İlgili Kategoriler
Marka
"

SINGER Makas

" araması için 205 sonuç listeleniyor
SİNGER Metal Terzi Dikiş Makası
KARGO BEDAVA
SİNGERMetal Terzi Dikiş Makası
99 TL
Sepete Git
SİNGER Titanyum Nakış Makası
SİNGERTitanyum Nakış Makası
(28)
139,65 TL
48,99 TL
Sepete Git
SİNGER Terzi Makası 7"
KARGO BEDAVA
SİNGERTerzi Makası 7"
145,00 TL
116 TL
Sepete Git

Singer Makas

Her Evin İhtiyacı Singer Makas

Her Evin İhtiyacı Singer Makas

Her evde bulunması gereken boyut olarak küçük fakat işlevselliği oldukça büyük olan bazı ürünler vardır. Aslında yalnızca evinizde değil hayatınızın her alanında mutlaka ihtiyacınız olacak ve sizlerin işini kolaylaştıracak türden ürünlerden belki de en başında gelen makaslardır. Evde, okulda ve işyerinde gerekli olan bu makasların her birinin kullanım alanları farklı olmaktadır. Bur makası uzun sureli olarak kullanmak istiyorsanız öncelikle satın alırken makası ne için alacağınıza karar verilmelidir. Her makasın kendine göre bir kesiş bicimi ve ağız yapısı vardır. Nakış için üretilen bir makası kâğıt kesmek için kullanırsanız ucu yani bıçak kısmını çabuk körleyebilirsiniz. O nedenle ev veya ofis içinde farklı yerlerde kullanacağınız makaslar ayrı olmalıdır. Makas alımında kaliteli olması da en büyük özelliklerinden bir tanesidir. Kalitesiz bir makas, birkaç darbede kırılabilir, bıçak kısmı eskisi gibi işlev yapamaz ve bu ürünleri uzun sureli olarak kullanamayabilirsiniz. Singer makas kaliteli malzeme ve birçok alanda kullanabileceğiniz türden üretimi yapılmış bir marka makasıdır. Okul veya işyerinde kullanabileceğiniz kâğıt ve benzeri ürünleri kesmeye yarayan makas türü, terzi veya kumaş isi ile ilgilenen kişilerin kullanabileceği nakış makası gibi birçok türü vardır. Ev hanımları da yine evlerindeki sökük eşyaları dikmek için ip veya kumaş kesme işlemi için bu makas türlerinden kullanmaktadır. Anaokulu veya diğer okul türlerinde de çocuklara el alışkanlığı kazandırmak adına kâğıt veya kumaş gibi malzemeler ile kesim işlemi yaptırabiliyorlar. Bu çocuklar için de yine onlara uygun kullanım sağlayacak makas türleri vardır. Singer makasları, geniş ürün yelpazesi ile birçok alanda kullanabileceğiniz makas türlerini üretmiştir. Hem kaliteli malzeme kullanımı hem de kişilerin ellerinin tahrip olup zarar görmemesi adına bazı ince detaylar da düşünülmüştür. Makas boyutları kullanım alanınıza göre değişiklik göstermektedir. Kalın, ince veya orta kalınlıkta makas uçları bulunmaktadır. Yine hangi alanda kullanım yapacaksanız sizler için en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Sadece dikiş, nakış veya başka bir alanında değil de kadın ve erkeklerin genel bakımlarında da yine ince uçlu makaslar tercih edilmektedir. Bu makas modellerine de yine bu marka üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Singer Makas Çeşitleri

Singer Makas Çeşitleri

Makas, ilk 1971 yılında Robert isimli bir kişi tarafından üretilmiştir. Asil amaçları sanat eserlerini biçimlendirmek için siluetlerin kesimlerini yapmak içindir. İlk makaslar dökme demirden dövülerek yapılmaktaydı. Zaman ve teknoloji ilerledikçe aslında bu makaslar tek bir amaç için değil de hayatınızı kolaylaştıracak bir alet haline gelmiştir. Şimdiki yüzyılda kumaş, kâğıt, sac, bıyık gibi cisimleri kesmeye yaramaktadır. Belirtilen her cisim için de farklı bir makas turu kullanılmaktadır. Bu makaslar ne için kullanılacaksa şekli ona göre düzenlenip, bir isim almıştır. Öncelikle terzilerin, konfeksiyonların, kumaşçıların veya ev hanımlarının özellikle kullandığı nakış makasları, bir kumaşı veya giysiyi biçimli bir şekilde kesmenize yardımcı olmaktadır. Singer nakış makası, kaliteli üretim ve birbirinden farklı şekiller ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Nakış makasları genel olarak ucu ince bir bir bicimde üretilmektedir. Bunun sebebi de nakış, çok ince detayları olan bir istir. İnce detayları kesebilmek veya şekil verebilmek için de ucu oldukça ince makaslar kullanmanız işinizi hayli kolaylaştıracaktır. Nakış makaslarının birçok değişik şekli vardır. Neyi keseceğinizi belirleyip o sekli rahat kesebilmek için doğru makası almanız gerekmektedir. Bu makaslar genellikle titanyumdan yapılır. Titanyum kullanılan bir makasın baş kısmı yani plastik kaplanmamış alanı kolay kolay solmaz, yıpranmaz ve kararmaz. Bu sayede aldığınız bir makası uzun yıllar da kullanma imkânı sunmaktadır. Kıyafetlerinizi ustalıkla kesen ve diken kişiler yani terziler de yine kendi mesleklerine uygun olarak terzi makası kullanmaktadır. Singer terzi makası, normal makaslara nazaran tutma kısmı plastik değil de yine titanyum kaplamadır. Burun yani kesme kısmı daha uzundur. Uzun olmasının sebebi de geniş kumaş kesimleri yapıldığı için daha rahat bir is olabilmesi içindir. Tutma kısmındaki yuvarlak yani parmağınızı geçirdiğiniz yerde rahat hareket sağlayabileceğiniz oyuklar vardır. En büyük özelliklerinden bir tanesi de keskinliğini uzun yıllar boyunca korumasıdır. Bu sayede yeni bir makas alarak masraf yapmamış olursunuz. Kumaşlarınıza, kâğıtlarınıza veya keseceğiniz herhangi bir nesneye zigzag modeli vermek isterseniz Singer sürfile makası kullanabilirsiniz. Normalde düz bir şekle düzgün bir şekilde zigzag modeli vermek oldukça zordur. Bu makaslar sayesinde zorlanmadan dilediğiniz herhangi bir şeye bu modeli kolaylıkla verebilirsiniz. Bu makas türlerinin de yine tutma kısmında elinizi terletmeyecek plastik maddeden yapılmış tutmalık vardır. Tüm bu modeller ve fiyatlar için Trendyol internet sitesinden rahatlıkla ihtiyacınız olan ürünleri seçip satın alabilirsiniz.

Singer Makas Fiyat ve Kampanyaları

Singer Makas Fiyat ve Kampanyaları

Hayatınızı her alanda kolaylaştıran ve ilk üretildiğinden bu yana birçok şekil ve amaç değiştiren makaslar, gün geçtikçe de yenisini eklemeye devam ediyor. Önceden her kesme işleminde aynı makas kullanılırken, şu anda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte her alanda kullanılacak makaslar farklı olmaktadır. Bu durum hem kesme işlemini daha rahat ve hem de daha kısa sürede bitirmenize yardımcı olacaktır. Yine teknolojinin getirdiği güzelliklerden biri olan döner makaslardır. Bu makaslar manuellikten çıkıp, teknoloji ile iç içe kalmaktadır. Singer döner makas, birçok renkte bulabileceğiniz ve sizi hem zamandan tasarruf ettiren hem de farklı modeller ile kesim işlemi yapabileceğiniz bir makas türüdür. Özellikle tek bir renk kumaş değil de birden fazla renkte kumaşın bir araya getirilerek yapıldığı işlerde kolaylık sağlamak adına kullanılabilir. Bu makasın adi patchwork kumaş makası olarak da geçmektedir. Trendyol üzerinden bu döner makası satın aldığınızda yanında bir adet de yedek bıçak yani başlık verilmektedir. Makas ucundaki bıçağın kaliteli olması o makası uzun süre aynı başlıkta kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Makas fiyatları gördükleri işlev, size sağlayacağı kolaylıklar veya modeline göre değişiklik göstermektedir. Hangi işi yapıyorsanız o işi en iyi şekilde gerçekleştirmeniz için doğru makası seçmeniz gerekmektedir. Kâğıt kesme makası alıp, onunla kumaş veya iplik kesmek isterseniz hem makas ucundaki bıçağın çabuk körelmesine hem de işinizi düzgün yapmamıza sebep olabilir. Kıyafet veya kumaşlar ile bir şeyler yapmayı düşünüyorsanız ince uçlu veya nakış için makaslar satın alabilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde herşeyi kesmeye uygun ve orta büyüklükte bir makas da satın alabilirsiniz. Bu makasların da yine el tutma yerlerinde silikon bir yapı bulunur. Bu yapı elinizi terletmeden ve acıtmadan bir kesim işlemi yapmanıza yardımcı olacaktır. Singer sürfile makas fiyatı hem gördüğü işlev hem de birçok iste kullanılabildiği için fiyat açısından daha yüksek miktardadır. Singer terzi makası fiyatları ise birçok çeşidi bulunduğu için her makas için ayrı bir fiyatlandırma vardır. Siz de her türlü işinizi yapabilmeniz için bu makas türleri arasında seçim yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun makas çeşidini bulabilmeniz mümkün hale gelmiştir. Trendyol internet sitesi üzerinden ihtiyacınız olan kaliteli makas turunu filtreleme işlemi yaparak, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz./p>