelliğiyle yaz aylarında da etkin olarak kullanabileceğiniz bir bakım ürünü haline geliyor. UV ışınlarına karşı da koruma özelliği olan dudak bakım ürünleri, dudak dokusunun zararlı ışınlardan korunmasına karkıda bulunuyor. Asansörlü olarak tasarlanan ürünler, alt bölümünde bulunan çevirme aparatı yardımıyla çevirilerek kolaylıkla uygulanabiliyor. Jojoba yağı ve pirinç kepeği de içeren ürün serisi, bu özelliğiyle dehidrasyona karşı koruma sağlıyor. 

Yaşlanma Karşıtı: Q10 Serisi Ürünlerini Deneyin 

Sebamed'in anti-age serisi ürünlerinden olan Q10 serisi yaşlanma karşıtı bakım ürünleri; yaşlanma karşıtı krem, vücut losyonu ve göz çevresi kreminden oluşuyor. Yaş temelli değişikliklerin giderilmesini sağlayan, kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olan ve mevcut kırışıklıklar üzerinde hafifletici bir etki yaratan Q10 serisi nemlendiriciler, ciltte oluşabilecek yaşlanma belirtilerini azaltmada önemli bir rol oynuyor. Zengin suda çözülmü�� yağ emülsiyonu içeren ürünler, 24 saat boyunca koruma ve yenileme etkisi gösteriyor. Koenzim Q10 içeren yaşlanma karşıtı bakımın hücresel düzeyde oksijen metabolizmasını etkinleştirildiği de bildiriliyor. Botanik fitosterol ve lipid kompleksi içeren nemlendirici anti age bakım ürünleri, cildin esnekliğini koruma konusunda da destek veriyor. Lipidler aynı zamanda bariyer görevi üstlenerek cilt üzerinde dehidrasyon oluşmasını da engelliyor. E vitamini de içeren anti age bakım ürünleri, tatlı badem yağı, shea yağı, skualan lipid gibi içerikleriyle cildin yenilenmesine yardımcı olurken yumuşak bir doku kazanmasına da öncülük ediyor. Etkin olarak fayda sağladığı klinik olarak kanıtlanmış olan yaşlanma karşıtı ürünler, tahriş edici etkenlere karşı da koruma sağlıyor. Q10 serisi A vitamini içeren ürünlere karşı duyarlılığı bulunan kişiler tarafından da kullanılabiliyor. 

Vücut Bakımı: Losyonlar, Duş Jelleri ve Balsamlar

Nemlendirici vücut losyonu ürünleriyle fark yaratan marka, günlük vücut bakımı yaparak cildin sıkılaşmasını ve doğal görünümünü korumasını sağlıyor. 200 ml'lik büyük ambalajlarda satışa sunulan losyonların sıcak yaz aylarında, spor sonrasında ve güneşlenme sonrasında kullanılması tavsiye ediliyor. Banyo sonrası için ise günlük olarak kullanılmak üzere tasarlanıyor. Dermotolojik olarak test edilen losyonlar, alerjik ciltler için uygun bir yapıya sahip olmaları sebebiyle de sıklıkla tercih ediliyor. El ve tırnak balsamı ürünleri ise yorgunluk belirtileri görülen ellere ve tırnaklara suda çözünmüş yağ adı verilen içeriğiyle bakım yapıyor. Cilt üzerinde yenileyici bir etki yaratan balsamlar, nem oranında artış sağlayarak ellerin pürüzsüz ve esnek olmasına yardımcı oluyor. Uygulama sonrasında cilt üzerinde yağlı kalıntı oluşumunu engelleyen ürünler, yumuşaklık sağlayarak eller üzerinde bulunan çatlaklarında giderilmesini sağlıyor. 

Sebamed roll on modelleri ve Sebamed deodorant ürünleri terlemeyi önleyen vücut bakım ürünleri arasında yer alıyor. Ter kokusunu önleyen ve uzun süreli ferahlık hissi veren deodorantlar, Aerosol serisi adıyla piyasaya sürülüyor. Hassas ciltler için de kullanıma uygun olan seri, alüminyum tuzu, alkol, koruyucu gibi zararlı bileşenlere yer vermiyor. Cildi nemlendiren ürün serisi, Aloe Vera özüyle de cilde tazelik veriyor. Markanın duş jelleri ise özellikle ''egzersiz ve spor sonrası için etkili temizlik'' işlevi sergiliyor. %100 sabunsuz alkalisiz olarak hazırlanan özel içeriği bulunan ürünler, tazeleyici ve etkinleştirici işlevleriyle cilt üzerinde nemlendirme ve rahatlatma etkisi gösteriyor. Sık duş alan kullanıcılar için de uygun olan Fresh Shower serisinin dışında intim yıkama ürünleri de sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor. Kadınlara yönelik tasarlanan intim ürünleri, nazik dış temizlik özelliği taşıyor. 

Sebamed şampuan ürünleri, hassas, kuru, yağlı ve kepekli saçlar için özel seçenekleri bir araya getiriyor. Saç dökülmesi gibi ciddi problemler için özel bakım seçenekleri üreten marka, günlük olarak en az 80 tel saçın kaybedildiğini öne sürerek saçların desteklenmesini sağlıyor. Saçların hacim ve güç kazanmasında önemli bir rol oynayan ürünler, B vitamini içerdikleri için saçların köklerinde oluşan yetersizlikleri gideriyor. Saçlarda bulunan ve saç köklerinde yer alan yağların ve kirlerin temizlenmesini sağlayan seri, kepek oluşumunu da engelleyebiliyor. Sebamed kepek problemleri yaşayan kullanıcılar için ise kepeğe karşı etkili ürün serileri üretiyor. Sebamed güneş koruyucu ve Sebamed güneş kremi ürünleri, yaz aylarında zararlı ışınlardan korunurken cildinize bakım desteği yapmanızı da sağlıyor. Kullanıcılar tarafından övgüler toplayan Sebamed yorumlar ve değerlendirmelerden de tam puan alıyor. Sebamed yorum mesajları arasında en çok kalite bakımından olumlu değerlendirmeler yapılıyor. 

Bebek Bakımı: Sebamed Pişik Kremi ile Etkili Koruma 

Sebamed yenidoğan çağından itibaren kullanabileceğiniz bebek bakım ürünleriyle bebeğinizi korumanıza yardımcı oluyor. Bebeğiniz için en iyi bakım ürünlerini bir araya getiren marka; Sebamed bebek seti içerisinde bulunan pişik kremi, Sebamed bebek yağı ve bebek kremi, bebek sabunu, ıslak temizleme mendili, koruyucu yüz kremi,banyo köpüğü, şampuan ürünleriyle bebeğinizin cildine özel bir dokunuş yapıyor. Bebek Sebamed ürünleri kampanya çeşitleri Trendyol'da ebeveynleri bekliyor. En çok tercih edilen ürünlerden olan pişik kremi; pişik oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. Mevcut pişikler üzerinde tedavi edici bir etki yaratan krem, pişik oluşumunu önleyerek bebeğinizin cildini koruyor. Trendyol Sebamed ürün fiyatları kullanıcılara ulaşılabilir seçenekler sunuyor. Sebamed indirim seçeneklerini bulabileceğiniz Trendyol'da Sebamed online ürünlerinin tamamına ulaşabilirsiniz. Bebek Sebamed ürünleri kullananlar tarafından çok beğenilen ürünler, Sebamed online satış fiyat listesi içerisinde indirimli olarak satışa sunuluyor.