placeholder
"

SPEEDO

" araması için 1601 sonuç listeleniyor
SPEEDO Kadın Siyah Flyback Mayo
KARGO BEDAVA
SPEEDOKadın Siyah Flyback Mayo
534,50 TL
Sepete Git

Speedo Ürün Seçenekleri Sizleri Bekliyor

Yüzme sporu için ihtiyaç duyulan her türlü kıyafet ve aksesuar, Speedo tarafından özel konseptlerle hazırlanmıştır. Profesyonel yüzücülerin kullanması gereken tüm yüzücü formaları ve çeşitli materyalleri profesyonelliğe uygun şekilde hazırlayan Speedo, deniz ve havuz için kullanacağınız malzemelerin ilk adresleri arasında yer almaktadır. Yüzücüler için özel mayolar, yüzücü gözlükleri, kulak tıkacı, bone ve terlik gibi temel aksesuarların tamamını hazırlayan Speedo, özel malzemeler sayesinde su içerisinde maksimum kaliteyle yüzmenizi sağlamaktadır. Speedo mayo ve bikiniler, yüzücülerin bedenlerine ve tercihlerine göre çeşitli modellerle hazırlanmıştır. Havuz ve deniz için uygun olan özel mayolar, kadın ve erkeklere özel beden seçenekleriyle herkes tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Sporcu mayolarından, günlük kullanım için hazırlanan mayolara kadar birçok modelde hazırlanan mayolarla, su içerisinde sıcak soğuk dengesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Vücudunuzun suya anında alışmasını sağlayan mayo kumaşları, sudan çıktığınızda hızla kurumakta ve sudan rahatsız olmanızı engellemektedir.

Speedo Profesyonel Yüzücü Malzemeleri

Speedo Profesyonel Yüzücü Malzemeleri

Profesyonel yüzücüler için belirtilen tüm kriterlere uygun olarak tasarlanan Speedo yüzücü mayosu modelleri, kadın ve erkeklerin bedenlerine göre tasarlandığından, beden uyumu problemi ortadan kalkmaktadır. Standart beden aralıklarında hazırlanan Speedo yüzücü mayoları, farklı kalıp ve renk seçenekleriyle beğenilerinizi karşılamaktadır. Yüzücülerin havuz ve deniz içerisinde kullanması zorunlu olan profesyonel materyaller, farklı model ve renk seçenekleriyle Speedo tarafından hazırlanmıştır. Standart ölçülere ve kurallara uygun olarak tasarlanan yüzücü materyalleri arasında yer alan Speedo bone modelleri, beden seçenekleriyle daha rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Saçları tamamen kapatan ve havuz içerisinde saçların dağılmasını engelleyen Speedo bone modelleri, çeşitli renk ve kalınlıkta tasarlanmaktadır. Profesyonel yüzücüler için gerekli olan materyal kurallarına uygun olarak hazırlanan bone ve Speedo gözlük modelleri arasından, ihtiyacınızı karşılayan en ideal modelleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Yüzücü mayosundan deniz gözlüğüne kadar ihtiyacınız olan tüm yüzücü materyalleri, Speedo tarafından sizler için hazırlanmıştır. Profesyonel yüzücüler için gerekli olan tüm kriterleri karşılayan Speedo ürünlerini, filtre bölümünü kullanarak seçebilirsiniz. Aradığınız ünleri tüm özellikleriyle belirleyebileceğiniz ve hızlıca sepetinize ekleyeceğiniz filtreleme özelliği sayesinde, ihtiyacınız olan materyalleri anında bulabilirsiniz. Aradığınız yüzücü ürünleriyle ilgili belli başlı özellikler bulunuyorsa filtre bölümünden bu özellikleri de belirtebilir ve buna uygun ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Profesyonel Tasarım Speedo Yüzücü Mayoları

Profesyonel Tasarım Speedo Yüzücü Mayoları

Speedo yüzücü gözlük ve bone modellerinin yanında, profesyonel yüzücülerin kullanması gereken özel içerikli mayo çeşitleri de sizlerle buluşmaktadır. Deniz ve havuzlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan yüzücü mayoları, kadın ve erkekler için farklı formlarda tasarlanarak profesyonellik ön plana çıkarılmıştır. Farklı beden seçenekleriyle, bedene tam oturan ve yüzme esnasında herhangi bir rahatsızlık hissi oluşumunu tamamen engelleyen Speedo yüzücü mayoları, uzun ve kısa seçeneklerle çeşitlilik sunmaktadır. Speedo erkek mayo modelleri, diz üstü ve diz altı olacak şekilde iki farklı boy seçeneğine sahip olduğundan, isteğe göre tercih yapma imkânı sunulmuştur. Erkekler için hazırlanan şort ve tulum mayo modellerinin beden ve kumaş seçenekleri, sizlerin tercihine göre farklılık gösterecektir. Standart beden aralığında hazırlanan erkek havuz ve deniz mayoları, özellikle olimpik yüzücüler için gerekli şartları kapsamaktadır. Speedo carbon mayo modelleri, olimpik havuzlarda düzenlenen profesyonel yüzücü yarışmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Suyun sıcaklığını dengeleyen ve beden fonksiyonlarınızı kontrol etmenizi sağlayan özel karbon içerikli mayolar, kadın ve erkek yüzücüler için özel formda tasarlanmıştır. Vücudu tam olarak saran carbon mayolarla, su içerisindeki hareket ve manevra kabiliyetinizi artırabilirsiniz. Olimpik yüzme yarışları için hazırlanan özel carbon mayolarla, bedeninizi rahatlıkla hareket ettirebilir ve su içerisinde daha hızlı yüzebilirsiniz. Islanmaya karşı maksimum dayanıklılık gösteren ve vücutta herhangi bir ağırlık oluşturmayan Speedo carbon mayo tasarımları, şort ve büstiyerli olarak iki farklı türde hazırlanmaktadır. Kadınlar için tulum şeklinde hazırlanan carbon mayolar, bikini ya da şortlu olarak tercih edilebilir. Tüm vücudunuzu saran carbon mayolar, taytlı modelleriyle de suya karşı maksimum dayanıklılık göstererek yüzme anındaki performansınızı artıracaktır. Speedo deniz şortu modelleri, uzun ve kısa seçenekleriyle kendinizi en rahat hissettiğiniz şekilde yüzme deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Uluslararası beden ölçüleriyle hazırlanan Speedo deniz şortu ve mayolar, özel kumaş dokularıyla vücutta ağırlık yapmaz ve suya girildiğinde aşağı doğru kendini çekmez. Deniz şortlarının boyları gibi, renk ve desenleri de sizlerin tercihine göre çeşitlilik göstermektedir. Her renk ve tasarımdan özel parçaların yer aldığı Speedo deniz şortu ve mayo modelleri, cepli ve bağcıklı gibi seçeneklerle çeşitlilik sağlamaktadır. Aradığınız deniz şortu, bikini ve mayo modellerini daha kolay bulabilmek adına, Speedo üzerinden filtreleme özelliğini kullanabilir ve istediğiniz özellikteki mayoları kolayca belirleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Speedo Yüzücü Ürünleri

Her Bütçeye Uygun Speedo Yüzücü Ürünleri

Olimpik havuz ve normal havuzlarda kullanmak üzere gerek duyduğunuz her türlü ekipmana, Speedo tasarımlarıyla erişmeniz mümkündür. Denizde ve havuzda kullanacağınız profesyonel yüzücü ürünleri için birçok tasarım ve model geliştiren Speedo, özel içerikli ürünleriyle yüzme deneyimini daha keyifli hale getirecektir. Havuzda ve denizde yüzerken önünüzü net görmenizi sağlayan Speedo deniz gözlüğü modelleri, farklı beden seçenekleriyle her yüze uygun hale getirilmiştir. Deniz altını daha rahat görmeniz ve yüzme anını daha keyifli hale getirmeniz için tasarlanan yüzücü gözlükleri, göz çevresini tamamen kapatmakta ve içeri su girme riskini engellemektedir. Farklı renk ve modellerde hazırlanan deniz gözlükleriyle, olimpik havuz ve denizdeki yüzme deneyimleri profesyonel hale gelecektir. Kumsalda ve deniz içerisinde yürümenizi sağlayan Speedo deniz ayakkabısı modelleriyle, kum içerisindeki taş ve istiridyeler ayaklarınıza zarar vermeyecektir. Suyun etkisiyle ayağınızdan çıkan terlikler yerine, ayağınızı tam olarak kavrayan deniz ayakkabılarını kullanabilirsiniz. İnce silikondan elde edilen özel tabanlı deniz ayakkabıları, yüzme esnasında ayak hareketlerinizi engellemez ve ayaklarınızdan çıkmaz. Speedo terlik modelleriyle, havuz etrafında ve kumsalda ayağınız kaymadan rahatlıkla yürüyebilirsiniz. Suyun içerisinde kulaklarınıza su girmesinden rahatsızlık duyuyorsanız Speedo kulak tıkacı ürünlerini kullanabilirsiniz. Farklı renk ve bedenlerde tasarlanan kulak tıkaçları, kulaklarınıza su girmesini tamamen engellemekte ve su altı yüzüşlerini daha kolay hale getirmektedir. Havuz ve denizde daha hızlı yüzmek isterseniz Speedo palet modellerini tercih edebilirsiniz. Su içerisindeki manevra kabiliyetini artıran paletler, ayak numaranıza göre çeşitlilik göstermektedir. Aradığınız her renk ve özellikteki sayısız palet modeli arasında seçim yapmak için filtre bölümüne gerekli özellikleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Tüm yüzücü ekipmanlarınız ve mayolarınızı taşımak için Speedo çanta modellerini kullanabilirsiniz. Havuz çantası ve plaj çantası modelleri, farklı tasarım ve boyutlarıyla ihtiyacınıza doğrudan hitap etmektedir. Aradığınız Speedo yüzücü ürünlerini belirlemek için ürün açıklama bölümlerini inceleyebilir ve en ideal yüzücü ürünlerini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler hakkındaki değerlendirmeleri incelemek için yorumlar bölümündeki kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürün çeşitlerini Trendyol’da bulabilir, satın almak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra anında sepetinize ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.