İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
SPF
Cilt Tipi
Satıcı Tipi
İçerik
Görünüm
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Sebamed Yüz Güneş Kremi

" araması için 90 sonuç listeleniyor

Sebamed Güneş Ürünleri

Dört Mevsimin Kurtarıcı Ekipmanları: Sebamed Güneş Ürünleri

Dört Mevsimin Kurtarıcı Ekipmanları: Sebamed Güneş Ürünleri

Güneş, yaz ve kış aylarında gönderdiği ışınlarla birlikte kişilere faydalı olan birçok bileşeni sağlar. Kemik ve kas gelişimi adına önemli görevleri olan D vitamini Güneş’in ışınları ile birlikte gelir. Fakat vücudun ihtiyaçlarını karşılayan bu ışınlara gereğinden fazla maruz kalmak belirli hasarlara neden olabilir. Türkçe karşılığı morötesi ışınlar olan ultraviyole (UV) ışınları, özellikle yaz aylarında etkisini gösterir. Göz ve cilt sağlığına olumsuz etkileri bulunan bu ışınlardan korunmak beden sağlığı açısından önemlidir. Gözlerdeki kornea dokusu bu ışınların büyük çoğunluğunu absorbe ederek gözler için koruyucu kalkan görevi görür. Cilt dokusu ise bu kadar şanslı olamazken dışarıdan koruyucu tamponlara ihtiyaç duyar. Bu noktada devreye giren Sebamed güneş kremi ürünleri cildinizi zararlı ışınlardan korur. Genel adıyla UVR olarak bilinen bu zararlı ışınlardan UVB, güneş kaynaklı yanıkların ve cilt kanserine neden olan zararlı maddelerin vücuda ulaşmasına neden olur. UVA ise kırışıklıklarına ve renk değişimlerine davetiye çıkarır. Güneş kaynaklı oluşan kahverengi lekelere sebep olan bu zararlı ışınların tüm bileşenlerinden koruyan kremler yüksek koruma faktörü içerir. Günlük hayatta SPF olarak kısaltılmışına sıkça rastlanan koruyucu faktör, UVB ışınlarına karşı ne kadar güçlü bir bariyer oluşacağının sayısal değerini yansıtır. Sebamed güneş ürünlerinin zengin koleksiyonunda dilediğiniz faktörde koruma sağlayan ürünü bulmanız mümkün. Cilt tipinize ve arzu ettiğiniz faktöre uygun modeli kullanarak hem yaz, hem de kış aylarında cildinizi koruyabilirsiniz. Güneş kremleri kış mevsiminde karlardan yansıyarak cildinize zarar verebilir. Bunun önüne geçmek adına her mevsim bu ürünleri kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Sebamed güneş kremi içeriği bakımından oldukça temizdir ve zararlı ışınları absorbe ederken faydalı bileşenlerin vücudunuza girmesini sağlar. Yeterli D vitaminine kavuşan bedeniniz daha zinde hissetmeniz adına enerjinizi yükseltir. Özellikle yaz aylarının bitişinde beliren kahverengi güneş lekelerinin oluşmasının önüne geçmek adına cildinizde kalkan olan bu kremler, ton farklılıklarını engellerken homojen biçimde bronzlaşmanıza yardımcı olur. İçeriğinde yer alan E vitaminleri sayesinde cildinizin her an canlı ve parlak görünmesini sağlayan ürünler, her mevsim sizi korurken pürüzsüz bir cildin anahtarını sunar.

Sebamed Güneş Kremi Özellikleri

Sebamed Güneş Kremi Özellikleri

1983 yılından günümüze kadar dermokozmetik alanda yenilikçi teknolojileri birleştirerek cilt dostu ürünleri piyasaya süren Sebamed, pek çok cilt tipine göre tasarımlar yapar. Güneşin ve yazın tadını yediden yetmişe herkesin doyasıya çıkartması adına geniş yelpazede sunduğu koleksiyonu kullanıcılar tarafından oldukça beğenilir. Sebamed bebek güneş kremi, bebeklerin hassas ciltleri esas alınarak üretilir. Henüz koruyucu bariyeri tam anlamıyla oluşmamış narin ciltlerini yanık ve kızarıklara karşı koruyan ürünler, sprey ve krem formunda sunulur. 50 faktörlü yüksek koruma sağlayan modeller, doğal içerikleriyle bebeklere hassasiyetle yaklaşır. Uzman dermatologlar eşliğinde tasarlanan kremler, sağlıklı cildin ideal pH değeri olan 5,5 değerini içerir. Bu sayede cilde kolaylıkla uyum sağlayan yapılar cildin doğal dengesinin bozulmasına izin vermez. Organik içeriğinde yer alan doğal nemlendiriciler bebeklerin hassas yapılarına uyum sağlarken kuruluğun neden olacağı kızarıklık ve lekelerin önüne set çeker. Piyasada sıklıkla yüksek koruma özelliği ile yer alan Sebamed 50 faktör güneş kremi çeşitleri farklı boyutlarıyla her ihtiyacı karşılar. Nemlendirme etkileri sayesinde cildin kuruluğunu önleyen formlar yaşlanma belirtilerinin önüne geçer. Paraben, alkol, parfüm, PABA ve esterleri içermeyen güvenilir formülü en hassas ciltler için dahi güvenle kullanılabilir. Cilt yenileyici E vitamini, dokuyu yenileyerek önceden oluşan lekelerin giderilmesinde etkili olur. Tahriş olmuş dokuyu rahatlatırken mineral ve vitamin açısından zengin içeriği pek çok yönden fayda sağlamayı hedefler. Siyah nokta, akne, pullanma ve kızarıklık gibi var olan cilt problemlerini hafifleterek düzenli kullanım sonucu gidermeyi hedefleyen formülü günlük kullanım için uygundur. Kalıp gibi durmayan yapısı yağlı his bırakmazken parlama yapmaz. Yapış yapış hissettirmeyen yapısı makyaj altına baz olarak değerlendirilebilir. Yıl boyu çantanızda en hassas yardımcınız olacak ürünler cildinizin kurtarıcısı olur. Hem yüzde, hem de vücutta gönül rahatlığıyla kullanılabilen Sebamed güneş losyonu, içerdiği mikropigmentlerle etkili koruma sağlar. UVB ve UVA filtreleri zararlı ışınları absorbe eder ve cilt ile temaslarını önler. Güneş kaynaklı tahrişlere karşı koruyucu kalkan görevi gören losyonlar, içerdikleri D-panthenol ile cilt hasarlarını ve pigmentasyon farklılıklarını engeller. E vitamini ve Provitamin B5 hücrelerin yenilenmesini ve canlanmasını sağlar. Cildin elastikliğini ve doğal yumuşaklığını korumak adına doğal hidro-fruktol, inülin ve lesitin içerir. Güneş’e ve yaz sıcaklarına karşı hassasiyeti bulunan ciltler için uygun olan formülü bisabolol bulundurur. Günlük kullanıma uygun yapısı pratik biçimde sürülür ve yapışkan his bırakmaz. Yüzü beyazlatmadan koruma sağlayan yapıları cildin doğal yapısına pH 5,5 ile uyum sağlar. Her bir ürünü dermatolojik testlerden geçerek sunulan Sebamed güneş ürünleri, kullanıcıların beğenisini kazanarak her geçen gün kendini geliştirir.

Cilt Tipine Ve Beklentilere Uygun Sebamed Güneş Kremi Seçimi

Cilt Tipine Ve Beklentilere Uygun Sebamed Güneş Kremi Seçimi

Geniş ürün yelpazesine sahip güneş ürünleri kategorisi, pek çok farklı beklentiyi karşılayan ürünleri bünyesinde barındırır. Tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri baz alınarak seçim yapmaları uzmanlar tarafından önerilir. Seçim aşamasına etki eden bir diğer faktör kişilerin cilt tipleri, cilt renkleri ve yaş grupları olarak karşınıza çıkar. Sadece yaz aylarında değil, kış mevsiminde de sıklıkla kullanılması önerilen ürünler; kış aylarında farkına bile varmadığınız zararlı ışınların etkilerinden büyük ölçüde korur. Koruma faktörü yaz ve kış aylarına göre farklılık gösterebilir. Yaz mevsiminde 50 faktör ve üstünde değerlerde koruma sağlayan ürünler doğru tercih olurken, kışın daha hafif modellere yönelim gösterilebilir. Kış aylarında Sebamed güneş kremi 30 faktör, etkisi hafif olan güneşin etkilerinden optimum düzeyde korur. Cildi tahrişe karşı koruyan ürünler, kış mevsiminde kuruyan ciltler için nemlendirici özellikleriyle etkili olur. Güneş’e karşı hassasiyet dereceniz yüksek olanlara ve beyaz tenlilere yönelik yüksek koruma sağlayan Sebamed 50+ güneş kremi doğru seçenekler arasında yer alır. %98’e kadar UVA emilimi sayesinde zararlı ışınların büyük bölümünü süzen kremler, cilt tahrişini önlemek üzere formülize edilir. Güneş’e çıkıldığı zaman çok daha kısa sürede kızarıp yanabilen beyaz tenlilerin yüksek koruma faktörü içeren kremlere yönelmeleri sağlıkları açısından daha faydalı olurken, esmer ve kumral tenliler bu konuda daha şanslı bir grupta yer alır. Kuru cilt tipine sahip kişilerin krem formunda ürünlere, karma veya yağlı cilt yapısı bulunan gruplar losyonlara yönelebilir. Kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişen Sebamed güneş kremi hassas ciltler için uygun içeriğe sahiptir. Hassas ciltlerin 40-50 civarında veya daha yüksek koruma değeri bulunan kremlere yönelmeleri önerilir. Sebamed, hassas ciltler adına yatıştırıcı etkileri olan bileşenleri ve kuruluğa karşı nemlendirici görev gören formülleri içerir. Karma veya yağlı yapıya sahip olan ciltlerin yağsız ürünlere yönelmeleri parlama sorununun önüne geçer. Kumral ve esmer tenliler adına uygun profil çizen Sebamed güneş spreyi, beyaz tenlilerin kış aylarında değerlendirebilecekleri ürünler arasında yer alır. Güneş’in yoğunluğuna göre kullanılması gereken ürünlerde kişilerin yanma ve bronzlaşma hızları da etkilidir. 10-15 dakikada bronzlaşabilen kişilerin düşük faktörlü ürünlere, daha geç yananların ise yüksek koruma faktörüne sahip seçeneklere yönelebileceği bilinir. Tamamen kişilerin kullanım alışkanlıklarına, cilt tiplerine ve havanın durumuna göre kullanılması gereken ürünler, Sebamed’in zengin koleksiyonunda her tüketici tipine uygun seçenekleri barındırır.

Sebamed Güneş Kremi Yorum

Sebamed Güneş Kremi Yorum

Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen krem ve losyon formundaki ürünler, kolayca emilir. Emildikten kısa süre sonra etkisini göstermeye başlayan ürünlerin Güneş’e çıkmadan yarım saat önce sürülmesi ve iki saatte bir yenilenmesi uzmanlar tarafından önerilir. Özellikle deniz veya havuzdan çıktıktan sonra mutlaka yeniden sürülmesi gereken koruyucu malzemeler, yaşlanma etkilerine karşı koruyan bileşenleri sayesinde her açıdan memnuniyet sağlar. Severek kullanılan Sebamed güneş kremi 150 ml uygun ebatı sayesinde yaz aylarında en değerli yardımcınız olur. Tüm aile adına gerekli donanımları içeren koleksiyon yediden yetmişe her kesimden insanın rahatlıkla cıvıl cıvıl günler geçirmesini sağlar. Sebamed bebek güneş kremi kullananlar, bebeklerinin ciltlerine en uygun kremlere kavuştuklarını belirtir. Henüz cilt bariyeri oluşmamış minikler adına özel olarak tasarlanan içerikleri ile maksimum koruma sağlayan kremler, D vitaminin dengeli biçimde vücuda girmesini sağlar. Gözeneklerin tıkanmasına neden olan komedojenik bileşenleri içermeyen formülü yoğun hidrasyon sağlar ve bu sayede kuruluk önlenir. Yoğun sıcağın yaşandığı yaz günlerinde şapka ile desteklenen bu ürünler, zararlı ışınlara ve bu ışınların neden olduğu deformasyonlara karşı korur. Sebamed güneş kremi 50 faktör 150 ml yaz aylarında yeterli miktarda kremi yüksek koruma faktörü ile birlikte sunar. Hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan eşsiz formlar, E vitamini sayesinde hücrelerin yenilenmesine katkı sağlarken, dokunun ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur. Nem tutan bileşenler içeren formülü, cildin ihtiyacı olan nemi inülin ve lesitin ile tutar. Farklı formları kullanıcı odaklı tasarımlarla koleksiyonda yerini alır. Uygulanması ve emilmesi uzun süren kremlenme işleminden ziyade daha kısa sürede korunma bariyerini oluşturmak adına Sebamed güneş spreyi tercihleriniz arasında yer alabilir. Tüm cilt tiplerine uyumlu olan modelleri çok yönlü koruma sağlar. Buğday tenli kişiler için ideal donanıma sahip model, cildin yaşlanma belirtilerini azaltır. Hem vücutta, hem de yüzde kullanılabilen yapısı uzun ömürlü kullanım vadeder. Bebeklere özel üretilen Sebamed bebek güneş spreyi ise kremlenmekten hoşlanmayan minikler adına uygun olur. UVA ışınlarına karşı %98 oranında koruma sağlayan spreyler, iritasyonlara karşı bebeklerin narin ciltlerini korur. Bebekler adına zararlı olabilecek parfüm, paraben, yağ, alkol, renklendirici, parafin, acrylamide ve PABA esterleri içermeyen formülü dermatolojik testlerden geçerek tüketicilere sunulur. Cildin doğal pH değeri olan 5,5 değerini koruyan ürünler, koruyucu cilt dokusunu muhafaza ederek ışınlara karşı korunmada yardımcı olur.

Sebamed Güneş Kremi Fiyatı

Sebamed Güneş Kremi Fiyatı

Geniş skalada yer alan fiyatlarda belirleyici pek çok etken bulunur. Ürünün gramajı, içerdiği bileşenler, koruyucu faktörünün derecesi, renklendirici olup olmaması gibi faktörler fiyatlarda değişkenliğe yol açar. Örneğin bazı güneş koruyucular UVA ve UVB ışınlarını absorbe edebilirken bazıları sadece tek bir ışın grubuna yönelik üretilir. Sebamed güneş yüz kremi çeşitleri çoğunlukla tüm zararlı ışınlara karşı filtre görevi görür. Özellikle yaz aylarında fondöten veya BB krem türevi kapatıcı kozmetik malzemelerin kullanılması güçleşir. Sıcağın getirdiği nem ve terlemeye yatkınlık sebebiyle renklendirici güneş kremi ürünleri ortaya çıkar. Bu çeşitler, hem güneşin zararlı ışınlarından korur hem de cilt tonunuzun eşitlenmesi adına belirli tonlarda renk pigmenti içerir. Fiyatlarda farklılığa neden olan özellikler arasında yer alan kapatıcılık yenilikçi teknolojinin örneği olarak karşınıza çıkar. Bir diğer faktör olan gramaj ise ml cinsinden ölçülür. Farklı boylarda yer alarak ihtiyaçları her an karşılamaya hazır bulunan koleksiyon set halinde sunduğu krem ve losyonlarla oldukça beğenilir. Sebamed 75 ml güneş kremi, daha az miktarda bulunarak çantalarda taşınmaya uygun kompakt tasarıma sahiptir. Plaj çantasına rahatlıkla atılabilen ve yenilemeniz gereken süre olan 2 saatte bir pratik biçimde sürmenizi sağlayan ürünler boyutlarına göre değerlendirilir. Beden ve ruh sağlığı açısından olumlu etkilerinin yanı sıra oldukça olumsuz sonuçları da bulunan güneşten gönül rahatlığıyla faydalanmanızı sağlayan güneş kremleri her yaş grubu için farklı çeşitleri bünyesinde barındırır. Aile setleri ile hem çocuklar, hem de ebeveynler bütçe dostu seçeneklerle tanışabilir yazın keyfini güvenle çıkarabilirler. Sebamed güneş sonrası losyon çeşitleri ise gün boyu güneşe, sıcak havaya ve neme maruz kalan vücudunuzu rahatlatmayı amaçlar. Cilde ferahlatıcı bir nefes aldıran losyonlar yatıştırıcı etkiyle birlikte dokuya destek veren bileşenler içerir. Elastik yapıya katkıda bulunarak pürüzsüz cildin oluşmasına destek olan losyonlar güneş sonrası bakımın ilk basamağı olur. Hücre yenilenmesine katkı sağlayan vitamin ve minerallerle harmanlanan özel formülleri doğal yapılar içerir. Kimyasal filtreleri sağlığa zarar vermeyecek düzeyde düşük miktarda barındıran krem ve losyonlar tuzlu veya klorlu suya, kuma, tere dayanıklıdır. Cilt tabakalarının en derinine nüfuz ederek temelden koruma sağlayan yapılar, hücre hasarlarının oluşmasının önüne set çeker. Periyodik ve doğru uygulamalarla yaz ve kış aylarında yüksek performans göstererek sizi ve sevdiklerinizi olası olumsuz durumlardan koruyan ürünler, en değerli yardımcılarınız olarak sizlere eşlik eder.

Sizin Ve Sevdikleriniz İçin İdeal Sebamed Güneş Ürünleri Trendyol’da

Sizin Ve Sevdikleriniz İçin İdeal Sebamed Güneş Ürünleri Trendyol’da

Yapı, koruma faktörü ve miktar açısından farklılıklar barındırsa da temelde hedef alınan görevin aynı olduğu Sebamed güneş ürünleri UVA ve UVB filtreleri ile en zararlı ışınlardan sizleri korur. Trendyol güvencesiyle size ulaşan Sebamed kalitesi yaz aylarını sorunsuz ve lekesiz geçirmenize destek olur. Farklı ürün gruplarından ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Anti-aging seçenekler yaşlanma karşıtı olarak yer alır. Güneş ışınlarının önünü açtığı kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olan modeller hücre dokusunu yeniler. Çoğunlukla 30 ve 50 faktör seçenekleriyle yer alan koruyucu ile losyonlar değişik kullanım amaçlarına hizmet eder. Losyonlar sıklıkla güneş sonrası oluşan yorgunluğu ve tahribatı gidermeye yardımcı olurken koruyucu ürünler zararlı ışınlara kalkan olur. Sprey ve krem formunda bulunan koruyucular kullanım alışkanlıklarına göre şekillenirken işlev olarak aynı içerikleri barındırır. Sprey formların uygulanması çok daha kolayken kremlerin sürüldükten sonra biraz beklemeleri gerekir. Vücudun ürünleri emmesinin ardından daha sağlıklı biçimde hareket edilir. Deniz veya havuz sonrası etkinin aynı verimle devam edebilmesi adına yenilenmesi gereken koruyucular, hem bebekler, hem de yetişkinler için üretilen formülleriyle Trendyol’un öne çıkan seçeneklerinden olur. Sebamed güneş kremi kullananlar tarafından oldukça beğenilirken düzenli kullanım sonucu yaratılan pozitif etki, devamlılığın artmasına ve markanın kendisini sürekli geliştirip yenilemesine destek olur. Gelişen teknolojinin dermokozmetik alanda yarattığı yenilikçi özelliklerin değerli yetilerini her ürününe yansıtarak tüketicilerinin memnuniyetini kazanan Sebamed, Trendyol’un güvenli alışveriş imkânıyla kolaylıkla sizlere ulaşır. Yoğun bulutlu günlerde dahi %80’e kadar yeryüzüne ulaşabilen zararlı UV ışınlarına karşı 7/24 korumayı hedefleyen ve tüm ihtiyaç gruplarını baz alarak üretilen ürün grupları Trendyol’un zengin koleksiyonunda bulunur. Tüketici bazlı yoğun koruma sağlayan Sebamed krem, losyon ve spreyleri bu koleksiyonda inceleyebilir kullanıcı yorumlarıyla memnuniyetin farkına varabilirsiniz.