İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Tip
Materyal
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Sineklik

" araması için 4924 sonuç listeleniyor

Etkili Koruma Sağlayan Sineklik Çeşitleri Trendyol'da!

Sineklikler, haşerelerin yaşam alanlarınıza ulaşmasını önleme görevini üstlenir. Kapılara ve pencerelere takılarak kullanıldıkları için söz konusu canlıların evinize girebileceği tüm yolları tamamen kapatmanıza imkân tanır. Böylelikle yaşam alanınızı dilediğiniz gibi havalandırmanız mümkün olur. Özellikle yaz aylarında sayılarında artış görülen böceklerin ve diğer canlıların evinize girmemesi için söz konusu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Sineklik modelleri, farklı kullanım alanlarına uyum gösterecek şekilde tasarlanır. Kapı ve pencere için ayrı ürün seçenekleri bulunur. Söz konusu ürünler boyutları sayesinde kullanıldıkları alanda tam örtücülük sağlar. Sineklik çeşitlerinde farklı materyaller de kullanılır. Örneğin çelik sineklik gibi hava koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü seçenekler bulmak mümkündür. Yaşam alanınız için sineklik seçimi yaparken ürünlerin arasında değişiklik gösteren özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sineklik modellerinin arasında kullanım kolaylığı sağlayan ürünler bulabilirsiniz. Sürgülü sineklik gibi konforlu bir kullanım vadeden modeller mevcuttur. Söz konusu ürünler, balkon kapılarında tercih edilir. Balkona çıkarken sinekliği kolayca açmanızı mümkün kılar. Cırtlı sineklik modelleri de benzer özellikleri taşır. Kapıya ve pencereye taktığınız cırtlı ve sürgülü ürünleri dilediğiniz zaman kolayca çıkarabilirsiniz.

Tek bir amaca yönelik üretilen modeller bulmanız da mümkündür. Örneğin bebek pusetlerini haşerelerden korumak için özel olarak tasarlanan modeller vardır. Bebek sineklikleri, söz konusu işlevi başarıyla yerine getiren ürünlerdir. Bebek arabalarının üzerini tamamen örtme şansı verir. Ayrıca bu ürünlerde hava geçirgenliği olan materyaller kullanılır. Böylelikle bebeklerin yaz aylarında haşerelerden korunması ve rahat etmesi mümkün hâle gelir.

Takıldığı alanda uzun süreli kullanılabilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Kapı ve pencere menteşelerine takılan sabit sineklik çeşitlerinin üretim aşamasında sağlam materyaller kullanılır. Rüzgâra, darbeye ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı olan bu ürünler, uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Menteşeli sineklik modelleri hem kapıya hem de pencereye uyum sağlar. Bu ürünler, özellikle yazlık olarak adlandırılan yerler için sıkça tercih edilir.

Sinekliklerin Özellikleri Nelerdir?

Sinekliklerin Özellikleri Nelerdir?

Sineklikler, özellikleri ve tasarım detayları bakımından birbirlerinden ayrılır. Modeller arasında değişen özellikler sayesinde yaşam alanlarınıza uygun olan ürünü bulmanız mümkün hâle gelir. Evinizdeki kapılara ve pencerelere uygun olan sineklik türünü seçerken ürünlerin özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Böylelikle söz konusu alanlara tam uyum sağlayan sinekliği takmak ve haşerelere karşı yüksek koruma sağlamak mümkün olur.

Pencere sinekliklerinde hava akışını azaltmayacak ürünler tercih sebebi olur. Yaşam alanlarını havalandırmak için bu ürünler son derece idealdir. Tel sineklikler, odanıza oksijen girmesini mümkün kılar. Küçük aralıkları sayesinde böceklerin ve sineklerin havayla birlikte gelmesini önler. Özellikle yaz aylarında ışığa doğru yönelen sivrisinekleri önlemek için son derece uygun olur. Haşere sorunu yaşamadan ev ve ofis gibi alanları dilediğiniz gibi havalandırmanız olanak verir.

Cırtlı sineklik çeşitleri, konforlu bir kullanım sağladığı için tercih sebebi olur. Kapı ve pencere etrafına sabitlenen bölümlerde güçlü yapışkan malzemeler kullanılır. Söz konusu ürün, kullanıldığı alanda uzun süre kalmaya devam eder. Bu ürünleri istediğiniz zaman yıkamanız mümkün olur. Son derece rahat takılıp çıkarılan sineklikler temizlik sırasında işlerinizi kolaylaştırır. Tozlanan cırtlı ürünleri yıkadıktan sonra tekrar kolayca takabilirsiniz.

Haşere önleme işlevini ışınlar aracılığıyla yerine getiren ürünler de bulunur. Elektrikli sineklik türlerinde UV ışınları kullanılır. Bu ışınlar sayesinde yaşam alanlarında bulunan haşerelerde azalma meydana gelir. Geniş bir etki alanına sahip olan bu modeller, ev ve ofis gibi ortamlar için sıkça tercih edilir. Söz konusu ürünler düşük enerji tüketir. Son derece sessiz çalıştıkları için günün her saatinde rahatlıkla kullanılır.

Sineklik alırken ürünün boyut özelliklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Bahçe, teras ve balkon gibi alanlar için büyük boyutlu modeller son derece uygundur. Bahçe sineklikleri, haşere tehlikesi yaşamadan dış ortamda dilediğiniz gibi vakit geçirmenize imkân tanır. Belirli bir bölgeyi içine alan bu ürünler sayesinde doğal ortamdaki riskler önlenmiş olur. Bahsi geçen modeller, hava girişini azaltmadığı için konforlu bir kullanım mümkün hâle gelir.

Mıknatıslı Sineklik Modelleri

Mıknatıslı Sineklik Modelleri

Mıknatıslı sineklikler, son derece kolay bir şekilde takılır. Kapı ve pencere üzerine mıknatıs bölümleri aracılığıyla sabitlenir. Bu ürün, söz konusu alanlarda delme ve vidalama işlemi gerçekleştirilmesini önler. Kullanıldığı alana zarar vermeden üstlendiği görevi başarıyla yerine getirir. Farklı kullanım alanlarına kolayca uyum sağlar. Evdeki tüm kapılarda ve pencerelerde rahatlıkla kullanılır. Duş ve mutfak kapısı gibi bölümlerde de kendisine yer bulur.

Mıknatıslı modeller, konforlu bir kullanım şansı verdiği için ilgi görür. Bu ürünler son derece pratik bir şekilde takılıp çıkarılır. Mıknatıslı cam sineklik modelleri de bu özelliği taşır. Bahsi geçen ürünler, temizlik sırasında işlerinizi kolaylaştırır. Pencereleri silmek istediğinizde ürünü kısa sürede yerinden çıkarmanız mümkün olur. Söz konusu sineklikler pencere camında herhangi bir iz bırakmadığı için gönül rahatlığıyla kullanılır.

Mıknatıslı ve katlanır sineklikler, yaşam alanları için son derece uygun bir seçenektir. Bu ürünleri kullanmadığınız zamanlarda katlayabilir, uygun bir alanda uzun süre saklayabilirsiniz. Söz konusu ürünler, bulundukları alanda oldukça az yer kaplar. Böylelikle bir dahaki kullanıma kadar evde kolayca muhafaza edilebilir. Ayrıca bu modellerde esnek sineklik teli tercih edilir. Bu sayede ürünün tellerinde herhangi bir yıpranma meydana gelmez.

Magnetli kapı sinekliği, çerçeve üzerine takılarak kullanılır. Kapıların çerçevelerine kısa sürede sabitlenen bu ürünler, siz istemediğiniz sürece yerinden çıkmaz. Bu ürünlerde iki yöne açılabilen mekanizma kullanılır. Bu, pratik bir kullanım vadeder. Tül sineklik sayesinde kapıdan kolayca geçmeniz mümkün hâle gelir. Söz konusu ürünleri mutfak ve yatak odası kapısı gibi alanlar için tercih edebilirsiniz.

Magnetli sineklik sistemleri, araçlar için de son derece uygun olur. Bu ürünleri fazla efor sarf etmeden yerinden çıkarabilirsiniz. Böylelikle mevsim şartlarına göre ürünü araca takmanız mümkün hâle gelir. Araba sineklikleri, konforlu bir yolculuk yapmak için tercih edilir. Yolculuk sırasında açık olan pencerelerden içeri haşerelerin girmesini önler. Ayrıca bu ürünler güneşin etkilerini azaltmak için de tercih edilebilir. Arabalarda kullanılan siyah ve kahverengi sineklikler aynı zamanda güneşlik görevi görür.

Yapışkanlı Sineklik Modelleri

Yapışkanlı Sineklik Modelleri

Yapışkanlı sineklik, pencere ve kapı pervazlarına uygulanarak kullanılır. Kullanıldığı alanda iz bırakmadan işlevini başarıyla yerine getirir. Bu ürünleri istediğiniz zaman kolayca yerinden çıkarabilirsiniz. Söz konusu model, güçlü yapışkan malzemeler kullanılarak imal edilir. Bu sayede rüzgara ve diğer etkenlere karşı dayanıklı bir özellik gösterir. Sabitlendiği alandan siz istemediğiniz sürece çıkmaz. Uzun süreli kullanım imkânı tanıdığı için dikkat çeker.

Yapışkanlı modeller konforlu bir kullanım vadeder. Bu ürünlerin imalat aşamasında son derece ince deliklere sahip olan kaliteli tüller kullanılır. Bu sineklik tülü, küçük ve büyük boyutlu tüm haşerelere karşı koruma sağlar. Buna ek olarak yaşam alanlarınıza havayla birlikte toz ve kir girmesini önler. Söz konusu ürünler, odaya giren havanın miktarını azaltmaz. Bu, bahsi geçen malzemeyle imal edilmiş olan sinekliklerin her mevsimde kullanılmasını mümkün kılar.

Yapışkanlı tül ürünlerde farklı boyut seçenekleri bulunur. Pencere büyüklüğüne göre bu ürünleri kesmek mümkündür. Yaşam alanlarında bulunan pencerelerin boyutlarını ölçtükten sonra bu ürünleri kesebilirsiniz. Söz konusu sineklik türü, transparan bir görünüme sahiptir. Pencereden baktığınızda dışarıyı rahatça görmenize olanak tanır. Tüm bunlara ek olarak odanıza güneş ışığının gelmesini de engellemez. Evin farklı odalarında kullanmak için uygundur.

Manyetik sineklikler gibi yapışkanlı modeller de temizlik açısından konfor sağlar. Yıkanabilir özellikleri sayesinde hijyenik bir kullanımı mümkün kılar. Söz konusu ürünlerin tüllerinde yıkama sonrasında yıpranma meydana gelmez. Bu model, ilk günkü kaliteli görünümünü korumaya devam eder. İnce dokusunu, transparan rengini ve toz geçirmeyen özelliği kaybetmez. İlgili sineklikleri yıkadıktan sonra yerlerine kolayca takabilirsiniz.

Yapıştırılarak kullanılan ürünlerden bazıları set olarak gönderilir. Bu set ürünlerin içinde sineklik yapmak için gerekli olan her türden parça yer alır. Setlerde yer alan tül boyutları kullanım alanlarına göre değişiklik gösterir. Cam balkon sineklikleri için daha büyük boyutlu bir tüle ihtiyaç duyabilirsiniz. Siz de bu yapışkanları belirli alanlara uygulayabilir, haşerelere karşı tam koruma sağlayabilirsiniz.

Sineklerin Evinize Gelmesini Engellemeye Birebir Sinekliklerin Materyali Nasıldır?

Sineklerin Evinize Gelmesini Engellemeye Birebir Sinekliklerin Materyali Nasıldır?

Yaşam alanlarında kullanılan sineklikler farklı materyallerle üretilir. Söz konusu malzemelerin her biri çeşitli özellikleriyle ön plana çıkar. Örneğin metal sineklik, dayanıklı olduğu için rağbet görür. Söz konusu ürünlerin menteşeye sabitlenen bölümlerinde metal kullanılır. Bu sayede rüzgar, darbeler ve diğer dış etkenlerden ürünü olumsuz etkilenmez. Metal, yağmur ve kar gibi hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Bu etkenlerden dolayı rengini kaybetmez.

Alüminyum ve demir sineklik teli, evcil hayvanı olanlar için son derece uygundur. Kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanların kaçmasını önler. Pencerelere oldukça pratik bir şekilde takılır. Ayrıca açık balkonların etrafını kapatmak için de kullanılır. Balkon demirlerine bağlanarak kullanılabilir. Son derece dayanıklı olduğu için takıldığı alanda uzun süre sabit kalır. İlk günkü kalitesini daima korur.

Plastik, pimapen ve pvc sineklikler ise farklı alanlara uyum sağladıkları için tercih sebebi olur. Bu materyalden üretilen sineklikler balkon kapılarında sıkça tercih edilir. Kolay silinebilen bir özellik taşıdıkları için kullanıcıları memnun eder. Söz konusu ürünlerde pileli tüller kullanılır. Plastik pileli sineklik modelleri, kapıdan geçerken işlerinizi kolaylaştırır. Bu ürünler, sağa ve sola açılabilen yapıları sayesinde balkon kapıları için son derece uygundur.

Ahşap sineklik, ev dekorasyonuna uyum sağladığı için tercih sebebi olur. Bu ürünlerin çerçevelerinde materyal olarak ahşap kullanılır. Söz konusu materyal, pencere ve kapı gibi alanların renkleriyle uyum sağlar. Ahşap çerçeveli sineklik çeşitlerinin farklı renk seçenekleri bulunur. Bu sayede yaşam alanlarınıza uygun rengi ve modeli seçmeniz mümkün olur. Ahşap menteşeli sineklik modellerini ev ve ofis gibi alanlar için tercih edebilirsiniz.

Panjur sinekliklerde güneş ışınlarına karşı dayanıklı materyaller kullanılır. Söz konusu ürünler hem haşere önleme hem de güneşin etkisini azaltma görevi üstlenir. Yoğun güneş alan balkonlar ve odalar için son derece uygundur. Ayrıca karavan sinekliklerinde de panjurlu modeller ön plana çıkar. Karavanlarda kullanılan ürünlerde plise detayları da bulunur. Plise sineklikler kolay açılıp kapanabilen bir özellik taşıdığı için konfor sağlar.

Yaşam Alanınıza Uygun Sineklik Modelini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yaşam Alanınıza Uygun Sineklik Modelini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Farklı kullanım şekillerine hitap eden çok sayıda sineklik modeli bulunur. Bu ürünlerin her biri farklı özellikleriyle ön plana çıkar. Örneğin mor ışık sineklik türleri, son derece gelişmiş özellikler taşır. Söz konusu ürünlerde bulunan ışık kaynağı, haşerelerin yaşam alanlarından uzak durmasını mümkün kılar. Bu sineklik çeşitleri, ev ve ofis gibi alanlar için idealdir. Son derece az yer kaplayan bu modeller, tasarım detaylarıyla da dikkat çeker.

Raylı, kaydırmalı, kızaklı ve içten takmalı sineklikler de son derece konforlu bir kullanım olanağı verir. Kapı ve pencere menteşelerine sabitlenen bu ürünlerin rahat hareket eden bir düzeneği bulunur. Bu sayede söz konusu modeller sağa ve sola doğru kolayca çekilir. Raylı tel kapı sinekliklerini açmak istediğinizde fazla efor sarf etmenize gerek kalmaz. Sürme sineklikleri dış mekânlara çıkış kapıları için de tercih edebilirsiniz.

Yaşam alanınıza uyum sağlayan sineklik seçimini yaparken ürünlerde kullanılan malzemeleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin balkon sinekliği modellerinin hava koşullarına karşı dayanıklı olması son derece önemlidir. Metal kullanılarak üretilen sineklikler sizin için uygun olabilir. Yağmur ve kar gibi dış etkenlerden etkilenmeyen bu ürünler, uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam eder. Balkonunuzdan yaşam alanlarınıza haşerelerin ulaşmasını önler.

Tek bir amaca yönelik olarak üretilen sineklik modelleri de bulunur. Yatak sineklik türleri, söz konusu eşyaya uyum sağlayan tasarım detaylarına sahiptir. Farklı yatak boyutlarına göre tasarlanan ürünler bulmak mümkündür. Yatakları haşerelerden korumak için genelde tül tercih edilir. Tülden üretilen sineklik modellerini yatağınızın boyutlarına göre dilediğiniz gibi kesebilirsiniz.

Ev ve ofis gibi alanlarda kullanmak için estetik tasarım detayları barındıran ürünleri de tercih edebilirsiniz. Boncuklu sineklik çeşitleri, odaların kapılarında şık bir duruş sergiler. Renkli boncuklarla süslenen bu ürünler, haşere önleme görevini başarıyla yerine getirir. Söz konusu ürünler kapı perdesi olarak da adlandırılır. Odaların arasında ayrım yapma görevi üstlenir. Böylelikle hem dekoratif hem de fonksiyonel bir ürün olarak öne çıkar.

Birbirinden Farklı Modellere Sahip Sinekliklerin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Birbirinden Farklı Modellere Sahip Sinekliklerin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Farklı isteklere ve ihtiyaçlara cevap veren çok sayıda sineklik çeşidi bulunur. Bu ürünlerin her birinde farklı tasarım detayları kullanılır. Sineklik fiyatları da bu sebepten ötürü değişiklik gösterir. Yaşam alanınız için uygun sinekliği almadan önce özellik, tasarım ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Söz konusu ürünlerin arasında çeşitli kullanım amaçlarına uyum sağlayan modeller bulmak mümkündür. Bebek arabası, yatak, bahçe ve balkon gibi alanlara uyum sağlayan ürünlerin fiyatları, farklı aralıklardadır.

Puset sinekliği, bebeklerin haşerelerden korunması için kullanılır. Pusetlerin üzerine kolayca geçirilir. Hava geçirgenliği sağladığı için bebeklerin rahat nefes almasını sağlar. Kolay takılıp çıkarıldığı için rahatça kullanılır. Söz konusu ürünler, özel materyaller kullanılarak üretilir. Bu durum, bahsi geçen modellerin fiyatlandırma aşamasında önemli bir rol oynar.

Farklı kullanım amaçlarına yönelik sineklikler bulmak mümkündür. Örneğin radyatör sinekliği, araçların ön bölümüne takılarak kullanılır. Araç modeline göre bu ürünlerin boyutlarında değişiklik olabilir. Söz konusu ürünler, radyatör bölümüne canlıların girmesini önler. Böylelikle aracınızın daima güvenle çalışmasını mümkün kılar. Doğada vakit geçirirken kullanabileceğiniz çeşitler de bulunur. Çadır sineklikleri, haşerelerin ve diğer canlıların size ulaşmasını önler. Bu sineklik çeşitleri, son derece kolay bir şekilde taşınır. Portatif sineklik arayanlar için oldukça ideal ürünlerdir. Kilitli sineklik gibi çeşitli alanları güvende tutmanızı sağlayacak ürün alternatifleri de mevcuttur. Bahsi geçen tüm bu ürünlerin tasarım detayları, fiyatların belirlenme sürecine etki eder.

Herhangi bir fiyat araştırması yapmadan evvel önceliklerinizi ve beklentilerinizi belirlemenizde fayda vardır. Bu sayede yaşam alanınız için uygun olan modeli son derece kolay bir biçimde bulabilirsiniz. Bu noktada beğenilerinizi ve evinizde hâkim olan dekorasyon tarzını da dikkate almanız mümkündür. Siz de yaşam alanlarınızı haşerelerden arındıracak olan sineklik modelini Trendyol üzerinden zahmetsizce satın alabilirsiniz.

Sineklik Nasıl Takılır?

Sineklik son derece kullanışlı bir üründür. Bu aparat oldukça pratik bir şekilde monte edilebilir. Takılma süreci için izlemeniz gereken birden fazla adım mevcut. Sinekliği monte edebilmek için öncelikle türüne karar vermelisiniz. Bu aparatın menteşeli veya yapışkanlı gibi birden fazla türü mevcut. Sineklik kapılarda da kullanılabilir özelliklidir. Yapışkan nitelikli aparatı pratik bir şekilde takabilirsiniz. Bu ürün cırtlı olarak da adlandırılabilir. Yapışkan özellikli sineklikler için öncelikle bandın arkasındaki kağıtları ayırabilirsiniz. Sonrasında sinekliğin bu kısımlarını camdaki iç kısımlara tutturabilirsiniz. Yapışkanın her noktasının yüzeye temas ettiğinden emin olmanız faydalı olacaktır. Bu sayede sineklik cama sağlam bir şekilde tutunabilir. Dilerseniz menteşeli ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Bu aparatların sinekliği zaten yapışık bir hâldedir. Menteşeleri cama monte ederek ikinci bir pencere çerçevesi yaratabilirsiniz. Bu işlem sırasında tornavida gibi aletlere ihtiyacınız olabilir.

Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Sineklik için pencere ölçüsünü son derece pratik bir biçimde alabilirsiniz. Bu aparatların boyutları belirlenirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcut. ilk olarak pencereyi açmalısınız. Ardından iç noktalarından uzunluk ölçüleri alabilirsiniz. Yatay kısımları en, dikey tarafları ise boy şeklinde not etmeniz karışıklığı önleyecektir. İnce sineklikler için en ve boya 5 cm, normal olanlar için ise 8 cm ilave edebilirsiniz. Bu sayede ölçüler uyumlu bir yapıda olur. Örnek olarak 60 cm eni olan pencereye takacağınız ince sineklik için bu değeri 65 olarak alabilirsiniz. Ölçü alırken dikkatli olmanız önem taşır. Böylelikle pencereye monte edeceğiniz ürünün değerleriyle uyuşmama sorunlarının önüne geçmeniz mümkün olur. Sİneklik için ölçüm yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise cam çerçevesinin dışındaki sıva veya mantolama durumudur. Söz edilen işlemler mevcut ise pencerenin o noktalarında daralma meydana gelebilir. Sineklik ölçünüzü bu gibi durumlara dikkat ederek alabilirsiniz. Doğru alınan en ve boy oranlarına göre edindiğiniz aparatın monte işlemini sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sineklik Çeşitleri Nelerdir?

Sinekliklerin birden fazla çeşidi mevcut. Bu sayede pek çok ürün arasından kendi tercihlerinize uygun olanı seçebilirsiniz. Aparatın modelleri arasında sürgülü sineklik gibi çeşitler sıklıkla tercih edilir. Bu çeşit ürünler açılır ve kapanır bir sistemde olabilir. Böylelikle tüle olan ihtiyacınıza göre sürgüyü hareket ettirebilirsiniz. Aparatın bir diğer çeşidi ise mıknatıslı kapı sinekliği olarak adlandırılır. Söz konusu ürünler balkon ve teras kapılarında kullanılabilir. Sineklikler ölçü bakımından pencerelerden çok daha büyüktür. Böylelikle eşyalar kapıları tamamen kaplar. Yaz mevsimi gibi sıcak dönemlerde sayıları artan böceklerin evinize girmesi de engellenir. Akordiyon sineklik modellerinden de faydalanabilirsiniz. Bu eşyalar yukarı ve aşağı ya da yatay olarak hareket ettirilebilir. Sürgülü olanlara benzer şekilde aparatları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Akordiyon sistem sayesinde sineklikleri tercihinize uygun seviyelerde tutmanız mümkün olur.