Boyut
Yatak Cinsi
Tip
Renk
Materyal
Ölçü
Genişlik
Fiyat
Genişlik
Stil
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Puanı
"

Mobpazar

" araması için 83 sonuç listeleniyor

Mobpazar Yatak Modelleri ile Ortapedik Konfor

1994 senesinde tekstil sektörüne yatak yüzü kumaş imalatı ve döşemelik kumaş imalatı ile başlayan marka, yapmış olduğu AR – GE çalışmaları ile başarı yakalamıştır. Markanın pek çok farklı alanda uygulamış olduğu yatırımlar gün geçtikçe teknolojinin ve sektörün de gelişmesi ile daha da büyümeye başlamıştır. İlk uluslararası yatırımını Rusya’ya yapan Mobpazar, yatak malzemeleri ortapedik yatak ve otel ekipmanları ile faaliyetlerini gerçekleştirmiştir. Elde etmiş olduğu tecrübeleri yapmış olduğu yatak üretimi ile zirveye çıkarak marka emin adımlar ile sektörde yerini almayı başarmıştır. Visco yatak, ortopedik yatak, sünger yatak, baza, karyola, yastık ve şantiye yatak gibi pek çok ürün ile kullanıcıların memnuniyetini ilke edinen Mobpazar, kendini devam olarak yenilemektedir. Fabrikadan halka son derece kaliteli ürünler sunması ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gün boyunca uğraştığınız işlerden, günün yorgunluğundan ve stresinden arınmanızı sağlayacak olan yataklarınız, sizlere üst düzey konfor sağlayan ev ürünlerinden bir tanesidir. Yatak odalarının vazgeçilmez bir parçası olan bu yatak çeşitleri sayesinde uyku kaliteniz de artıyor. Ayrıca yatak odanıza dekoratif anlamda da bir şıklık katıyor. Ev tekstili ve ev dekorasyonu söz konusu olduğunda Türkiye’nin belli başlı markaları akla gelmektedir. Bu markalardan bir tanesi de Mobpazar’dır. Birbirinden daha kaliteli yatak örtüsü seçeneğini size sunan marka, kullanıcılarının tüm ihtiyacını karşılamaktadır. Oldukça farklı modellerde ve desenlerde bulunan yatak çeşitleri, kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Mobazar yatak çeşitleri yatak odanızın tasarımından geniş bir yer tutacaktır. Kişilerin tarzına ve ihtiyacına göre farklı şekillerde üretilen yatak çeşitleri her yaşa ve her kesime hitap etmektedir. Günün yorgunluğunu atmak isteyen kişilerin evlerine geldiğinde ilk gittikleri yer yatak odaları olmaktadır. Yatak odasına girildiğinde de kendinizi oldukça iyi hissetmek ve son derece önemli yer tutmaktadır. Sizlerin daha iyi hissetmesini sağlayan detaylardan bir tanesi yatağınızın sahip olduğu kalite olacaktır. Markanın kullanıcıları için üretmiş olduğu Mobpazar yatak modelleri sahip olduğu kalite ve görünümü bakımından diğer markalar arasından daha çok ilgi görmektedir. Rahat ve kullanışlı olması bakımından kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Kullanıcılarının düşüncesine fazlası ile önem veren marka üretmiş olduğu ürünler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yatağın sahip olduğu kalite, konforlu uykuya yardımcı olur. Bu kaliteye sahip olmak isteyen kişilerin tercih edeceği Mobpazar yatak ürünleri ile sağlıklı ve kaliteli uyku çekmek mümkündür.

Mobpazar Yatak Seçenekleri

Mobpazar Yatak Seçenekleri

Evlerin en önemli odalarından bir tanesi yatak odasıdır. Yatak odalarının da en önemli ihtiyacı yataklardır. Seçimi son derece önemli olan yatak, kaliteli bir uyku için gerekli olan en önemli ve en gerekli eşyalardandır. Yatak odalarınıza şıklık katmasının yanı sıra sağlık açısından da sizlere en uygun olacak olan yatak çeşidini seçmeniz gerekmektir. Gün boyunca daha enerjik ve daha dinç olmanız için tercih edeceğiniz yatak çeşidinin sizler için oldukça uygun olması gerekmektedir. Daha verimli ve kaliteli bir uyku için aradığınız yatak modelini Mobpazar’da bulmanız mümkündür. Son teknoloji ile üretilen Mobpazar yatak ürünleri yıllar boyunca rahat gecelerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı teknikler ve teknolojiler ile üretilen ürün çeşitleri herkesin ihtiyaç duyduğu rahatlığı onlara vermeyi başarıyor. Üst düzey rahatlık sağlayan Mobpazar mobilya çeşitleri ile sizler de gece boyunca rahat bir uyku çekebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen ve herkesin ilgilenmekten zevk aldığı ev dekorasyonu, yoğun bir ilgi ile karşı karşıyadır. Evinizin bir dekorasyon uyumu içerisinde görünmesini sağlayan Mobpazar yatak modelleri sizlere sunduğu kalite ile bir araya geldiğinde ortaya daha iyi bir sonuç çıkıyor. Her ev tekstil ürününde olduğu gibi yatak modeli de kendi içerisinde pek çok farklı modelde ve çeşitte çıkıyor. Bu farklılıklar her türden zevke ve tarza hitap etmeyi başarıyor. Bu sayede herkes aradığı ve istediği Mobpazar yatak modeline kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Farklı uyku pozisyonlarına ve farklı vücut tiplerine özel olarak üretilen ürün çeşitleri ile sizler de konfora ulaşabilirsiniz. Yatak çeşitleri arasında Mobpazar sünger yatak modelleri yer almaktadır. Sünger yatak modelleri günün yorgunluğunu atmanızda sizlere büyük oranda yardımcı oluyor. Oldukça geniş ürün seçeneğine sahip olan Mobpazar sünger yatak modelleri arasından seçeceğiniz ve ihtiyacınız olan modeli tercih ederek uykunuzu daha verimli bir hale getirmeniz mümkündür. Mobpazar yatak sünger yatak 90x190 ürünü ile ihtiyacınız olan dinlenme süresini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mobpazar yatak sünger yatak 60x120 yatak modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller arasından kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mobpazar katlanır yatak modeli de ihtiyaç duyulduğunda sahip olduğu mekanizması sayesinde istediğiniz zaman açılma istediğiniz zaman da kapanma özelliğine sahiptir. Kolay kullanıma sahip olması sayesinde son derece popüler seçenekler arasındadır.

Mobpazar Ürünlerinin Özellikleri

Mobpazar Ürünlerinin Özellikleri

En sık değiştirilen ve odanın havasını değiştirmede en etkili olan ev ürünü yataklardır. İhtiyacınıza uygun olacak şekilde kullanıcılar için üretilen Mobpazar yatak çeşitleri birbirinden farklı desen ve boyutta yer almaktadır. Oldukça geniş ürün seçeneğine sahip olan bu yataklar ile tarzınızı odanızda yansıtmanız mümkündür. Yataklarınızın şık bir görünüme sahip olması için markanın sizlere sunduğu birbirinden eşsiz ve şık yatak modelleri odalarınıza farklı bir hava katıyor. Yatak odanızdaki diğer eşyalarınız ile uyum sağlayabilmesi için odanın dekorasyonuna uygun bir yatak modeli tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Farklı modellere sahip olan marka üretmiş olduğu ürünler ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Mobpazar yatak pedi, yatağınıza direkt olarak serilmektedir. Sahip olduğu özellikler ile sizlere rahat bir uyku sunuyor. Eklem ve omurga gibi çeşitli sorunlara sahip olan kişiler için de oldukça eşsiz bir üründür. İhtiyaca göre birbirinden farklı kalınlığa ve dolgu malzemesine sahip olan Mobpazar yatak pedi ürünleri bulunmaktadır. Konforlu bir yapıda olması bakımından da kullanıcılarına konforlu bir uyku sunuyor. Mobpazar derman yatak modeli sandıklı baza özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Sahip olduğu emniyet mekanizması ile de üst kapağını güvenli olacak şekilde açık kapamanız mümkündür. Hidrolik sisteme sahip olması bakımından da hiçbir şekilde zorlanma yaşamadan kolayca açılıp kapanabilmektedir. Sandıklı bazalar oldukça yüksek bir hacme sahiptir. Bu sayede göz önünden kaldırmak istediğiniz yorgan, çeyiz ve battaniye gibi eşyaları kaldırabilmeniz mümkün hale geliyor. Nefes alabilen kumaştan yapılması bakımından yatağınızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir çökmeye ya da esnemeye karşı son derece dayanıklıdır. Ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olması da sizlere uzun süreli bir yatak kullanımı sunmaktadır. Mobpazar arabalı yatak modelleri bebeklik döneminden çocukluk dönemine geçiş yapan çocuklar için son derece ilgi çekicidir. Çocuklarını mutlu etmek isteyen ailelere son derece özel bir ürün sunmaktadır. Özel detaylar ile hem çocuklarınızı mutlu ediyor hem de onun sağlığına önem veriyor. Mobpazar tek kişilik yatak kişilerin tercihine göre yumuşak ya da sert bir yapıda olabilmektedir. Ayrıca farklı boyutlarda ve çeşitlilikte olan bu ürün tek olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu ürün ayrıca kişilerin sağlığına da yardımcı olabilecek şekilde üretilmektedir.

Günün çoğu yatak odalarında geçmektedir. Sizlerin daha iyi hissetmesinde en büyük destek olan yataklar, kendinizi dinlendirmenize yardımcı oluyor. Bu yatakların daha sağlıklı ve daha uzun süreli bir şekilde kullanılması için de kendinize uygun bir yatak kullanımı şarttır. Mobpazar yatak kullandığınız takdirde daha sağlıklı bir uyku geçirmeniz mümkündür. Sağlıklı ve ergonomik olmasının yanı sıra dekoratif olmaları ile de yatak modelleri dikkat çekiyor. Gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesi ile Mobpazar markasının farklı yatak modelleri ortaya çıkmaktadır. Bu model ile kullanıcılar konforu sonuna kadar hissedeceklerdir. Dışarıdan bakıldığından oldukça şık duran bu ürün çeşitleri kullanıcılar tarafından son derece konforlu olduğu görülecektir. Kullanıcıların beklentisini sonuna kadar karşılayan Mobpazar yatak, talimatlara uygun bir şekilde kullanıldığında sizlerin daha uzun süre boyunca yatak kullanmanıza imkân tanıyor. Sade bir görüntüden hoşlanan kişilerin daha çok tercih ettiği düz yatakmodellerinin yanı sıra gösterişli ve canlı bir görüntüden hoşlanan kişiler için de daha hareketli detayların bulunduğu yatak modelleri yer almaktadır. Bu modeller ile odanızı daha farklı bir havaya sokabilirsiniz. Oldukça iddialı tasarımlara ev sahipliği yapan Mobpazar, sunduğu ürünler ile kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Mobpazar yatak modelleri arasında tercih yapmadan önce dikkat edilmesi gereken önemli birkaç detay bulunmaktadır. Bu detaylardan ilki ihtiyaca ve zevke göre bir yatak modeli tercih etmektedir. Kendi tarzınıza uygun bir yatak modeli tercih etmediğiniz zaman odanızdaki hava da daha olumsuz yönde olacaktır. Ancak beğenerek aldığınız yatak, odanızın daha canlı ve enerji dolu olmasını sağlayacaktır. Bir diğer önemli nokta da yatak odanızın genişliğine uygun bir Mobpazar yatak modeli seçmektir. Her yatak, farklı boyutlara sahiptir. Bu boyutlar arasından kendi odanıza en uygun olan modeli tercih ederek ortaya daha şık bir görüntü çıkartabilirsiniz. Bir başka şekilde yatak odanızın aydınlık olmasını istiyorsanız beyaz, krem ve bej renkler ile yatak odanızın daha aydınlık bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerin ruh halini fazlası ile etkileyen yatak, her dekorasyon şekline göre farklılık gösteriyor. Oldukça geniş bir ürün seçeneğine sahip olan marka yatak çeşitlerinin yanı sıra koltuk takımı modelleri ile de kullanıcılara sunuluyor. Mobpazar koltuk takımları sahip olduğu eşsiz tasarımları ile kullanan kişiler tarafından tam not almıştır. Koyacağınız ortamın havasını anında değiştirebilen yapısı ile de son derece şık tasarımlara sahiptir.

Mobpazar Ürünleri ile Herkese Uygun Yatak Modelleri

Mobpazar Ürünleri ile Herkese Uygun Yatak Modelleri

Bir gün içerisinde en çok vakit geçirilen yerlerden birisi yatak odalarıdır. Yatak odalarını daha güzel ve iyi bir hale getiren yatak modelleri de Mobpazar markasının kullanıcılarına sunduğu ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı kumaş türüne sahip olan yatak modelleri eşsiz kalite ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden Mobpazar, çocuk odası, odası ve yetişkin odası gibi yerler için çeşitli moda akımlarından alınan ilham ile birlikte üretilmektedir. Odada bulunan diğer mobilyalar ve eşyalar ile uyumlu olabilecek olan bu yatak modelleri hem sağlık dostu hem de şık bir şekilde tasarlanmaktadır. Tek kişilik yatak modellerinin yanı sıra Mobpazar çift kişilik yatak modelleri de bulunuyor. Çift kişilik yatak modelleri ile yatak odanızın daha güzel ve iyi bir sağlayabilirsiniz. Ürünlerin sahip olduğu pek çok teknoloji ile ürünlerinizin herhangi bir darbeye karşı daha dayanıklı olması kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Mobpazar yatak modelleri farklı desen, tasarım seçenekleri ile yatak odalarınıza önemli dokunuşlar yapmanız mümkündür. Konforlu ve rahat bir uyku deneyimi için Mobpazar yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız açısından da son derece dikkatli bir şekilde yatak modelleri üretilmektedir. Mobpazar ortopedik yatak platin ortopedik yaylı yatak uyku kalitenizi arttırabilmeniz amacı ile tasarlanmaktadır. Sahip olduğu özel yay teknolojisi ile vücut ağırlığınızı dengeli olacak şekilde tüm yatak zeminine yayar. Bu sayede de konforunuzu attırıyor. Ortopedik yapısı ile de sırt ve bel ağrılarınıza engel olur. Pek çok kişinin şikâyet ettiği sırt ve bel ağrısı bu yatak modeli ile son bulmaktadır. Mobpazar karyola ürünleri her ihtiyaca ve her zevke uygun olacak şekilde üretilmektedir. Metal, ahşap gibi dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürün kişinin isteğine göre farklı ölçülerde yer almaktadır. Mobpazar defne ferforje metal karyola, sahip olduğu şık görüntüsü ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. Odalarınızı daha da güzel ve şık bir hale getiren bu ürün uyumlu eşyalar ile bir araya getirildiğinde ortaya daha iyi bir görüntü çıkacaktır. Mobpazar metal karyola modelleri de kullanıcılara temizlik açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hafif olması da ürünün daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Standart olan yatak boyutlarına uyumlu olan yapısı ile hemen hemen herkesin tercih ettiği ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bu model Mobpazar lale metal karyola şeklinde de kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Mobpazar markası sunmuş olduğu yatak modelleri ile her ihtiyaca ve zevke hitap etmeyi başarmaktadır. Yatak odalarının vazgeçilmez parçası olan yatak, kişilerin en ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alıyor. Uyandıktan sonra daha enerjik olmanızı sağlayan farklı yatak modelleri ile kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Son derece geniş bir ürün seçeneğine sahip olması bakımından Mobpazar markası, her ev dekore eden kişiler tarafından tercih ediliyor. Sizlere daha konforlu bir kullanım sergileyen yatak modelleri ile yatağınızda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yatak odalarını daha ilgi çekici yapan detaylardan birisi yatak modelleridir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için birbirinden farklı şekilde tasarlanan Mobpazar yatak modelleri kişilerin tercihine göre pek çok farklı şekilde üretilmektedir. Mobpazar yatak modellerinin üretiminde kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler sayesinde uzun yıllar boyunca tercih edeceğiniz yatak modelini kullanabilirsiniz. Tamamen kişinin kendi zevkine göre değişen yatak modelleri ile isteyen herkes yatak odasını daha şık bir hale getirebilecektir. Klasik bir yatak odası dekorasyonuna sahip olan kişiler için Markanın sunmuş olduğu klasik yatak modelleri önerilirken spor bir yatak odası dekorasyonuna sahip olan kişiler için de spor yatak modelleri önerilmektedir. Bu sayede hem kendi zevkinizden ödün vermemiş olacaksınız hem de satın alacağınız yatak modeli ile odanızın bir bütün durmasını sağlayabileceksiniz Mobpazar yatak modelleri birbirinden kaliteli ve şık ürünleri sizleri beklemektedir. Eski zamanlardan günümüze kadar oldukça sık tercih edilen ürün çeşitlerinden bir tanesi de baza ve ranza modelleridir. Mobpazar baza modelleri pek çok farklı özelliğe ve tasarıma sahip olması bakımından sizlere kaliteli ve konforlu bir uykuyu sunuyor. Yatağın alt kısmında bulunan ve destek olarak kullanılan baza modelleri kişilerin ihtiyacına göredir. Mobpazar ranza modeli de özellikle birden fazla çocuğu olan aileler tarafından çok sık tercih ediliyor. Bunun yanı sıra yatakhanelerin bulunduğu kurumlarda da bu yatak modeli bulunmaktadır. Mobpazar yatak yorumları dikkate alındığında kullanıcıların satın aldıkları üründen son derece memnun olduğu da görülmektedir. Tüm bu Mobpazar ürün çeşitleri arasından kendi ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir ürünü seçerek kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.