placeholder
"

Tiens

" araması için 158 sonuç listeleniyor
Tiens Enerji Bilekliği
KARGO BEDAVA
TiensEnerji Bilekliği
1.350 TL
Sepete Git

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tiens

TİENS

Tiens grup; biyoteknoloji, sağlık yönetimi, otel ve turizm işletmeleri gibi pek çok alanda faaliyet gösteren tecrübeli şirketler bütünüdür. 1995 yılında kurulan ve uluslararası ölçekte tanınırlık elde eden şirket, profesyonel ve akılcı yaklaşımlarla kişisel bakım sektöründe de başarıyı yakalamıştır. Sağlık cihazları, gıda takviyeleri, cilt bakım ürünleri, günlük bakım malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip Tiens, Dünya genelinde yaklaşık 40 milyon ailenin hayatına pozitif katkı sağlayan bir markadır. Kullanıcılarının hayat kalitesini artıran ürünleriyle Tiens, sağlık ve mutluluğu size sunar. Tiens, sağlık endüstrisi için ciddi ölçüde kaynak ayıran ve yatırımlarını büyük bir özveriyle yürüten bir şirkettir. Sağlık ürünlerinin geliştirilmesi, denenmesi ve üretilmesi için bir kilometrekarelik alanda üzerine kurulu Tiens Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı kullanılır. Bu merkezde ürün araştırma ve geliştirmesi, ürün denemesi ve üretimi, biyolojik sağlık çalışması gibi işlemler; alanında uzman lisans ve üstü dereceleri bulunan kişiler tarafından yürütülür.

Yüksek inovasyon ve takım ruhunu şirket sloganı haline getiren Tiens, uyumlu bir çalışmayla kaliteli ürünler hazırlar. Tiens, inovasyonla geliştirdikleri yeni ürünleri denetleyen AR&GE ve kalite kontrol merkezine sahiptir. Sağlık lojistik sistemine yaptığı yatırımlar sayesinde kaliteli, güvenli üretim ve depolama merkezlerini bünyesinde bulundurur. Tiens markası; insan kaynakları, finansman, bilgi işlem gibi konular için üniversitelerle iş birliği halindedir. Seçkin üniversitelerce desteklenir. Pek çok farklı alanda olduğu gibi sağlık ürünleri alanında da adından başarıyla söz ettiren marka, seçkin ürünlerini kullanıcılarının hizmetine sunar.

Tiens Gıda Takviyesi ile Vücudunuzu Güçlendirin

Sağlık konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanan Tiens gıda takviyesi, farklı pek çok çeşidi ile ihtiyacınıza yönelik ürünleri seçmenize olanak tanır. Tiens ilaç olarak da bilinen gıda takviyesinin medikal bir ilaç olmadığı bilinmelidir. Rahatsızlığınızla ilgili reçete edilen ilaçların yanına destekleyici olarak alabilirsiniz.

Tiens yumurta beyazı ve çinko içeren kapsül takviye edici gıda ile daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. İçeriğindeki çinko enzim fonksiyonları, DNA ve protein sentezi, yara iyileşmesi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, büyüme ve gelişme gibi pek çok konuda etki gösteren bir mineraldir. Hücrelerin iyileşme ve bölünme gibi süreçlerinde görev aldığından vücut için son derece önemli olan çinkoyu bu gıda takviyesiyle alabilirsiniz. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de rol oynayan çinko enfeksiyon hastalıklarından korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca yaşlanmaya bağlı rahatsızlıkların azaltılmasında etkilidir. Yumurta beyazı bileşeni sayesinde kalori ve yağ içeriği az, protein içeriği yüksek bir destek sağlar. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu günlük proteini almanıza yardımcı olur. Tiens yumurta beyazı ve çinko gıda takviyesi; kemik, cilt, saç sağlığınızın güçlendirilmesinde ve görme fonksiyonunuzun iyileştirilmesinde rol oynar.

Tiens kalsiyum lesitin içeren takviye edici gıda; kalsiyum ve lesitinin yanı sıra taurin, B grubu vitaminleri ve C vitamini (askorbik asit) bakımından da zengin bir içeriğe sahiptir. Kalsiyum; kemik ve diş gelişimi, genel büyüme ve gelişme için gerekli bir mineraldir. Kalbin ritminin düzenli olması için kandaki kalsiyum seviyesi belli bir aralıkta bulunmalıdır. Bu aralığın altındaki ve üstündeki kalsiyum değerlerinde kalpte aritmi (ritim bozukluğu) görülebilir. Tüm bu işlevlerinin yanında bazı kanserlerin önlenmesinde, yüksek tansiyonun düşürülmesinde de etkili olduğuna dair çalışmalar vardır. Lesitin, normal olarak vücutta bulunan ve yağ asitlerinden yapılan bir moleküldür. Hücre zarında bulunur ve zarın fonksiyonlarını yerine getirmesinde önemlidir. Yüksek kolesterol düzeylerinin düşürülmesinde, kalp sağlığının korunmasında, sindirimi rahatlatmada, yaşa bağlı unutkanlığın azaltılmasında etkilidir. Emziren annelerde, sütün daha akışkan olmasını sağlayarak memelerde meydana gelebilecek tıkanıklığı, mastit gelişimini önler. Tiens kalsiyum lesitin gıda takviyesinde bulunan bir diğer madde taurin, amino asit yapıda bir moleküldür. Vücudun sıvı ve elektrolit dengesinin sağlaması, sindirimi kolaylaştırması, sinir sisteminin işleyişinde destek göstermesi, bağışıklık sisteminin güçlendirmesi taurinin başlıca faydalı etkilerindendir. B ve C vitaminleri de vücutta düzenleyici rolde görev alarak genel sağlık durumunun iyileştirilmesini sağlar.

Tiens uzmanları tarafından genel bir gıda takviyesi sağlaması için geliştirilen nütrient kalsiyum tozu içeren Kapsül, içeriğindeki vitamin ve minerallerle sağlığınızı destekler. Sindirim sisteminden emilimi iyi olan kalsiyum tozuyla kemik ve diş gelişimini destekler. Ürün içinde bulunan A vitamini görme fonksiyonun iyileştirilmesinde rol alır. İçerdiği C vitamini ile bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. C vitamini, kronik hastalıklara karşı önleyicidir. Yüksek tansiyonu düşürerek kalp hastalığı riskini azaltır. Sindirim kanalından demir emilimini artırarak demir eksikliği anemisi (kansızlığı) gelişmesini engeller. Kalsiyum ile birlikte bilişsel işlevlerin korunmasında ve unutkanlığın önlenmesinde etkilidir. D vitamini, vücutta hormon gibi davranan bir moleküldür ve çok çeşitli vücut fonksiyonlarında görev alır. Vitamin D eksikliğinde kemik erimesi ve raşitizm görülebilir Kemik kütlesinin korunmasında, depresyon ve anksiyete gibi nörolojik rahatsızlıkların engellenmesinde önemli rol oynar. Tiens Nütrient Kalsiyum Kapsül kullanımı genel bir vitamin ve mineral takviyesi sağlar. Tiens vitamin ve mineral bakımından oldukça etkili bu ürünü üstün kalitesiyle sizler için hazırlamıştır.

Sağlığınızın Kaynağını Doğadan Alın

Tiens Kitosan kapsül, uzmanlar tarafından yeni geliştirilen özel formülüyle kullanıcılara sunulmuştur. Kitosan, doğada kabuklu deniz canlılarının dış kabuğundan bulunan bir maddedir. Doğadaki kaynaklardan ekstrate edilerek gıda takviyesinin içeriğine eklenen bu madde, vücutta pek çok olumlu etkiye yol açar. Fibröz (lifli) yapısı sayesinde sindirim sisteminde yağların emilimini engeller. Bu sayede yüksek kolesterol seviyesinin düşmesini sağlar. Obezitenin engellenmesinde görev alır. Yaraların daha çabuk iyileşmesine katkıda bulunur. Kitosanın ayrıca yüksek tansiyonun düşmesinde de etkili olabileceği gösterilmiştir. Kullanıcıların, Tiens kitosan kapsülü düzenli kullanmasıyla bu etkiler kısa zamanda gözlenebilir.

1974 yılında Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ve 'Geleceğin Gıdası' ilan edilen Spirulina, Tiens güvencesiyle gıda takviyesi içeriğine eklenmiştir. İçeriğindeki çok sayıda nütrient ve antioksidan ile birlikte sağlıklı yaşam sürmenize katkıda bulunur. Spirulina, tatlı ve tuzlu suda yaşayabilen bir organizmadır. Su kaynaklarından elde edilerek pek çok farklı formlarda gıda takviyelerinin içerisine eklenir. Antik dönemlerde yaşamış Aztekler tarafından da tüketildiği bilinen spirulina, modern dönemde tekrar popülerlik kazanmış ve Tiens kalitesiyle piyasadaki yerini almıştır. Spirulina; protein, B1, B2, B3 vitamini, bakır ve demir yönünden zengin bir içeriğe sahiptir. Spirulanın iltihaplanmayı azaltan antiinflamatuar ve antioksidan etkisi vardır. Kanda 'kötü' kolesterol LDL ve trigliserit düzeylerini azaltır. Kanser görülme sıklığını ve tümör boyutunu azaltıcı etkisi sayesinde kanser tedavisinde potansiyel bir çözüm olarak görülmektedir. Spirulina, yüksek kan basıncını düşürerek pek çok hastalık açısından risk faktörü olan yüksek tansiyonun iyileşmesine yardımcı olur. Alerjik rinitin burun akıntısı ve tıkanıklığı, hapşırma gibi semptomlarının geçmesinde fayda gösterir. İleri yaştaki hastalarda kansızlığı önleyebilir. Tiens spirulina kapsül kullanımı egzersiz yapanlarda kas gücünün ve dayanıklılığının artırılmasında görev alır.

Beyin, kalp ve göz sağlığının korunmasında ve iyileştirilmesinde görev alan krill yağı ve omega 3 yağ asitleri içeren Tiens Krill yağı kapsülü ile genel sağlık durumunuza katkıda bulunabilirsiniz. İçeriğindeki gingko özü sayesinde bilişsel fonksiyonlarınızı korur ve yaşla birlikte hafızada meydana gelen kayıplarını azaltır. Krill yağı, eklem ağrılarınıza iyi gelir ve eklemin esnekliğini artırır.

Sağlığınızı Geleneksel Çin Tıbbı ile Güçlendirin

Sağlık ürünleri alanında önde gelen marka Tiens, kordisep mantarı kapsülüyle binlerce yıldır kullanılan geleneksel yöntemi modernize ederek kullanıma sunmuştur. Binlerce yıl öncesinden beri geleneksel Çin tıbbında kullanılan kordisep mantar özü, pek çok farklı hastalığın tedavi edilmesini sağlamıştır. Kordisep mantar özü, vücutta kullanılan temel enerji formu olan ATP üretimini artırır. Kasların kullanabileceği enerjinin artmasına neden olarak egzersiz performansında artışa yol açar. Antioksidan özelliği sayesinde yaşlanma karşıtı etkisi vardır. Kanser tedavisinde etkili olabileceğini gösteren hayvan deneyleri mevcuttur. Bu deneylerde kordisep mantar özü, tümör hücrelerindeki büyümeyi durdurmuştur. Kordiseps kan şekerinde azaltıcı etkiye sahiptir ve diyabet kontrolünde destek tedavi olarak kullanılabilir. Kötü tip kolesterol olarak bilinen LDL'de azalmaya sebep olur. Binlerce yıl önceden gelen tecrübenin modern biyoteknolojik yöntemlerle geliştirilmesi ile üretilen Tiens Kordisep mantarı içeren kapsül, genel sağlığınızı iyileştirmede önemli bir gıda takviyesidir. Tiens cordy, kordisep içeren mantar özü ve kahvenin bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. Kordisep mantarı ve kahvenin lezzetli ve eşsiz birlikteliği, kolay kullanımıyla sıklıkla tercih edilen Tiens ürünlerindendir.

Tiens zeaksantin içeren takviye edici gıda, özel formülü sayesinde pek çok farklı etkiyi içinde barındırır. Zeaksantinin haricinde belirli vitamin ve mineralleri de içerir. Tiens zeaksantin kapsül, Çin'de yetişen ve geleneksel olarak tüketilen Goji berry meyvesi özüyle üretilmiştir. Goji berry zeaksantin bakımından oldukça zengin bir meyvedir. Kapsül içinde lutein ve beta karoten kaynağı olarak yaban mersini ve kadife çiçeği özü de bulunur. Zeaksantin ve lutein meyvelere sarı/kırmızı rengi veren karetenoid grubunda moleküllerdir. Bu özelliklerinin yanı sıra oldukça güçlü antioksidan etkiye sahiptirler. Antioksidanlar vücudu çeşitli reaksiyonlar sonucu hücrelerde oluşan ve zararlı etkilere neden olan serbest oksijen radikallerinden korur. Serbest oksijen radikalleri, antioksidanlar yardımı ile yok edilmezse kalp hastalıkları, kanser, tip 2 diyabet, Alzheimer hastalığı gibi pek çok rahatsızlığa yol açabilir. Antioksidan özelliklerinin yanı sıra göz sağlığı konusunda da olumlu etkileri bulunmaktadır. Tiens zeaksantin kapsül içeriğindeki güçlü antioksidanlar sayesinde vücudunuzun farklı hastalıklara karşı direncini artırır.

Geleneksel Çin tıbbını günümüze uyarlamada oldukça başarılı olan marka, Tiens glukozamin kapsülüyle yılların tecrübesini kullanıcıların hizmetine sunar. Tiens glukozamin kapsül içeriğindeki glukozamin, kondroitin, hyaluronik asit gibi biyokimyasal maddelerle eklem sağlığına etki etmeyi hedefler. Glukozamin ve kondroitin sülfat; eklemin doğal bileşenlerindendir ve eklem kıkırdağının devamlılığında ve onarılmasında rol alırlar. Hyaluronik asit cilt üzerindeki nemlendirici, kırışıklık önleyici, canlandırıcı etkisinin yanı sıra eklem üzerinde de eklem ağrısının giderilmesinde etki ettiği gösterilmiştir. Bu üç biyokimyasal bileşeninin yanında geleneksel organik maddeleri de içeriğinde bulunduran Tiens glukozamin gıda takviyesi esnek ve sağlam eklemlere kavuşmanıza yardımcı olur. Glukozamin gıda takviyesinde bulunan organik maddelerden olan Brezilya şampiyon mantarı, vitamin ve mineral kaynağıdır. Ayrıca nikotinik asit ve betaglukanlar gibi biyoaktif maddeleri de içinde barındırır. Bir diğer organik madde olan şeytan pençesi, Afrika'da yetişen bir bitkidir. Farklı çeşitteki teröpatik maddeler açısından zengindir. Günümüzde giderek artan eklem sorunlarına karşı koruyucu ve iyileştirici etkisi bulunan Tiens Glukozamin kapsülü takviye olarak kullanabilirsiniz.

Tiens Kişisel Bakım Ürünleriyle Tanışın

Kişisel bakım ürünlerinde gerekli sağlık testlerinden başarıyla geçen Tiens ürünlerinin tamamı sertifikalıdır. Tiens ped ürünüyle kadınların regl dönemlerinin sağlıklı ve konforlu geçmesini sağlar. Tiens organik ped, son teknolojiyle donatılmıştır. Aktif oksijen teknolojisi, pedin hava geçirgenliğini artırır ve hava sirkülasyonunu hızlandırır. Bu sayede diğer pedlerin yarattığı rahatsızlık hissini oluşturmaz. Negatif iyon pedleriyle anti bakteriyel etki gösterir. Regl döneminde savunmasız olan genital bölgeyi enfeksiyonlardan korur. Tiens organik pedler ince yapısı, süper emme özelliği ile sıvıyı pedin içine hapseder. Gün boyu süren konfor sağlar. Gece kullanım için özel tasarlanan Tiens gece pedi, uzatılmış ped uzunluğu ve artmış emme kapasitesi ile uykunuz sırasında maksimum rahatlığa kavuşmanıza yardımcı olur.

Tiens diş macunu, tamamen doğal içeriğe sahiptir ve yeşil bandrollüdür. İçeriğindeki luteolin, inozito, saponin, tanin anti bakteriyel özellik gösterir ve diş çürüklerini önler. Tiens diş macunu, organik kaynaklardan elde edilen diş minesi için zararsız beyazlatıcılar içerir. Tamamen doğal olan içeriği ile dişlerinizin ihtiyacı olan bakımı sağlar. Sağlıklı ve bembeyaz dişlere sahip olmak istiyorsanız Tiens diş macununu tercih edebilirsiniz.

Kişisel bakımda global bir marka olan Tiens, uzmanlar tarafından geliştirilen şampuanı ile saçınızın hak ettiği bakımı sağlar. Keratin ve buğday proteini içeriğiyle saçınızı onarır ve güçlendirir. Yüksek ısıyla şekillendirme, kimyasal renk açma ve boyama, hava kirliliği gibi pek çok durum saçlarınızın canlılığını yitirmesine neden olur. Saç uçlarında kırıklar, kıl köklerinin zayıflaması sonucu saç dökülmesi, mat ve kuru görünüm saçlarınızın sağlığını yitirdiğinin bir göstergesidir. Tiens şampuan saç derinize nüfuz ederek kıl köklerini güçlendirir. Böylece saçlarınızın daha sağlıklı uzamasını sağlar, saç dökülmesini önler. Maruz kaldığı işlemler sonucu nemini kaybeden ve kuruyan saçınızın nemini geri kazanmasına yardımcı olur. Tiens şampuanın düzenli kullanımda saçlar parlak, hacimli ve ipeksi bir görüntüye kavuşur. Saçınızın yıprandığını, bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bitki özlerinden elde edilen organik Tiens şampuanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tiens hijyenik bölge temizleme jeli ile genital alanın temizliği sağlanır. Dış genital bölge temizliği için geliştirİlmiş özel formülü ile cildinizi tahriş etmeden hijyen sağlar. Uzmanlar tarafından uygun pH değerinde üretilen bu ürün, cildinizin normal pH'sı ile uygunluk gösterir ve doğal genital bölge yapısını korur. İçerdiği papatya özü ile genital bölgede istenmeyen kokuların oluşmasını önler. Beyaz çay özünü de içinde barındıran temizleme jeli, genital bölgenin ferahlamasına ve gün boyu temiz hissetmenize yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürün, yapay renklendirici içermez. Günde bir kez dış genital bölgeye uygulanması ve sonra durulanması önerilir. Düzenli kullanımda etkisi görülür. Hassas bölge için özel olarak geliştirilmiş Tiens hijyenik bölge temizleme jeli, kullanıcılarda yüksek oranda memnuniyet oluşturur.

Tiens Sağlıklı Yaşam Ürünlerini Keşfedin

Kişisel bakım ve gıda takviyelerinin yanında sağlıklı yaşam alanında da çarpıcı ürünleri bulunan marka sayesinde geçmişten gelen birikimler günümüze uyarlanmıştır. Tiens TI bileklik ile antik Mısır, Yunan ve Çin tarafından kullanılan mıknatısların iyileştirici gücü günümüze kazandırılır. Günümüzde yaşayan tüm canlıların etrafının manyetik bir alan çevrelendiği bilinir. Bu manyetik alandaki enerji ve akış canlıları etkiler. Tiens TI bileklik etrafınızı saran manyetik alanı dengeler, vücudunuzdaki negatif-pozitif iyon dengesini sağlar. Bileklik genel modunuzu yükseltir, hayatınıza canlılık katar.

Tiens çok fonksiyonlu kafa sağlık cihazı, modern biyolojik terapi ve geleneksel Çin tıbbı meridyen teorisi temel alınarak geliştirilmiştir. Vücudunuzdaki temel olaylardan olan biyoelektriksel iletim, canlılığın devamında kilit rol oynar. Bu biyoelektriksel enerji dengesi sağlık ve hastalık durumlarında değişebilir. Çok fonksiyonlu kafa sağlık cihazı biyoelektriksel dengenin korunmasına yardımcı olarak sağlığınızı korur.

Cilt bakımına yeni bir soluk getiren Tiens, farklı ayarlanabilir modlara sahip cilt bakım cihazıyla cildinizin ihtiyaç duyduğu kırışıklık giderme, nemlendirme, pürüzsüzleştirme ve lekelerin giderilmesi işlemlerini kolaylıkla uygular. Kullanıcının ihtiyacı ve tercihine göre ayarlanabilen modu ile göz dudak çevresi, dekolte bölgesi gibi hassas alanlara bile güvenle bakım yapılabilir. Tiens cilt bakım cihazı suya dayanıklıdır.

Tiens Ürünleri Trendyol'da Sizi Bekliyor!

Uluslararası ölçekte tanınan sağlık ve bakım markası Tiens Türkiye için ürünlerini Trendyol'da sizlere sunuyor! En avantajlı Tiens ürün fiyatlarını bulmak, size özel indirimlerden yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Tiens yorumlar kısmında kullanıcı değerlendirmelerini görmeniz ve Tiens online alışverişi kolayca yapabilmeniz için hemen Trendyol'u ziyaret edebilirsiniz.