Marka
Uyumlu Model
Kılıf Tipi
Uyumlu Marka
Fiyat
Renk
Uyku Modu
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tablet Aksesuarları

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Tablet Aksesuarları Trendyol’da!

Tablet aksesuarları, müşterilerin tabletlerini daha işlevsel kullanmalarına imkan sağlayan ürünlerdir. Tabletlerin modelleri için özel olarak tasarlanmış olan bu aksesuarlardan kendi zevklerinize, cihaz marka modeline uygun olanları seçerek cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Cihaz kılıfları en çok tercih edilen cihazlar arasındadır. Toz pembe, mor, gri, siyah, mavi, beyaz, fuşya, açık yeşil ve daha birçok renkten oluşan tablet kılıfı seçenekleri arasından istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Tabletlerde kullanılan aksesuarları ile cihazınızı korurken aynı zamanda kullanışlı ve kişiselleştirilmiş hale getirebilirsiniz. Kılıfları ve ekran koruyucuları cihazınızı çizilme, hasar ve darbelere karşı korumaya yardımcı olur. Kılıfların yanında farklı tablet aksesuarları modelleri de mevcuttur. Şeffaf ekran koruyucu ürünler tablet ekranının çizilme ve darbelere karşı korur. Ekranda oluşan parmak izlerinin kolayca temizlenmesi için tercih edilen ürünler arasındadır. Cihazınızı klavye desteği ile dizüstü bilgisayar gibi kullandığınız zamanlarda klavye kılıflarını tercih ederek darbelere karşı ekstra koruma sağlayabilirsiniz. Farklı bir mekanda çalışmak istediğiniz zamanlarda tabletinizi güvenli bir şekilde taşımanızı sağlayan taşıma çantaları ve sırt çantalarını tercih edebilirsiniz. Bu ürünler cihazınızla birlikte diğer eşyalarınızı da taşımanıza olanak tanır. Okulda ya da ofiste çalışırken kolayca not almayı sağlayan dokunmatik kalemleri tercih edebilirsiniz. Cihaz için aksesuarları arasında vazgeçilmez ürünlerden biri de şarj cihazlarıdır. Daha uzun süre çalışabilme imkanı için çantanızdan ayırmamanız gereken cihazlar arasındadır.

Şık Tasarımlı Tablet Aksesuarları Modelleri

Tablet aksesuarları genellikle müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda üretilir. Cihazlar kullanılacak alana, ürünün markasına, modeline ve boyutuna göre çeşitlilik gösterir. Genel olarak tablet aksesuar ürünleri deri ya da şeffaf kılıflar, ekran koruyucuları, klavye koruyucuları, taşıma çantaları, dokunmatik çizim kalemleri, şarj cihazları, tutucu ya da cihazın sabit durması için standlar olarak sayılabilir. Bu malzemeler, tabletin kullanım amacına göre korumak ve işlevsellik sağlamak için seçilir. Kılıflar ürünün darbeye dayanıklı olmasını sağlarken ekran koruyucular da çizilmelere karşı dayanım gösterir. Ayrıca, klavye kılıflarının yumuşak ve dayanıklı olması, yapıldığı malzemenin türü müşterinin isteğine göre değişir. Birbirinden farklı renk ve desene sahip deri ya da silikon kılıflardan istediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Taşıma çantaları deri kumaştan ya da suya dayanıklı kumaş kullanılarak tasarlanır. Müşteriler zevklerine göre tercihte bulunabilir. Cihazlarda çizim yapmak, önemli notlar almak veya dokunmatik ekran üzerinde daha hassas bir kontrol sağlamak için kullanılan tablet kalemi mevcuttur. Stylus kalemler basınca duyarlı yapıdadır. Bu kalemlerinin hassas ve konforlu olması gerçek kalem hissiyatı sağlar. Bu ürünler genellikle metal, plastik veya silikon gibi malzemelerden yapılır. Bazıları basınca duyarlı uçlarla donatılmıştır. Dokunmatik ekran üzerinde hassas bir kontrol sağlarken ekranda herhangi bir çizilme riski olmaz. Masa üzerinde çalışma yaparken belli bir açı ile duran ekrana belirli bir uzaklıktan bakmak gerekir. Tablet tutucu aksesuarlar ile video izlerken, oyun oynarken ya da çalışırken daha rahat bir pozisyonda oturabilirsiniz. Tabletinizi bir yüzeye yerleştirmenize ve sabit pozisyonda kullanmaya olanak tanıyan aksesuarlar sayesinde omurga sorunları yaşamadan sağlıklı şekilde çalışabilirsiniz. Tablet standı ile cihazınızı daha rahat bir şekilde kullanabilir ve daha verimli bir deneyim elde edebilirsiniz. Cihazınız ile uyumlu bir stand veya tutucu seçerek, tabletinizi istediğiniz şekilde konumlandırılabilir ve kullanabilirsiniz. Tutucu ve standlar genellikle plastik, metal veya ahşap gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Malzeme seçimi, standın dayanıklılığı ve kullanım ömrü açısından önemlidir. Cihazınızın boyu ve modeline göre iki kademeli şekilde tasarlanan cihazları görüş hizasına göre ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Güvenilir Kalitede Tablet Aksesuarları Çeşitleri

Tabletinizi kişiselleştirin koruyan aksesuarlar mevcuttur. Renkli kılıflar, taşıma çantaları, klavye ve ekran koruyucuları gibi tablet aksesuarları bunlardan bazılarıdır. Şeffaf veya mat plastik, cam veya film malzemelerinden yapılmış nano ekran koruyucuları ile çizilme ve darbelere karşı ana ekran korunur. Tablet için aksesuar kullanmanın birçok avantajı vardır. Cihazınızı koruma sağlarken dayanıklılığını arttırabilir, taşıma ve seyahat kolaylığı sağlayabilirsiniz. Tercih edilen cihazlara göre kişiselleştirmenin yanında işlevsellik ve kolay kullanım imkanı oluşturabilirsiniz. Not alırken ya da çizim yaparken tercih edilen dokunmatik kalemler ile işlevsellik ve pratik kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca stylus kalemler tabletinizle daha hassas bir şekilde etkileşimde bulunmanıza olanak tanır. Harici hoparlörler, kulaklık, tablet için tutucu ve stand gibi parçalar ile, tabletinizin ses ve görüntü performansını artabilir. Kolay konumlandırma imkanı sayesinde video izlerken, müzik dinlerken veya oyun oynarken daha keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Docking istasyonları veya ekstra şarj cihazları ile birden çok cihazı aynı anda şarj ederken uzun pil ömrü ve kesintisiz bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. tablet aksesuar seti gibi kampanyaları takip ederek kullanışlı deneyim sunan ürünleri keşfedebilirsiniz. Cihazınızın markası, modeli ve ekran boyutuna göre farklı setler arasından uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Bazı setler Bluetoothlu kablosuz klavye ve mouse içerebilir. Bazı setler ise koruyucu kılıf, nano ekran koruyucu kılıf, dokunmatik stylus kalem gibi parçaları içerebilir. Ürün araştırması yaparken tablet aksesuarları tavsiye ve yorumları inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Tavsiye ve yorumlar ürünün daha önce almış müşterinin deneyimlerini, görüşlerini içerir. Tablet aksesuarları indirim dönemlerini uygun fiyatlı ürünlere sahip olmanıza yardımcı olur. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak set şeklinde satılan ya da tekli parçalardan ihtiyacınıza uygun ürünleri alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tablet Aksesuarları Modelleri

Koruma ve dayanıklılık sunan ve cihazınızı kişiselleştirme imkanı veren tablet ürünleri sıklıkla tercih edilir. İşlevsellik, pratik kullanım imkanı sağlayan cihazlar kendi konfor alanının dışında bir alanda çalışmak istediğinizde de taşıma çantası gibi olanakları ile müşterileri memnun eder. Suya dayanıklı, kanvas, naylon veya polyester gibi dayanıklı malzemelerden yapılan çantaların bazıları ek koruma için dolgulu bölmelere de sahip olabilir. Daha hassas kontrol imkanı veren dokunmatik kalemi ile çalışma hayatını kolaylaştırır. Plastik, metal veya silikon gibi maddeler kullanılarak üretilen ergonomik tasarımı ile rahat tutuş imkanı sunan stylus kalemler ile eşsiz tasarımlar yapabilirsiniz. Bu avantajlar, tablet kullananların günlük yaşamlarında daha verimli, keyifli bir deneyim elde etmelerine yardımcı olabilir. Deri, sentetik deri, plastik, silikon veya kumaş gibi çeşitli malzemelerden yapılmış koruyucu kılıflar kolay bir şekilde temizlenebilir. Ürünler mikrofiber malzemeden yapılan temizlik bezleri ve alkol bazlı özel temizlik sıvıları ile silerek kolayca temizlenebilir. Tablet aksesuarları fiyat aralığı her bütçeye hitap edecek şekilde belirlenir. Fiyatlar oluştururken ürünün türü, kullanılacağı alan, materyal tipi, kalitesi gibi pek çok parametre göz önünde tutulur. Ürünler hakkında fikir sahibi olmak istediğinizde tablet aksesuarları yorum, değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Daha önceden ürünü satın alan müşterinin görüş ve tavsiyeleri sizin için yol gösterici bir nitelikte olabilir. Tablet aksesuarları kampanya avantajlarını takip ederek uygun fiyatlı ürünleri keşfedebilirsiniz. Sık sık uygulanan indirim dönemlerini yakalayarak uygun fiyatlı setlerden ya da diğer cihazlardan ihtiyacınız olanı alabilirsiniz. Trendyol’un geniş ürün çeşitliliği içinde doğru parçayı bulmak için tavsiye ve yorumları inceleyebilirsiniz. Trendyol’dan ihtiyacınız olan tablet aksesuarları satın alabilirsiniz.