İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Parlaklık (Ansilümen)
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Südor Akrilik Boya

" araması için 812 sonuç listeleniyor
Südor 150-02 Akrilik Boya 70 Ml Turuncu

Südor150-02 Akrilik Boya 70 Ml Turuncu

76,04 TL
Sepete Git

Kullanışlı Südor Akrilik Boya Çeşitleri Trendyol’da!

Hobi edinmek her yaştan insanın boş zamanlarını kaliteli bir şekilde geçirmesini sağlar. Boyalarla çeşitli nesnelere, ev eşyalarına ve resimlere renk verilir. Akrilik boyalar her türlü nesnenin yüzeyinde kullanılabilmesiyle pratik bir ürün türüdür. Bu ürünler suyla seyreltilerek kullanılır. Basit bir şekilde istenilen renk karışımlarını yapmak mümkündür. Südor akrilik boya seçeneklerinde hobi edinmek, eşyalarına farklı renk vermek isteyenler ve diğer ilgililer için kaliteden ödün vermeden geniş bir çeşitlilik sağlar. Akrilik boya su bazlı bir yapıdadır. Aynı zamanda esnek pigmentlerden oluşur. Bu özelliğiyle uzun süre bozulmadan kendisini korur. Ahşap yüzeylerde, tablo yapımında ve diğer yüzeylerde akrilikle dilediğiniz gibi renklendirme yapabilirsiniz. Südor akrilik boya seti sayesinde renklendirme yapmak için gerekli olan malzemeleri de birlikte edinebilirsiniz. Fırça takımı, tuval, palet gibi gerekli malzemelerin de bulunduğu bu setler, özellikle yeni başlayanlar için kullanışlı olur. Südor akrilik boya 6’lı, 10’lu, 12’li ve daha fazla sayıda tonun yer aldığı setleriyle pek çok seçenek sunar. Ana tonların ve pastel renklerin yanında fosforlu ya da sedefli seçenekler de mevcuttur. İster ana tonları kendiniz karıştırarak isterseniz de daha çok ton seçeneği içeren setleri tercih ederek renklendirme yapabilirsiniz. Südor akrilik boya tüp ve şişe formundaki ürünleriyle kişilere pek çok alternatif sunar. Her türlü nesneyi renklendirmeyi sağlayan Südor ürünlerine Trendyol’dan bakabilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Südor Akrilik Boyalar

Kaliteli ve Güvenilir Südor Akrilik Boyalar

Etraftaki nesnelerin rengini ve desenini beğenmiyorsanız bu ürünleri değiştirebilirsiniz. Akrilik, bazı yüzeylerde birkaç kat boyamayla, bazılarında ise tek katla istediğiniz tona ulaşmanızı sağlar. Ahşap, metal ya da seramik gibi her türlü zeminde istenilen sonucu verir. Mat veya parlak istenen etki, işlem sonrasında yapılan vernik uygulamasıyla elde edilir. Seçeneklerin su bazlı yapısından dolayı su eklenerek kullanılması önerilir. Daha yoğun bir kıvam elde etmek istiyorsanız su miktarını azaltabilirsiniz. Südor 10’lu akrilik boya ana tonları içerir. Renkler birbiriyle karıştırılarak istenilen tonlara ulaşılır. Çeşitli zeminlerin farklı görüntüye sahip olması noktasında güzel sonuçlar veren Südor ürünleri, resim yapanlar tarafından da oldukça tercih edilir. İstenilen tonları kolay vermesi ve pratik kullanımı nedeniyle tercih sebebidir. Hızlı kuruyan bir tür olduğu için fırça hareketlerinin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi önerilir. Südor akrilik boya başlangıç seti, içeriğinde bulunan fırça seti, palet, tuval ve akrilik ile resim yapmak isteyenler için gerekli olan tüm malzemeleri tek üründe sunar. Bu setin içeriğinde olan pastel ve ana tonlar, 70 ml yapıları sayesinde uzun süreli kullanım sağlar. Hobi edinmek isteyenler için Südor başlangıç setleri müşterilerin beğenisini kazanır. Az miktar boyayla geniş alanlar renklendirilir. Ürünlerin pigmentasyonu oldukça yeterlidir. Pastel tonlarla birlikte silver ve gold gibi sedefli seçenekler de tercih edilir. Südor Monalisa akrilik boya serilerinde yer alan chalky ifadesi, mobilya renklendirmesi için uygun olduğunu gösterir. Yoğun pigmentasyonuyla tek katta istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Mobilyada kullanılan ahşap gibi yüzeyler akrilikle renklendirildiğinde canlı ve dinamik bir görünüm alır. Evinizde yer alan ve görüntüsünden memnun olmadığınız mobilyaları Südor ürünleriyle değiştirmek mümkündür. Südor 500 ml akrilik boya çok sayıda nesneyi renklendirmek isteyenler için yeterli olan boya miktarını sağlar. Gold tonu, altın varak görüntüsünü yakalamak isteyenler için önerilir. Ana tonları büyük boy almak isteyenler 500 ml olan ürünleri tercih eder. Südor akrilik boya 250 ml, 500 ml gibi pek çok boyuttaki ve tondaki seçeneklerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Estetik Görünüm Sağlayan Südor Akrilik Boya Ürünleri

Estetik Görünüm Sağlayan Südor Akrilik Boya Ürünleri

Ev ve ofis gibi alanlarda bulunan eşyalar zamanla gösterişli görüntülerini kaybeder. Bu tür eşyaları atmak yerine farklı araçlarla dönüştürerek yeniden güzel bir hale getirmek mümkündür. Renklendirme işleminin özgür bir biçimde kişisel zevkleri yansıtan bir süreç olması boyalarla estetik işlemler yapmayı sağlar. Südor ürünleri akrilik ve diğer renklendirme malzemeleriyle eşyaları dönüştürmeyi hem kolay hem de keyifli hale getirir. Südor artist akrilik boya kuruduktan sonraki süreçte suya ve ışığa dayanıklı yapısıyla uzun yıllar bozulmadan kendisini korur. Aynı zamanda çatlama ve solma yapmaz. Tüp formunda olması rahat kullanım sağlar. 10’lu veya 12’li gibi istenilen tonlarda skalaları mevcuttur. Kolay renk karışımıyla sınırsız tona ulaşma imkanı sunar. Südor fosforlu akrilik boya farklı tasarımlar yapmak isteyenler için alternatif tonlar içerir. Karanlıkta parlayan özelliğiyle balkon eşyalarında ya da bahçe mobilyalarında kullanım alanı bulur. Südor ürünleri fırçadan ve paletten suyla kolay bir şekilde temizlenir. Evlerini kendi yaptığı tablolarla süslemek isteyenler için canlı tonları ve pratik kullanımıyla bu seçenekler önerilir. Az miktarda ürünü palete koyarak ve diğer tonlarla karıştırarak hayalinizdeki resmi oluşturabilirsiniz. Pek çok alternatife göre gruplandırılmış Südor setleri, her bütçeye uygun Südor akrilik boya fiyat seçeneğinin de olmasını sağlar. 70 ml gibi küçük boyuttaki ürünlerle çok sayıda nesnenin görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Pastel setler ya da inci yansımalı setler, nesnelere soft tonlar uygulamak isteyenler için uygundur. Hobi etkinliklerinde ve renklerle dönüştürmek istediğiniz eşyalarda size lazım olan akrilik boya Südor ürünleri arasındadır. İhtiyacınıza ve isteğinize göre ana tonları içeren setler ya da tek ton seçeneklerden seçim yapabilirsiniz. Renklendirme için ihtiyacınız olan Südor boya çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Avantajlı Südor Akrilik Boya Fiyatları

Birbirinden Avantajlı Südor Akrilik Boya Fiyatları

Hobiler için gerekli olan malzemelerin doğru ve eksiksiz tedarik edilmesi en az yapılan aktivite kadar önemlidir. Her aktivite için farklı malzemeler ve teknikler öne çıkar. Akrilik, çok fazla kullanım alanı olması sebebiyle çoğu hobi etkinliğinin temel malzemesidir. Suyla seyreltilerek kullanıldığı için az miktarda ürünle pek çok alan boyanır. Renklendirmek istenilen alanın yüzeyi fark etmeksizin, Südor ürünleriyle tam örtücü bir sonuç elde edilir. Südor akrilik boya kullananlar tarafından tercih edilen boya setleri, seramik objeleri boyama gibi pek çok hobi etkinliğinde kullanılır. Büyük alanları renklendirme özelliğinin yanında küçük objeler için tercih edebileceğiniz küçük boy ürünleri bulunur. Metalik, pastel, fosforlu ve ana renkleri içeren çoklu renk setleri vardır. Renklerle oynamayı sevenler ve boyayacak çok eşyası olanlar için önerilir. Südor akrilik boya özellikleri ürünler arasında farklılık gösterir. Chalky ibaresinin bulunduğu ürünler yüzeyde ekstra opaklık sağlayan mat seçeneklerdir. Mobilyalarda ve diğer yüzeylerde uygulamadan sonra belirli bir bekleme süresi vardır. Doğru teknikler ve malzemeler kullanılırsa akrilikle renklendirilen alanlar uzun süre özelliğini korur. Su bazlı olması sayesinde fırçadan veya diğer istenmeyen alanlardan suyla çıkarılır. Çatlama ve güneş ışığı kaynaklı renk solmasına karşı kendisini korur. Pigmentasyon performansıyla müşterilerin tercih sebebidir. Südor akrilik boya fiyatları tekli ürünler, setlerdeki renk sayıları ve boyutlar gibi unsurlara göre farklılık gösterir. Geniş ürün seçenekleri arasından tercih yapmayı kolaylaştırmak adına Trendyol filtre özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Online alışverişinizde size rahat alışveriş yapma deneyimini sunan Trendyol, pek çok filtreleme kriterine sahiptir. Fiyat aralığı seçerek belirlediğiniz bütçe doğrultusundaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Südor akrilik boya yorumları ve değerlendirmeleri ürün seçiminde size yol gösterici olur. Gerçekleştirmek istediğiniz renklendirme işlemlerinde size üstün performans sağlayan Südor marka ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.