"

Söz Dekoru

" araması için 1130 sonuç listeleniyor
sigoly Söz Nişan Masası Set
Kargo Bedava

sigolySöz Nişan Masası Set

4.999 TL
Sepete Git

Söz Dekoru Hakkında Sık Sorulan Sorular

Söz Dekoru Kullanışlı Mıdır?

Türk gelenek ve göreneklerinin temel taşlarından olan kız isteme merasimini hem renkli hem eğlenceli hale getiren söz dekoru ergonomik tasarımı aynı zamanda pratik kullanımıyla ön plana çıkar. Söz organizasyonlarında kullanmak üzere pek çok renkli, özel tasarım süs ve aksesuar modeli her tarza hitap edebilir. Renkli ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken dikdörtgen, kare ya da yuvarlak söz masası modelleriyle farklı kombinasyonlar oluşturulabilir. Son dönemin en çok tercih edilen söz masası tepsisi, çiçek, çikolata, balon ve süslemeleri mekana oldukça dikkat çekici görünüm sağlayabilir. Özel tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler hemen herkesin zevkine hitap edebilir.

Söz Dekoru Çeşitleri Nelerdir?

Türk geleneklerinde evlerde gerçekleştirilen organizasyonları oldukça eğlenceli, ilgi çekici ve renkli hale getiren incili ya da simli yüzük kurdeleleri her dönem popüler haldedir. Aynı zamanda söz tepsisi ya da arka fon gibi ürünler dahi ihtiyaç ve zevklerinize hitap edebilir. Söz masası ya da gelin damat masası olarak her zevke uygun biçimde konsept oluşturulabilen bu ürünler; ortamın dekoratif şıklığını artırabilir. Özel organizasyonların bir parçası haline gelen kişisel zevk ile ihtiyaçlara özel tasarlanan rustik söz masası ve aksesuarlar modelleri sıklıkla tercih edilir. Gelin ve damadın oturdukları alanı altın, gümüş ya da farklı renklerde dizayn edilen objelerle süsleyebilirsiniz.

Söz Dekoru Nereden Alınır?

Evliliğe adım atmakta olan bireylerin en özel dönemlerinden biri olan söz merasimini renkli ve özel bir konseptle kutlanmasına olanak sağlayan söz dekoru ürünlerini Trendyol’dan analiz edebilirsiniz. Söz masası hazırlığında kullanılabilecek malzemeler kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına özel dizayn edilir. Söz kesimi törenlerinde tercih edilen bu ürünler; evlerin yanı sıra açık olan mekanlarında da kullanılabilir. Bu noktada plastik, bambu, hazır ya da doğal ahşap malzemelerden üretilen kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı renk ve model çeşitliliğine sahip olup söz konseptine uygun dizayn edilir. Herhangi bir profesyonel ekipten yardım almayacaksanız kendi imkanlarınızla söz dekoru incelemesi yapabilirsiniz.