Marka
Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

SMARTER

" araması için 219 sonuç listeleniyor

Temizliği Kolaylaştıran Smarter Ürünler Trendyol'da!

Her evin olmazsa olmaz temizlik ürünlerini kaliteli materyaller ve kullanışlı tasarımlarla hazırlayan Smarter, müşteriler tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan markaların arasında yer alır. Tüy toplayıcıdan moplara, mikrofiber bezlerden paspaslara kadar birçok temizlik malzemesi üreten Smarter home, evlerde hijyenin ve ferahlığın sağlanmasına aracı olur. Temizliği kolaylaştıran pratik çözümler arasından ihtiyaç duyduklarınızı Smarter online alışveriş imkânı sayesinde inceleyip beğendiğiniz ürünleri favori listenize ekleyebilirsiniz. Örneğin evcil hayvanlarınız varsa ve dökülen tüylerini temizlerken zorluk yaşıyorsanız Smarter tüy toplayıcılarından yardım alabilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde veya okullarda kısacası temizlenmesi gereken her ortamda kullanılabilen Smarter mop çeşitleri de kaliteli materyallerden üretildikleri için uzun süreli kullanım avantajını beraberinde getirir. Temizlik yapmayı daha keyifli hâle getirecek özelliklere sahip ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz Smarter tavsiyelerini okuyup aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Temizliğe Pratiklik Kazandıran Smarter Ürünleri

Temizliğe Pratiklik Kazandıran Smarter Ürünleri

Temizlik yapmayı sevmenize yardımcı olacak çözümler tasarlayan Smarter, müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunar. Özellikle toz alma işlemi için doğru bezleri bulma konusunda sorun yaşayan müşterilere kaliteli çözümler sunan Smarter mikrofiber bez çeşitleri yoğun ilgiyle karşılaşır. Smarter temizlik bezi sayesinde mutfaktan banyoya, salondan diğer odalara kadar evin her köşesini tertemiz hâle getirebilirsiniz. Eğer sürekli yağlanan ocağınızı temizlemek için bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız yine Smarter bez çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Temizliğin önemli bir bölümünü kapsayan yerlerin silinip süpürülmesi işleminde de size yardımcı olması için Smarter pratik paspas çeşitleri piyasaya sunulur. Otomatik çalışan ve mikrofiber özellikli Smarter paspas çeşitleriyle tüm mekânları tertemiz hâle getirip aynı zamanda yerlerin parlamasını da sağlayabilirsiniz. Yeni tasarımları ve son derece kullanışlı çözümler sunması sebebiyle popülerlik kazanan spreyli modelleri ve Smarter tablet mopları inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanları hemen satın alabilirsiniz. Yorucu işler arasında gösterilen cam temizliğini de Smarter cam silme aparatıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı ve Kaliteli Smarter Ürünleri

Birbirinden Kullanışlı ve Kaliteli Smarter Ürünleri

Smarter modellerinin her biri mekânların kolay şekilde temizlenebilmesine yardımcı olma amacıyla tasarlanır. Örneğin Smarter kendinden sıkmalı mopla hızlıca yerleri silebilir ve pratikliği sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Evinizi süpürdükten sonra silme işlemini genellikle moplarla yapıyorsanız da uzun süreli kullanım için Smarter yedek mop ürünlerini de alıp stoklayabilirsiniz. Temizliğinize başlamadan önce ilk olarak evde biriken tüm çöpleri toplamayı tercih ediyorsanız işinize yarayacak Smarter çöp torbası çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen çöp torbaları arasından ihtiyacınıza uygun boyutları bulabilirsiniz. Smarter çöp kovası modelleri arasından beğendiğiniz ürünleri seçip evinizin farklı alanlarında kullanabilirsiniz. Temizlik için ayırdığınız zamanı kısaltmanıza yardımcı olacak çözümlere sahip Smarter ürünleri sayesinde temizlik işlerine sempati duymaya bile başlayabilirsiniz. Bu markanın ürünlerini ilk kez satın alacaksınız Smarter kullananların yaptığı değerlendirmelerden fikir alabilirsiniz. Gerçek müşterilerin paylaştığı Smarter yorumları sayesinde aklınıza takılan her sorunun yanıtına ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Seçeneklerle Smarter Temizlik Ürünleri

Ekonomik Seçeneklerle Smarter Temizlik Ürünleri

Smarter fiyatları, ürünlerin çeşitliliğiyle doğru orantılı olarak çok farklı fiyat aralıklarında karşınıza çıkabilir. Ürünlerin modeli, ne için kullanılacakları ve malzeme çeşitleri gibi birçok kritere bakılarak belirlenen fiyatlar genel olarak her müşterinin ulaşabileceği seviyelerde tutulur. Ancak bazı ürünler daha kapsamlı çözümler sunduğu ve sıklıkla tercih edildiği için diğer ürünlere göre daha yüksek fiyatlardan satışa sunulabilir. Örneğin farklı birkaç üründen oluşan Smarter temizlik setinin fiyatı, mikrofiber bezlere göre daha pahalı şekilde belirlenebilir. Bütçenize uygun bir alışveriş yapabilmek için Smarter satın almadan önce ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Eğer ürünün sahip olduğu özellikler ve fiyatı size uygunsa beğendiğiniz ürünleri online olarak hızlıca siparişiniz edebilirsiniz. İsterseniz Smarter indirim dönemlerini de takip ederek bütçe tasarrufu yapabilir ve istediğiniz tüm ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Size temizliği sevdirecek Smarter ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.