"

Tek Kişilik Ranza

" araması için 512 sonuç listeleniyor

Tek Kişilik Ranza Modelleri ile Rahat Uykular

Ranzalar oldukça sevilerek kullanılan yatak modellerindendir. Alan kazancı sağlayan ranzalar ister üst üste istenilirse yan yana kullanılabilir. Genellikle el işçiliği çok olmayan ranzalar demir renginde olur. Tercihe göre beraberinde çalışma masası, kitaplık ve askılığı bulunabilir. Alandan kazanmak isteyen kişiler için oldukça kullanışlıdır. Seçime göre metalden veya ahşaptan yapılan ranzaların en sevileni tek kişilik ahşap ranza olabilir. Ahşap modellerin yanı sıra demir tek kişilik ranza seçenekleri de mevcuttur.

Tek Kişilik Ranza

Tek Kişilik Ranza

Çocuklar ve gençler tarafından fazlasıyla sevilen bu ranza çeşitleri küçük odaya sahip kişiler için oldukça kullanışlıdır. Çalışma masalı tek kişilik ranza da küçük odaya sahip kişiler için büyük avantajdır. Masanın ranzaya monteli olması veya isteğe göre açılıp kapanması yer kazanmak isteyenler tarafından sık sık tercih edilir. Tek kişilik dolaplı ranza da kendisine monte edilmiş ayrıca bir dolaba sahip olması sebebi ile fazladan kıyafet dolabı alınmasına sebebiyet vermez. Bu tek kişilik ranza takımı ayrı ayrı eşya almak istemeyenler için kolay bir seçenektir. Ranza takımının içerisinde kıyafet dolabı, çalışma masası ve yatak gibi eşyalar bulunmaktadır. Tek kişilik iki katlı ranza odasını kardeşiyle paylaşan genç ve çocuklar için alan kazanmak adına da iyi bir yöntem olabilir. Bu tarz ranzalarda üst ranzanın kendisine ait koruması ve korkuluğu vardır. Ayrıca sağlamlığı arttırmak amacı ile altında fazladan demir parçaları bulunur.

Tek Kişilik Ranza Modelleri

Tek Kişilik Ranza Modelleri

Tek kişilik ranza modelleri oldukça farklılık gösterebilir. Odanın dizaynı ve dekorasyonuna göre istenilen renk ve modelde bulunma olasılığı vardır. Tek kişilik ranza çeşitleri almak isteyen kişilerin düşündüğü renk, model ve tasarımda bulunabilir. Tek kişilik metal ranza sık sık tercih edilen modellerden biridir. Klasikleşmiş olan metal ranzalar her ortama ve dekorasyona kolayca uyum sağlayabilir. İster siyah ister beyaz renk seçenekleriyle bulunabilir. Bu renkler dışında genellikle metal rengi kullanılır. Kendi kendinize monte edebileceğiniz ranza modelleri kullanım yeri olarak farklılık gösterebilir. İster misafir odalarında ister yazlıklarda alan kazanımı için sık sık tercih edilen bir üründür. Tek kişilik ranza ölçüleri değişim gösterebilir. Daha sık değişkenlik gösteren özelliği ise yükseklik olmaktadır. Yüksekliği ayarlanabilen ranzalar da bulunmaktadır. Genellikle küçük yaşta olan çocuklar ve bebekler için tercih edilmektedir. Genç odası tek kişilik ranza ister kız çocukları için ister erkek çocukları için sevilerek tercih edilen bir ranza modelidir. Üzerinde bulunan baskılar veya el işçiliği ile yapılan motifler sayesinde dikkat çeken ranza modellerindendir. Bebek veya küçük çocukların dikkatini çeken baskılar sayesinde odada bütünlük sağlayan bir parça olabilir. Ranza modelleri istenilen renk ve tasarımda kolaylıkla bulunmakla beraber yaş aralığına göre de bulunabilir. Yaş olarak daha küçük çocuklar için tercih edilen ranzaların koruması yüksek olur ve korkuluğa sahip olur. Genç yaşta olan bireyler için tercih edilen ranzalar içinse korkuluk şartı yoktur. Ranza modellerinin çift katlı olanlarında en sık kullanılan parça üst ranzaya çıkmayı kolaylaştıran merdivendir. Bu merdivenler isteğe göre kullanıcı tarafından monte edilebilir.

Tek Kişilik Ranza Fiyatları

Tek Kişilik Ranza Fiyatları

Tek kişilik ranza fiyatlarında, çift veya üç katlı olup olmaması veya imalat edildiği ürünün kalitesine göre artış veya azalış gözlemlenebilir. Üründe kullanılan el işçiliği de fiyatın değişimini etkiler. Çocuklar ve bebekler için tasarlanan ranzalarda kullanılan ürünler küçük yaş grup için uygun malzemelerden üretildiği için fiyatında farklılık olabilir. Daha korunaklı yapılan bu ranza modeli çocuk ve bebekler için uygun olmakla beraber korkuluğunun olması fiyatını etkileyen etkenlerdendir. Tek kişilik ranza modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, dilerseniz güvenle satın alabilirsiniz.