"

SÜVARİ

" araması için 2938 sonuç listeleniyor

Süvari

Süvari ile Özel Davetlerin Yıldızı Olun

Süvari, uzun yıllardır faaliyetini sürdüren perakende markalardan biri olarak öne çıkmaktadır. Marka aynı zamanda, erkeklerin özel, günlük ve iş hayatında tercih edebilecekleri ürünler sunmasıyla dikkat çekmektedir. Markanın 9 ülkede 160’tan fazla mağazası vardır. Gerek iş hayatında gerekse özel davet ve buluşmalarda tercihe edilen başlıca kıyafet kombinlerinden birisidir. Bu sebeple Süvari takım elbise modellerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Onlarca farklı çeşit takım elbise modelleriyle her yaştan ve her zevkten kişilere hitap etmeyi hedeflemektedir. Slim Fit Takım Elbise modeli de markanın öne çıkan ürünlerindendir. Bu takım elbise, 46, 48, 50, 52, 54 ve 56 beden tercihleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Mavi renge sahip olan bu takım elbise motifli bir desene sahiptir. Aynı zamanda dar bir kalıp olan bu takım, yüzde 64 polyesterden, yüzde 34 viskondan ve yüzde 2 elastandan üretilmektedir. Aynı zamanda marka klasik takım elbise modelleriyle de öne çıkmaktadır. Markanın rahat kalıp takım elbiseleri de 50, 52, 54, 56 ve 58 beden olmak üzere 5 farklı beden seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bu ürün yüzde 65 polyesterden yüzde 35 ise viskon kumaştan üretilmektedir. Viskon, hazır giyimde nefes alabilir bir yapıya sahip olduğu için tercih edilen bir materyaldir. Aynı zamanda bu takım elbise desensiz oluşuyla öne çıkmaktadır. Takım elbiselerin yanı sıra Süvari gömlek modellerinde de kullanıcıya birçok farklı ürün sunmaktadır. Gömlekler güncelliğini asla kaybetmeyen parçalar olarak öne çıkmaktadırlar. Neredeyse klasik giyim kombinlerin de birinci parçası olmaktadırlar. Marka çizgili, kareli ve desenli olmak üzere birçok tarza hitap eden ürünler sunmaktadır. Slim Fit motifli beyaz erkek gömlek modeli de markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. XX-Small, X-Small ve Small olmak üzere toplamda 3 farklı beden seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Dar kalıp olan bu ürün beyaz olmasının yanı sıra yüzde 55 pamuktan yüzde 45 polyesterden üretilmektedir. Markanın öne çıkan bir başka ürünü ise desenli gömlektir. Bu gömlek modelleri kot ve denim kumaşlarla da kullanılabilmesiyle öne çıkmaktadır. Bu ürün Medium, Large, X-Large ve XX-Large olmak üzere 4 farklı beden seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Süvari giyim ürünlerinde, sunduğu geniş seçenek yelpazesiyle öne çıkmayı başarmaktadır.

Süvari ile Soğuk Havalara Meydan Okuyun

Süvari damatlık seçenekleriyle de birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi hedeflemektedir. Yelekli gri takım elbise modeli öne çıkan kombinlerden bir tanesidir. 48, 50, 52 ve 54 beden seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulan bu takım elbiseler, gir üzerine siyah desenleriyle dikkat çekmektedir. Ürün dar kalıptır ve üretiminde 6 adet drop kullanılmaktadır. Aynı zamanda yüzde 64 polyester, yüzde 34 viskin ve yüzde 2 elastandan üretilmektedir. Ayrıca bu modeller papyonlu olmasının yanı sıra birçok renk seçeneği mevcuttur. Sportif ya da klasik olarak farklı tarzlara sahip olan montlar da soğuk havalara meydan okumasının yanı sıra şıklık tamamlayıcı parçalar olarak öne çıkmaktadırlar. Süvari mont çeşitleriyle de kullanıcılara seçenekler sunmaktadır. Kapitone kırmızı erkek mont markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Bu mont desensiz olmasının yanı sıra yüzde yüz polyesterdir. 46, 48, 50, 52, 54 ve 56 olmak üzere 6 farklı beden seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Slim fit siyah erkek mont da markanın öne çıkan bir başka modelidir. 46, 48, 50, 52, 54 ve 56 olmak üzere 6 farklı beden seçeneği bulunan bu ürün, desensiz siyah renge sahiptir. Ürün yüzde yüz polyesterdir. Süvari ceket modelleriyle çözümler sunmaktadır. Desenli beyaz erkek ceket modeli de markanın öne çıkan tasarımlarındandır. 48, 50, 52 ve 54 beden seçenekleriyle kullanıcıya sunulan bu ürün beyaz üzeri çizgili bir cekettir. 6 drop materyalin kullanıldığı tasarım yüzde 56 polyester, yüzde 23 keten ve yüzde 21 viskondan üretilmiştir. Markanın öne çıkan bir diğer modeli Slim Fit erkek ceketidir. Bu ceket, mavi üzerine çizgi desenlere sahiptir. Dar kalıp olmasıyla dikkat çeken bu üründe 6 drop materyal kullanılmıştır. Aynı zamana yüzde 60 polyester, yüzde 30 viskon ve yüzde 10 akrilik olmasıyla öne çıkmaktadır. Süvari kaban çeşitlerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Siyah erkek kaban modeli de markanın öne çıkan tasarımıdır. 48, 50, 52, 54, 58 ve 60 olmak üzere 6 farklı beden seçeneği mevcuttur. Siyah ve desensiz olan bu kaban, yüzde 60 yün ve yüzde 40 polyesterden üretilmiştir. Markanın öne çıkan bir diğer ürünü de mono yaka erkek kabandır. Siyah ve desensiz olan bu kaban, yün karışımdır. Yüzde 55 yün, yüzde 45 polyesterdir. Süvari takım çeşitliliğiyle pek çok tarza hitap etmektedir. Markanın öne çıkan modelleri arasında mavi yelekli takım elbise de bulunmaktadır. 44, 48, 50, 52 ve 54 olmak üzere 6 farklı beden seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Düz kalıba sahip olan bu elbise 6 drop materyalden olmasının yanı sıra yüzde 54 akrilik, yüzde 25 pamuk, yüzde 20 polyester ve yüzde 1 elastandan üretilmiştir.

Süvari Pantolon Çeşitleriyle Fark Yaratıyor

Süvari tişört modellerine ilişkin de birçok seçenek sunarak her yaştan her tarza hitap edebilmektedir. Armür desenli polo yaka gri erkek tişört markanın öne çıkan modelleri arasındadır. 2X Large, 3X Large, 4 X Large ve 5 X Large olmak üzere 5 farklı beden seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Siyah desenleri bulunan bu ürün, yüzde 65 polyester ve yüzde 35 viskondan üretilmiştir. Süvari pantolon çeşitleriyle de dikkat çekmeyi hedeflemektedir. Jean, kanvas ve kadife gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Aynı zamanda geniş renk seçenekleri de bulunmaktadır. Markanın öne çıkan modelleri arasında slim fit pantolon bulunmaktadır. Pek çok renk seçeneğine sahip olan bu ürün kare desenledir. Aynı zamanda dar kalıptır. Yüzde 63 viskon, yüzde 34 viskon, yüzde 3 de likradan üretilmektedir. 40, 42, 44, 46 ve 48 olmak üzere 5 farklı beden seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Slim Fit Kanvas Pantolon da markanın öne çıkan pantolon modelleri arasındandır. Dar kalıp olan bu pantolonlar yüzde 98 pamuk yüzde 2 ise elastandır. 42, 44, 46, 48 ve 50 olmak üzere 5 farklı beden seçeneği mevcuttur. Süvari takım elbise fiyatları seçilen ürünün özelliklerine ve adedine göre değişim gösterebilmektedir. Takım elbiseler bej, kahverengi, kırmızı, siyah, lacivert, mavi renk seçenekleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. Aynı zamanda 4,6 ve 8 olmak üzere 3 farklı drop çeşidi bulunmaktadır. Desensiz modellerin yanı sıra çizgili, dokulu, kare ve motifli olmak üzere 5 farklı modele sahiptir. Dar, İstanbul Rahat ve İzmir Dar olmak üzere 3 farklı kalıp seçeneği bulunmaktadır. 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ve 60 olmak üzere 10 farklı beden seçeneği mevcuttur. Markanın her ihtiyaca ve tarza uygun takım elbisesi bulunmaktadır. Süvari parfüm çeşitleriyle de kullanıcıya farklı seçenekler sunmaktadır. Sport, Classic ve Casual olmak üzere 3 farklı parfüm seçeneği bulunmaktadır. Casual, aromatik kokusuyla dikkat çekmektedir. Kırmızı bir şişeye sahiptir. Sport ise yeşil bir şişeye sahip olmasının yanı sıra yine spor tarzı bütünleyen kokusuyla öne çıkmaktadır. Klasik ise yine klasik tarza uygun aromasıyla kullanıcının dikkatine sunulmuştur. Bu parfüm mavi bir şişeye sahiptir.

Süvari ile Erkek Modasını Yakalayın

Erkek modasına yönelik ürünler sunan marka, bir erkeğin ihtiyacı olan bütün giyim ihtiyaçlarına yönelik seçeneklere sahiptir. Süvari erkek mont çeşitlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yelekli modeller markanın öne çıkan takımlarındandır. Sarı, hâkî, kırmızı, kahve, mavi ve siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Desensiz olan bu montlar, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, ve 62 olmak üzere 9 farklı beden seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda ürünler pamuk karışım ve polyester olmalarıyla dikkat çekmektedir. Süvari erkek gömlek modellerinde de bej, beyaz, kahve, mavi, mor, siyah, lacivert, sarı, turkuaz, turuncu, hâkî, yeşil olmak üzere birçok farklı renk seçeneği sunulmaktadır. Baskılı, çizgili, dokulu, düz, kare ve motifli olmak üzere birçok desen çeşidi de mevcuttur. Dar ve normal olmak üzere 2 farklı kalıp seçeneğinin mevcut olduğu ürünlerde pamuk, polyester, keten, keten karışım ve pamuk karışım olmak üzere farklı kumaş seçenekleri de bulunmaktadır. XXS, XS, S, M, L, XL, XXL ve 3XL olmak üzere 8 farklı beden seçeneği mevcuttur. Ürün çeşitliliği sayesinde her tarza ve her ihtiyaca hitap edebilmektedir. Süvari outlet seçeneğiyle de kullanıcıların dikkatini çekmeyi hedeflemektedir. Gömlek, takım elbise, ceket, kaban, mont, pantolon, şort ve tişört olmak üzere farklı beden ve renk seçenekleriyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Süvari kazak seçeneklerinde de her ihtiyaca yönelik tasarımlar sunmaktadır. Bej, kırmızı, kahve, mavi, siyah, turuncu, hâkî olmak üzere 7 farklı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Baskılı, çizgili, düz, kareli ve motifli olmak üzere 5 farklı desen çeşidiyle kullanıcının ilgisini çekmeyi hedeflemiştir. Ürünler keten, keten karışım, pamuk, pamuk karışım, polyester ve polyester karışım olmak üzere birden fazla kumaş çeşidiyle sıralanmaktadır. Süvari indirim seçenekleriyle de her ihtiyaca yönelik ürünleri kullanıcıyla buluşturmayı hedeflemektedir. Süvari yelek çeşitleriyle hem takım elbise içerisine hem de denim veya kot pantolon üzerine kombinlenebilecek ürünler sunmaktadır. Lacivert, sarı, bej, gri ve siyah olmak üzere birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Örme ve triko olmak üzere iki farklı yapı yeleği bulunmaktadır.

Aradığınız Her Şey İçin Süvari

Süvari outlet mont seçenekleriyle de kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunmaktadır. Öne çıkan mont modelleri arasında polyester erkek mont öne çıkmaktadır. Bu ürün, desensiz ve kırmızı renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Normal kalıp olan bu ürünün 50, 52, 54 ve 56 olmak üzere 4 farklı beden seçeneği mevcuttur. Süvari ceket mont ihtiyaçlarına yönelik farklı renk ve desenlerde birçok farklı ürüne sahiptir. Her tarza ve yaşa hitap etmektedir. Kullanıcılar bir ürünü satın alırken, kaliteyi birinci kriter olarak belirlemektir. Kalite elemesi yaptıktan sonra da fiyat performansı ölçümlemesi yapmaktadırlar. Süvari gömlek fiyatları alınan ürünün özelliklerine ve adedine göre değişim göstermektedir. Süvari kravat çeşitleri açısından da kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Çizgili, desenli, baskılı ve motifli olmak üzere birçok seçeneği mevcuttur. Kırmızı, mavi, lacivert gibi sayısız renge sahip olan bu kravatlar, her tarza uygun olması hedefiyle tasarlanmıştır. Kırmızı desenli kravat markanın öne çıkan tasarımlarındandır. Motifli olan bu kravat, yüzde yüz polyesterdir. Süvari erkek kaban seçenekleri arasında bulunan bu ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Mavi ve siyah olmak üzere iki farklı renkle kullanıcının ilgisine sunulan bu ürünler, düz ve motifli olmak üzere iki farklı desen seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda pamuk karışım, polyester karışım ve yün karışım olmak üzere 3 farklı kumaş tipiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Lacivert erkek kaban markanın öne çıkan tasarımları arasındadır. 50, 52, 54, 56, 58 ve 60 olmak üzere 6 farklı beden seçeneğine sahiptir. Desensiz ve polyester karışım bir monttur. Ürün, yüzde 65 polyester, yüzde 20 viskon ve yüzde 15 yündür. Süvari erkek takım elbiseleri birbirinden farklı beden ve renk seçeneğiyle her ortama uyumlu tasarımlara sahiptir. Kahverengi rahat kalıp takım elbise modeli de markanın öne çıkan ürünlerindendir. 54, 58, 60 ve 62 olmak üzere 4 farklı beden seçeneği mevcuttur. Bu takım elbise, yüzde 70 polyester ve yüzde 30 viskondan üretilmektedir. Aynı zamanda 6 droplu bir modeldir. Kullanımı oldukça yaygın olan kumaş pantolonlar her ortama uyum sağlayan parçalar arasındadır. Süvari kumaş pantolon seçenekleriyle de kullanıcıya birçok model sunmaktadır.

Süvari Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Süvari smokin çeşitleriyle de özel organizasyonlara eşlik etmeyi hedeflemektedir. Slim Fit Smokin modelleri öne çıkan modellerdendir. 46, 50, 52 ve 54 olmak üzere dört farklı beden seçeneğine sahip olan bu tasarımlar dokuludur. Dar kalıp olmalarıyla dikkat çekmektedirler. 6 droplu olan bu smokin yüzde 64 polyester, yüzde 34 viskon ve yüzde 2 elastandan üretilmektedir. Tişörtler günlük hayatta sık tercih edilmektedir. Süvari erkek tişört modelleriyle de öne çıkan bir markadır. Bej, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Çizgili ve dokulu olmak üzere iki farklı desene sahiptir. Ürünler pamuk karışım olmasının yanı sıra normal kalıptır. M, L, XL, XXL, 3XL 4XL ve 5XL olmak üzere 7 farklı beden seçeneğine sahiptir. Hayatın vazgeçilmez parçaları olan aksesuarların da kullanımı oldukça yaygındır. Süvari cüzdan modelleriyle de kullanıcının dikkatini çekmeyi hedeflemektedir. Marka, serin havaların vazgeçilmezi olan ürünlere yönelik de tasarımlar sunmaktadır. Süvari trençkot modelleriyle de kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Lacivert Erkek Trençkot markanın öne çıkan modelleri arasındadır. 48, 50, 52, 54 ve 56 olmak üzere 5 farklı beden seçeneği mevcuttur. Ürün yüzde yüz polyesterdir. Süvari tek ceket modelleriyle de kombin seçeneği sunmaktadır. Şıklığı ve tarzı bir arada sunmayı hedefleyen marka kırmızı, kahve, mavi, siyah ve hâkî olmak üzere birden fazla renk seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda Süvari blazer ceket modelleri olarak slim fit tasarımlar bulunmaktadır. Süvari triko modelleriyle de kullanıcıya birçok seçenek sunmaktadır. Kırmızı, kahve, mavi, siyah, turuncu ve hâkî olmak üzere 6 farklı renk seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda baskılı, çizgili, dokulu, düz, kareli ve motifli olmak üzere 6 farklı desen çeşidine sahiptir. Keten, keten karışım, pamuk, pamuk karışım, polyester, polyester karışım ve yün olmak üzere 7 farklı kumaş tipine sahiptir. Small, Medium, Large, X-Large, XX-Large ve 3X-Large olmak üzere 6 farklı beden seçeneği mevcuttur. Marka aynı zamanda çorap ihtiyaçlarına yönelik çözümler de sunmaktadır. Bej, beyaz, gri, kırmızı, mavi, mor, siyah, bordo, lacivert, turuncu, yeşil ve haki olmak üzere 12 farklı renk seçeneği mevcuttur. Ürünler düz ve kareli olmak üzere iki farklı desen çeşidine sahiptir. Bunun yanı sıra bu çoraplar, pamuk ve pamuk karışımdır. Siz de Süvari kampanya ve avantajlarından faydalanmak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.