placeholder
"

Skagen

" araması için 359 sonuç listeleniyor

Skagen

Saat Modasının İsmi Skagen

1989 yılında Danimarka’nın muhteşem doğası ve kültürünü saatlerinin tasarımlarına ve fonksiyonlarına yansıtarak üretim hayatına başlayan marka günümüze kadar uluslararası alanda saat sektöründe kendisini göstermeye devam etmektedir. Birbirinden şık tasarımları muhteşem fonksiyonlara sahip saatler üzerinde uygulayarak birçok ülkede insanların beğenisini kazanmıştır. Kuruluşundan itibaren üretim felsefesi sade ama karizmatik saat tasarımları üzerinde yoğunlaşmak olmuştur. Bu zamana kadar bu çizgisini hiçbir şekilde bozmayan marka kullanıcıları tarafından da her zaman teveccüh görmüş ve olumlu geri bildirimler almıştır. Skagen saat teknolojilerinin ve saat modasının ön planda olan markalarından birisidir. Kendine özgü saat anlayışıyla diğer firmalara adeta ilham kaynağı olmuştur. Hem erkek hem de kadınlara yönelik ve onların ihtiyaçları doğrultusunda saatler ortaya koymaya devam etmektedir. İnsanların beklentileri her zaman aynı olmayabilir. Bu ayrıntıyı daima göz önünde bulundurarak üretimini sürdürmektedir. İskandinav çizgisi neredeyse tüm ürünlerinde kendini göstermektedir. Bu çizgi markayı tasarımın haricinde oldukça sağlam saatler üretmesini sağlamıştır. Her yaştan her meslekten ve her zevkten insanın isteklerine hitap edebilme özelliği sayesinde küçük büyük herkesin kolunda bir Skagen görebilmek mümkündür. Saat keşfedildiği ilk günden bu yana çok farklı amaçlar için kullanılmıştır. İlk başlarda tamamen faydacı bir bakış açısıyla bulunan ve geliştirilen saat modern zamanlarda başlı başına zamanı gösteren bir şey olmaktan öte kullanan insanın yaşam tarzını ve karakterini yansıtan bir objeye dönüşmüştür. Günümüzde de birçok amaçla insanlar saatleri kullanmaktadırlar. Bazı insanlar ise girdiği her ortama yönelik ya da kıyafet seçimlerine uyumlu birden fazla saate sahip olmak isterler. İşte tam da burada bir moda anlayışı devreye girer. Skagen, kendine has çizgisiyle bir moda etiği oluşturmuştur. Markanın saatlerine baktığınızda bunu size oldukça güçlü bir şekilde hissettirecektir. Skagen, saat dışında takı alanında da birçok ürüne imza atmıştır. Özellikle kolye ve bileklik gibi yine İskandinav çizgisini ve kültürünü hissettiren modeller tasarlanmaktadır. Giyim tarzınızı tamamlamak istiyorsanız tarzınıza uygun bir saati kollarınızda görmek istersiniz. Birçok moda çizgisine uyum sağlayabilen Skagen saat ve takılar her zaman ilk tercih olarak kullanıcıları tarafından temin edilmektedir. Her ne amaçla kullanılırsa kullanılsın saatler ve takılar insanın görünüşünü ve karşısındakine verdiği imajı oldukça değiştirmekte ve hissetmektedir. Kendi tarzınıza uygun bir Skagen ürünü alarak kendinizi mutlu etmelisiniz.

Kadın Saatinde Skagen Işıltısı

Kadınlar erkeklere göre takı ve aksesuar kullanımına oldukça fazla önem vermektedir. Her kadın bu özelliği taşımakla beraber bazıları ise bunu adeta bir tutku haline dönüştürmektedir. Skagen kadın saat tasarımlarında tam da bu tutkuyu baz alarak kullanıcılarına benzersiz ürünler sunmaktadır. Hangi meslekten olursa olsun girdiği her ortamda farklı olmak ve bunun için uğraşmak kadınların içgüdüsel bir özelliğidir. Bu farklılığı yakalamak için bazen kıyafet bazen ayakkabı bazen de aksesuar tercihleri ön plana çıkmaktadır. Baştan aşağıya kendi yaşam tarzını ve modasını yansıtmak isteyen kadınlar Skagen saatin çok çeşitli saatleri ile kendisini ifade edebilmektedir. Bu anlamda kadınların bu hislerine destek olmak ve onların kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamak markanın önemli felsefelerindendir. Bazen bir gece kulübünde bazen bir aile toplantısında bazen de bir iş yemeğinde takacağınız bir saat ile çok önemli bir boşluğu doldurmuş olabileceksiniz. Kadınların zarif kollarında gün ışığı gibi parlayan ve adeta göz alan yapılarıyla Skagen saat çeşitlerine kayıtsız kalamayacaksınız. Çok farklı özellikleri olan, boyut ve kullanım amaçları gibi farklı çeşitleri olan marka neredeyse her ihtiyaca ve isteğe uygun bir modeli hayata geçirmiştir. Alırken çok zorlanacağınız ve her birini diğerine tercih edemeyeceğiniz saat çeşitleri tarzınızın tamamlayıcısı olacak ve kullanıcılar için bir kimlik görevi görecektir. Dış görünüş olarak insanlar her zaman istediği gibi görünmeyebilir. Ancak Skagen saat modellerinin kendine has ışıltısıyla tüm eksiklikleri gidermeniz mümkündür. İnsanları bu ışıltıya kayıtsız kalamayacaklar ve gözlerini üzerinizden alamayacaklar. Tüm bunlardan hoşlanmayan insanlar için de oldukça sade ama özgün tasarımlı saatler yine bu tarz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Her insan aslında kendince bir modaya sahiptir. Saatlerde bu kendine has modanın önemli bir parçası olmuştur. Kendini göstermek ve kendini kanıtlamak isteyen tüm kadınların kolunda bir Skagen saat görmek mümkündür. İstediğiniz tarzı ve modayı tam olarak yansıtabilen ve bunu en iyi şekilde yapabilen marka gün geçtikçe koleksiyonlarına yeni modeller eklemektedir. Her sezon efsaneleşmiş modellerinin yanı sıra birbirinden yeni tasarımlar ve fonksiyonlara sahip modelle karşınıza çıkmaya devam etmektedir.

Skagen Erkek Saatlerin Karizması

Moda anlayışı tarz ve gösteriş konusunda kadınlara göre daha az değişkene sahip olan erkekler bu tavırlarını her alanda yansıtmaktadırlar. Tek bir saatle bile olsa her ortamda ve zamanda kendilerini kanıtlayabilmeleri mümkün olmuştur. Skagen saat erkek modelleriyle gün geçtikçe mükemmeli yakalamakta ve kullanıcılarına sunmaktadır. Sağlamlığının yanı sıra görünümleriyle ve fonksiyonlarıyla kalitesini her zaman hissettirmektedir. Farklı kullanım alanları ve kullanılış çeşitleri olan saatler bulunmaktadır. Skagen kol saati erkekler tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Farklı kordon çeşitleri ve renkleriyle erkeklerin vazgeçilmezleri arasında kendisine yer bulmaktadır. İş hayatında özellikle beyaz yakalı iş insanlarının hizmet verdiği ve çoğu zaman tek tip takım elbiselerin giyildiği ortamlarda sizleri diğerlerinden ayıracak fazla ayrıntı yoktur. Ama en önemli ayrıntı kolunuzdaki saatlerdir. Hangi marka veya tarzda takım elbise giyerseniz giyin şık bir saati kolunuza taktığınız anda her şey bir anda daha farklı görünmeye başlar. Erkekler gösterişten çok karizmatik duruşa önem verirler. Skagen saat minimal öğeleri saatlerinin tasarımlarında kullanarak İskandinav çizgisini dünyanın dört bir yanına ulaştırmayı başarmıştır. Kendinizi daha karizmatik hissetmenizi sağlayacak bu saatler ile daha özgüvenli davranışlar sergileyeceksiniz. Skagen marka olarak asıl uzmanlık alanı endüstriyel tasarım üzerinedir. Bu alandaki muhteşem tecrübesini saatler ve takılar üzerinde göstererek başlı başına bir marka haline gelmiştir. Erkek saatlerinin en büyük özelliği bu endüstriyel tasarım kodlarını içerisinde barındırmasıdır. Gerek günlük hayatta gerekse de iş hayatında kullanılan saatler sizi yansıtan nadir öğelerdendir. Skagen saat yorum ve geri bildirimlerden de anlaşılacağı üzere kullanıcılar tarafından maksimum düzeyde beğenilmektedir. Bununla birlikte yalnızca kendiniz için değil sevdikleriniz için de bu saat modellerinden hediye edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Skagen ile yapmış olduğunuz bu hediye hiçbir zaman unutulmaz hediyeler arasında kendisine yer bulacaktır. Uzun süreli kullanıma sahip olan bu tip hediyeler diğer hediyelere göre daha fazla beğenilme potansiyeline sahiptir. Terfi almış eşinizi ya da mezun olmuş oğlunuzu bir Skagen saat ile destekleyebilir ve onların yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Kullandığınız ilk günden itibaren sizin bir parçanız haline gelecek olan bu saatlere sahip olmak daima bir ayrıcalıktır. Yapacağınız bir iş görüşmesinde giyim ve kuşama dikkat eden bir işvereni etkilemek Skagen saatlerle daha da kolay ve hızlı olabilecektir.

Endüstriyel Çizgiler Skagen Takılarda

Skagen takı alanında birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Zarif dokunuşlarla sofistike ve yalın bir görünüme sahip olan takılar ürünlerindeki ince işçilikleri ile fark yaratmaktadır. İmaj anlamında kullanıcılarına güçlü bir duruş ve akılda kalıcı görsellikler katmaktadır. Bütün bunlarla birlikte markanın kuruluşundan bu yana felsefesi haline gelen doğal temalardan da vazgeçmemektedir. Gündelik yaşamın sıradanlığından kurtulmak isteyen kadınlar için heyecan verici bir havaya sahip olabilmek isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kişilerin genel görünüşleri ve akılda kalan yanlarında kullanılan takılar önemli bir yer tutmaktadır. Çok farklı tasarımlara sahip olan Skagen kolye çeşitleri üzerinde bulunan değerli taşlar sayesinde görünümündeki şıklığı kat ve kat artırmaktadır. Girdiğiniz ortamlarda veya bulunduğunuz mekânlarda farklı bir havaya bürünmek istiyorsanız bu takılara kayıtsız kalamayacaksınız. Tamamen kendi tazınızı oluşturabilmenize olanak sağlayan bu takılar adeta sizin bir imzanız haline gelebilecektir. Muhteşem kıyafetleriniz göz alıcı makyajınızın yanında zarif bileklerinize bir de Skagen bileklik dokunuşuyla tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kendinize has stilinizi oluştururken Skagen çizgilerinden yararlanmak sizlere çok farklı bir hava katacaktır. Gerek kolye gerekse de bileklik tercihlerinizde Skagen farkını seçmek sizleri daha şık bir çizgiye taşıyacaktır. Bir davet sırasında markanın takılarının şıklığı ve göz alıcılığını yaşarken gündelik hayatınızı bir anında ise sadeliği size yaşatabilme özelliğine sahiptir. Sizlere sadece nereye gideceğinizi tercih etmek kalacaktır. Her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz bu takılara sahip olmak için bir an bile vakit kaybetmemeniz tavsiye edilmektedir. Kendiniz dışında sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara özel günlerinde benzersiz bir hediye vermek için bu takıları tercih edebilirsiniz. Unutulmaz bir hediye vermenin en iyi yolu Skagen takı çeşitleriyle sevdiklerinize mutlu bir dokunuştan geçmektedir. Her baktığında sizi hatırlayacak ve onları ne kadar sevdiğinizi unutturmayacak bir hediye olacaktır. Tüm bunların yanı sıra onlara belki de yeni bir tarzın ve stilin yolunu açacaksınız. Kendilerini bir anda Danimarka’nın eşsiz tasarımlarıyla bezeli bu takılarından etkilenmiş olarak bulacaklardır. Skagen bütün bu özellikleriyle yıllardan bu yana kuruluş çizgisini hiç bozmadan şıklığın sadeliğin içerisinde gizli olduğu gerçeğiyle yen koleksiyonlar sunmaya devam etmektedir.

Skagen Teknolojisiyle Fark Yaratan Saatler

İster kadın ister erkekler için üretilmiş olsun Skagen saat teknolojisinde kendisini belirli bir noktaya konumlandırmayı başarmıştır. Dijital ve analog teknolojileri bir arada harmanlayarak hem görünüm olarak hem de fonksiyonel olarak benzersiz saatler üretmeye devam etmektedir. Skagen akıllı saat bunlardan bir tanesidir. Akıllı saat çeşitleri çok farklı teknolojik özelliklerle donatılmış bir saatten bekleyebileceğinizden daha fazla fonksiyona sahiptir. Bu saatler içerisinde en göze çarpanı Skagen Connect modelidir. Bu model telefonlarla entegre olabilen ve Bluetooth özelliğini içerisinde barındıran bir saat olarak karşımıza çıkar. Dahası bu saat akıllı telefonlarınıza gelen tüm bildirimleri dokunmatik mineral ekranı sayesinde kontrol etmenize olanak sağlar. Skagen Falster 2 ve Skagen Falster 3 modelleri ise birbirinin devam niteliğinde olan bir diğer akıllı saat modelleridir. Bu modellerde sağlık takip programı ve Google Pay sistemi kullanılabilmektedir. Google Pay sayesinde saat aracılığıyla temassız ödeme yapılabilmektedir. Altın gümüş ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulan bu ürünler ayrıca pil tasarrufu sağlayan ve daha uzun çalışma süresini destekleyen kadranlara da sahiptir. Bununla birlikte günlük kullanımlar ve farklı tarzlara yönelik saat çeşitleri ve modelleri de bulunmaktadır. Markanın dikkat çeken diğer bir saat çeşidi de Skagen renkli saat modelidir. Bu model birbirinden farklı renklerde her tarz giyim ve zevke uygun şekilde üretilmektedir. Akıllı saat teknolojisinde çağ atlayan Skagen Hybrid saat modeliyle akıllı saatlerini daha da çeşitlendirmektedir. Skagen Hybrid bir saatten daha fazlasıdır. Cihazın yanında bulunan 3 adet tuş ile cihazı kontrol edebilmektesiniz. Suya dayanıklı yapısıyla tatillerinizde kolunuzdan çıkarmanız gerekmemektedir. Her an her ortamda şıklığınıza şıklık katmaya devam etmektedir. Bluetooth sayesinde akıllı telefonlarınıza bağlanabilmeniz mümkündür. Telefonunuza dokunmadan müzik dinleme ve değiştirme gibi özellikleri bulunmaktadır. Telefonunuza gelen bildirimleri titreşimiyle sizlere bildirme fonksiyonuna sahiptir. Saat ekranında aynı zamanda takvimi de görebilmektesiniz. Telefonunuzun kamerasını bu akıllı saat sayesinde kontrol edebilir ve saati deklanşör olarak kullanabilmektesiniz. Tüm bu fonksiyonlar gelişen ve değişen teknolojik gelişmeler ışığında sürekli bir şekilde yenilerini eklemektedir. Skagen saatlerde bir saatten daha fazlasına sahip olabileceksiniz. Sadece tasarım ve görünümündeki şıklık değil, fonksiyonları sayesinde de neredeyse tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmenizi sağlamaktadır. Akıllı cep telefonlarınıza bağlanabilmesi sayesinde telefonunuza dokunmadan tüm çağrılara cevap verebilir, müzik dinleyebilir ve bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Skagen Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Skagen saat ve takı ürünleri ve bu ürünlerin yüzlerce çeşit modelleriyle kullanıcılarına Danimarka esintisiyle baş başa bırakmaya devam etmektedir. Sürekli gelişen ve değişen moda anlayışlarına rağmen kendi çizgisini ve tarzını ürünlerinde asla değiştirmeyen ve bu anlamda diğer markalara ilham kaynağı olan Skagen şıklığın tek adresi olmaktadır. Kullanıcı geri bildirimleri ve yorumlarına bakacak olursak tam bir müşteri memnuniyeti, istenilen tüm özellikleri sunabilme kabiliyeti ile ön plana çıkmaktadır. Skagen Türkiye pazarına girdiği günden bu yana kendisini kabul ettirmiş ve sektörün en önde gelen markaları arasında kendisine yer bulmuştur. Her sezona kendi çizgileriyle bezenmiş farklı ürünlerle bomba gibi giriş yapan marka belirli dönemlerde indirim kampanyaları da düzenlemektedir. Skagen indirim günlerinde ihtiyacınız olan takıyı ya da saati alabilmeniz mümkündür. Skagen saati benzersiz yapan birkaç özellik vardır. Bunların başında farklı ve benzersiz modellerdir. Klasik saat ve takı tarzlarının yanı sıra teknoloji harikası akıllı saatler de üretmektedir. Birçok fonksiyonu bir arada kullanıcılarına sunabilen bu saatler sayesinde günlük işlerinizi daha hızlı kontrol edebilmektesiniz. Diğer bir özellik ise markanın tamamen kendisine özgü minimalist ve sade tasarım çizgisinin bulunmasıdır. Bakıldığında saatin Skagen marka olduğunu rahatlıkla söyleyebilmek mümkündür. 1989 yılından bu yana bu tasarım çizgisini hiçbir şekilde bozmamıştır. O günden bu yana birçok özelliği saatlerine dâhil etmiş ve tasarımla fonksiyonu ahenkli bir şekilde kullanıcılarına sunmuştur. Skagen saatlerinin bir diğer özgün özelliği ise kordonlarının şıklığı ve çeşitleridir. Farklı kordon çeşitlerinin kullanıldığı klasik ve akıllı saatler ile kolunuzda asla rahatsızlık vermeden takabileceğiniz saatler sunulmaktadır. Skagen hasır kordon ile kullanılan saatler salaş bir giyinme tarzı olan insanlar açısından gayet rahat bir şekilde tercih edilebilmektedir. İstenildiği zaman başka bir kordon ile de değiştirilmesi mümkün olabilmektedir. Bu sebeple Skagen yedek kordon bulundurarak istenildiği an değiştirip kullanabilmektesiniz. Ayrıca Skagen kayış sayesinde bu alternatiflere bir yenisini daha ekleyebilmektesiniz. Her biri birbirinden güzel ve eşsiz bu saatler ve takıları hayatınızın bir parçası haline getirmek sizlerin elinde. Tarzınız ve tavrınızı karizmatik ve tekrara düşmeden her zaman yansıtabilmenizin tek yolu Skagen kullanmaktır. Değişen teknoloji alışveriş sahalarını daha çok elektronik ortama yönlendirmektedir. Skagen saatleri de internet üzerinden online satış platformlarında bulabilirsiniz. Birbirinden şık ve eşsiz Skagen takı ve saat modellerini Trendyol’un kullanışlı web sitesi ve uygulaması üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.