Marka
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Skytech

" araması için 397 sonuç listeleniyor

Yüksek Çözünürlük ve Kaliteli Yapıları ile Skytech Ürünleri

Televizyon, tüm dünyada kullanılan en popüler cihazlardan biridir. Günümüzde oldukça yaygın bir kullanım oranı vardır ve hemen hemen her evde bulunur. Akıllı TV'ler internet üzerinden çalışan ve uygulamalara erişebilen televizyon cihazlarıdır. Televizyonlar siyah beyaz ağır kutulardan ince cihazlara dönüştü. Akıllı TV'ler normal TV'lerden daha fazlasını yapar, internete erişebilir ve daha iyi bir televizyon görüntüsü oluşturabilir. Akıllı TV'ler, bilgisayarların, televizyonların ve dijital medya oynatıcıların teknolojik bir birleşimidir. Televizyon yayını sağlayan medyanın yanı sıra bu cihazlar akıllı televizyon ve internet gibi üst düzey medya özelliklerine ve ev ağına erişim sağlayabilir.

Skytech TV Fiyatları

Skytech TV Fiyatları

Smart TV, internet ve akışlı TV'nin yetenekleriyle karıştırılmamalıdır. İnternet TV, geleneksel kablo ve uydu iletimi yerine internetin nasıl yayınlandığına bakılmaksızın internet üzerinden televizyon içeriği almanızı sağlar. IPTV, genelde televizyon yayıncıları tarafından kullanılan internet televizyonu yayınlarından biridir. Çeşitli şirketler ve bireyler tarafından internette programları görüntülemek ve oluşturmak için oluşturulan terimdir. Akıllı TV'lerde kullanılan işletim sistemi, uygulamalara ve dijital içeriklere erişim sağlayan televizyona önce yazılım yüklenir. Buna karşılık, yalnızca yayın yapan normal televizyonlar monitör görevi görür ve belirli operatör özelleştirmeleri ile sınırlıdır. Smart TV teknolojisi, oyun konsolları gibi harici cihazlara ve bazı Bluray oynatıcılar, dijital medya oynatıcılar ve akıllı telefonlar gibi etkileşimli cihazlara eklenmiştir. Bu cihazlara erişim internetten, kablolu veya uydu TV kanallarından veya herhangi bir depolama ürünü yardımıyla ile film video ve diğer içeriklerin oynatmasına yardımcı olur. Skytech SLT-3230 C 32 Full HD Led TV, kullanıcıların müzik ve video akışı yapmasına, internette gezinmesine ve fotoğrafları görüntülemesine olanak tanıyan entegre internet ve etkileşimli Web 2.0 özelliklerine sahip geleneksel bir televizyondur. Skytech TV SLT-3230D Smart modeli; 32 Skytech Android TV Full HD ekrana sahiptir, A Sınıfı 16:9 Geniş Ekran bulunur ve 1920x1080 çözünürlüğe sahiptir. Android 9.0 İşletim Sistemi ve Çok Dilli Menü Desteğine sahiptir. USB girişi ile müzik ve film gibi her türlü dosyaların oynatılmasını sağlar. Yüksek 2x8W ses çıkış gücü ve 1x HDMI, 2x AV girişi, 2x USB, ethernet girişi, WI-FI 1x kulaklık çıkışı dijital ses çıkışı bulunur. Bütün bunları çok fonksiyonlu Skytech kumanda ile yönetebilirsiniz.

Skytech Televizyon Özellikleri

Skytech Televizyon Özellikleri

Akıllı TV'ler pek çok uygulamaya erişebilir. Akıllı TV'ler ayrıca pek çok oyun başlatabilir. Akıllı TV'lerin internet erişimi vardır ve bu şekilde çalışır. Akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı çekmek yerine bir düğmeye basıp internette arama yapabilirsiniz. Seçilen öğeyle ilgilenip ilgilenmediğinizi onaylayabilirsiniz. Akıllı TV'ler, mevcut tüm TV şovlarının daha iyi bir görünümünü sağlar. Akıllı TV'ler yüksek çözünürlüklü televizyon izleme kalitesine sahiptir. Bu HD işlevi, TV'de ne varsa daha net, ayrıntılı ve daha parlak görmenizi sağlar. Bu işlevin amacı, gerçekte orada olduğunuz gibi hissetmenizi sağlamaktır. Bu, normal televizyon setinin bulanıklığından kullanıcıları kurtarır. Akıllı TV'ler internete erişebilir, uygulamaları açabilir ve HD olarak görüntülenebilir. SLT-3230D modeli Skytech TV 82 ekrana sahiptir. A sınıfıdır ve 16:9 geniş ekrana sahiptir. 1920x1080 çözünürlük ve farklı dillerden oluşan menü seçeneği bulunur. USB ile müzik dosyaları filmler ve resim dosyalarını görüntüleme özelliği bulunur ve 2x8W ses çıkış gücü sesleri kaliteli bir şekilde duymanızı sağlar. Skytech 82 ekran televizyon 1x HDMI, 2x AV girişi, 2x USB, ethernet girişi, WI-FI 1x kulaklık çıkışı ve dijital ses çıkışına sahiptir. Skytech uydu alıcısı bulunur ve çok fonksiyonlu Skytech uydu kumandası ile kullanılır. Skytech televizyon fiyatları modeller arasında farklılık göstermektedir. Skytech SST-4330D modeli, A sınıfı 16:9 D-LED ekrana ve 1920X1080 çözünürlüğe sahiptir. Çok dilli menü seçeneği ve USB üzerinden müzik, film ve resim oynatma özelliği bulunur. Skytech TV 109 ekran ve Skytech 102 ekran seçenekleri de bulunur. 1x AV girişi, 2x USB, 1x komponent video girişi, 1x PC ses girişi,2x HDMI, 1x VGA, 1x kulaklık çıkışı, ses çıkış ile istediğiniz her şeyi televizyonunuza yansıtabilir keyifle izleyebilirsiniz. Çok fonksiyonlu uzaktan kumandası Skytech ST-5030US modeli özellikleri ise; A sınıfı 16: 9 geniş ekran ve 3840x2160 çözünürlüğe sahiptir. Android 9.0 işletim sistemi, 8 GB dahili hafıza ve 1,5 GB RAM ile hafıza derdini ortadan kaldırır. Dahili dijital karasal yayın alıcısı ve çok dilli menü seçeneği özellikleri bulunur. USB üzerinden 1x mini AV, 1 adet CI modül girişi, müzik, film ve resim de oynatılabilir ve 2x8W ses çıkış gücüne sahiptir 1x VGA, 1x PC ses girişi, 1x LNB girişi, 1x RJ 5 Ethernet ve 3x HDMI girişi 1x anten girişi ile (DVBT/T2), 1 adet kulaklık çıkışı, dijital ses çıkışı, 2 adet USB girişi vardır.

Skytech 24 İnç TV Özellikleri

Skytech 24 İnç TV Özellikleri

Akıllı televizyonlar günümüzde neredeyse her evde yerini almış cihazlardan biridir. Kolay ve hızlı kullanımı kullanan kişilere birçok avantaj sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı TV’lerin de farklı özellikleri ortaya çıkmıştır. ST-5090 modeli özellikleri; A sınıfı 16:9 D-LED ekran ve 3840*2160 çözünürlük, Webos işletim sistemi ve 8 GB dahili hafıza içerir. 1,5GB RAM ve dahili uydu alıcısı bulunur. Karasal yayına uygun (DVB-T/T2), çok dilli menü desteği ve USB üzerinden müzik, film ve resim dosyası oynatma özelliği vardır. 3xHDMI, 1x LNB, 1xanten girişi vardır. 2x8W ses çıkış gücü ve 1xRJ45 ethernet girişine sahiptir. Ayrıca 1x AV girişi, 1XCI modül girişi, 1x kulaklık çıkışı, 1x optik dijital ses çıkışı, 2xUSB girişi, akıllı kumanda bulunur. ST-5530US modeli ise; A sınıfı 16:9 D-LED ekran ve 3840*2160 çözünürlüğe sahiptir. Webos işletim sistemi ve 8 GB dahili hafıza 1,5GB RAM ve dahili uydu alıcısı (DVB-S/S2), karasal yayına uygun (DVB-T/T2), çok dilli menü desteği bulunur. USB üzerinden müzik, film ve resim oynatma 2x8W ses çıkış gücü 1xRJ45 ethernet girişi 3xHDMI, 1xLNB, 1xanten girişi, 1xAV girişi, 1XCI modül girişi, 1x kulaklık çıkışı, 1x optik dijital ses çıkışı, 2xUSB girişine sahiptir. Akıllı kumanda bulunur. Skytech 55 inç ST-6090 modeli özellikleri; A sınıfı 16:9 D-LED ekran ve 3840*2160 çözünürlük bulunur. Webos işletim sistemi, 8 GB dahili hafıza bulunur. 1,5GB RAM ve dahili uydu alıcısı (DVB-S/S2) vardır. Karasal yayına uygundur (DVB-T/T2) ve çok dilli menü desteği bulunur. USB üzerinden müzik, film ve resim dosyası oynatma özelliği vardır. 2x8W ses çıkış gücü ve 1xAV girişi 1xRJ45 ethernet girişi vardır. 3xHDMI, 1xLNB, 1x optik dijital ses çıkışı, 1xanten Girişi, 1X CI modül girişi, 1x kulaklık çıkışı, 2xUSB girişine sahiptir. Akıllı Kumanda bulunur. ST-6530US modeli ise; A sınıfı, 16:9 D-LED Ekran, 3840*2160 çözünürlük içerir. Webos işletim sistemi ve 8 GB dahili hafıza, 1,5 GB RAM bulunur. Dahili uydu alıcısı (DVB-S/S2) bulunur ve karasal yayına uygundur (DVB-T/T2) çok dilli menü desteği vardır. USB üzerinden müzik, film ve resim oynatılabilir. Skytech TV kumanda ve TV çeşitleri ile diğer Skytech ürünlerini Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.