placeholder
"

Beats Studio 3

" araması için 6084 sonuç listeleniyor

Beats Studio 3

Beats Studio 3 ile İyi Müzik

Beats Studio 3 ile İyi Müzik

Müzik şirketi ve ses ürünleri üreticisi olan Beats Electronics LLC, kullanıcılarını nitelikli ve kaliteli müzik deneyimiyle buluşturarak zamanın ötesinde tınılar sunmaya devam eder. Farklı stillerde kulaklıklar ve hoparlörlerden oluşan ürün grubu daha çok Beats by Dre adıyla bilinir. Marka, kullanıcılarının melodileri sanatçıların algıladığı gibi algılamaları ve müziği kullanıcıların kendi tarzlarına göre işitmelerine izin veren bir çalışma sistemini hedefler. Yüksek bas vurguları ile karakterize, özellikle hip-hop ve pop müziğe göre optimize edilmiş hoparlör sistemine sahiptir. Markanın ilk iki kulaklığı Beats Executive ve Beats Pill olarak üretir. Birinci nesil ses eğlencesi olanaklarına erişmeyi sağlayan Beats kayıt stüdyolarının enerjisini ve heyecanını dünya çapındaki müzik severlerle buluşturur. Kulaklıkları arasında yer alan ilk model Beats Flex, kulak içine yerleşecek şekilde üretilir. Tüm gün kullanılabilen bu kulaklıklar manyetik yapısı sayesinde çıkarıldığında dahi birbirine bağlı kalır. Otomatik duraklatma özelliği sayesinde kulaklığı çıkardığınızda müziği aynı anda durdurur. Otomatik oynatma ise kulaklığı taktığınız anda müziği kaldığı yerden devam ettirir. Powerbeats modeli yuvarlak kablosu ve kulak kancalarına oturan ergonomik yapısı ile antrenmanlarda kullanılmak üzere üretilir. Ayarlanabilir ve sıkıca oturan kancalar kulak ucu seçeneği sayesinde özelleştirilebilir, hızlı hareketlerde dahi yerinden hareket etmez. Aynı fiziksel fonksiyona sahip Powerbeats Pro diğerinden farklı olarak kablosuzdur. Kulak üstü kulakların ilki olan Beats Solo Pro, gerçek zamanlı ses kalibrasyonu sayesinde gürültü önleme özelliğine sahiptir. Şeffaf Mod seçeneği ile gürültü önleyici etki olmadan müziğin tadını çıkarmanıza imkân verir. Beats Solo 3 kablosuz kullanımı ile müziğe dilediğiniz yerde ulaşabilmenizi sağlar. Beats Studio 3 ise kablosuz kullanım kolaylığının ve üstün ses kalitesinin son ürünüdür. Harici gürültüyü engellerken ses derinliğinden ödün vermeyen bu kulak üstü kulaklıklar kısa sürede birinci sınıf müzik deneyimini yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelir. Şık tasarımı ve kulak yapısına uyum sağlayacak ergonomide üretilen kulak yastıkları profesyonel ve sıradışı görünümü bir araya getirir. Beats Studio serisi ile müzik keyfinizi katlayabilir, yaratıcılığınızın favori müziklerinizle duyulabilir hale gelmesine tanık olabilirsiniz.

  • Beats Studio 3 model ve tasarımın çok yönlü özelliklerle birleşmesi sonucu kullanıcılara sunulan bir özgürlüktür. Kablosuz yapısı kullanım boyunca ellerin serbest olmasına ve üst düzey hareket kabiliyeti gerçekleştirilmesini olanak tanır. Giysilerle temas eden kablolar veya spor sırasında kulaktan çıkan kulaklık sorununu geride bırakan Beats wireless ile evde, sporda, işte veya doğa yürüyüşünüzde özgürce müzik dinleyebilirsiniz.
  • Hareket halindeyken birçok arama veya uygulama bildirimleri nedeniyle cihazın kontrol edilmesi gerekebilir. Tek dokunuşla hem iletişim kurmayı hem kontrol etmeyi mümkün hale getiren Beats Studio 3 kablosuz kulak üstü kulaklık ile yürürken ya da iş başındayken eyleminizi sürdürebilir, kablosuz kulaklığın sınır tanımayan kullanımına şahit olabilirsiniz.
  • ANC sistemine sahip Beats Studio 3 kablosuz kulaklıklar, ses deneyimi her ortamda üstün kalitede sunmaya odaklanır. Gürültülü sokaklardan geçerken veya kalabalık ortamlarda seyahat ederken dahi dış sesleri nötralize ederek dinlediğiniz parçalara adaptasyonunuzu arttırır.
  • Beats Studio 3 wireless kusursuz bas ve tiz oranına sahiptir. Kaliteli stereo seslerin yarattığı işitsel deneyim kulaklık hoparlörünün şekliyle ve destek yastıklarıyla daha da artar. Ergonomik döner kulak kapakları ile konforlu ve net müziğe erişmenizi sağlar.
  • Nereye giderseniz gidin tarzını yansıtmaya yardımcı olan Beats Studio 3 renkler markaya özgü tasarım ayrıntılarıyla bir bütünlük yaratır. Deri kulak kapakları ve baş genişliğine kusursuz şekilde oturan kulaklık kordonu kent ve sokak stilini modern dokunuşlarla yansıtır.

Beats Studio 3 Özellikleri

Beats Studio 3 Özellikleri

Beats Studio 3 wireless kulak üstü kulaklıklar, aktif gürültü engelleme özelliğiyle diğer modellerden ayrılır. Premium ses deneyimi sunan bu ürün dinleme netliğini, nota aralıklarını ve müzik duygusunu koruyarak aktarım gerçekleştirir. Müzik çaldığı sırada otomatik olarak devreye giren gürültü ve harici ses engelleme sistemi kullanılan süre boyunca aktif olarak çalışır. Sesi ideal şekilde çalmak için devamlı olarak gürültüyü tespit ederek izolasyonunu sağlar. Gürültü engelleme özelliği açıkken 22 saat, özellik kapalıyken 40 saate varan pil ömrüne sahiptir. Pil bittiğinde 10 dakika şarj ile 3 saatlik müzik deneyimi sunabilir. Beats kulaklık Studio 3 Apple W1 çip ile bluetooth bağlantısı sağlayabilir. Mobil cihaz ile optimizasyonu sırasında W1 yongasına denk getirilen bluetooth sembolü eşleştirmeyi başlatır. Pil ömrünü optimize etmek için ise iOS 10 veya daha üst sürümleriyle birleşir. Güç düğmesine basılı tutulduğunda Studio 3 eşleştirme moduna geçer ve yakınındaki herhangi bir iOS cihazda pencere açar. Kulaklık sembolüne basarak bağlantı sağlandıktan sonra Studio 3, iOS cihazda kullanılabilir hale gelir. Mobil cihazların farklı sürümlerinde farklı kulaklık özellikleri kullanılabilir veya devre dışı bırakılabilir. iOS 11’e sahip cihazlarda gürültü engelleme özelliğini ifade eden ANC etkinleştirilebilir veya pasif hale getirilebilir. Android destekli cihazlarda ise herhangi bir bluetooth cihazında olduğu gibi eşleştirme uygulanırken W1 çipinin sağladığı fonksiyonlar uygulanamaz. Beats Studio 3 kablosuz kulak üstü kulaklık diğer Beats kulaklık setleri veya AirPods ile ses paylaşımını mümkün hale getirir. Podcast, şarkı, film gibi birçok sesi 2, 3, 5 ve 7. nesil iOS sürümlerinde kablosuz olarak paylaşabilir. Mikro USB bağlantı noktası Android cihazlar ile uyumludur. Ekolayzır olmadan ses ve bas kısıldıkça yüksek ve orta aralığa sahip tonların canlılığı kaybolabilir. Beats kulaklıklar dengeli bas sistemi ile ekolayzır olmadan ve ANC devre dışı bırakıldığında dahi yüksek kalitede müzik sunar. Aktif gürültü azaltma sistemi aynı zamanda ses yükseltmek zorunda kalmadan dış ortam ile bağlantının kesilmesine yardımcı olur. Böylelikle rüzgâr ve sert hava koşullarında dahi notaların derinliği ve bas kalitesi korunmuş olur. Beats Studio 3 şarj süresi 10 dakika olmasına rağmen üç saat boyunca kesintisiz müzik dinlemenizi sağlar. Daha yüksek şarj etme sürelerinde ise 22 saate varan pil ömrüne sahiptir. Ses seviyesi %50’ye ayarlanmış bir cihaz ile kullanıldığında 24 saat, ANC özelliği devre dışı bırakıldığında ise çalışma süresi 48 saate varır. Ayrıca Beats kulaklıklar prize takılıyken tam veya boş şarj seviyesini, prizde değilken dolu, düşük veya tükenmiş şarj seviyesini gösteren LED yakıt göstergesine sahiptir. Şarj edilebilir lityum iyon pillerin durumunu gösteren bu uyarı sistemi sayesinde ses kesintisine uğramadan evde, sporda, işte, okulda, otobüste, arabada ve daha birçok alanda müzik keyfinizi sürdürebilirsiniz.

Beats Studio 3 Modelleri

Beats Studio 3 Modelleri

Beats Studio modelleri birçok farklı fonksiyon ve tasarımda üretilir. İhtiyaçlara göre değişen ses sistemine sahip bu modeller ses kalitesinden ödün vermezken mekândan bağımsız müzik zevkinizi her yerde yaşatmanızı mümkün hale getirir. Her tür müzik için ustalıkla ayarlanmış bir ses sunan Beats EP, diğer modellerden farklı olarak kablolu kullanımıyla öne çıkar. Üst düzey konfor için ayarlanabilir dikey kulaklık sürgülerine sahiptir. Böylelikle baş çevresi için ideal büyüklükte bir kulaklık haline gelir. Hafif tasarımının yanı sıra şık ve dayanıklı çerçevesi kulaklığı korozyona karşı koruyan paslanmaz çelikten üretilir. Kullanım sırasında kontrol kolaylığı sağlayan RemoteTalk aparatı sayesinde aramaları kolaylıkla yanıtlayabileceğiniz gibi ses seviyesini de ayarlayabilirsiniz. RemoteTalk ses kablosu üç düğmeye sahip ince bir uzaktan kumanda üzerinde farklı işlevlerin yerine getirilmesini, böylelikle bağlı olduğu cihazla ayrıca uğraşmanızı önlemeyi amaçlar. Sesi artırmak için üst azaltmak için alt düğmeye basmak yeterlidir. Aramalarda ise orta düğme kullanılır. Beats Solo 3 modern ve katlanabilir tasarımıyla öne çıkar. Apple W1 yongası aracılığıyla sorunsuz şekilde gerçekleştirilen kurulum hareket halinde dahi kulaklığın cihazla sabit bir bağlantıda kalmasını sağlar. Günlük olarak kullanabilmek üzere tasarlanan yapısı 40 saate varan pil ömrü ile desteklenir. Hızlı yakıt özelliği sayesinde kulaklığı üç saat kullanmak için 5 dakika şarj edilmesi yeterlidir. Kulaklık üzerinde bulunan kontrol düğmeleri ile çağrıları yanıtlayabilir, müzik sesini veya diğer bağlantı seslerini tek cihaza gerek kalmadan etkinleştirebilirsiniz. Solo Pro ise gürültü önleme ve şeffaf mod ayarlarıyla bilinir. Ergonomik yapısı gün boyu konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca kapakta bulunan otomatik açma/kapama düğmesi ile çağrıları yanıtlayabilir, şarkılar arasında geçiş yapabilirsiniz. Beats Studio 3 kablosuz ideal ses seviyesi için hem kulaklık içinde hem dışında mikrofon kullanır. Kullanıcının başında başka herhangi bir aksesuar varsa gürültü önleme ve ses seviyesi ayarını buna göre kalibre eder. Beats Studio 3 renkler ve tasarım ayrıntılarında da oldukça başarılıdır. Mat siyah, kırmızı, beyaz, mavi, gri renk seçeneklerinin yanı sıra kırmızı-siyah ve gece siyahı-altın renk uyumlarıyla model ayrıntılarını güçlendirir.

Kablosuz Kulaklık Kullanmanın Avantajları

Kablosuz Kulaklık Kullanmanın Avantajları

Kablosuz, diğer adıyla wireless kulaklıklar, kulak üzerindeki hoparlörlerinin arasında bir kablo veya konnektörden bulunmaz. Mobil veya diğer akıllı cihaz türlerine herhangi bir jak girişi kullanmadan bağlanabilen bu kulaklıkların sahip olduğu önemli avantajlardan biri sağladığı kolaylıktır. Özellikle Beats Studio 3 bluetooth özelliği sayesinde cihaz ve kulaklık arasında 33 ft mesafeye kadar kullanıma izin verir. Diğer faydalar ise uzaklıktan çok daha işlevsel bir kullanım sağlar.

İşlevsel Yönleriyle Beats Studio 3

İşlevsel Yönleriyle Beats Studio 3

Bluetooth bağlantısı oldukça karmaşık bir sistem gibi görünse de sinyal gönderme işlemi ile aktarım yapar. Sinyali yakalayarak uygun şekilde hoparlöre yansıtan kablosuz sistemin maksimum seviyede deneyimlemek için kulaklığın doğru şekilde ayarlanması gerekir. Yüksek sinyal seviyesi ile kaliteli müziğe erişiminizi sağlayan Beats Studio 3 gri gürültü yalıtımı ve yankı azaltma özellikleriyle sesi daha kaliteli hale getirir. Aktif gürültü kontrolü (ANC), sinyal içerisine ikinci bir ses kaynağının eklenmesiyle istenmeyen sesi azaltan bir yöntem olarak bilinir. Değişen sıkıştırma ve seyrelme dönemlerinden oluşan ses basınç dalgalarına antifaz ses dalgaları yayarak kontrol veya azaltma işlemini gerçekleştirir. Dalgalar yeni bir dalga oluşturmak için birleşir ve istenmeyen sesi etkili şekilde ortadan kaldırır. Modern aktif gürültü kontrolüne sahip Beats Studio 3 kırmızı arka plandaki işitsel veya sesli olmayan gürültünün dalga biçimini analiz etmek için tasarlanır. Gürültü engelleyici sistem ses kaynağı ile yan yana yerleştirilebilir. Beats kulaklık Studio 3 istenmeyen ses kaynağı ile aynı ses gücüne sahip ANC sistemini kulak üzerinde yerleşen hoparlörlerde muhafaza eder. Beats Studio 3 gece siyahı, NBA koleksiyonu ve ikon haline gelen diğer serileriyle ANC deneyimine ortak olabilirsiniz. Beats Studio 3 teknik özellikleri kulaklıklar üzerinde çok işlevli “b” düğmesi ile arama yapmanızı, ses seviyelerini ayarlamanızı ve sesi kontrol etmenizi destekler. iOS cihazlarda Siri 2’yi aktif hale getirebilir. ANC teknolojisine yardımcı olmak amacıyla gelişmiş havalandırma sistemine sahip olmasının yanı sıra 7,2 inç/ 18,4 cm yüksekliği sayesinde kompakt bir yapı sergiler. 9,17 oz/ 260 g ağırlığı ve taşıma çantasıyla müzik zevkinizi her yerde yaşatabilir, her cihaza uyumlu USB kablosuyla beğendiğiniz melodileri evrensel hale getirebilirsiniz.

Beats Studio 3 Wireless Fiyat

Beats Studio 3 Wireless Fiyat

Kablosuz kulaklıklar tamamen farklı bir müzik deneyimi sunar. Kulak içi ve kulak dışı kulaklık türlerine göre değişe bu deneyim kulaklık markalarının değişen ürün özelliklerine de bağlıdır. Beats Studio 3 satın alırken dikkate alınan noktalar arasında ürün özellikleri olduğu kadar fiyat aralıkları da bulunur. Çoğu kullanıcı için kablosuz kulaklık günlük olarak kullanılan bir ihtiyaç haline dönüşmüş olsa da bu ihtiyacı en kaliteli ve hesaplı şekilde karşılamak üründen alınacak verim ve kullanım ömrü açısından önemlidir. Bu noktada Beats kulaklık fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar bulunur. Modele göre değişmekle beraber ses kalitesi, bir cihazın fiyatını belirleyen önemli bir etkendir. Kullanılan ses teknolojilerine göre fiyatlar artma ve azalma eğilimine girer. Beats Studio 3 siyah kulaklıklarda kullanılan ANC teknolojisi ve RemoteTalk özelliği cihazın fiyatında diğer modellere göre artış yapabilir. Hızlı yakıt özelliği ve LED yakıt göstergesi de kulaklığın değerini arttıran diğer unsurlar arasındadır. Kontrol özellikleri ve diğer işlevsel yönleriyle kulaklık fiyatları belirlenebilir. Kablolu kulaklıklarda yer alan fiziksel ses düğmeleri ve kontrol noktaları Beats wireless kulaklıklarda kulak üzerine yerleştirilmiştir. Böylelikle daha modern ve kompakt hale gelen kulaklığın bu tasarımı için birçok farklı işlem ve teknoloji uygulanır. Bu fonksiyonlara sahip Beats Studio 3 fiyat aralıkları yüksek seyredebilir. Spor sırasında kullanılmak üzere üretilen Beats kulaklık modellerinde ise ekstra sabitleyici ve koruyucu özellikle bulunur. Bu nedenle Beats Studio serisi ve diğer seriler arasında fiyat farkı bulunur. Geniş bir renk yelpazesine sahip Beats ürünleri tarzınıza uygun olan tasarım ve rengi kullanıcı özgürlüğüne bırakır. Teknik özellikleri aynı olan farklı renklerdeki Beats Studio kulaklıklar arasında fiyat farkı görülmez. Stilinize en uygun tasarımı seçerek müzik zevkinizle beraber dilediğiniz yerde yansıtabilirsiniz. Ürün almadan önce kullanım ihtiyacı ve üründen beklenen özelliklerin dengelenmesi gerekir. Çok yönlü özelliklere sahip kulaklıklar günlük kullanım için seçilebilirken birkaç iyi özelliğe sahip modeller bazı kullanıcılar için yeterli olabilir. Basit bir müzik dinleme veya sesli sohbet amacıyla seçilecek Beats Studio 3 beyaz bu amaçla alan kullanıcının ihtiyacını kusursuz olarak karşılayabilir. Yüksek bas kalitesi, kulak çukuruna sabit kulaklık yapısı, LED gösterge gibi daha profesyonel amaçlara yönelik seçilecek modeller ise hem ihtiyaç hem fiyatların farklı seviyelerde karşılanmasını gerektirir. Özellikle kulak üstü modellerde hoparlör kalitesi ve konfor öne çıkar. Kulak kuplarına oturan yapısı sayesinde iyi sesten ödün vermeyen Beats Studio 3 kulaklıklar çoğu kullanıcının beğenisi toplar. 48 saate varan kesintisiz yüksek kalite ses deneyimi yaşatan Beats kablosuz kulaklıklar ile hem konforlu hem uzun ömürlü bir müzik keyfi yaratabilirsiniz. Beats Studio 3 fiyat Türkiye, hem teknik hem tasarım özelliklerine göre belirlense de Beats ihtiyacınıza uygun olana ulaşmak için yeterli çeşitliliğe sahip ürün profili bulundurur. Evrensel müzik kalitesini elinizin altına getiren marka, hayatın hemen hemen her alanında rahatlamanızı ve müzik alanına yoğunlaşmanızı sağlamak amacıyla üretim yapar. Trendyol ile ulaşılabilir hale gelen bu profesyonel müzik deneyimi ile şarkılara ve cihaz kullanımına bakışınızı değiştirebilirsiniz. Beats ve diğer birçok kaliteli ürüne avantajlı fiyatlarla ulaşabilir, bütçenizi korurken akıllı alışverişin verdiği keyfi yaşayabilirsiniz.