placeholder
"

TEN

" araması için 813 sonuç listeleniyor

TEN

Ten

Kadın giyim sektöründe zirvede yer alan markalar arasında bulunan Ten; birbirinden şık mayo, bikini, iç çamaşırı ve korse çeşitleriyle size benzersiz bir deneyim sunuyor. Yüksek kalitedeki tasarımlarıyla yaşamınıza etkili bir dokunuş gerçekleştiren başarılı firma, ürünlerinin iddialı görünümleriyle de fark yaratıyor. Sevilen markanın koleksiyonlarında yer alan seçenekler, modern ve seçkin kadınların tüm ihtiyaçlarını başarıyla karşılarken yüksek kalitedeki dokularıyla da size benzersiz bir konfor sağlıyor. Yumuşak iç yüzeyleri sayesinde teninizde ipeksi bir etki uyandıran modeller, kendinizi daima özel ve güçlü hissetmenize yardımcı oluyor. Çarpıcı tasarımlarıyla da öne çıkan ürünler, size en güncel moda anlayışını yansıtabilme fırsatı sunuyor. Ürünlerin sağlıklı yapısı da kullanıcılardan tam puan alıyor. Uzun süreli kullanımda dahi cildinizde herhangi bir tahriş ve alerji problemi oluşturmayan ve son derece esnek yapıları sayesinde gün boyu aktif ve dinamik kalabilmenize olanak tanıyan ürünler, vücudunuza baskı yapmayan özel tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Konforlu kullanım şekilleriyle size benzersiz bir deneyim yaşatan ürünler, dayanıklı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Kullanım süreleri boyunca herhangi bir deformasyona, gevşemeye ya da kopmaya uğramayan giyim seçenekleri, çamaşır makinesinde uygun programlarda rahatça yıkanabiliyor ve bu sayede size kolay temizlik avantajı da sağlıyor. İddialı hazır giyim devinin koleksiyonlarında evinizde maksimum rahatlığa ulaşabilmeniz amacıyla tasarlanan birbirinden konforlu ve şık görünümlü eşofman, pijama ve tayt çeşitleri de bulunuyor.

Mayo Seçenekleri ve Kullanım Alanları

Türkiye'nin en köklü ve güçlü kadın iç giyim devleri arasında yer alan iddialı marka, birbirinden şık mayo seçenekleriyle yaz aylarında havuz ve deniz kenarlarında son derece çarpıcı bir görünüm sergileyebilmenize olanak tanıyor. Seçkin mayo tasarımları sayesinde size son derece etkileyici bir tarz sunan başarılı firma, ürünlerinde en güncel moda akımlarından izlere yer veriyor ve böylece tatilde bile modayı yakından takip edebilmenize olanak tanıyor. İddialı firmanın koleksiyonlarında yer alan mayo alternatifleri, modern renk ve desen seçenekleri ile tüm kadınların beğenisini kazanırken kendinizi hem yüzerken hem de güneşlenirken rahat ve hafif hissetmenize olanak tanıyor. Kumaş tipleriyle de öne çıkan Ten mayo modelleri, suyu iten dokuları sayesinde su içindeyken dahi ağırlaşmıyor ve böylece yüzerken size yüksek bir rahatlık sunuyor. Kendinizi suyun içinde tamamen özgür hissetmenizi sağlayan ürünler, su tutmayan tasarımları sayesinde denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra da vücudunuza ekstra yük bindirmiyor ve yapısal bozukluğa uğramıyor. Fit ve iddialı görünümlerini her koşul altında başarıyla koruyabilen mayo seçenekleri, bu sayede kullanım esnasında herhangi bir zorluk yaşamanızın da önüne geçiyor. Vücudunuzu sarma şekilleri sayesinde güvenli bir deneyim sunan ürünler, iç yüzeylerinin yüksek kalitesiyle de konforunuzu artırıyor. Başarılı markanın imzasını taşıyan Ten marka mayo atlet çeşitleriyle de kombinlenebiliyor. Plajlar için özel olarak üretilen atlet tasarımlarıyla birlikte kullandığınızda son derece iddialı bir stil oluşturan mayo alternatifleri, kendinizi adeta bir model gibi hissedebilmenize ve tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilmenize imkân tanıyor.

Bikini Modelleri ve Avantajları

Birbirinden etkileyici tasarımları ve ürünlerindeki çarpıcı kalite sayesinde dünya genelinde yankı uyandıran ve dış ülkelerde en çok tercih edilen Türk markaları arasına adını yazdıran iddialı firma, göz kamaştıran bikini alternatifleriyle de övgü toplamayı başarıyor. Sevilen markanın tasarladığı bikini seçenekleri, hem çarpıcı görünümleri hem de kullanıcılara sağladığı benzersiz konforla son derece geniş bir kitlenin hayranlığını kazanıyor. Her tarza ve her yaşa uygun çok sayıdaki seçeneğe sahip olan Ten bikini alternatifleri, tatilde bile iddialı, güçlü ve dinamik bir tarz sergilemek isteyen kadınların favorileri arasında yer alıyor. Birbiriyle son derece uyumlu iki parçadan oluşan bikini alternatifleri, dileyen kullanıcılar için tek renkli, dileyen kullanıcılar için çok renkli olarak üretilebiliyor. Sıra dışı bir tarz sergilemekten hoşlanan kadınları da unutmayan iddialı firma, alt ve üst parçaları ayrı renklerdeki bikini çeşitleriyle de göz dolduruyor. Sevilen markanın tasarladığı bikini çeşitleri de tıpkı mayo alternatifleri gibi su tutmayan kumaştan üretiliyor ve böylece yüzme performansınızı zirveye çıkarırken size son derece kolay bir kullanım imkânı sunuyor. Kaliteli dokularıyla hijyeninize de katkıda bulunan bikini çeşitleri, çamaşır makinesinde rahatça yıkanabilmeleriyle de öne çıkıyor. Hem yüzme hem de yıkama sonrasında hızla kuruyabilen bikini parçaları, bu yönleriyle de kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. Ürünlerin denizden ya da havuzdan çıktıktan sonra hızlı bir şekilde kuruması, güneşlenirken kendinizi çok daha rahat ve özgür hissetmenize yardımcı oluyor. Modellerin yıkama işlemleri sonrasında hızla kuruması ise acil ihtiyaç durumlarında vakit kaybetmenizin önüne geçiyor ve bikini seçeneklerinizi günlük olarak yıkayabilmenize ve bu yolla sağlığınızı koruyabilmenize imkân tanıyor. Ten Giyim tarafından üretilen bikini alternatifleri, farklı beden tipleri ve farklı yaş grupları için de özel olarak üretiliyor ve böylece herkesin bu benzersiz kaliteden yararlanması mümkün hâle geliyor.

Sütyen Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Son derece yüksek kalitede ürünler tasarlayan ve bu sayede cildine ve yaşamına özen gösteren kadınlar tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen seçkin marka, iç giyim alternatifleriyle de size eşsiz bir konfor sunuyor. Sevilen markanın en çok tercih edilen iç giyim ürünleri arasında ise sütyen çeşitleri ön plana çıkıyor. Her kadın tarafından rahatlıkla kullanılabilen Ten sütyen alternatifleri; ipek, saten, dantel gibi farklı kumaş türlerinden üretiliyor ve bu sayede kendi tarzınızda giyinebilmenize olanak tanıyor. Yüksek kaliteleriyle övgü alan Ten marka sütyen çeşitleri, toparlayıcı etkileriyle kendinizi daha fit ve etkileyici hissetmenize yardımcı olurken lastik bölümlerinin esnek ve güçlü dokularıyla da konforunuzu artırıyor. Metal dolguları dışarı çıkmayan ve bu sayede kullanım esnasında can yakıcı problemlerle karşılaşmanızı önleyen sütyen çeşitleri, vücut şeklinize kolayca uyum sağlayabilen lastikleriyle de size son derece rahat bir deneyim sunuyor. Vücudunuzu desteklerken baskı oluşumunu önleyen ve bu yönleriyle de öne çıkan Ten iç çamaşırı seçenekleri, yumuşak iç yüzeyleri ile de uzun süreli kullanıma rahatça uyum sağlıyor. Hareketlerinizi kısıtlamayan ve size son derece geniş bir alan sunan modeller, günlük giyimde rahatlıkla tercih edilebiliyor ve yoğun bir yaşama sahip olan kadınlar için hayat kolaylaştırıcı etkide bulunuyor. Size dik ve etkileyici bir postür kazandıran sütyen çeşitleri, bu sayede iş toplantılarında, resmi davetlerde ve her türlü resepsiyonda iddialı, güçlü ve saygın bir duruş sergileyebilmenize yardımcı oluyor. Hava geçirgen kumaş yapıları sayesinde vücudunuzun etrafında daima taze bir hava dolaşmasını da sağlayan ürünler, bu yönleriyle size eşsiz bir ferahlık hissi verirken havasızlık ve terleme kaynaklı sağlık ve hijyen sorunlarıyla karşılaşmanızı da önlüyor.

Külot ve Takım Modellerinin Faydaları

Sevilen markanın en çok tercih edilen iç çamaşırı alternatifleri arasında külotlar ve takım hâlinde satılan modeller de bulunuyor. Penye, ipek, dantel, lastikli kumaş gibi seçeneklere sahip olan külot çeşitleri, vücudunuzu çarpıcı bir şekilde sararak kendinizi daima rahat ve huzurlu hissetmenize yardımcı oluyor. Toparlayıcı etkileri sayesinde fit bir görünüm sergilemenize de olanak tanıyan ürünler, aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle de tarzınıza uyum sağlıyor. Çeşitli boyutlarda üretilen ve böylece her yaşa ve her fiziğe rahatça adapte olabilen külot çeşitleri, çarpıcı süsleme seçenekleriyle öne çıkarken dayanıklı tasarımlarıyla da beğeni kazanıyor. Çamaşır makinesinde güvenli bir şekilde yıkanabilen ve en uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir yıpranmaya uğramayan modeller, ilk günkü etkileyici görünümlerini yıllar boyunca muhafaza edebiliyor. Popüler firmanın koleksiyonlarında yer alan takım seçenekleri ise külot, sütyen ve atlet gibi parçalar içeriyor. En sevilen Ten iç giyim ürünleri arasında yer alan takımlar, birbiriyle uyumlu iç çamaşırlar kullanmaktan hoşlanan kadınlar tarafından büyük beğeniyle takip edilirken zengin çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Takım seçeneklerinde yer alan atlet modelleri ise özellikle sonbahar ve kış aylarında sağlığınızı rahatça koruyabilmenize imkân tanıyor. Zarif tasarımları ve ince yapıları sayesinde her türlü kıyafet içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz atletler, teri emen ve dışarı atan yapılarıyla terleme kaynaklı sağlık sorunları yaşamanızın önüne geçiyor. Vücudunuza etkili bir koruma sağlayan atlet seçenekleri, özellikle rüzgârlı günlerde soğuk havanın doğrudan teninize temas etmesini engelleyerek sizi üşütme kaynaklı rahatsızlıklara karşı koruyor. Atlet türleri, aynı zamanda vücut ısınızı da dengede tutuyor ve en soğuk mevsimlerde dahi kendinizi sıcak ve güvende hissetmenize yardımcı oluyor.

Hamile Ürünlerinin Özellikleri

Farklı ürünleri ve tasarımlarıyla son derece geniş bir hayran kitlesi kazanan hazır giyim devi, hamile kadınları da ihmal etmiyor ve birbirinden seçkin tasarımlarıyla anne olma sürecinizi maksimum konforla karşılayabilmenize olanak tanıyor. Başarılı markanın hamileler için hazırladığı özel koleksiyonda korseler, hamile sütyenleri ve külotları öne çıkıyor. Hamilelere özel olarak tasarlanan Ten korse tayt çeşitleri, vücudunuzu etkili bir şekilde sarıyor ve daha fit bir görünüm sergilemenize yardımcı oluyor. Hamileliğin yol açabileceği cilt çatlağı ve sarkması gibi estetik deformasyonların önüne geçen hamile taytları, aynı zamanda belinizi ve kas sistemlerinizi etkili bir şekilde destekleyerek konforunuzu artırıyor. Fizyolojik problemler sebebiyle yaşanabilecek hamilelik ağrılarına karşı da etkili olan korseler, vücudunuzda baskı oluşturmamaları sayesinde size ve bebeğinize herhangi bir zarar vermiyor. Hamile korseleri, dileyen kullanıcılar için yalnızca bel bölgesine özel olarak tasarlanırken daha etkili bir koruma isteyenler için giysi şeklinde de üretilebiliyor. En çok tercih edilen Ten marka korse alternatifleri arasında ise Ten vücut korsesi pijama çeşitleri ön plana çıkıyor. Alt pijama şeklinde giyilebilen uzun paçalı korse seçenekleri, hem hamile kadınlar hem de fit bir görünüm sergilemek isteyenler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Hamile kadınlar için özel olarak tasarlanan iç çamaşırı türleri ise esnek yapıları sayesinde kolayca vücudunuzun şeklini alıyor ve böylece hamilelik sebebiyle hassaslaşan cildinizin iç çamaşırı lastiklerinden olumsuz yönde etkilenmesini önlüyor. Dayanıklı yapıları sayesinde hamileliğiniz ilerledikçe vücudunuzda oluşacak değişimlere de rahatlıkla uyum sağlayabilen iç çamaşırı alternatifleri, kumaş ve boyalarında sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemeleriyle de güvenli bir yapı sergiliyor.

Lohusa Ürünleri ve Yararları

Hamilelik süreci boyunca size eşsiz bir konfor sunan başarılı firma, doğumdan sonraki günleri de kolayca geçirebilmenize yardımcı oluyor. Popüler markanın lohusa kadınlar için tasarladığı ürünler arasında ise pijama takımları, askılı atletler ve korseler ön plana çıkıyor. Lohusalar için tasarlanan pijama takımları, etkileyici görünümleri sayesinde doğumdan sonra hastanede kullanılabiliyor ve çarpıcı tasarımları ile doğum için kutlamaya gelen konuklarınızı şık, zarif ve iddialı bir şekilde karşılayabilmenize yardımcı oluyor. Yüksek kalitede kumaştan üretilen pijama takımları, hem hastanede hem de eve çıktıktan sonra kendinizi son derece rahat hissetmenizi sağlayarak doğum sebebiyle yaşayacağınız fiziksel zorlukları kolayca atlatabilmenize olanak tanıyor. Ağırlıklı olarak lastiksiz ve önü düğmeli şekilde tasarlanan lohusa pijamaları, bu sayede karnınızda baskı oluşmasını önlüyor ve özellikle sezaryen yöntemiyle doğum yapan kadınların sağlık problemleriyle karşılaşmasını engelliyor. Lohusalar için tasarlanan askılı atlet seçenekleri, hafif tasarımları ve esnek dokuları ile rahat bir şekilde kullanılabiliyor ve doğum sonrasında kendinizi son derece huzurlu hissetmenize yardımcı oluyor. Askılı atlet türleri, aynı zamanda doğum sebebiyle hassaslaşan cildinizi kıyafetlerin oluşturabileceği tahrişlerden koruyor ve sezaryen yöntemine başvuran kadınların ameliyat dikişlerinin zarar görmesinin de önüne geçiyor. Atlet türleri, aynı zamanda doğumdan sonra oluşabilecek soğuk hava hassasiyetine ve bağışıklık sistemi zayıflığına karşı da koruma sağlıyor ve üşütme kaynaklı hastalıklara yakalanmanızı önlüyor. Lohusalar için üretilen korse alternatifleri ise doğum yapan kadınların ortak problemi olan vücut ağrılarını ve cilt problemlerini gidermede kullanılıyor. Vücudunuzu etkili bir şekilde destekleyen ve doğum sonrası toparlanma sürecini hızlandıran korse türleri, kendinizi daha fit ve sağlıklı hissetmenize yardımcı olarak lohusalık sürecini en etkili şekilde geçirebilmenizi mümkün kılıyor.

Göz Kamaştırıcı Gecelik ve Jartiyer Alternatifleri

Her tarza ve her beğeniye hitap eden çok sayıda ürün tasarlayan başarılı marka, gecelik ve jartiyer alternatifleriyle de size eşsiz bir konfor sağlıyor. İddialı firmanın imzasını taşıyan gecelik seçenekleri; ipek, saten, dantel, penye gibi alternatifleri sayesinde size dilediğiniz tarzı yansıtabilme imkânı tanıyor. Evinizde kendinizi her zamankinden daha rahat ve şık hissetmenize olanak tanıyan gecelik seçenekleri, dileyen kullanıcılar için düz renkli olarak tasarlanırken dileyen kullanıcılar için de desenli ve renk geçişli olarak üretiliyor. Bu sayede her yaşa ve her tarza hitap eden gecelik alternatifleri, kısa ve uzun etekli seçenekleriyle de öne çıkıyor. Başarılı markanın tasarladığı gecelik çeşitleri, dileyen kullanıcılar tarafından Ten takım seçenekleriyle de kombinlenebiliyor. Aynı tarzdaki kıyafetleri birbiriyle kullanmaktan hoşlanan kadınlar için son derece etkili seçenekler sunan modeller, yüksek kaliteleri ile de zamana meydan okuyor ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Başarılı markanın tasarladığı jartiyer türleri ise sıra dışı bir zarafet sergilemekten hoşlanan kadınların favori ürünleri arasında yer alıyor. Diz altı çorap seçeneklerinizi fit bir şekilde taşıyabilmenize olanak tanıyan Ten jartiyer modelleri, iç giyim online seçenekleri arasında büyük ilgi görüyor. Farklı renk seçenekleri ve farklı kumaş türleri sayesinde her türlü çorap ve kıyafetle birlikte kullanabileceğiniz jartiyerler, aynı zamanda iç çamaşırı takımlarınızla da etkili bir uyum yakalıyor. Konforlu kullanım şekilleri ile de beğeni kazanan modeller, vücudunuzda herhangi bir baskı oluşturmamaları ve cildinizde probleme yol açmamaları ile de övgü topluyor.

Ten Fırsat Ürünleri Trendyol'da

İç çamaşırı, mayo, bikini, korse ve gecelik seçenekleriyle tüm kadınların yaşamına anlamlı bir katkı sunan başarılı marka, birbirinden seçkin ürünlerini Trendyol'da sizin için bir araya getiriyor. Eğer siz de hem son derece etkili bir görünüm elde etmek hem de benzersiz bir konfora kavuşmak isterseniz, Trendyol'daki size özel Ten ürünlerine göz atabilirsiniz. Seçkin markanın mayo ve bikini seçenekleriyle yaz aylarında tatilin tadını doyasıya çıkarabilir, iç çamaşırı alternatifleriyle eşsiz bir konfor deneyimi yaşayabilirsiniz. Sevilen firmanın tayt ve korse alternatifleriyle fit ve zarif bir görünüm elde edebilir, gecelik ve pijama takımlarıyla ise yaşamınıza çarpıcı bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik birbirinden özel fırsat ve kampanyalar da Trendyol'da sizi bekliyor. Siparişinizi hemen vererek güvenli ödeme fırsatından yararlanabilir ve tüm işlemlerinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilir, hızlı teslimat imkânı ile de siparişinize en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Birbirinden cazip Ten kampanya seçeneklerinden yararlanabilir ve eşsiz indirimlerden yararlanarak en yüksek kaliteye en ideal fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz Ten indirim ürününü sepetinize şimdi ekleyin, benzersiz bir online alışveriş deneyimi yaşama fırsatını yakalayın!