"

SINGER

" araması için 1464 sonuç listeleniyor

Son Teknoloji Singer Ürünleri Trendyol’da!

Singer, 1850 yılında ilk makinesini üreten bir markadır. Düz dikiş ile başlayan serüven, günümüze kadar pek çok yenilikçi değişim ile gelir. Yıllar içerisinde dönemin gereklerine uyum sağlayarak ürünlerini güncelleyen marka, yeni ürünler üretmeyi de ihmal etmez. Zamanla, piyasada düz makinelerde öncü bir marka haline gelir. Aynı zamanda dikimle ilgili her süreçte kullanılan yeni tasarımlarla ürün gamını geliştirir. Günümüzde çeşit çeşit ev tipi makineler üreten Singer, piyasaya sanayi tipi ürünler de sunar. Üretimleri ve satışları sadece bu makineler ile sınırlı kalmayan marka, ütü de tasarlar. Tüm bunlara ek olarak bu alanla ilgili akla gelebilecek her türlü aksesuarı da markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Aksesuarlar arasında dikim setleri, Singer büzgü ayağı gibi ayakları, iğneler, prova mankenleri, makine yağları ve makaslardır. Markanın ürettiği ev tipi makineler incelendiğinde, her ihtiyaca göre farklı modeller sunan çok çeşitli elektronik ürünler olduğu görülür. Profesyonel işlem ve nakış yapabilen bilgisayarlı ev tipi makineler de vardır. Reçme, çift veya üç iğne ile yapılan düz dikişe verilen isimdir. Bu tür; penye, jarse gibi pamuklu örme kumaşlarda kol, etek ucu gibi kısımlarını dekoratif olarak kapamaya yarar. Marka, piyasaya recme makinesi de sunar. Overlok, üründeki tüm iç kısımları düzeltir ve saçaklı görünümleri yok eder. Singer overlok makinesi, işlemin her alanında olduğu gibi bu alandaki ihtiyacı da karşılamak üzere markanın geniş ürün gamı içerisinde yer alan ürünlerden biridir. Marka, sanayi tipi ihtiyaçlarına da cevap verir. Sanayi tipi recme ve overlok, kumaş kesim ve düz, zigzag ve piko makineleri Singer ürünleri arasında yer alır. Ütü çeşitlerine bakıldığında; markanın buharlı düzleştirici, pres ütü, kazanlı ütüler ve ütü masa sistemleri bulunduğu görülür. Singer ayak seti, masuralar, çantalar ve kabineler, hav temizleyiciler, patchwork ekipmanları gibi aksesuarların yanı sıra son teknoloji makinelerden ihtiyacınız olanı Trendyol’da bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Ev Tipi Singer Makineleri

Pratik Kullanıma Sahip Ev Tipi Singer Makineleri

Singer dikiş makinesi ergonomik tasarımı ile evde kullanıma yepyeni bir boyut getirir. Kibar ve modern görünümünün yanı sıra kırılmayan iğnesi ve ipliği koparmayan dikme özelliği ile sağlam dikişler atar. Eski zamanlardaki bu zorlukları ortadan kaldırır. Uzun süre kullanılmasıyla kumaşı kavrar ve popüler dikim tekniklerini kullanmaya olanak sağlar. Markanın, günümüzde evlerde kullanım için üretilen modelleri içerisinde elde kullanılan, mini modelleri mevcuttur. En temel kullanımdan en profesyonel kullanıma kadar ev tipi modellerde çeşitlilik bulunur. Hobi amaçlı kullanım için üretilenlerde dahi pek çok gelişmiş özellik vardır. Ürün tasarımları her zevke hitap eder. Kibar görünümlü ve farklı renklerle bezenen birçok model vardır. Singer Simple, basit projeler için ihtiyacınız olan ve temel becerilerle rahatlıkla kullanılan modeldir. 42 cm en, 23 cm boy ve 7,3 kg ağırlığı ile son derece pratik bir üründür. Marka, devrim yaratan özellikler sunar. Bu sayede dikiş yapılan her eve girmeyi başarır. Elektronik makineler, iyi sonuçlar elde etmeye imkan sağlayarak alttan ya da üstten eşit kumaş besleme özelliği gösterir. Bu ürünler, birbirinden güzel onlarca dekoratif modeli ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Elektronik modeller kolay taşınabilen ürünlerdir. Ev tipi ürünlerde portatiflik kavramı markanın olmazsa olmazıdır. Teknolojik üretimler arasında yer alan bilgisayarlı nakış makinesinde, 2 adet kolayca değişebilen dahili nakış kasnağı bulunur. Markanın sunduğu birçok aksesuar arasında Singer kasnak da bu ürünlerde devamlılığı sağlamak için üretilenler arasındadır. LCD dokunmatik ekrana sahip olan nakış makinelerinin, internetten indirilebilen dahili yazılımları bulunur. Son teknolojiyi takip edebilmeye olanak sağlayan bu özellik sayesinde evde üretmek, çok kolay ve keyifli hale gelir. Bu ürünler, dakikada yaklaşık 700 nakış adımı atar. Nakış makinelerinde; otomatik iplik takma, nakış sırasında masura sarabilme gibi önemli özellikler vardır. Ayrıca diferansiyel besleme sistemi ile esnek kumaşlar da kolaylıkla dikilebilir. Kumaşlar istek doğrultusunda esnetilebilir ya da esnetme yapmadan overlok yapılır. Serbest kol dikişleri ile pantolon paçaları, gömlek kolları gibi bazı yerlerin overlokları yapılabilir. Singer Promise modeli; 6,5 kg ağırlığı, kibar ve şık görünümü ile uygulama yapmayı sevenleri memnun edebilir. Seri ve sessiz çalışan modeller, esnek kumaşları dikebilir ve ip kesebilir. Aynı zamanda çoğu model overlok da yapabilir. 13 farklı şekilde dikim yapmaya ve dekoratif desenler oluşturmaya elverişlidir. Serbest kol dikimi, çift iğne kullanımı ile paralel dikiş ve ilmek açabilme gibi önemli özellikleri olan bu model için Singer indirimlerini takip edebilir ve en avantajlı fiyatlarla Trendyol’dan ürünü satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Yapıya Sahip Singer Ürünleri

Dayanıklı Yapıya Sahip Singer Ürünleri

Singer mini el makinesi kolay kullanımı ile evdeki ufak yardımcınızdır. Hafifliği sayesinde kolaylıkla taşınır. Singer el makineleri, yırtıkların ve söküklerin onarılmasında kullanılır. Tek ip ile düz dikim özelliği bulunur. İplik sarılı masurası bulunan bu cihazlar; kot, deri, yün gibi kalın kumaşları da dikebilir. El tipi makineler pille çalışır. Zorlayıcı olabilen penye kumaşlarda, esnek yapıları nedeniyle kendine özel ekipman gerekliliği bulunur. Singer makinenizle penye kumaşla güzel üretimler yapabilir, Singer penye iğnesi ihtiyacınızı yedek parça gerektiğinde sonradan da edinebilirsiniz. Marka, bu makinelerin yanı sıra bazı makine bileşenlerini de satışa sunar. Overlok ayağı bu bileşenlerden bir tanesidir. Bu aparat kenar kesme ile overlok çekmeye yarar. Sağlam yapıda tasarım özelliklerine sahip olan kesme ayakları, kolay bir kullanıma sahiptir. Dikerek üretmeye yardımcı olan en önemli detaylardan bir tanesi de iğnelerdir. İğneler, farklı büyüklüklerde ve özelliklerde üretilir. Marka; dikiş iğnesi başlangıç seti, makineli set gibi farklı boyutlarda iğneleri bulunan seçenekler sunar. İğneler, kullanılacak olan alana göre değişkenlik gösterir. Özel kutu ve kılıflara yerleştirilen iğneler, kaybolma gibi sorunlar olmadan kullanılabilir. Tüm Singer yedek parçalarını Trendyol’da inceleyerek zamanla oluşan ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Çift iğne, orta ağırlıktaki dokuma kumaşlar için kullanılır. Spor uygulamalarda, nervürlerde ve süslemelerde çift iğneli dikim tercih edilir. Marka, kırılmaz ve eğilmez sağlamlıkta çift iğne üretimi yapar. Singer çift iğne çeşitlerini makinenizde güvenle kullanabilir ve bu iğneyle şık süslemeler yapabilirsiniz. Makaslar, bu işlemlerin ayrılmaz parçası ve dikiş yapanların vazgeçilmezidir. Başlangıç seti, Deluxe set, profesyonel klasik makas, karton makası, yuvarlak uçlu kumaş makası, iplik makası gibi birçok farklı makas türü bulunur. Makaslar sağlam işçilikler ile imal edilir ve körleşme ya da kesmeme gibi sorunlar yaşatmaz. Üzerinde marka amblemi olan makaslar, özel kılıflarında satışa sunulur. Böylece makasınızı kaybetmeden kullanabilirsiniz. Makasların kesiciliğini uzun yıllar koruduğu söylenebilir. İstekler ve ihtiyacınızı belirlemek için Trendyol’dan Singer makas modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz makası satın alabilirsiniz.

Güçlü Performansı ile Singer Modelleri

Güçlü Performansı ile Singer Modelleri

Marka, kurulduğu günden bu yana dikiş makinesi ile başlayan faaliyet alanını geliştirir ve büyümeye devam eder. Singer ütü modelleri, bu sürecin ayrılmaz parçası olan ütülemeye çözüm bulur. Markanın ütüleri; pres ütü, kazanlı ütü, su hazneli ütü gibi çeşitlere ayrılır. Ütülerin farklı özellikleri bulunur. Pres ütüler, güçlü buhar teknolojisi ile yarım saatte profesyonel sonuçlar sağlar. Bunlar, ekstra büyük presleme yüzeyleriyle iyi sonuçlar çıkarır. İnatçı kırışıklıklarla başarılı şekilde mücadele eder. Güvenilir giysi bakım teknolojisi, giysilerinizi ilk günkü gibi muhafaza eder. Pres ütülerin hassas sıcaklık ayarı bulunur. Kolayca taşınabilmesi için kilit özelliği vardır. Kilitlenme ve sesli alarm özelliği sayesinde güvenlidir. Aksesuarları kimyasal bileşenler olmadan sterilize edilebilir. Ekstra geniş presleme yüzeyi sayesinde zaman tasarrufu sağlayan profesyonel sonuçları ortaya çıkarır. Singer ürünleri arasında yer alan buhar kazanlı ütüler, tek hamlede ütü yapma pratikliği sunar. Rahatlıkla doldurulabilen su haznesi 45 saniye sonra ilk buharı verir, 90 dakika kesintisiz buharlı ütü imkanı sunar. 360° dönebilen giysi mandalıyla her türlü kıyafeti ütülemeniz kolaylaşır. Yüksek buhar gücüyle giysilerinizde hijyeni sağlayabilir ve istenmeyen kokuları yok edebilir. Singer kullananların yorumlarını incelemek ve ihtiyacınızı karşılayan ütüyü satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Kazanlı modeller, genel olarak fanlı ütü masasıyla birlikte satılır. Buhar ayarı olan kazanlı ütülerin dikey buharlama özellikleri vardır. Ütü masasının çıkarılabilen jeneratör ünitesi ve muhafaza bölmesi bulunur. Günlük kullanımlarda tercih edilen su hazneli ütüler, buhar düzenleyici seramik tabanla iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Buhar istasyonlu ve kurutma özelliği olan cihazlar, anti kireç yapısına sahiptir. Buhar püskürtme, buhar düzenleyici, seramik taban ve 800 ml su haznesi bulunur. Su hazneli ütüler, tercih edilen Singer modelleri arasında yer alır. Trendyol üzerinden farklı hacme sahip olan cihazları inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Özellikleri ile Singer Ürünleri

İşlevsel Özellikleri ile Singer Ürünleri

Singer Türkiye elde dikiş dikmenin zorluklarını bilerek piyasadaki yerini korur. Doğrudan evlerde kullanılabilen cihazlar tasarlayan bir markadır. Uzun yıllar, dikiş makinelerinin nasıl kullanılacağı konusunda görevli öğretmen ve teknisyenlerle hizmet verir. Türkiye’de ilk bayisini 1904 yılında açan markanın geçmişten bugüne faaliyetlerini hız kesmeden sürdürdüğü söylenebilir. Kurulduğu günden bu yana bu makineler ve parçalarının üretimlerini hızlı bir şekilde sağlar. Markanın, bilgisayarlı olarak imal edilen ve yalnızca nakış yapmaya yarayan modelleri bulunur. Bunlar; geniş nakış alanına sahip olan, dahili indirilebilir yazılımı bulunan ve LCD ekran ile dokunmatik olarak kullanılabilen ürünlerdir. Her türlü nakış, desen ve motifi rahatlıkla işlerler. Geliştirdiği teknolojiyle hatasız olarak masura takma işlemi yapılır. Singer nakış makineleri elektronik iplik tansiyonlu çalışır. Numaralandırılmış desenlere kolayca erişim sağlar. Aynı zamanda geri dikiş, 5 kademeli kumaş, baskı basınç ayarı önemli nitelikler arasında yerini alır. Singer piko makinesi de markanın önemli ihtiyaçlara cevap veren ürünlerinden biridir. Gelişmiş delme gücü, ekstra yüksek dikiş hızı, dokunmatik seçim tuşları, sülfile ve overlok yapabilme, ilik açabilme, LED ışık, düğme dikme, farklı iğne pozisyonları, geri dikiş, yama dikişi gibi pek çok teknolojik özelliği bulunur. Bunların yanı sıra tamamen metal gövdeye ve paslanmaz çelik dikiş plakasına sahiptir. Dayanıklılığı ile uzun yıllar deforme olmadan kullanıma uygundur. Elektronik pedalla seri ve sessiz çalışır. Singer online alışveriş imkanı sunan Trendyol’dan cihazları takip ederek bu eşsiz ürünlere sahip olabilirsiniz. Markanın dikim aksesuarları, makine yağları, dikiş setleri, çeşitli iğneler, eğitim kitapları gibi birçok yedek parça ve aksesuar üretimi, makinelerini kullananlara ömür boyu rahat bir deneyim sunar. Singer fermuar ayağı da markanın yedek parça üretimleri arasında bulunur. İhtiyaç halinde tüm diğer parçalar gibi fermuar ayağına da Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Beğenilen Tasarımlarıyla Singer Modelleri

Beğenilen Tasarımlarıyla Singer Modelleri

Singer satın alma aşamasında, geniş ürün yelpazesini inceleyip fikir edinebilirsiniz. Bu ürün gamı ile dikişi yeni öğrenen biri ya da profesyonel olarak evinizde veya atölyenizde de dikim yapabilirsiniz. İşlevsel ürünler sunabilen marka, aynı zamanda sanayi tipi ürün satışına da sahiptir. Sanayi tipi olarak tasarlanan dikiş makineleri recme, overlok, kumaş kesim, düz dikiş, piko ve zigzag olarak çeşitlere ayrılır. Ticari amaçlı çalışıyor ve sanayi tipi bir recme makinesi arıyorsanız, Singer reçme makinesi aradığınız ürün olabilir. 7,3 kg ağırlığındaki bu makineler, 4 iplik sistemiyle çalışır. 2’li ve 3’lü recme dikiş yapabilir. Dakikada 1300 adım vuruş yapar. Dar, geniş ve üçlü recme dikim genişliği seçenekleri vardır. Renklendirilmiş iplik kılavuzları sayesinde pratiklik sunar. Ev tipi olan modeller ise elektronik, bilgisayarlı, nakış, reçme ve overlok, döküm, mekanik dikiş makineleri olarak çeşitlilik gösterir. Ürün alırken öncelikli olarak kendi seviyenizi belirlemeniz faydalı olur. Dikişe yeni başladıysanız, temel dikim yapabilen modelleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız sadece bazı sökükleri dikmek için pratik bir alet edinmek ise elde taşınabilir olan mini yardımcılar sizin için yeterli olur. Nakış biliyor ve bu özellikten faydalanmak istiyorsanız, ürün tercihiniz Singer nakış makinesi olabilir. Daha teknolojik ürünler arayışında bilgisayarlı ve dokunmatik sistemi olanları tercih edebilirsiniz. Markanın sunduğu çok fazla model arasından hangisinin size uygun olduğunu tespit etme aşamasında Singer tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki dikime yeni başlayanlardan ve dikimde deneyimli olanlardan önerilerini dinleyip Trendyol’dan daha önce alışveriş yapan müşterilerin yorumlarına ve tavsiyelerine bakarak doğru ürünü bulabilirsiniz.

Avantajlı Aralıklarla Singer Fiyatları

Avantajlı Aralıklarla Singer Fiyatları

Singer makas fiyatları, ürünlerin tüm teknik özellikleri, teknolojileri, tasarımları, boyutları ve kullanım alanlarına göre belirlenir. Ürünler, ev tipinden sanayi tipine oldukça çeşitli olduğundan fiyatlar da farklılık gösterir. Elde onarma yapmak için kullanılan bir mini dikiş makinesi ile nakış yapan büyük bir makine farklı kulvarda değerlendirilir ve fiyat politikaları farklıdır. Bilgisayarlı olanlar akıllı yazılımlar içerir. İnternet üzerinden yazılım güncellenebilmesi gibi olanaklar sunar. Bu yapıya sahip olanlar farklı bi fiyat aralığına sahip olabilir. Singer kampanyalarını Trendyol ile takip ederek arzu ettiğiniz makineye cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde yedek parçalarının da satışını yapan Singer ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Sahip olduğunuz model için en doğru parçalar ve aksesuarlar markanın kendi üretimi olanlardır. Singer tüy toplama makinesi dahi dikimle ilgili tüm ihtiyaçları düşünen marka, her türlü aksesuarı üretir. Ayaklar arasından ihtiyacınız olan parçaları eskidikçe tekrar tekrar almanız mümkündür. Saten ayağı, gizli dikiş ayağı, ilik ayağı, standart baskı ayağı, Singer kıvırma ayağı, düğme dikme ayağı kordonlama ayağı gibi akla gelebilecek her ihtiyacı karşılayabilecek ayaklardan size gereken modeli alabilirsiniz. Saten ayağı, son derece hassas özellik gösteren saten kumaşında mükemmel sonuç almanıza yarar. Kordonlama ayağı; 3’lü, 5’li, 7’li gibi farklı türleri olan, birden fazla iplik takarak süsleme amaçlı dikim yapabilen ayaklardır. Evinizde bulunan üründe kullanmak üzere tüm bu ayak modellerinden edinebilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada geniş bir müşteri kitlesine ulaşan, öncü olan ve güvenilir bir imaj veren markanın ürünlerini kullanmak müşterilere büyük bir kolaylık sağlar. Aynı zamanda dikişi keyif veren bir deneyime dönüştürür. Dikiş öğrenmek, bildiklerinizi geliştirmek, ilerletmek, hobinize zaman ayırmak, ticari amaçlı üretim yapmak, iş yerinizde ihtiyacınız olan makineleri almak için kullanabileceğiniz markanın tüm ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.