İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Ayna Fonksiyonu
Yükseklik
Boyut/Ebat
Materyal
Tema / Stil
Derinlik
Genişlik
Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Takı Aksesuar Dolabı

" araması için 320 sonuç listeleniyor

Çok Amaçlı Takı Aksesuar Dolabı Modelleri Trendyol'da!

Evlerin genellikle yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından biri de takı aksesuar dolabıdır. Ekseriyetle kadınların daha fazla ihtiyaç duyduğu takı dolabı düzenleyici ve toparlayıcı işleve sahiptir. Günlük hayatın her anında her kıyafete ve ortama özgü milyonlarca eşya çeşidinin olduğu günümüzde insanların bu tip ihtiyaçlarının muhafaza edildiği ufak çaplı kasalardır. Gerek mücevherat gerekse de maden değeri olmayan pek çok aksesuarı geniş kasalar içerisinde depolanabilmektedir. Bununla birlikte takı dolabı istenilen aksesuarın istenildiği anda bulunabilmesi ve muhteşem elbise kombinlerinin tamamlayıcısı niteliğinde olan küçük eşyaların adeta kasası konumundadır. Hemen her türlü eşyayı düzenleyici alanlar sayesinde saklayabilmek mümkündür. Ayrıca önemli bir diğer işlevi ise istenmeyen durumların yaşanmasının engellenmesidir. Hırsızlık ve kayıp gibi olayların bu dolaplar sayesinde ortadan kalktığı anlaşılabilir bir ihtiyaçtır. Hassasiyet gösteren her kadın takı dolabı kullananlar arasında yer alır. Ürünlerin farklı özellikleri arasında genellikle mobilya tarzı bir parça olmasıdır. Bu anlamda odadaki ve evdeki diğer mobilyalarla uyumu evin stiline kattığı farklılık çok daha önemli bir ayrıntıdır. Dünyaca ünlü pek çok mobilya markasının yanında yalnızca takı aksesuar dolabı markaları ile beraber firmaları hizmet vermektedir. Bu anlamda çok farklı tarzlarda ve renklerde takı dolabı pembe gibi binlerce çeşide rastlamak mümkündür. Hem boyut hem renk hem de tasarım çizgileri anlamında gün geçtikçe daha yenilikçi bir anlayışla göze hoş gelen takı aksesuar dolabı modelleri karşınıza çıkmaktadır. Ürünlerin kullanımında genellikle ahşap ve ahşap malzemelerden yararlanılmaktadır. Birden fazla minimal çekmeceye, çok şık ve yumuşak bir iç yapısına sahip olan aksesuar dolapları kendi çapında bir karizmaya sahiptir. Müşteriler tarafından oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmesinin bir sebebi de bu özelliğidir. Takılar hem kullanım esnasında hem de daha sonra insanların üzerinde taşıdıkları sırada ayna karşısında sık sık kontrol edilmektedir. Bu anlamda aynalı olarak tasarlanan modelleri de aynı şekilde bu işlevi görebilmektedir. Modelleri farklı görünen ancak temelde aynı işleve hizmet eden bu küçük mobilya detayları evlerin en özel parçaları arasındadır. Mücevher, şal, fular gibi eşyaların kullanımına düşkün olan insanların tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Aksesuar dolabı tüm bu işlevleri ve özellikleriyle ev dekorasyonunun da çok önemli bir parçası olarak karşınıza çıkmaktadır.

Düzenleme Sağlayan Takı Dolapları

Düzenleme Sağlayan Takı Dolapları

Evlerin en mahrem ve en özel yerleri olan yatak odaları hem ebeveynlerin şahsi bölgeleri hem de takıların ve hususi eşyaların bulunduğu yerdir. Bu anlamda ister kadın ister erkek olsun herkesin takı dolabı aksesuarları burada bulundurulmaktadır. Evlerin her odasında olduğu gibi bu odalarında kendisine özgü bir düzeni ve tertibi vardır. Düzenli görünüm sağlamak için her türlü mobilya üründen faydalanılmaktadır. Giysiler için gardırop, ev tekstili için bazalar, küçük boyutlu eşyaların saklanması için ise düzenleyici özellik gösteren mobilyalar bulunmaktadır. Tertip ve düzenin bu şekilde sağlandığı yatak odalarında en çok tercih edilen ürün çeşidi ise aynalı çekmeceli özellikler taşıyan modelleridir. Hem ayna hem çekmece özellikleriyle aynı anda saklama ve takıları kuşanma anlamında insanlara kolaylık sağlamaktadır. Kullanışlı düzenleyici işlevinin yanı sıra son derece şık tasarımlarıyla da insanların dikkatini çekmekte ve müşteriler tarafından vazgeçilmez bir ürün olarak görülmektedir. Çekmeceli seçenekler, küçük boyutlu eşyaların kullanım şekillerine göre de sınıflandırılabileceği şekillendirmelere sahiptir. Aksesuarlar insan vücudunda ve elbiselerde kullanıldıkları bölüme göre özellikleri de farklılık göstermektedir. En büyük özellikleri küçük ama değerli pek çok küçük eşyayı en düzenli şekilde kullanıma hazır halde muhafaza etmektir. Takıları ve aksesuarları koruma gibi bir işleve de sahip olan mobilyaların bu anlamda önemli görülen özelliğe sahip olanları da bulunmaktadır. Kilitli, ayaklı, aynalı takı dolabı modelleri mücevherat gibi maddi anlamda yüksek değerler taşıyan aksesuar çeşitlerinin güvenli bir şekilde muhafazasını sağlamaktadır. Ayrıca düzenleyici mobilyalar evlerinizde adeta bir banka kasası görevi de görmektedir. Bu küçük ama önemli ayrıntı ürünlerin tasarımında oldukça hassas olan noktalar arasındadır. Talihsiz durumlarda evlere hırsız girmesi, kaybolmalar sonucundaki kayıplara engel olabilme durumunu ortaya çıkarmaktadır. Takı ve aksesuar koleksiyonu kişiden kişiye ve tercihe göre farklılık göstermektedir. Kimi insan oldukça fazla sayıda eşyaya sahip olmak isterken kimileri de belirli sayıda aksesuarı kullanmayı ve bulundurmayı tercih eder. Fazla eşya sayısına sahip olanlar için fazla göz sayısı ile ön plana çıkan mobilya çeşitleri bulunmaktadır. 2 çekmeceli olan seçenekler bu anlamda sayıca fazla aksesuara sahip olan insanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. Düzenleyici, aynı zamanda tertip sağlayıcı işlevleri mobilyaların tasarımlarına da fazlasıyla yansımaktadır. Hem çekmeceleri hem de boyutlarıyla gerektiği kadar yer kaplayarak küçük boyutlu eşyaları saklamanızı sağlamaktadır.

Benzersiz Tasarımlarla Takı Dolapları Modelleri

Benzersiz Tasarımlarla Takı Dolapları Modelleri

Takı dolaplarını ayıran en önemli özellik tasarımındaki şekilsel farklılıklardır. Onlarca farklı markanın yüzlerce farklı modeli ile düzenleyici mobilyalar kendisine has tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Müşterileri tarafından farklılıkları sebebiyle oldukça yoğun şekilde tercih edilmektedir. En dikkat çekici farklılıkları renkleridir. Kendine has tarzı ve çizgisi olan ürünlerin yanı sıra evin diğer mobilyalarıyla beraber set halinde bulunan seçenekler mevcuttur. Hem eve hem de diğer mobilyalara uyum sağlaması anlamında ürün çeşitliliğiyle müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Özel modellerden olan duvara monte takı dolabı modeli özellikle fazla yer kaplaması istenilmeyen odalarda tercih edilmektedir. Bu mobilyalar genellikle aynasız olarak tasarlanan tamamıyla muhafaza amaçlı ürünlerdir. Bu anlamda farklı yapıya sahip olan ürün, boyut olarak da daha minimal görünüme sahiptir. Bu modelin yanı sıra çok daha farklı ve daha büyük boyutlu olan başka modellerde bulunmaktadır. Bunların en önemlisi boy takı dolabı aynalı çeşididir. Baştan sona büyük bir ayna ile çekmecelerden oluşmaktadır. Giyim kuşam ve tamamlayıcı küçük eşyaların kullanımı anlamında tamamıyla kişilerin hazırlanma sürecinde ihtiyaç duyduğu her ayrıntıya sahip işlevsel ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. Tasarım farklılığına sebep olan diğer etken ise mobilyaların renk skalasıdır. Hemen her renkte mobilyanın özgün modellerle tasarlandığı bilinmektedir. Siyah takı dolabı göz alıcı, asil rengiyle bulunduğu ortama nezih bir hava katmaktadır. Siyahın giyimden mobilyaya kadar pek çok ürüne asil bir görünüm kazandırdığı bilinen gerçekler arasındadır. Kullanışlı özellikler taşıyan mobilyalarda da bu durum kendisini göstermektedir. Diğer mobilyalara da genel bir renk olması dolayısıyla da uyum sağlamaya da çok uygundur. Aynı şekilde set halinde diğer mobilyanın parçası olarak da müşterilere sunulmaktadır. En minimal, en butik kullanıma hitap eden, genellikle taşınabilir yapıya sahip olan çok farklı bir tasarıma sahip mobilyalar da mevcuttur. Bunların başında masa üstü takı dolabı modelleri gelmektedir. Seyahat esnasında da kullanılabilen ve aksesuar sahiplerinin bu anlamda en büyük yardımcısı konumundadır. Eşyalarınız çok ya da az fark etmeksizin kullanım tarzınıza uygun boyutlu düzenleyici alanlara sahip olmak her anlamda düzen ve tertibin en önemli detayıdır. Yapımında kullanılan malzemeden rengine, boyutundan tasarımına kadar yüzlerce çeşit düzenleyici mobilya kullanıma sunulmaktadır.

Modern Görünümlü Takı Dolapları

Modern Görünümlü Takı Dolapları

Kullanım geçmişine bakıldığında oldukça uzun yıllardır insanların hayatında kendisine yer bulan takı dolapları bazı yönleriyle zenginliğin ve şaşaanın bazı yönleriyle de tutkunun sembolü olarak da görülmektedir. Aksesuar denilince akla mücevherat dışında pek çok farklı malzemeden yapılabilen aksesuar çeşitleri gelir. Bu anlamda mücevher koleksiyonları için kullanılan bu ürünler zenginliğin en önemli detayları arasında görülmektedir. Başka deyişle maddi anlamda belirli bir refaha sahip olan insanların kullandığı bir mobilya parçası olarak karşınıza çıkmaktadır. Günümüzde bu anlayış eskiye nazaran oldukça değişmiş ve hemen her insana hitap edebilen ve rahatlıkla ulaşılabilir duruma gelmiştir. Takı dolabı modelleri hem nostaljik çizgiler hem de modern tasarımlarla müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. nostaljik çizgilere sahip olan düzenleyici alanlar genellikle daha geleneksel bir hayat tarzı benimseyen insanların tercih ettiği modeller arasındadır. Yeniliğe ve çağdaş çizgilere daha yakın olan, tam anlamıyla kendisini güncelin akışına bırakan insanlar da modern tasarımları tercih etmektedirler. Küpe, kolye, yüzük kullanımı genellikle kadınlar için bir sürecin parçası durumundadır. Kılık kıyafet tercihleri daha sonra makyaj uygulamaları, en sonunda da tamamlayıcı eşyaların tercihiyle bu süreç tamamlanmaktadır. Bu anlamda takı makyaj dolabı bazı durumlarda aynı işlevi birlikte görebilmektedir. Nostaljik çizgilerle bezeli ahşabın sanata dönüştüğü mobilyalar bu tip kullanımlara daha çok hizmet etmektedir. Makyaj ile beraber mücevherlerin kadınlar tarafından belirli bir tarzın parçası olarak görüldüğü günümüzde benzer işlevleri tek ürünle karşılayabilmektesiniz.

Kadınlara Özel Hazırlanan Takı Dolapları

Kadınlara Özel Hazırlanan Takı Dolapları

Ucuz ya da pahalı fiyata sahip değerli pek çok eşyayı belirli düzenin bulunduğu yerde muhafaza etmek için oldukça önemli bir mobilya olan takı dolapları kadınların define sandığıdır. Özellikle pahada ağır olan aksesuarların korunması, aynı zamanda tertipli şekilde kullanıma hazır halde olması için bu ürünlerin önemi oldukça büyüktür. Kadınlar en çok değer verdikleri eşyaları düzenleyici alanlarda saklamaktadırlar. Hem pratik hem de tertibin simgesi olan bu mobilya çeşitlerinin kadınların günlük hayatının düzene girmesindeki rolü yadsınamaz. En önemli günlerin, özellikle iş hayatının her anında güzel, düzenli görünmeyi tercih eden kadınlar bu tip ürünler sayesinde daha rahat bir hayat sürmektedirler. Boyut olarak çok farklı çeşitleri olan kullanışlı mobilya çeşitleri müşterilerin eşya sayısı ile beraber tercihine göre değişkenlik göstermektedir. Küçük takı dolabı bu anlamda daha butik eşyalara sahip olan kadınlara yönelik mükemmel bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Tasarımındaki ve üretimindeki ince detaylar ürünlerin kalitesi ile beraber fiyatını etkilemektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi aynı oranda fiyatın da değişmesini sağlamaktadır. İçerisinde oldukça değerli aksesuarların saklandığı bir ürün olarak güvenlik ayrıntıları da kadınlar tarafından dikkatle incelenmektedir. Kadınların kombinlerini tamamladığı anda kendilerine ve üzerinde bulunan eşyaların duruşuna bakmak amacıyla aynalara ihtiyaç duymaktadırlar. Aynalı aksesuar dolabı tam da bu ihtiyaca cevap verebilen benzersiz bir ürün olarak kendisini göstermektedir. Takıldıkları andan itibaren kadınların havasını çok farklı şekilde değiştiren aksesuarlar değer görmeyi hak etmektedirler. Büyük takı dolabı çeşitleri dünyaca ünlü değerli markaların çatısı altında müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Güvenli bir muhafaza işlemi için faydalı ürünleri keşfetmek amacıyla takı aksesuar dolabı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Güvenli Saklama Sağlayan Takı Dolapları Modelleri

Güvenli Saklama Sağlayan Takı Dolapları Modelleri

Aksesuarların muhafazası sırasında zarar görmemeleri için çekmecelerin içerisinde yumuşak bir zeminin oluşmasını sağlamak amacıyla farklı kumaşlar döşenmektedir. Değerli mücevherler gibi hassas eşyaların herhangi durumdan kaynaklı çizilmesi, deformasyona uğramaması bu mobilyaların en önemli avantajlarındandır. Takı dolapları modelleri ve fiyatları tasarımın sahibi markaların kalitesiyle de doğru orantılı olarak değişmektedir. İçerisinde her ne kadar değerli madeni eşyaların saklandığı gerçeği bir kenarda dursa da bu işlevi gören mobilyalar da en az içindekiler kadar değer görmektedir. Müşteriler tarafından çok farklı sebeplerden edinilen düzenleyici ürünler günlük hayatın her alanında kendisine yer bulan aksesuarlara ev sahipliği yapmaktadır. Üzerlerindeki aynalar sayesinde tasarımlarının büyüsü kat ve kat artmaktadır. Oval aynalı olan modeller bu anlamda örnek gösterilebilecek en önemli modellerdendir. Zarif hatlarıyla kadınların karakterlerini yansıtan bu model hem kendisi hem de içerisinde barındırdıklarıyla kadınların hayatlarında önemli yere sahiptir. Modern çizgilerin gün yüzüne çıkması ve teknolojik bazı unsurlarında küçük dokunuşlarla ürünler üzerine nakşedilmesi benzersiz tasarımların bu dolaplarda vücut bulmalarına sebep olmuştur. Aynı işlevi karşılamasına rağmen oldukça farklı modeller olarak karşınıza çıkan bu mobilyalar uzun ömürlü kullanımlara göre tasarlanmaktadır. Üretim şekli ve prensipleri değişse de kurulum şekli küçük farklılaşmalar dışında genel anlamda hep aynı kalmıştır. Yüksek kaliteli mücevher saklama mobilyaları hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımcılar sayesinde evlerin vazgeçilmez parçaları haline gelmektedir. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için oldukça zevkli tercihler yaparak muhteşem tasarımlarıyla hayatınıza renk katacak bu ürünlere sahip olmalısınız. Takı aksesuar dolabı kullananlar için yatak odasında tertibi ve düzenin sağlanmasında en önemli yardımcılar arasında olacaktır. Kampanya dönemlerinde takı aksesuar dolabı indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kaliteli Özellikleriyle Takı Dolapları Fiyatları

Kaliteli Özellikleriyle Takı Dolapları Fiyatları

Mobilya anlamında takı dolabından söz edilecek olursa çekmeceleri, kullanılan ahşabın kalitesi, boyutu, aynalı olup olmayışı fiyatlandırma açısından oldukça önemli kriterler arasındadır. Takı aksesuar dolabı fiyat performans dengesini koruyabilmesi önemli bir ayrıntı olarak görülmektedir. Takı aksesuar dolabı satın aldığınız her bir eşyada gereksinimlerinize cevap verebilmesi beklenir. Takı dolabı fiyatları bu anlamda bu kriterlerin karşılanmasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle kadın müşterilere hitap edebilen bu mobilya ürünü kullanımı sırasında insan hayatına sağladığı kolaylık ile beraber barındırdığı özellikler sayesinde gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Boyut olarak daha az yoğunlukta eşya sayısına sahip olanlar için mini olan seçenekler oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Mücevherlerin sayısının az olması dolabın daha minimal bir yapıda olması mekândan da tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca aynalı olan modeller de pek çok boyutta üretilen modelleri bulunmaktadır. Yine daha küçük ihtiyaçlar için küçük aynalı takı aksesuar dolabı online ürünleri de kadınlar tarafından rağbet gören ürünler arasındadır. Hangi boyutta ve hangi kalitede olursa olsun sağladığı fayda bakımından fiyatlandırılması noktasında en doğru kriterlerin sağlanması gerekir. Oldukça ünlü pek çok marka saklamak için kullanılan bu ürünlerde her geçen gün çok daha yeni özellikleri ürünlerinde kullanmaktadırlar. Teknolojinin bu denli geliştiği çağda bu gelişmeden mobilya sektörü de üzerine düşen payını almaktadır. Tasarımcısından ustasına, satış biriminden fabrika ünitelerine kadar her bir evrede en son teknoloji ile değerli özellikler taşıyan eşyalar insanların kullanımına sunulmaktadır. Küçük eşyaları muhafaza etmek amacıyla tasarlanan mobilyalar vazgeçilemez ürünler olarak hayatınızda düzenin ve tertibin yatak odasındaki en önemli ayrıntısını oluşturmaktadır. Bu anlamda hem iş hem de günlük hayatında düzenli yaşamayı ilke edinen her insanın rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasında yer alır. Küçük aksesuar dolabı tüm özellikleriyle daha büyük boyutlu ürünlerin işlevlerini yerine getirebilmektedir. İstenilen her boyutta mobilyalar müşterilerin tercihleriyle evlerin en nadide parçaları arasında kendisine yer bulabilmektedir. Trendyol değerli markaların yüzlerce çeşit aksesuar ve takı dolabı modellerini Trendyol üzerinden hızlı, aynı zamanda güvenilir şekilde müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

Takı Aksesuar Dolabı Modelleri Nelerdir?

Yatak odaları için makyaj dolabı olarak da adlandırılan takı aksesuar dolabı modelleri; ahşap malzemesi ile odanın bütün eşyalarına uyum sağlar. Bu sayede odanın dekorasyonunda bir bütünlük elde etmenize olanak tanır. İçinde yer alan ürünleri sergilemeye ve hoş bir görsel oluşturmaya yardımcı olan takı aksesuar dolabı modelleri, daha çok masaüstü alanlar için uygundur. Ayaklı ya da normal olarak üretilen pek çok model seçeneği mevcuttur. İstenilen forma sahip olan takı aksesuar dolabı modellerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu modellerin bir kısmı kapı arkasına dahi rahatlıkla sığabilir. Bu sayede oda içerisinde fazla yer kaplamadan kullanılabilir.

Takı Aksesuar Dolabı Nereden Alınır?

Takı aksesuar dolabı modellerinin tamamına Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayarak satın alabilirsiniz. Askı ya da raf gibi alanları içerisinde yer alan bölmeler ile eşya yerleştirilebilecek forma sahip modeller vardır. 2 çekmeceli takı aksesuar dolabı çeşitleri, şifonyer gibi geniş bir alan sunar. Bu imkanlar doğrultusunda sabit kalması istenen aksesuarlar ya da makyaj malzemeleri çekmecelerde muhafaza edilebilir. Tek çekmeceli takı aksesuar dolabı seçenekleri ise daha minimal dizaynlarda mevcuttur. Ancak bunlar büyük boy aynaları olan ürünlerdir. Birçok özellikle donatılan bu tasarımlar, işlevlerine ek olarak tarz görünümleriyle dikkat çeker. İstenilen ebat ve boyutlarda ürün bulunabilir. Trendyol’dan takı aksesuar dolabı modellerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Takı Aksesuar Dolabı Hangi Renklerde Mevcuttur?

Toparlayıcı görevi sunan takı aksesuar dolabı modelleri; ham ahşap, cilalı, boyalı ya da plastik şekilde kişilerin beğenisine sunulur. Bu ürünler; istenildiği desen ve renkte kolaylıkla boyanarak kullanılabilir. Bir diğer yandan pek çok mobilya ürünleri gibi üretilen ceviz takı aksesuar dolabı, sıcak ahşap rengi ile rustik dekorasyonlarda tercih edilir. Modern ve sade stillere uygun takı aksesuar dolabı modelleri ise çoğunlukla ahşabın yanı sıra sade renk seçenekleriyle gelir. Krem, beyaz, bej, kahve ya da siyah gibi farklı renk seçenekleri vardır.