İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Dezenfektan Ürünleri

" araması için 353 sonuç listeleniyor

Dezenfektan Ürünleri

Dezenfektan Ürünleri

Günlük yaşamda kişiler hayatın temposunda birçok alana girip çıkmak durumunda kalırlar. Marketler, AVM’ler, hastaneler, kamu kurumları, okullar gibi çeşitli mekanlarda günde yüzlerce, binlerce kişi bulunur. Bu mekanların dışında ulaşım maksadıyla kullanılan taksi, otobüs, metro gibi araçlarda da yoğun bir insan trafiği yaşanır. Bu yaşam döngüsünde görünür ve özellikle görünmeyen kirlere yani mikroplara karşı kişiler daima hazırlıklı olmalıdır. Örneğin İnfluenza adı verilen virüs gribe neden olurken Samfilo adlı bakteri gıda zehirlenmesi yoluyla kişileri hasta eder. Bununla beraber dermatofit isimli mantarlar ise ayak ve mantar enfeksiyonları gibi rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Aynı zamanda zararlı bakteriler vücutta çoğaldıkları takdirde toksin adlı zararlı maddeleri üretir. Bunun sonucunda organlar ve dokular tahrip olur. Bu alanların kalabalık ve yoğun olması bu gibi virüslerin veya bakterilerin kişilere kolayca bulaşabilmesine neden olur. Sağlığa zararlı mikroorganizmalar kişilere farklı yollarla geçebilir. Bu durum hava, temas, su, yiyecek veya hayvan yoluyla olabilir. Tüm bu mikrop, virüs, bakteri gibi gözle görülmeyen zararlı organizmalardan kişilerin kendilerini korumaları için çeşitli dezenfektan ürünleri kullanılır. Var olan mikroorganizmaları tamamen yok etmek veya dezenfeksiyonun yapıldığı ortamda sayılarını hastalığa sebep olmayacak düzeye indirmek için dezenfektan kullanımı uygundur. Bu ürünlerin onlarca çeşidini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Günlük Yaşamın Olmazsa Olmazı Dezenfektan Ürünleri

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan dezenfektan ürün tipleri tercihleriniz doğrultusunda oldukça farklı şekillerde karşınıza çıkabilir. Gıda maddeleriyle ve çocuklarla temasının önlenmesi gereken bu ürünlerin farklı tiplerde ve özelliklerde teknik aletleri bulunabilir. Sağlık kurumlarında, evde, iş yerinde, araç içerisinde, kalabalık ortamlarda pratik ve hijyenik olması sebebiyle dezenfektan pompası müşteriler tarafından oldukça tercih edilir. Pompalı yapısı sayesinde pratik ve kolay kullanım sağlar. İstenilen miktarda rahatça uygulanabilir. Kullanımı oldukça kolaylaştıran dezenfektan aparatı ise cam veya porselen gibi yüzeylere vakum özelliğiyle tutunur. Bununla birlikte duvara vidayla montajı kolaylıkla yapılabilir. İş yeri, daire, apartman, ofis girişleri, güvenlik kulübeleri, otobüs ve servis araçları gibi birçok mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Bu alanların dışında günlük hayatta sıkça temas edilen telefon, cüzdan, anahtar gibi kişiye özel eşyalar da temizlenir. Dışarıdan alınan paketli gıdaları, biberon ve emzik gibi bebek ürünlerini ve cam ve metal mutfak gereçlerini de ULV cihazı sayesinde rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Motor gücü oldukça yüksek bu ürünleri maksimum alana yayarak hızlı ve etkin bir uygulama sağlayabilirsiniz. Özellikle zor yerlerin temizliğinin sağlanması adına solüsyon sisinin ulaşması için ULV kullanılır. Kullanım yerleri oteller, okullar, spor kulüpleri, hastaneler, eczaneler, umumi tuvalet önleri, kantinler, çeşitli üretim tesisleri, özel alanlar, spor salonları, yüzme havuzları gibi fazlasıyla çeşitli olan dezenfektanlı paspas da etkilidir. Kullanımı ve bakımı yönünden oldukça hijyenik, pratik ve kolaydır. Paspasın üzerine basıldığında, havuzun içindeki kıvırcık yüzey aşağı doğru çöker ve içine konulan solüsyon ayakkabı tabanına yükselir. Solüsyon ayak tabanını tamamen kaplar. Bu uygulamayla ayakkabılar kir ve çamurdan temizlenir. Ayakkabı tabanında oluşan mikropları etkili dezenfeksiyon yöntemiyle yok eder. Ayağınızı kaldırdıktan sonra kir ve çamur üst yüzeyde kalır. Ürünler yırtılmaya dayanıklıdır. Temizlemesi son derece kolaydır. Sadece silkeleyerek ve süpürerek veya suyla yıkayarak temizleyebilirsiniz. PVC taban sayesinde sabit durur ve kaymaz. Dezenfektan temizlik ürünleri Trendyol’da yüzlerce seçeneğiyle bulunur. Farklı markaların müşterilerine sunduğu seçenekler arasından bütçenize ve aradığınız teknik özelliklere uygun ürünü bulabilirsiniz.

Temizlik Dostu Dezenfektan Ürünleri Fiyatları

Temizlik Dostu Dezenfektan Ürünleri Fiyatları

Dezenfektan ürünlerinin kullanım yerleri okul, iş yerleri, AVM’ler gibi toplu alanlardır. Bununla birlikte evde de kullanımı son derece önemlidir. Özellikle mutfak dezenfektan ürünleri gün içinde evde sıkça vakit geçirilen ve hijyenin fazlasıyla önem gösterilmesi gereken alanlardan biri olan mutfak için bir zaruriyettir. Bu ürünlerin kullanımıyla beraber kişiye, yüzeylere ve cansız nesnelere bulaşan zararlı mikroorganizmalar büyük ölçüde yok edilir. Market, bakkal gibi yerlerden alınan yiyecek ve içecekler, yüzeylerinde birçok maddeyi bulundurabilir. Bu yolla mutfaklara rahatlıkla girebilir. Özellikle hassas bir bünyeye ve kronik rahatlığa sahip olan kişilerin enfeksiyona sebep olan virüslerle temastan kaçınmaları gerekir. Bu dibi durumlarda hastane dezenfektan ürünleri çoğu virüsler için etkilidir. Satın alma sırasında son kullanma tarihi bu gibi hassas konularda büyük önem taşır. Son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin alkol oranında düşüş olacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Ürün skalası oldukça geniş olan medikal dezenfektan ürünleri fiyatları her cebe uygun olacak şekilde müşterilerin tercihlerine sunulur. Evlerde kullanımın önemli ve yaygın olduğu ürünler, profesyonel alanlarda da kullanılır. Bunun dışında el dezenfektan ürünleri kullanırken ürünlerin etkili olabilmesi adına avuç içine yeteri miktarda almanız gerekir. Ardından parmakları ve tüm eli iyice ovalamakta fayda vardır. Bu tip akışkan maddelerin çok kısa bir sürede buharlaşabilme özelliği olduğu için hızla el üzerine ve içine yayılması gerekir. Gün içinde kişiler farkında olmadan birçok yere dokunur. Özellikle tutmayı gerektiren alanlar veya para alıp verme gibi durumlarda el dezenfektanın unutulmaması ve doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Birçok alanda kullanılan dezenfektan ürünleri fiyatları markalara ve özelliklere göre değişir. Trendyol’da onlarca markanın yüzlerce seçeneğini görebilirsiniz. Buna bağlı olarak fikir edinebilir, bütçenize hitap eden seçeneği tercih edebilirsiniz.

Trendyol’da Dezenfektan Ürünleri

Trendyol’da Dezenfektan Ürünleri

Birçok hastalığa neden olan mikroplar, virüsler, bakteriler kişiden kişiye ve durumdan duruma değişebilmekle beraber insanların hayatlarını tehlikeye atabilir. İş yeri dezenfekte ürünleri sayesinde kendinizi bu gibi tehlikelerden koruyabilirsiniz. İnsan sağlığına doğrudan etkisi olan bu ürünlerin ambalajlarındaki uyarılar ve kullanım şekilleri dikkate alınmalıdır. Bunlara uygun şekilde kullanımı sağlanmalıdır. Özellikle de çocukların ve hayvanların olduğu ortamlarda, formüllerdeki kimyasallarla yanlış şekilde temasa geçilmesine karşın çok dikkat edilmesi gerekir. Dış mekanlarda ellerin yüzün herhangi bir bölgesiyle temasının olmaması önemli bir konudur. Bu temasın minimuma indirilmesine yardımcı dezenfektan makinesi çeşitleri hastane, toplu alanlar, kamu kurum ve kuruluşları, toplu ulaşım araçları, okul ve AVM’lerde virüs, bakteri ve mantar gibi zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engellemek amacıyla kullanılır. Motor gücü, püskürtme mesafesi, ağırlığı ve solüsyon kapasitesi oldukça çeşitlilik gösterir. Dezenfekte işlemiyle belli miktarlarda etken madde kullanılarak kalıcı, etkili, gerçekçi ve ekonomik uygulama sağlanır. Dezenfektan adına kullanılan dispenser ise kol veya dirsekle el değmeden kullanmak için tasarlanır. Uzun basma kolu sayesinde duvara rahatlıkla monte edilebilir. Kapasitesi markadan markaya değişiklik gösterir ve tutucu bidonun içerisine istenilen madde doldurulabilir. Tercihe göre duvara monte edilebilir veya masa üstü gibi alanlarda kullanılabilir. Dezenfektan stantı ise kalabalığın yoğun olarak görüldüğü alanlarda ve dispenserlerin duvara takılmasının uygun olmadığı ortamlarda kullanılabilir. Anlık olarak su veya sabuna ulaşımın olmadığı alanlarda oldukça rahatlık sağlar. Kullanımının son derece hızlı ve kolay olması sebebiyle tercih edilen stantlar temassız kullanımı sayesinde tercih edilir. Dayanıklı yapısı sayesinde darbelere karşı korunur ve sağlam ayaklarıyla beraber düşme tehlikesi önlenmiş olur. Ev dezenfekte ürünleri birbirinden çeşitli teknik özellikleriyle ve kullanıcı yorumlarıyla Trendyol üzerinden incelenebilir. Bütçenize uygun fiyatlara göre karşılaştırmalar yapabilir ve Trendyol'dan ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.