Fiyat
Saç Tipi
Cinsiyet
Ek Özellik
Etki
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tigi Bed Head

" araması için 54 sonuç listeleniyor

Tigi Bed Head Modelleri ile Göz Alıcı Saçlar

Dış görünüş yaratılan ilk intiba açısından önemli olan bir durumdur. Dış görünüşe değer katan noktalardan bir tanesi de saçlardır. Saç sağlığı ve saçların güzel görünümü hem daha iyi hissettirecek hem de motiveyi artıracaktır. Güzel ve sağlıklı saçlar daha genç bir görünüm sağlayarak saçların her an övgü almasına katkı sağlayacaktır. Saçların rahatlıkla şekillenebilmesi için saç uzunluğunun önemi büyüktür. Özellikle kısa saçların çabuk kabarabilen özellikleri ve elektriklenmesi önüne geçilmesi gereken özellikleri arasındadır. Özellikle yeni yıkandığında kısa saçlarla mücadele etmek ve onları şekillendirmek gerekmektedir. Kısa saçlar her ne kadar zamandan tasarruf sağlayan modellerden olsa da aynı zamanda da diğer saç modellerine göre şekillendirilmesine daha fazla gerek duyulan modellerdendir. Yalnızca saçları şekillendirmek değil aynı zamanda da saçların sağlığını korumakta bir o kadar önemlidir. Örneğin kepek, saç sağlığını derinden etkileyen bir faktördür. Zira kepek gözü rahatsız eden taneciklerden çok daha fazlası olmaktadır. Hem saç sağlığı hem de buna bağlı olarak saç derisini derinden etkileyen bir olgudur.

Güzel Saçların Sırrı Tigi Bed Head

Güzel Saçların Sırrı Tigi Bed Head

Saç derisinde meydana gelen egzama gibi farklı rahatsızlıkların yanı sıra saçların kırılması dahi sürekli göz önünde olan saçlar için kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Tigi Bed Head, saç şekillendirme için bulunmaz bir üründür. Saç tellerini hem kalınlaştırma hem de ışıltı katma özelliği ile bu ürün, birçok beklentiyi aynı anda karşılayabilecek yapıdadır. İçeriğindeki hassas saçlara önem veren maddeler sayesinde, hem saç şekillendirmede büyük kolaylıklar sağlar hem de saç sağlığına katkıda bulunur. İçeriğindeki yaban mersini ile parlaklık verirken kokusu ile de güzel hissettirecektir. Farklı saç tipleri için üretilmiş ürünleri ile her saçın ihtiyacına hitap edebilme özelliğine sahiptir. Tigi Bed Head Small Talk, saçlara hacim kazandırmak üzere üretilmiş bir üründür. Canlılık ve hacmi aynı anda kazandırma özelliği de vermektedir. İçeriğinde jojoba yağı mevcuttur. Jojoba yağı, saçtaki kırıkları düzeltirken aynı zamanda da saça canlılık ve güç kazandırır. Oldukça etkili bir antioksidan olan bu yağı Small Talk’ın saç için daha faydalı bir ürün haline gelmesine yaramıştır. Tigi Bed Head Small Talk yorum genel olarak bu ürünün, ne kadar dolgunluk verdiği ve kullanışlı bir ürün olduğu yönündedir. Bu üründen yalnızca bir pompa kullanılması saçların yatışması ve kolaylıkla şekillenmesi için yeterli olmaktadır. Yumuşaklık isteyenler için ideal olmakla birlikte günlük kullanım içinde işlevseldir. İçeriğindeki Pantenol ile hem saçı rahatlatıcı hem de saça verilen şekillerin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Saçtaki elektriklenmeyi önleyen yapısı ile her zaman tercih edilebilecek bir ürün olmaktadır. Tigi Bed Head Small Talk kullananlar da tıpkı bu özellikleri içerisinde barındırdığı yönünde ifadeler sunmaktadır. Tigi Bed Head After Party ise; ipeksi görünen saçlar için kullanılabilecek ürünlerdendir. Aynı zamanda saçları yumuşatıcı ve ipeksi bir görünüm verebilme özelliğine sahiptir. Hayvan testleri yapılmadan üretilen bu ürün, saçların elektriklenmesini önleyen bir ürün olma özelliği taşır.

Doğal Dalgalar Veren Tigi Bed Head Catwalk Curls Rock Amplifier

Doğal Dalgalar Veren Tigi Bed Head Catwalk Curls Rock Amplifier

Tigi Bed Head Catwalk Curls Rock Amplifier; ise saçlarına doğal dalgalar katmak isteyenler için kullanılabilecek bir üründür. Dalgaları kontrol altına alabilen ve doğal görünüm sağlayan özelliktedir. Saçların dalgalı hale getirilmesi ile dalgaların daha uzun süre kullanılabilir olması önemli olmaktadır. Kullanımı sayesinde dalgaların dayanma süresi oldukça uzun olmaktadır. Bukle ve kıvrımlara bakım yaparak ihtiyaç duyulan her hacimli dalgalara ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Elektriklenmeyi önleyen bu ürün ile daha kontrollü saçlar ve buklelere ulaşmayı sağlar. Bir diğer artısı ise; saça ekstra bir parlaklık vermesidir. İçeriğindeki meyve özleri ile saçların istenen özelliklere rahatlıkla gelmesine yardımcı olacaktır. Nemli saça bir pompa kadar uygulanması istenilen saça ulaşmak için yeterli olacaktır, ardından da saçların kurtulması gereklidir. Bir diğer olumlu özelliği ise; günlük kullanıma uygun olmasıdır. Tigi Bed Head Wax bir başka saç şekillendirici üründür. Tigi Bed Head Wax, doğal ve mat bir görünüm bırakarak saçı şekillendirme özelliğine sahiptir. Antialerjik yapısı ile herkesin kullanabileceği bir yapıdadır. Ayrıca ürün uzun süre tutuş sağlayarak saçın şeklinin uzun süre kullanılmasını sağlayacaktır. Tigi Bed Head Wax yorum yapanlar genelde ürünü kullanmaktan dolayı memnuniyetlerini belirtmektedir. Yumuşak içeriği sayesinde saça yumuşaklık verir ayrıca günlük kullanıma uygun hali ile her zaman kullanılabilir. Bir diğer ürün de Tigi Bed Head Şampuan’dır. Kuru ve yıpranmış saçlar için olanlar ayrıca saçı güçlendirmek amacı ile yapılan şampuanlar grubudur. Benzer şekilde zayıf saçlar için de şampuan çeşitleri mevcuttur. Bir diğer çeşidi ise; sarı saçlar ve röfleler için kullanılmak üzere üretilmiş şampuan çeşitleridir.

Mükemmel Saçlar için Tigi Bed Head Matte Separation Wax

Mükemmel Saçlar için Tigi Bed Head Matte Separation Wax

Tigi Bed Head Matte Separation Wax ise; özellikle erkekler için üretilmiş bir ürün olmaktadır. İnce telli saçların dahi tutuşu için etkili bir üründür. İçeriğindeki maddeler sayesinde yumuşak bir yapıya sahiptir ve bu ürün saçların şeklini korurken aynı zamanda saçların yumuşacık bir hal almasını sağlar. Bir diğer olumlu özelliği ise saçlarda iz bırakmamasıdır. Saçları güçlendirir ve olduğundan daha sağlıklı görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca saçları havanın zararlı ışınlarına karşı da korumaktadır. Günlük kullanıma uygun bir üründür. Tigi Bed Head Dumb Blonde ise; saçların doğal protein yapısını korumak için gerekli olan her türlü içeriğe sahiptir. Bu benzersiz içeriği ile saçların maruz kaldığı ısı ve kimyasal işlere karşı kırılmasını önleyen bir üründür. Yalnızca sarışınlar için kullanılabilecek bir ürün olmayıp aynı zamanda canlı kızıl ve diğer birçok canlı renk için kullanılabilecek bir yapıdadır. Günlük kullanım için uygun olan bir ürün, saçta 2 ile 3 dakika arasında bekletilerek durulanmalıdır. Hafta bir ise; saçta 10 dakika bekletilerek kullanılmalıdır. Gözlere temas edilmemesi gereken bir üründür ve temas halinde ise; bol su ile yıkanmalıdır. İçeriğindeki aminoasitler sayesinde açıcı işlem gören saçlara uygundur. Saça bir diğer katkısı ise; yoğun bir ışıltı vermesidir. Tigi Bed Head Manipulator Matte ise; daha hacimli ve yoğun bir görünüm vermek amacı ile üretilmiş bir diğer üründür. Nemli ya da kuru saça uygulanabilir olması da kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Ardından ise, ister saç kurutma makinesi ile kurutulabilir ya da doğal haliyle kurumaya bırakılabilir. Krem şekillendirici olması kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Saç şekillendirmenin saçları güzel göstermek açısından önemi nerdeyse tartışma götürmeyecek bir durumdur. Tigi Bed Head ürünlerinin ortaya koyduğu güzelliği, kullanıcıların yorumları ile tescillenmiştir. Her türlü saç tipine uygun ürünleri ile pek çok insana hitap eden yapısı ile bu ürünler, oldukça kullanışlıdır. Benzer şekilde doğal içerikleri ile saçlara doğadan gelen güzelliği sunmaktadır. Tigi Bed Head kullananlar, bu ürünlerin vaat ettiklerini müşterilere nasıl sunduğunu gösteren ifadeler ile doldur. Zira bu ürünler her türlü ihtiyaca cevap veren ihtiyaçlar üzerine üretilmiştir.