Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

sırdaş

" araması için 614 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Ürünlerin Markası Sırdaş Trendyol'da!

Ofis ortamındaki işleri kolaylaştıran ve pratik kullanım sağlayan pek çok ürün çeşidi olabilir. Kaşe ve mürekkep gibi ürünler de bunların başında yer alır. Mühür, mürekkep, kaşe ve daha fazla ürün seçeneğine Sırdaş markasından ulaşabilirsiniz. Marka, iş yeri ve evde kullanıma uygun kullanışlı ürünlere sahip olmanıza yardım eder. Birçok iş yerinde bulunan kaşeler, kaliteli mürekkep ve malzemeden yapıldığında uzun süreli kullanılabilir. Sırdaş'ın ürünleri arasında farklı özelliklere sahip tarih kaşesi, cep kaşesi ve kalem kaşe gibi kaşe çeşitleri de yer alır. Sırdaş kaşe mürekkebi ve diğer ihtiyaçlarınıza da kolayca cevap verebilir. Çeşitli meslek gruplarında yer alan müşteriler Sırdaş'ın kaliteli mühür ve kaşeleriyle tanışabilir. Eğlenceli sözlerle tasarlanan kaşeler, arkadaşlar arasında esprili iletişim kurmayı sevenler için ideal bir hediye olabilir. Siz de Sırdaş kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilir, ofisiniz için aradığınız uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ofisteki ve Evdeki Yardımcınız Sırdaş Ürünleri

Ofisteki ve Evdeki Yardımcınız Sırdaş Ürünleri

Ofis çalışanları tarafından evrak işleri yapılırken bazı bilgileri elle yazmak pratik olmayabilir. Adres, iş yeri adı ve vergi numarası gibi bilgilerinizin yer aldığı Sırdaş damga ile evrak işlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz. Sırdaş markası farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına yönelik çeşitli ürünler tasarlar. Mesleğiniz gereği kaşe kullanmanız gerekiyorsa markanın ürünlerine bakabilirsiniz. Sırdaş kalem kaşe modelleri avukat, doktor ve hemşire gibi çalışma ortamında sabit durmayanlar tarafından tercih edilebilir. Özel tasarımı sayesinde kalem kaşenizi cebinize takarak kaybolma derdine son verebilirsiniz. Ders çalışmak veya sunum yapmak için kullanılan beyaz tahtalardaki yazının kalitesi için tahta kaleminin kalitesi de önemlidir. Sırdaş kalem mürekkebinin kaliteli boyası beyaz tahtalarınızdaki yazıların canlı ve okunaklı durmasını sağlar. Markanın ürünleri arasında seçim yapmadan önce Sırdaş ürünlerini kullananların yorum ve tavsiyelerini detaylıca inceleyebilir, pek çok çeşit arasından ihtiyacınız olan doğru ürünü bulabilirsiniz.

Kaliteli Sırdaş Ürün Seçenekleri

Kaliteli Sırdaş Ürün Seçenekleri

Resmî evraklarla yapılan işlerde süreçlerin takibi için tarih detayının belge de bulunması önemli bir husustur. Sırdaş tarih kaşesi, kâğıt üzerine kalemle tarih atma olayına son verir. Gün, ay ve yılı güncel olarak ayarlayıp kâğıt üzerine tarih bilgisini pratik bir şekilde ekleyebilirsiniz. Evde ya da iş yerinde belge niteliğinde kâğıtlar bulunabilir. Sırdaş ürün çeşitleri arasında yer alan ve sadece rakamlardan oluşan numaratör kaşelerle belgelerinizi numaralandırıp düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Muhasebe ile ilgili evraklarda ödendi ve işlendi ifadesi sıkça kullanılır. Sırdaş mühür, çeşitli modelleriyle sık kullanılan bu ifadelerin farklı renkler ve yazı stilleri kullanılarak özelleştirilmesine yardımcı olur. Istampadan mürekkebe, imza kaşesinden numaratöre pek çok ofis malzemesi ihtiyacınızı için Sırdaş ürünlerini satın alabilir, işlerinizi düzenli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Sırdaş Ürünleri

Bütçe Dostu Fiyatlarla Sırdaş Ürünleri

Sırdaş ürün fiyatları kullanılan malzemenin cinsine, boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bazı dönemlerde yanınızda taşımak için baktığınız Sırdaş cep kaşe fiyatları istediğiniz gibi olmayabilir. Bu durumda ürünleri daha uyguna satın almak için favorilere ekleyebilir, fiyat takibi yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünler için Sırdaş indirim zamanlarını takip edebilir, uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz. Markanın oluşturduğu setler birden fazla ürüne ihtiyacı olan müşteriler için daha avantajlı olabilir. Örneğin Sırdaş kalem mürekkebi ihtiyacınız için tek renk yerine 3 farklı rengi içeren bir seti satın alabilirsiniz. Daha önce kullanmadığınız bir kaşe modeli hakkında kullananların yorumlarını merak edebilirsiniz. Sırdaş ürünlerini online alışveriş yoluyla alabilir, fiyat performans uyumuna bakabilirsiniz. Kullanışlı ve uygun fiyatlı Sırdaş ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.