placeholder
"

Straplez Elbise

" araması için 4164 sonuç listeleniyor

Straplez Elbise Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Straplez elbise gerek tarzı gerekse şıklığıyla kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Kadın iç giyimlerinde olduğu kadar yazlık üst giyimlerde ve özel gece elbiselerinde tercih edilen straplez modelleri dikkat çekmektedir.

Straplez Elbise Tasarımları

Straplez Elbise Tasarımları

Geniş model ve tasarımlara ek olarak renk seçeneklerinin de son derece fazla olması nedeniyle kadınların ilgisini çeken ürünlerden özellikle siyah straplez elbise renk seçenekleri ilgi görmektedir. Siyah renge ek olarak beyaz, kırmızı, pembe, mavi, yeşil ve bordo renk seçenekleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Straplez elbiseler boyları ve yaka kesimleri ile farklılıklar göstermektedir. Tüllü, yırtmaçlı, günlük, kalp yaka gibi farklı şekillerde üretilebilen elbiseler kadınlar tarafından gece kıyafeti olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda günlük elbise olarak da tercih edilebilmektedir. Bahar ve yaz aylarında günlük olarak kullanılan straplezler yaz ve kış fark etmeksizin gece kıyafetlerinde kullanılmaktadır. Straplez mini elbiseler kadınlar tarafından ilgi görürken midi ve uzun straplez elbiseler de sıklıkla tercih edilmektedir.

Straplez Elbise Renkleri

Straplez Elbise Renkleri

Straplez elbiselerin yaka ve boyları farklılıklar göstermesine karşın renk seçeneklerindeki çeşitlilik her tarza uygun ürünlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Kırmızı straplez elbise kadınlar tarafından özellikle özel gecelerde tercih edilen bir renk olurken daha sade olmak isteyen kadınlar tarafından beyaz straplez elbise tercihleri yapılmaktadır. Kırmızı tonlarını seven kadınlar bordo straplez elbise renk seçeneklerine yönelebilir. Daha resmi tonlar isteyen kadınlar için lacivert straplez elbise tavsiyeleri yapılırken koyu tonlar arasında yer alan yeşil straplez elbise renk seçenekleri kadınlar tarafından ilgi gören tonlar arasındadır. Klasik renkler yerine farklı renkleri seven kadınlar tarafından gerek özel gecelerde gerekse günlük kullanımlarda mavi straplez elbise veya vişne çürüğü straplez tüllü elbise modelleri tercih edilirken etek boyları kadınların tarz ve isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Straplez balık elbise modelleri uzun elbiseler arasında yer alırken bu elbiseler straplez yırtmaçlı elbise seçenekleri ile şekillendirilebilir. Daha kısa etek boyu isteyen kadınlar ise mini straplez elbise modellerine yönelebilirken düz tasarımlar yerine katlamalı ve dikişli modelleri seven kadınlar straplez drapeli elbise tasarımlarını tercih etmelidir. Drapeli modeller balık etek gibi uzun elbiselerde kullanılabildiği gibi kısa straplez elbise modellerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Straplez elbiselere eklenen askılar da kadınlar tarafından ilgi görürken askılı straplez elbise model ve tasarımları genel olarak straplez günlük elbise olarak dikkat çekmektedir. Geniş renk seçenekleri arasında tercih edilen bir diğer renk ise pembe straplez elbise seçenekleridir. Pembenin tonlarının geniş olması nedeniyle kadınlar koyu pembe, toz pembe ve açık pembe tonlarına yönelebilirler.

Straplez Elbise Fiyatları

Straplez Elbise Fiyatları

Straplez yazlık elbise modellerinde genel olarak ince kumaş ve tül tercihi yapılırken cildin hava alabilmesi ve terlemeyi önlemesi gerekmektedir. Bu nedenle kadınlar tarafından ince kumaşlar tercih edilirken straplez askılı modeller de kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Modeller arasındaki çeşitlilik kadınlara seçme şansı sunarken renk seçeneğinin de son derece fazla olması nedeniyle her kadının tarzına uygun straplez elbise bulunabilir. Straplez elbiseler pek çok farklı konuda değişken fiyatlar gösterebilmektedir. Üst giyim ürünleri genel olarak uygun fiyatlardan alıcı bulmalarına karşın elbiseler kumaş kalitesi, yaka, etek boyu ve kesimleri ile farklı fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Ürünlerin model ve tasarımlarına ek olarak renk seçeneklerinin de fiyatları etkilediği görülmektedir. Günlük olarak kullanılacak straplez elbiseler daha uygun fiyatlardan alıcı bulmalarına karşın özel gecelerde tercih edilecek elbiseler daha yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Straplez elbiselerin farklı modellerini Trendyol'da bulabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.