Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Siluet
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Kemer/Kuşak Durumu
Kordon Durumu
Cep Sayısı
Astar Durumu
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Bel
Boy
Boy / Ölçü
Cep
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kalınlık
Kullanım Alanı
Kumaş Özellik
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Paça Boyu
Paça Tipi
Paket İçeriği
Parça Sayısı
Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Tipi
Yaş
Kalıp
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Erkek Şalvarı

" araması için 131 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Erkek Şalvarı Çeşitleri Trendyol'da!

Şalvar, Türkiye'nin doğu bölgelerinde etnik bir ürün olarak sıklıkla tercih edilir. Farklı kesim tekniği, kumaş ve renklere sahip olan şalvarlar erkekler için modern şekilde özenle tasarlanır. Erkek şalvarı pantolon çeşitleri son derece rahat olduğu için yaz aylarında sıklıkla kullanılır. Bol ve geniş bir yapıda olan şalvarları siz de tercih ederek hareket özgürlüğünü deneyimleyebilirsiniz. Farklı kombinler için tercih edebileceğiniz şalvarları sokak stiline uygun hâle getirebilirsiniz. Yaz aylarında erkek yarım şalvar üzerine giyebileceğiniz ince keten bir gömlek kusursuz bir kombinasyon olabilir. Genel olarak lastikli bir bel tasarımına sahip olan erkek şalvarlarının beli düğmeli modelleri de bulunur. Siz de özgün ve farklı tarzlara hitap eden erkek şalvarı tavsiyelerine bakarak ürün seçimi yapabilirsiniz.

Etkileyici Tasarımlarıyla Erkek Şalvarları

Etkileyici Tasarımlarıyla Erkek Şalvarları

Erkek şalvarı modelleri estetik bir duruşa sahip olan giyim ürünleri arasında önemli bir yere sahip. Şalvarlar dünyanın bir çok bölgesinde yaygın olarak kullanılan parçalardan biri. Türkiye'de ise doğu illerinde popüler olan erkek şalvarları Maraş, Urfa, Adana, Malatya ve Adıyaman gibi illerde sıklıkla tercih ediliyor. Her mevsime uygun olarak farklı kumaş türlerinde bulabileceğiniz erkek şalvarlarıyla yazın ferah bir kullanıcı deneyimi elde edebilirsiniz. Erkek siyah kışlık şalvar pantolon modelleri beli düğmeli olmasının yanında kalın pamuklu kumaşlar kullanılarak üretiliyor. Şalvarın geleneksel yapısının spor ve rahatlıkla buluştuğu bir model arıyorsanız erkek şalvarlarının eşofman modellerine göz atabilirsiniz. Koşu, yürüyüş ve diğer aktiviteleriniz de bu modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Daha önce şalvarın rahatlığını deneyimleme şansınız olmadıysa erkek şalvarı kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeler sizlere fikir verebilir.

Rahat Ettiren Erkek Şalvar Modelleri

Rahat Ettiren Erkek Şalvar Modelleri

Erkek şalvar çeşitleri birbirinden farklı kumaş türleri, tasarım ve renkleriyle kullanıcılarına sunuluyor. Yapımında kullanılan pamuklu ve şile bezi gibi kumaşlarıyla erkek şalvarı modelleri rahatlığın bir simgesi olarak giyim dünyasında öne çıkıyor. Genel olarak doğu kültürünü yansıtan erkek şalvarları otantik havayı yakalamak isteyen müşteriler için farklı bir model olarak tercih edilebilir. Erkek otantik köy şalvarı modellerini aratarak siz de geçmişin izlerini tekrar zihninizde yaşayabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden erkek bohem, etnik, modern erkek şalvar çeşitleri arasından size uygun modeli tercih edebilirsiniz. Şalvarların kendi özgün karakterleri açısından farklılıklar olduğu gibi sizin hayat tarzınıza göre de şekilleniyor. Erkek siyah yazlık şalvarlar ince nefes alabilen kumaşlar kullanılarak üretiliyor ve yaz aylarında zorlu aktiviteleriniz de sizlere ferahlık sunuyor. Siz de erkek şalvarı yorumlarını online olarak takip ederek aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ve doğru şalvarı seçebilirsiniz.

Avantajlı Seçenekleriyle Erkek Şalvarı Fiyatları

Avantajlı Seçenekleriyle Erkek Şalvarı Fiyatları

Erkek şalvar fiyatları birçok farklı unsur göz önüne alınarak belirlenir. Fiyatlandırma konusunda şalvarın üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, tasarımı, marka ve tercih edilme yoğunluğu gibi özellikler ön plana çıkıyor. Erkek şalvarları yapılırken kalitesi değişen kumaşlar kullanılır. Kumaşların fiyatları özelliklerine göre değişebileceği için şalvarın fiyatı da bu durumdan etkilenebilir. Bunun yanı sıra işçilik de fiyatlandırmada son derece etkilidir. Örneğin üzerinde cep, kuşak ve el işlemesi olan şalvarların fiyatları düz şalvarlara göre daha yüksek olabilir. Ayrıca tercih edilme sıklığı da şalvarların fiyatlarını etkiler. Bir markanın ürünü müşteriler tarafından daha çok tercih ediliyor ve beğeniliyorsa bu ürünün fiyatı daha az tercih edilen modellerle aynı olmayabilir. Siz de beğendiğiniz erkek şalvarı indirim dönemlerini takip ederek cebinizden daha para çıkarak erkek şalvarı satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı erkek şalvar modellerinin tamamını Trendyol'da inceleyebilirsiniz.