İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Söz Çikolatası

" araması için 1742 sonuç listeleniyor

Lezzetli Söz Çikolatası Çeşitleri Trendyol’da!

Dünyanın tüm ülkelerinde son derece özel anlamı olan çikolata, her kültürde önemli bir yere sahiptir. Kız isteme çikolatası da bu noktada yoğun rağbet görür. Farklı bir ismiyle gelin isteme çikolatası geleneği, evlilik kurumunun oluşmasını sağlayan ilk dönemlerde sıklıkla tercih edilir. Genellikle kız isteme geleneğinin tatlı bir şekilde başlamasını ve bu aşamadan sonraki süreçlerin de aynı biçimde sürmesini isteyen aileler tarafından isteme söz çikolatası önemlidir. İsteme merasiminin ardından aileler ve genç çiftin arasında her daim tatlılık olması için söz çikolatası ikram edilir. Bu noktada çok sayıda seçenek vardır. Seçenekler arasında söz çikolatası gondol şeklindeki tasarımlar da yoğun rağbet görür. Hem söz merasimlerinde hem de nişan törenlerinde bu tasarımlar, hediye seçenekleri arasında her zaman ön plana çıkar. İlgili törene katılan davetlilere ikram edilmesi amacıyla nişan çikolatası çeşitleri özel süslemelerle hazırlanır. Evlilik birliğinin kurulma sürecinde yer alan bu gelenek; sonraki aşamalarda da farklı isimler altında devam eder. Gençlerin isteği doğrultusunda gerçekleşen merasimler için hazırlanan söz nişan çikolatası adeta bir sembol halinde kabul edilir. Dilerseniz bu noktada gümüş tepsi söz çikolatası seçeneklerine de yönelebilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm alternatifleri kapsamlı biçimde inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem taze hem de şık görünümlü seçeneklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Tasarıma Sahip Söz Çikolatası Modelleri

Özel Tasarıma Sahip Söz Çikolatası Modelleri

Özel bir tasarıma sahip söz çikolata kutusu sadece evlilik birliğinin kurulma aşamalarında tercih edilmez. Aynı zamanda evliliğin ilerleyen süreçlerinde gerçekleşen doğum gibi durumlarda da tercih edilen hediye seçenekleri arasında ön plana çıkıyor. Enfes lezzetleri ile özel günlere gerek görselliğiyle gerekse de tadı ile anlam katan bu seçenekler, oldukça revaçtadır. Böyle özel merasimlerde ağız tatlılığı için sürdürülen tatlı ve çikolata geleneği, kültürün de değerli parçaları halindedir. Özel merasimlerde ön plana çıkan nişan söz çikolatası seçenekleri son derece farklı tasarımlarda hazırlanır. Bu seçenekler, genel olarak şık bir gümüş tepside sunulur. Aynı zamanda gondolda ya da özel şık kutularda dahi dizayn edilebilir. Bu seçeneklerin dış tasarımı farklı şekillerdedir. Sade düz bir kutu olmaksızın günün anlamını yansıtan desenlerde ve süslemelerle hazırlanır. Bu nedenle de ilgili kutular özel günlerde oldukça fazla talep görür. Klasik karton tasarımların yanı sıra son dönemlerde cam kutuda söz çikolatası da tercih edilir. Kişilerin isimlerine özel seçenekler böyle merasimler için üretilir. Özel tasarım seçenekler arasında kalp şeklinde hediyelik modeller de vardır. Aynı zamanda harf şeklindeki seçenekler de evlenme aşamasında olan gençlerin ilgisini çeker. Tüm bunların yanı sıra özel spesiyal şekilde hazırlanan tasarımlar; gerek süslü kalp kutularda gerekse de fotoğraf albümünü yansıtan dekoratif biçimde satışa sunulur. Böyle anlamlı hediyeleri içinde barındıran bu eşsiz tasarımlara sahip seçenekler, ilerleyen dönemlerde evin en güzel köşesinde yer alır. Hediye seçimi sırasında farklı modeldeki çikolatalarla dolu dekoratif kutular ya da sepetler yoğun ilgi görür. Seçim yaparken farklı temalarla ve süslerle bezenmiş tasarımlara yönelebilirsiniz. Metal veya gold renklerde dizayn edilen kutularını satın alarak şık bir hediye seçeneği yaratabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere söz kesme ya da nişan gibi özel dönemlerin yanı sıra doğum günü etkinliklerinde veya iş başvurularının onaylandığı bir günde dahi tebrik amaçlı bu seçenekleri güvenle iletebilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlar ile sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Söz Çikolatası Seçenekleri

Dikkat Çekici Söz Çikolatası Seçenekleri

Çikolata hiç kuşkusuz hemen herkes tarafından sevilerek tüketilen lezzetlerden biridir. Her insanın damak zevkine hitap eden bir tür, mutlaka vardır. Bu seçeneklerin üretimi de adeta sınırsızdır. Böylece hemen her tatta ve aromada bir tür mevcuttur. Markalar arasında bir araştırma yaptığınızda mutlaka kendi damak zevkinize hitap eden ürünle karşılaşırsınız. Ustalar tarafından büyük bir özenle üretilen çok sayıda seçenekleri pek çok özel günde hediye amaçlı tercih edebilirsiniz. İsteme merasimlerinde de nişan bohçası çikolatası olarak hazırlatabilirsiniz. Farklı konseptlerde üretilen ve sunumu özel olarak hazırlanan bu lezzetler, her dönem kişilerin tercih ettiği kültürel bir nesne halindedir. Her kültürde özel günlere yakışan bir çikolata türü bulunur. Söz çikolatası modelleri denildiğinde çok farklı türde ve konseptte seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz. Kendi damak zevkinize ve görsel anlamda beğeninize uygun bir seçeneği seçerek özel gününüze anlam katabilirsiniz. Kendi beğenilerinize uygun bir söz çikolatası tepsi ya da gondolda olabilir. Bu sayede enfes çikolatalarınızı konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Harfli söz çikolatası seçenekleri de son dönemlerde yoğun rağbet görür. Aynı zamanda bu noktada dilerseniz yazılı söz çikolatası, emoji şeklinde ve daha birçok modelde üretilebilen çeşitleri tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar; özel anlarınızda ya da günlerinizde hem tatlı hem unutulmayacak bir anı oluşturur. Kalp şeklinde üretilen türleri sevdiklerinize armağan ederek onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Draje çikolatalar nişan törenlerinin yanı sıra doğum günü etkinliklerinde de tercih edilebilir. Aynı zamanda baby shower partilerinde de oldukça fazla tercih edilen bir türdür. Dilerseniz love yazılı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Günün anlam ve önemini yansıtan paketleri tercih ederek davetlilere ikram yapabilirsiniz. Trendyol ile bütün seçeneklere kolay biçimde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hesaplı Söz Çikolatası Fiyatları ve Kampanyaları

Hesaplı Söz Çikolatası Fiyatları ve Kampanyaları

Özel tasarımı olan çikolata dolu kutular içinde yer alan besinlerin kalitesiyle beraber farklı şekillerde ve renklerde sunulur. Bu seçenekler özel kutu tasarımlarıyla da büyük ilgi görür. Bu ürünler spesiyal olarak hazırlanır. Aynı zamanda özel günlerde tatlı bir hediye seçeneği olarak tercih edilir. Söz ve nişan çikolatası, doğum günü gibi etkinliklerde özel bir yere sahiptir. İlgili besinler; çoğu zaman altın, metal ya da rose renklerinde tasarlanan kutular içinde yer alır. Bu şekilde şık bir hediye seçeneği olarak ön plana çıkar. Seçenekler bazı dönemlerde kalpli ve kırmızı bir kutu içinde sunulur. Aynı zamanda söz için çikolata seçenekleri, dolgulu şekilde üretilebilir. Ayrıca süslü paketlerde de hediye olarak gönderilebilir. Hediye olarak düşünülen paketleri satın alırken yanında farklı ürün çeşitlerini de tercih edebilmeniz mümkündür. Söz ya da nişan merasimleri için hazırlanmış hediye seçeneklerinin fiyat aralıkları büyük merak uyandırır. Bu seçeneklerin fiyatları; kalite, marka, tür, özellik ve dış tasarıma göre farklılık gösterir. Aynı zamanda gramaj oranı da fiyat skalasını doğrudan etkileyen unsurlar arasında ilk sıralarda yer alır. Belirlenen satış rakamları, müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarır. Bu besinler, farklı bütçelere hitap edecek rakam aralıklarında satışa sunulur. Bu sayede her kesimden insanın alabileceği sağlıklı ve gerçek lezzetlere erişim sağlamak mümkün hale gelir. İndirim ve kampanya dönemlerinde beğendiğiniz seçeneklere ekstra avantajlı biçimde sahip olabilirsiniz. İlgili seçeneklerin içerdiği malzemeye göre fiyat aralıklarında değişimler görülebilir. Uygun ve cazip rakamlara sahip söz çikolatası fiyatlarına ulaşabilmek için Trendyol üzerinden kapsamlı biçimde araştırma yapabilirsiniz. Bu sayede hem kendiniz hem de sevdikleriniz için seçim yapabilirsiniz. Size sunulan fırsatlar ile son derece cazip bir deneyim yaşayabilirsiniz.