placeholder
"

Stradivarius Ayakkabı

" araması için 197 sonuç listeleniyor

Stradivarius Ayakkabı Modelleri ile Şık Adımlar

Tüm insanların vazgeçilmez aksesuarları ayakkabıların tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Ayakkabının ana malzemesini oluşturan parça tabandır. Aynı zamanda bu parçanın esnek ve sağlam olması, önemli unsurlardan biridir. Her ne koşulda olursa olsun yıpranmaması ve değişken hava koşullarına rağmen yapısının bozulmaması gerekmektedir. Stradivarius markası, İspanya'da doğmuş uzun zamandır da ülkemizde oldukça ilgi görmeyi başarmış bir markadır. İlk zamanlar daha çok gençlere hitap eden tarzlarıyla bilinse de zamanla her yaş grubuna yönelik ürünlerle yelpazesini genişletmeyi hedef almıştır. Stradivarius ayakkabı ürünleriyle de geniş kitleleri büyülemeyi başarmaktadır. Özellikle kadınların asla vazgeçemedikleri stradivarius topuklu ayakkabı modelleri, sezon modasını yakından takip ederek her fırsatta modellerini güncellemektedir. Bazı kadınlar, topuklu ayakkabıyı giydiklerinde canları acısa da, asla alışamasalar da; çoğu zaman giymeyi tercih etmektedirler. Stradivarius kadın ayakkabı çeşitleri, hem topuklu ayakkabılarda, hem de diğer modellerde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Zarafetin ve asilliğin çok önemli bir detayı olan topuklu ayakkabıların M.Ö. üretildiği sanılmaktadır. 1533 yılına kadar da oldukça değişkenlik gösteren topuklu ayakkabıyı şık bir forma sokan Leonardo Da Vinci olmaktadır. Floransa'da tanınmış bir ailenin kızı için zarif ve asil bir topuklu ayakkabıya hayat vermiştir. Böylece topuklu ayakkabının hikâyesi aslında bu şekilde başlamıştır ve dünyadaki tüm kadınların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Günümüzde ise topuklu ayakkabı birçok forma sokulmuştur. Öyle ki topukları farklı şekillere sokularak, renk ve şekilleri değiştirilen ayakkabılar, değişik stiller yaratmaktadır. Örneğin; stradivarius gümüş topuklu ayakkabı, şık bir görünümün parçası haline gelmek isteyen tüm kadınların dolabında olması gereken parçalardan biri haline gelmiştir. Farklı tarzdaki kadınların farklı ayakkabı tercihleri de söz konusu olmaktadır. Stradivarius mavi topuklu ayakkabı her tarzdaki kadını düşündüğünü kanıtlayarak modaya yeni bir soluk getirme çabasında bulunan yegâne markalardan biri olmuştur. Hemen hemen tüm kadınların sahip olduğu stradivarius siyah topuklu ayakkabı ve stradivarius beyaz topuklu ayakkabı; özel davetlerde olsun, şık bir akşam yemeğinde ya da ofis içerisinde zarafetiyle dikkat çekmeyi her fırsatta başarabilmektedir. Topuk yüksekliği de aynı zamanda oldukça önem taşımaktadır. 5 cm uzunluğunda bir topuk, sağlık bakımından mümkün olmakla beraber, 8 cm uzunluğunda bir topuk uzun süre ayakta kalındığı takdirde ayakları yormaktadır. Bu bağlamda topuklu ayakkabı seçiminde oldukça dikkat edilmelidir. Ayrıca; Trendyol üzerinden stradivarius ayakkabı ölçülerine göz atabilirsiniz.

Stradivarius Ayakkabı ile Stil Sahibi Olun

Stradivarius Ayakkabı ile Stil Sahibi Olun

Günümüzde artık oldukça sık kullanılmaya başlayan spor ayakkabılar, hayatımızın her alanında kendine sağlam bir yer edinmiş bulunmaktadır. Yaşlı ya da genç her kesimden insanları etkisi altına alan spor ayakkabılar, değişik renk ve modelleri ile oldukça rahat ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Değişik branşlar için farklı modellerin üretilmesinin yanı sıra günlük hayatta kullanılmak için üretilen çeşitler, gelen talepler üzerine oldukça fazlalaşmıştır. Stradivarius spor ayakkabı çeşitleri, işte bu talepleri karşılamak doğrultusunda en doğru adreslerden biri olmaktadır. Birbirinden değişik modeller ile zengin bir koleksiyona sahip özel olarak üretilmiş stradivarius şeritli spor ayakkabı tarzına ve stiline önem veren kadınlar için oldukça revaçta olan bir ayakkabıdır. Ayağınıza geçirdiğinizde hem kalite ve şıklığınız ön plana çıkacak, hem de yorulmanızı engelleyerek enerjinize enerji katacaktır. Farklı modellerle her tarzdan ve yaş grubundan kitleleri kendisine çeken marka, aynı zamanda gelişen taban teknolojisine de uyum sağlayarak oldukça değişik modeller üretmeye başlamıştır. Stradivarius kalın tabanlı spor ayakkabı sadece eğilim olmasıyla değil, tabanının avantajları sayesinde kullanımı oldukça rahat ve pratik olmaktadır. İster spor ayakkabı da olsun ister klasik normal ayakkabı da kalın taban avantajlarına hemen hemen her modelde rastlayabilir ve kıyafetlerinizle birlikte uyumlu kombinler gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz güzel uyumları hayata geçirebileceğiniz bir başka ayakkabı da stradivarius karışık renkli spor ayakkabı olmaktadır. Birçok rengi üzerinde taşımasından dolayı dolabınızdaki neredeyse tüm kıyafet ile uyum sağlaması kaçınılmazdır. Popülerliği gün geçtikçe artan bu renkli ayakkabıları, sokaklardaki pek çok kadının ayağında görmekteyiz. Yalnızca spor bir kot pantolon ya da şort ile değil eteklerin altına dahi giyildiğinde hoş bir görüntü yakalamayı başarmıştır. Son yıllardaki popülerliğini katlayarak ilerleyen bir diğer model çeşidi stradivarius kontrast parçalı spor ayakkabı olmaktadır. Ayakkabının kendi rengi dışında farklı bir renk ile sunulan bu model de; son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Konforu, tarzı, şıklığı bir arada barındıran markanın ayakkabıları, gittiğiniz her ortamda sizi asla utandırmayacak ve gözler ayağınızdaki değişik stillere takılacaktır. Son zamanların popüler ve kullanımı rahat çeşitlerinin bulunduğu marka da istenilen tüm tarzda ve renkte ayakkabıya rastlamak mümkün olmaktadır. Birbirinden farklı değişik öncü renkleri ile dikkatleri üzerinize çekmemek mümkün değildir. Bu renkler arasında özellikle yaz aylarında, sıklıkla tercih edilen cıvıl cıvıl yaz renklerinden oluşan elbise ve kıyafetler ile stradivarius sarı ayakkabı modellerini kombinlediğinizde enerjik bir hava yakalayacak ve bu enerjiyle pozitif takılarak çevrenize de bunu yansıtacaksınız.

Stradivarius Ayakkabı ile Gelen Rahatlık

Stradivarius Ayakkabı ile Gelen Rahatlık

Her kişinin ihtiyaç duyduğu özel istekleri olmaktadır. Fakat gerçek şu ki kadınlar için bu ihtiyaçlarından ziyade istekleri de bulunmaktadır. Özellikle ayakkabı vazgeçilmez tutku haline gelmiştir. Bir kadının ne kadar çok ayakkabısı olsa dahi bir yenisini almak için asla tereddüt etmemektedir. Klasik olsun spor olsun her çeşit ve renkte ayakkabıya sahip olmak ister. Tarzı, stili ne olursa olsun her kadının aradığını bulabileceği bir marka olan stradivarius'un popülerliği her geçen gün artmaktadır. Görüntüsünden ziyade rahatlığı ile de dikkat çeken modelleri fark yarattığı için kadınların tercih ettiği bir marka olmayı başarmıştır. Ayak izinizde oluşan orta kısmında bulunan kemerli bölümü belirgin bir şekilde göremiyorsanız; düz taban ayakkabı ile ayaklarınız daha rahat edecek demektir. Stradivarius düz ayakkabı çeşitleri, arka kısmı destekleyen soft malzemeler ile kullanımı daha rahat ayakkabılar üretmekte olup, son derece farklı renk çeşitleri ile kullanıcılarını adeta büyülemektedir. Farklı renkten kasıt olarak stradivarius su yeşili ayakkabı, stradivarius kırmızı ayakkabı gibi daha birçok değişik renk türüne rastlamak mümkündür. Her mevsime ayak uyduran renk ve modelleri ile farklı bir hava yakalamak ya da kıyafetlerine uyum sağlayacak ayakkabıyı bulmak isteyen kadınların ilk uğrak noktası olmaktadır. Günlük yaşantımızda oldukça sık kullandığımız bez ayakkabılar, özellikle kullanıldığı sırada içerisinde gerçekleştirdiği hava sirkülasyonu sayesinde her yaş grubunun tercih ettiği bir model haline gelmiştir. Oldukça beğenilerek ve rahat bir şekilde kullanılan stradivarius bez ayakkabı çeşitleri, renk ve modelde sınır tanımamaktadır. Günlük ayakkabı olarak sadece düz tabanlı değil artık her kadının çok rahat ettiği dolgu topuk ayakkabılar da sıklıkla kullanılmaktadır. Stradivarius dolgu topuk ayakkabı sivri topuklu stilettolara bir alternatif olarak ayakta daha uzun zaman geçirilebilen ayakkabı özelliği taşımaktadır. Artık tüm kadınların dolabında yer alan bu ayakkabılar, yüksek topuklu ayakkabılardan çok, uç kısmından başlayarak topuk kısmına doğru yükselen tabanı ile kadınların hem rahat bir şekilde yürümelerini sağlamakta, hem de topuklu ayakkabı giymenin vermiş olduğu hazzı yaşatmaktadır.

Yaklaşmakta olan yaz aylarının etkisine yavaş yavaş girmekteyiz. Markalar da kendi bünyelerinde birbirinden güzel modelleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadırlar. Stradivarius yazlık ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen modellerden biri de stradivarius hasır ayakkabı olmaktadır. Sıcak yaz ayları düşünüldüğünde çorap giymek çok rahatsız edici olabiliyor. Stradivarius'un zengin yazlık ayakkabı çeşitleri, hangi kıyafeti tercih etmiş olursanız olun asıl kıyafetiniz haline gelir. Birçok ağaç kabuğundan meydana gelen hasır ayakkabılar; taban kısmı kabuk, diğer kısımları kabuğun ince bir tel şeklinde ayrılarak örülmesiyle ayakkabı formuna bürünmektedir. Bu ayakkabıların bir diğer adı da espadril olarak bilinmektedir. Bazı modellerin de taban kısmı hasır, üst kısmı farklı renk ve desenlerden kumaş olarak da üretilerek kıyafetler ve özellikle kot şortlarla değişik hava yaratmaktadır. Hasır'ın mevcut klasik renginin yanı sıra farklı renklere büründürülerek çeşit zenginliği de oluşturulmakta ve kullanım alanı genişlemiş olmaktadır. Tüm sezonlarda moda akımına dâhil olan ve talebin asla azalmadığı hasır ayakkabılar, yaz boyunca rahat etmemizi sağlamaktadır. Gerek iş yaşamında şık ve güzel bir elbise ile gerekse hafta sonu gezilerinde kot şort ve tişört eşliğinde olsun, her kıyafete kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliklerinden ötürü kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Yine bir iş ortamında ya da doğum günleri ve akşam yemeklerinde stradivarius hasır topuklu ayakkabı ürünlerini giydiğiniz takdirde, gününüzün rahat ve enerjik geçmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda şık ve zarif bir görünüm elde etmiş olursunuz. Tüm bunlar ışığında stradivarius ayakkabı yorum yapılan alanlarda özellikle renk ve modellerin oldukça dikkat çektiği bunun yanı sıra konforlu bir şekilde rahat kullanımından bahsedilmektedir. Zaten birçok kişi bu doğrultuda çevresindeki kişilere önermektedir. Üstelik ayaklarda verdiği hoş görünümden dolayı dikkat çekmekte olduğundan birçok kişi için marka merak konusu olmaktadır. Birçok renk çeşidi demişken stradivarius beyaz ayakkabı türünden söz etmeden olmaz. Asilliğin, zarafetin ve saflığın simgesi olan beyaz renk, artık hangi kıyafetin üzerine giyilirse giyilsin çiğ bir görüntü sunmamaktadır. Günlük kıyafetlerde olsun, sporlarda ya da şık bir mekân için olsun aradığınız her modelde bulabileceğiniz beyaz rengi bünyesinden ayırmayan stradivarius geniş yelpazesi ile kullanıcılarını asla şaşırtmaz ve yarı yolda bırakmaz.

Stradivarius Ayakkabı Ve Sağlıklı Adımlar

Stradivarius Ayakkabı Ve Sağlıklı Adımlar

Stradivarius ayakkabı fiyatları, modellerinde kullanılan malzemeye ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Fakat birçok başka markaya göre oldukça uygun olmasıyla bilinmektedir. Sezon sonuna doğru stradivarius ayakkabı indirim günlerinden yararlanarak seçeceğiniz ayakkabı adedini fazlalaştırma imkânınız olmaktadır. 4 mevsim boyunca renk çeşitleriyle ayakkabı modellerinde oldukça başarılı bir şekilde yakalayan stradivarius renkli ayakkabı ürünlerinde de son zamanlarda çıtayı oldukça yükseltmeyi başarmıştır. Her zaman şık ve bakımlı görünmek isteyen kişilerin tercihi olarak bu ayakkabı, tek başına bir ikon olmaya aday olmaktadır. Çünkü üzerinize giydiğiniz kıyafet fark etmeksizin bu renkli ayakkabı ile gayet uyumlu bir tarz sergilemeyi başarmış olacaksınız. Aslında sadece görüntü söz konusu değil, ayaktaki konfor ve rahatlıkta önem taşımaktadır. Stradivarius ayakkabılarını giydiğinizde, ayaklarınızdaki keyfi hissedecek olmak, size ayrıca huzur sağlayacaktır. Bu şıklığın v huzurun oluşmasına katkı sağlayan sadece model değil, aynı zamanda ayakkabının rengi de değerlidir. Stradivarius yeşil ayakkabı ve stradivarius mavi ayakkabı açık ve koyulu tonları ile yaz mevsimine ve kış mevsimine uygun olarak markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Ayrıca özel davetlerde kıyafete uyum sağlaması açısından sizi herhangi bir sıkıntıya sokmaz; çünkü bilirsiniz ki stradivarius’ta her kıyafete kombinlenebilecek bir çift ayakkabı bulunmaktadır. Yukarıda da bahsedildiği gibi sadece renk çeşidi değil, model çeşidi ile büyüleyen marka birbirinden değişik modellerle tüm kadınların gözdesi olmayı hak etmektedir. Stradivarius burun detaylı ayakkabı çeşitleri gördükleri ilgiden ve talepten dolayı, çok uzun yıllar bizlerle birlikte olacak gibi gözükmektedir. Oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip stradivarius kare burunlu ayakkabı kalıcı ve bir o kadar da hızlı bir geri dönüş sergilemiştir. En son doksanlı yıllarda gördüğümüz bu ayakkabı modelleri, birçok tasarımcının aklında yer etmişe benzemektedir. Bu bağlamda güçlü bir geri dönüş yaparak sosyal medya ve sokaklar da oldukça fazla görülmeye başlanmıştır. Retro tarzı akıllara getiren kare burunlu ayakkabıya yeni bir form getirerek hemen hemen tüm kadınların gönlünü fethetmeyi başarmıştır. İster kapalı modeli olsun, ister açık, her kadının özellikle ayak parmaklarını sıkıştırmadığı için çok rahat ettiği kare burunlar, bu sezonun odak noktası olmayı hedef almaktadır.

Ayrıca stilettoları tahtından edip edemeyeceği tartışıladursun kare burunlu ayakkabılar da bir klasik olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kaba görünümünden sıyrılarak daha elegant ve feminen bir kılıfa girmeyi başarmaktadır. Bir stradivarius geleneği olan zincirler, tokalar ve daha birçok şık detaylar ile süslenerek her kadının dolabında kalıcı bir yer almayı hak etmektedir.Ayakkabı satın alırken herkes değişik özellikler arar. Bu nedenle seçim aşamasında hangi özelliklerde bir ayakkabıya sahip olmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Belli bir amaca yönelik ayakkabı seçimi yapmak istiyorsanız ya da aradığınız farklı bir hava ise stradivarius yılan derisi ayakkabı, en sıradan modelde bile farklılık yaratmanız için bir fırsat olacaktır. Bir diğer fark yaratan tasarım ise stradivarius leopar ayakkabı olmaktadır. Leopar desenli modeller, kadınlar tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Sadece leopar desen olarak bulunan ayakkabılar dışında ufak leopar esprili modeller de markanın ürünleri arasında görülmektedir. Ama bir ayrıntı unutulmamalıdır ki; leopar desen her kıyafete uyum sağlamaz, kıyafetinizle bütünleşmesi gerekmektedir. Markanın bünyesinde sadece ayakkabılar değil botlar, çizmeler, babetler ve daha pek çok çeşit yer almaktadır. Leopar desenli ayakkabılarınızı siyah, kırmızı, taba, gri, kahverengi gibi renklerle kombinlediğiniz takdirde gözleri üzerinizde olan kişi sayısı çoğalacaktır. Farklı tasarımlı ayakkabılardan bahsetmek gerekirse karşımıza stradivarius şeffaf ayakkabı çıkmaktadır. Sindirella ayakkabılarından ilham alınarak ortaya çıkan bu modeller, sadece özel gecelerde değil, gündelik olarak tasarlanmış modelleri sayesinde her an ayaklarda görmek mümkün olmaktadır. Gündelik tarzınız için pek çok kıyafet ile kombinlenebilecek oldukça değişik çeşitleri mevcuttur. Fakat stradivarius siyah ayakkabı bu kriterde bir ayakkabı değildir; her koşulda uyum sağlayan, her amaçla giyilebilen sonsuz bir kombine sahip özelliği bulunmaktadır. Markanın bünyesinde gerek asilliği gerek kalitesi ile neredeyse sonsuz tasarıma sahip olan yegâne renk olmaktadır. Her kişinin ayak şekli farklılık göstermektedir. Kimi ayak bilekleri kalın, kimi ayak bilekleri ince olmaktadır. İnce ayak bileğine sahip bir kadınsanız stradivarius bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı tam size göre tasarlanmış bir modeldir. Ayak bileğinizi olduğundan daha ince ve zarif göstermek için tam aradığınız kriterlere uygun olan bu ayakkabı modeli; topuklu olmasından dolayı zarifliğine zariflik katmaktadır. Size zariflik sağlayacak olan ise abiye elbiseler ile çok rahat uyum sağlayacak olan stradivarius simli ayakkabı olacaktır. Gümüş ve gold olarak üretilen simli ayakkabı modelleri, özel gecelerde size kendinizi özel hissettirecektir. Trendyol üzerinden zevkinize ve tarzınıza uygun ayakkabı modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.