Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Bağlama Şekli
Desen
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Superga Ayakkabı

" araması için 601 sonuç listeleniyor

Superga Ayakkabı ile Gençliğin Coşkusunu Hissedin

Bir aşırı aşkın tecrübesiyle yürüyüş ve spor ayakkabı sektöründe kendini kanıtlayan Superga, rengarenk koleksiyonları ve sağladığı konforla sokak modasının vazgeçilmezlerinden… İtalya’dan yola çıktıktan sonra dünyanın pek çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de popüler hale gelen Superga ayakkabı, bez formu ve kauçuk tabanıyla çocuk, genç ve yetişkinlerin gözdesi… Capcanlı renkleriyle her kıyafete hareketlilik katan, klasik parçalarla birleştirildiğinde dahi kombine özgünlük katan Superga ayakkabı modelleri bahar ve yaz aylarında sizi yalnız bırakmıyor. Altın ve gümüş renkleri, kırmızılar, beyazlar, maviler, yeşiller pudra renkleri… Renk skalasında her rengi görebileceğiniz markanın hafif topuklu ürünlerine de bakmayı ihmal etmeyin. Okula giderken, günlük olarak, hafta sonu şıklıklarında yanınızdan ayıramayacağınız Superga, minikler için de onlarca sevimli spor ayakkabı üretiyor. Çocukların sağlığı ve konforunu düşünen firmanın ayakkabı modelleri esnek yapısı ve eğlenceli desenleriyle oldukça ilgi çekici… Rahatlığı ön planda tutmaya özen gösteren üretici, spor giyimden hoşlananlar için oldukça kullanışlı… Superga ayakkabı, 1911’de ilk olarak tenis ayakkabı koleksiyonlarıyla adını duyurdu. Ardından ürün çeşitliliğine giderek, her zevke yönelik spor ayakkabıları üretmek için harekete geçti. Moda ikonları Mary Kate ve Ashley Olsen’ın kreatif direktörlüğünü yaptığı Superga, ödeme kolaylıkları cazip teklifleri ve güvencesiyle ünlü alışveriş sitesi Trendyol’da müşterilerini bekliyor.